Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reti, keisti, įdomūs vardai - nevardai
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Vaikų vardai > Bendros diskusijos apie vardus
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rytoj
QUOTE(muminukas @ 2008 04 29, 20:02)
vardas? hihihi.gif
*

aha unsure.gif
Semile
QUOTE(rytoj @ 2008 04 29, 19:55)
Manta mastau.gif
*

man tai normalus rolleyes.gif
Nieko sau
Mantė būtų normalesnis rolleyes.gif
insi
Aktejus blink.gif doh.gif
Chippie
QUOTE(Egipta @ 2008 04 29, 10:28)
Mirga ir dar visai nesenai isgirdau Majus
*

hah.gif Bicius Majus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Geisvilė
QUOTE(gutė pinkutė @ 2008 04 18, 21:03)
Šiandien teko bendrauti su Irenijum mirksiukas.gif
*

wub.gif Mano vyras tokiu vardu.
Tiesą pasakius, kai išgirdau pirmą kartą, pasakiau "kažkoks kvailas vardas" Dabar pripratau ir man gražu
QUOTE(kauriukas @ 2008 04 22, 20:57)
Sveikutės, o kaip jums Eivilė ?
*

thumbup.gif O man ir sekasi biggrin.gif mano mažylės toks vardas, vos tik pastojus jį išrinkau, norėjau ir E raidės, nes pirmoji dukrytė irgi iš E (Erika)

O dabar man keisti: Radijonas ar Radionas( nežinau tiksliai kaip rašosi), puikiai pažystu vyruką šiuo vardu.
Drąsutis, buvo grupiokas, vyras aukštas, stambus, o tik Drąsutis, na bet visi Drąsium vadinom arba pavarde smile.gif

Gal šiam kartui tiek 4u.gif
muminukas
klase.lt mačiau merginą, vardu Jacinta blink.gif
*GAILĖ*
skaičiau praeito šeštadienio ""lietuvos rytą" ir ten aptikau, kad ispanijos lygių galimybių ministrės vardas - BIBIANA lotuliukas.gif doh.gif . nu ne lietuvė aišku, bet žiauriai juokinga lotuliukas.gif
auroryte
QUOTE(Chippie @ 2008 05 01, 16:30)
hah.gif  Bicius Majus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Majus- tai žinokit, Giedrės Rusytės vaiko vardas lotuliukas.gif
muminukas
QUOTE(ingalp @ 2008 05 02, 21:13)
skaičiau praeito šeštadienio ""lietuvos rytą" ir ten aptikau, kad ispanijos lygių galimybių ministrės vardas - BIBIANA lotuliukas.gif  doh.gif . nu ne lietuvė aišku, bet žiauriai juokinga lotuliukas.gif
*

šventa Bibiana rolleyes.gif
hihihi.gif
Flirta
Man vardas Nemunas visiškai neskamba, nu ne man cool.gif
Semile
QUOTE(gritte @ 2008 04 30, 13:41)
Mantė būtų normalesnis  rolleyes.gif
*

drinks_cheers.gif gal ir taip g.gif

QUOTE(muminukas @ 2008 05 03, 08:54)

nunusisaut tik su tokiu vardeliu gun_rifle.gif
zaRAza
Ellietė Lukytė. Cia merginos vardas ir pavarde. Ir kaip dar toki varda civiline metrikacija uzregistravo g.gif Kuo isvis Ellietė geriau uz Elytė?.. ax.gif Keisti kartais tie teveliu norai doh.gif
Papildyta:
Ohoho teveliu fantazija pasirodo toli nesa- brolis jos Enrofas, o sesuo Elėja doh.gif
Isila
QUOTE(zaRAza @ 2008 05 04, 10:19)
Ellietė Lukytė. Cia merginos vardas ir pavarde. Ir kaip dar toki varda civiline metrikacija uzregistravo g.gif Kuo isvis Ellietė geriau uz Elytė?.. ax.gif Keisti kartais tie teveliu norai doh.gif
Papildyta:
Ohoho teveliu fantazija pasirodo toli nesa- brolis jos Enrofas, o sesuo Elėja doh.gif
*

Tavo vaike apie juos rašė, straipsnis buvo.
insi
enrofo vardo turbūt visi perklausia ne po kartą g.gif įdomu, kokie tėvų vardai?
muminukas
QUOTE(zaRAza @ 2008 05 04, 10:19)
Papildyta:
*

Enrofui labiausiai nepasisekė hihihi.gif
zaRAza
QUOTE(insi @ 2008 05 04, 18:14)
enrofo vardo turbūt visi perklausia ne po kartą g.gif įdomu, kokie tėvų vardai?
*

