Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs vardai - nevardai

QUOTE(Katu @ 2008 05 05, 11:55)
Sulaukėm daug priekaištų iš giminių, nes kas nežino žodžio reikšmės, tai vardas asocijuojasi su "pragaru". Man vis dėl to šio žodžio reikšmė - Senovės Graikija: didinga, karšta, kvepianti jūra, vynu ir sirtakiu.
Dar radom, kad iš ispanų ar italų kalbos žodis reiškia berods didysis šaltis ar ledynmetis.
Kitų reikšmių nežinom, jei kuri nors žinot, supeikit, pasidalinkit reikšmėmis  4u.gif

Vardas gal ir neblogas, toks retas(na jei Lietuvoj vienintele lėlytė, tai tėveliai labai išradingi). Pati gerai žinau, kad HELADA - tai sen Graikija, bet nesupykit, man šis vardas irgi asocijuojasi su pragaru, net 2 kalbom- hell ir ad.
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 04 26, 18:11)
vienos forumietės dukros - gairė ir junė doh.gif  lotuliukas.gif  fool.gif

Na kad labai grazus vardai g.gif Nes jau vemti norisi nuo emiliju ir gabrijeliu doh.gif
Atsakyti
Na, graikai Helada sėkmingai ir dabartinę Graikiją vadina tongue.gif
O jei jau ispanų kalba tai helado yra ledai tongue.gif
Atsakyti
Labutis, mano busimos kriksto dukrytes vardas Milė 4u.gif Na is pradziu visiems keistas atrode, taciau dabar pripratom ir visai grazus smile.gif be to suzinojau kad tai labai senas vardas, drauges prosenele ar pro prosenele turejo toki varda...o mes manem kad jis isgalvotas, bet va pasirodo kad ne g.gif Dabar laukiam krikstynu thumbup.gif
Atsakyti
Vienoj kompanijoj teko sutikti moterį vardu Arena. Iš pradžių pagalvojau, kad blogai išgirdau vardą Irena, kol vienas iš svečių pasakė, kad man tikrai nepasigirdo.
Atsakyti
Stai kokiu juoku zinau:
Polikarpas - apie 70 metu zmogus, bet jis kazkiek rusas yra. tai ju kalboj gal ir normalu, bet man ti ziauriai juokinga;
Faina - apie 60 metu teisininke smile.gif))
Atsakyti
polikarpo antkapį teko matyt - ėmiau kapinėse juoktis, nes man čia kaip pūlio ir karpos derinys biggrin.gif
Atsakyti
Pažįstu vieną vyruką, vardu Silveris. blink.gif

Gal ir gražus ir įdomus vardas, net nežinau - čia kaip kam. Man jis primena tokį neigiamą veikėją iš Stivensono knygos "Lobių sala", pavarde Silveris.
Atsakyti
QUOTE(Biufika @ 2008 05 05, 21:04)
Pažįstu vieną vyruką, vardu Silveris. blink.gif

Gal ir gražus ir įdomus vardas, net nežinau - čia kaip kam. Man jis primena tokį neigiamą veikėją iš  Stivensono knygos "Lobių sala", pavarde Silveris.

O brolio Goldu ar sesės Broze nepavadino? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Santi @ 2008 05 03, 10:01)
Man vardas Nemunas visiškai neskamba, nu ne man cool.gif

skonio reikalas tongue.gif

o man tai Erika ir Eivilė visiškai neskamba cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 05 05, 23:12)
skonio reikalas tongue.gif

o man tai Erika ir Eivilė visiškai neskamba cool.gif  lotuliukas.gif

blink.gif O čia prie ko, nesupratau blink.gif Maišote kažką mirksiukas.gif

Turiu berniuką ir mergytę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Santi @ 2008 05 06, 09:47)
blink.gif O čia prie ko, nesupratau blink.gif Maišote kažką mirksiukas.gif

Turiu berniuką ir mergytę wub.gif

aha, o aš turiu 6 dukteris vaikų namuose lotuliukas.gif cool.gif

ai, tiek to, nesileisiu aš į darželinukų lygio ginčus čia cool.gif
Atsakyti