Tevu vardai normalus lietuviski- Audrone ir Vidmantas. Ir pirmu dvieju vardai normalus- Eva ir Edvinas berods, bet su laiku turbut tevam protelis pasimaise.
Enrofas dar mazas berniukas, tai kazin ar isvis savo super duper varda moka pasisakyt lotuliukas.gif
Elliete irgi toks pagerintas. Jei zodziu sakai varda pavarde, turi paaiskint, kad rasosi su dviem L ir IE doh.gif

QUOTE(muminukas @ 2008 05 04, 18:15)
Enrofui labiausiai nepasisekė hihihi.gif
*

Kad nepasiseke visiems, tai suprantu, o kodel Enrofui labiausiai? ax.gif

Beje, kazin ar turi bent reiksme kokia tie vardai g.gif
insi
lietuvių kalboj tikrai kažin g.gif
muminukas
QUOTE(zaRAza @ 2008 05 04, 19:21)

Kad nepasiseke visiems, tai suprantu, o kodel Enrofui labiausiai? ax.gif

Beje, kazin ar turi bent reiksme kokia tie vardai g.gif
*

tai jo vardas nesąmoningiausias smile.gif
zaRAza
QUOTE(muminukas @ 2008 05 04, 20:51)
tai jo vardas nesąmoningiausias  smile.gif
*

Aaaaa galvojau gal kokia reiksme pagerinta lotuliukas.gif Nesamoningumo lygis tai man praktiskai vienodas. Kazkaip is pradziu galvojau gal motina vaiku kokia arabe ar mazu kokios ten tautybes, kad vardai tokie keisti, svelniai tariant, bet pasirodo klydau ax.gif
tasha
Radau forumietes dvi dukras: Abadona ir Lilita unsure.gif unsure.gif Irasyta, kad Kaune gyvena g.gif
grange
QUOTE(tasha @ 2008 05 04, 23:37)
Radau forumietes dvi dukras: Abadona ir Lilita unsure.gif  unsure.gif  Irasyta, kad Kaune gyvena g.gif
*

Lilita mano gera draugė, nors be jos dar vieną žinau, daugiau neteko girdėt. o pirmasis tai jau jo..........
Ridikute
QUOTE(tasha @ 2008 05 04, 21:37)
Radau forumietes dvi dukras: Abadona ir Lilita unsure.gif  unsure.gif  Irasyta, kad Kaune gyvena g.gif
*

Labai 'isradingi' teveliai, uzauge vaikai padekos hihihi.gif
insi
šita forumietė savo dukrų vardus čia gynė įrodinėdama, kad jie prasmingi biggrin.gif o štai ką sako alkonas :
Abaddon […‹bœd…n] n
1 knyg. požemio karalystė, pragaras
2 Abadonas (požemio karalystės valdovas)
ir wikipedia
Lilita (hebr. לילית) – nakties demonė, kurios dėka pasaulyje atsirado ligos ir mirtis.
Talmude Lilita aprašoma kaip vyrų gundytoja.
na, tiesiog trūksta žodžių.. unsure.gif
muminukas
QUOTE(grange @ 2008 05 04, 23:58)
Lilita mano gera draugė, nors be jos dar vieną žinau, daugiau neteko girdėt. o pirmasis tai jau jo..........
*

vaikas mano vardo gerai neištaria, Lilita vadina wub.gif
Papildyta:
QUOTE(insi @ 2008 05 05, 06:16)
šita forumietė savo dukrų vardus čia gynė įrodinėdama, kad jie prasmingi biggrin.gif o štai ką sako alkonas :
Abaddon […‹bœd…n] n
1 knyg. požemio karalystė, pragaras
2 Abadonas (požemio karalystės valdovas)
ir wikipedia
Lilita (hebr. לילית) – nakties demonė, kurios dėka pasaulyje atsirado ligos ir mirtis.
Talmude Lilita aprašoma kaip vyrų gundytoja.
na, tiesiog trūksta žodžių.. unsure.gif
*

doh.gif bet ir palinkėjimai vaikams doh.gif prasmė... doh.gif tai ko daugiau laukti? Cerberio, Liuciferio, Velnio, Raganos, Giltinės?... schmoll.gif
Katu
Mes būsim vieni iš tų nenormalių tėvų, kurie davė dukrai keistą vardą - Helada.
Tiesiog abu mes turim topinius lietuviškus vardus, dėl ko labai savo vardo nekenčiau, nes is 11 merginų grupėj turėjom tokį patį vardą, iš 3 moterų darbe - dvi buvo mano vardu ir t.t. ir pan.
vardą išrinkom dar prieš planuojant vaiką, prieš gerus tris metus. pagrindiniai kriterijai renkant vardą - kad būtų be lietuviškų raidžių (
č,ę,ė,š ir pan.), kad skambesys būtų labai tvirtas, nes pavardė labai švelni. Manėm, kad atsiras daugiau tėvų, kurie duos šį vardą savo dukroms, bet per tą laiką neatsirado. Sulaukėm daug priekaištų iš giminių, nes kas nežino žodžio reikšmės, tai vardas asocijuojasi su "pragaru". Man vis dėl to šio žodžio reikšmė - Senovės Graikija: didinga, karšta, kvepianti jūra, vynu ir sirtakiu.
Dar radom, kad iš ispanų ar italų kalbos žodis reiškia berods didysis šaltis ar ledynmetis.
Kitų reikšmių nežinom, jei kuri nors žinot, supeikit, pasidalinkit reikšmėmis 4u.gif

Pangasija
QUOTE(muminukas @ 2008 05 05, 08:19)
vaikas mano vardo gerai neištaria, Lilita vadina wub.gif
Papildyta:
doh.gif bet ir palinkėjimai vaikams  doh.gif prasmė...  doh.gif tai ko daugiau laukti? Cerberio, Liuciferio, Velnio, Raganos, Giltinės?... schmoll.gif
*

žinokit, duoda ir tokius. Lietuvoj nzn, bet kitur koks nors Liuciferis, Hadas, ar Azazelis pasitaiko. kodėl? būna tėvai kokie nors gotai ar šiaip ant visokių juodųjų magijų pasinešę, tai ir duoda vardus, kad savo požiūrį išreikšt
http://home.comcast.net/~jeniphir/babynames.html
insi
QUOTE(Katu @ 2008 05 05, 11:55)
Tiesiog abu mes turim topinius lietuviškus vardus, dėl ko labai savo vardo nekenčiau, nes is 11 merginų grupėj turėjom tokį patį vardą, iš 3 moterų darbe - dvi buvo mano vardu ir t.t. ir pan.
vardą išrinkom dar prieš planuojant vaiką, prieš gerus tris metus. pagrindiniai kriterijai renkant vardą - kad būtų be lietuviškų raidžių (
č,ę,ė,š ir pan.), kad skambesys būtų labai tvirtas, nes pavardė labai švelni. Manėm, kad atsiras daugiau tėvų, kurie duos šį vardą savo dukroms, bet per tą laiką neatsirado. Sulaukėm daug priekaištų iš giminių, nes kas nežino žodžio reikšmės, tai vardas asocijuojasi su "pragaru". Man vis dėl to šio žodžio reikšmė - Senovės Graikija: didinga, karšta, kvepianti jūra, vynu ir sirtakiu.
Dar radom, kad iš ispanų ar italų kalbos žodis reiškia berods didysis šaltis ar ledynmetis.
Kitų reikšmių nežinom, jei kuri nors žinot, supeikit, pasidalinkit reikšmėmis  4u.gif
*

šiaip elada (be h raidės) dabar ne toks jau retas vardas. reikšmė - Elada – bilblinis vardas: „Dievo amžinybė“ , arba senovės graikija rolleyes.gif
Katu
QUOTE(insi @ 2008 05 05, 14:08)
šiaip elada (be h raidės) dabar ne toks jau retas vardas. reikšmė - Elada – bilblinis vardas: „Dievo amžinybė“ , arba senovės graikija rolleyes.gif
*

Kai buvom Graikijoj, isitikinom, kad Elada ju kalboje reiskia sen. Graikija.
Elada tikrai daznas vardas, todel jo ir nedavem. Helada kol kas registruota vienintele mirksiukas.gif
insi
bet vis tiek iš esmės tas pats vardas : helada - pakrūtinta elada ir ištart sunkiau rolleyes.gif
muminukas
QUOTE(Katu @ 2008 05 05, 10:55)

*

irnesakyk.gif nėra taip blogai, esate visai normalūs mirksiukas.gif juk vadina ir Elena, ir Helena, Henrikas ir Enrikas smile.gif
Katu
QUOTE(insi @ 2008 05 05, 14:20)
bet vis tiek iš esmės tas pats vardas : helada - pakrūtinta elada ir ištart sunkiau rolleyes.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu kol kas ten pas ja tos krūtys mažos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tai norėjom kažko stipresnio, nes pavardė mūsų labai skysta - kai pasą dariaus, tai sakė, kad man vyrui nereik malonybinių žodelių, galiu pavarde šaukt lotuliukas.gif
*Simple*
QUOTE(Katu @ 2008 05 05, 11:55)
Sulaukėm daug priekaištų iš giminių, nes kas nežino žodžio reikšmės, tai vardas asocijuojasi su "pragaru". Man vis dėl to šio žodžio reikšmė - Senovės Graikija: didinga, karšta, kvepianti jūra, vynu ir sirtakiu.
Kitų reikšmių nežinom, jei kuri nors žinot, supeikit, pasidalinkit reikšmėmis  4u.gif
*

Vardas gal ir neblogas, toks retas(na jei Lietuvoj vienintele lėlytė, tai tėveliai labai išradingi). Pati gerai žinau, kad HELADA - tai sen Graikija, bet nesupykit, man šis vardas irgi asocijuojasi su pragaru, net 2 kalbom- hell ir ad.
Luiza 30
QUOTE(insi @ 2008 04 26, 18:11)
vienos forumietės dukros - gairė ir junė doh.gif  lotuliukas.gif  fool.gif
*

Na kad labai grazus vardai g.gif Nes jau vemti norisi nuo emiliju ir gabrijeliu doh.gif
rytoj
Na, graikai Helada sėkmingai ir dabartinę Graikiją vadina tongue.gif
O jei jau ispanų kalba tai helado yra ledai tongue.gif
Eglutis
Labutis, mano busimos kriksto dukrytes vardas Milė 4u.gif Na is pradziu visiems keistas atrode, taciau dabar pripratom ir visai grazus smile.gif be to suzinojau kad tai labai senas vardas, drauges prosenele ar pro prosenele turejo toki varda...o mes manem kad jis isgalvotas, bet va pasirodo kad ne g.gif Dabar laukiam krikstynu thumbup.gif
Alta
Vienoj kompanijoj teko sutikti moterį vardu Arena. Iš pradžių pagalvojau, kad blogai išgirdau vardą Irena, kol vienas iš svečių pasakė, kad man tikrai nepasigirdo.
slyvadt
Stai kokiu juoku zinau:
Polikarpas - apie 70 metu zmogus, bet jis kazkiek rusas yra. tai ju kalboj gal ir normalu, bet man ti ziauriai juokinga;
Faina - apie 60 metu teisininke smile.gif))
insi
polikarpo antkapį teko matyt - ėmiau kapinėse juoktis, nes man čia kaip pūlio ir karpos derinys biggrin.gif
B.
Pažįstu vieną vyruką, vardu Silveris. blink.gif

Gal ir gražus ir įdomus vardas, net nežinau - čia kaip kam. Man jis primena tokį neigiamą veikėją iš Stivensono knygos "Lobių sala", pavarde Silveris.
rytoj
QUOTE(Biufika @ 2008 05 05, 21:04)

Gal ir gražus ir įdomus vardas, net nežinau - čia kaip kam. Man jis primena tokį neigiamą veikėją iš  Stivensono knygos "Lobių sala", pavarde Silveris.
*

O brolio Goldu ar sesės Broze nepavadino? mastau.gif
*GAILĖ*
QUOTE(Santi @ 2008 05 03, 10:01)
Man vardas Nemunas visiškai neskamba, nu ne man cool.gif
*

skonio reikalas tongue.gif

o man tai Erika ir Eivilė visiškai neskamba cool.gif lotuliukas.gif
Flirta
QUOTE(ingalp @ 2008 05 05, 23:12)
skonio reikalas tongue.gif

o man tai Erika ir Eivilė visiškai neskamba cool.gif  lotuliukas.gif
*

blink.gif O čia prie ko, nesupratau blink.gif Maišote kažką mirksiukas.gif

Turiu berniuką ir mergytę wub.gif
*GAILĖ*
QUOTE(Santi @ 2008 05 06, 09:47)
blink.gif O čia prie ko, nesupratau blink.gif Maišote kažką mirksiukas.gif

Turiu berniuką ir mergytę wub.gif
*

aha, o aš turiu 6 dukteris vaikų namuose lotuliukas.gif cool.gif

ai, tiek to, nesileisiu aš į darželinukų lygio ginčus čia cool.gif
*GAILĖ*
iš SM - Trevoras doh.gif , Eidas doh.gif , Nidas unsure.gif , Laisvė wub.gif , Gytautė (g.gif visai nieko man), Ernas schmoll.gif , Odilija schmoll.gif
Flirta
Gal nėra retas, bet man keistas - Valdemaras, na visi vistiek Valdu vadina, o pilnas vardas man šiaip sau smile.gif
Nieko sau
QUOTE(Biufika @ 2008 05 05, 20:04)

Gal ir gražus ir įdomus vardas, net nežinau - čia kaip kam. Man jis primena tokį neigiamą veikėją iš  Stivensono knygos "Lobių sala", pavarde Silveris.
*

Šiandien aptikau- Silverijų doh.gif doh.gif
muminukas
QUOTE(,2008 05 06, 10:59)
Dukrytė Odilija  4u.gif
*

reta, gražu, įdomu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gritte @ 2008 05 06, 14:02)
Šiandien aptikau- Silverijų  doh.gif  doh.gif
*

o man visai nieko ax.gif kaip ir Silvijus, Silvestras.
Eglutis
Mano pussesere Otilija thumbup.gif ir man labai grazus vardas mirksiukas.gif
insi
o man negražus visiškai toks 'vardas' schmoll.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.