Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs vardai - nevardai

QUOTE(ingalp @ 2008 05 08, 16:44)
žinai, Santi, aš išsisaugosiu šį pasisakymą ir tikiuosi kad reikalui esant jį bus galima gaut iš forumo administratorių. nes tai jau tiesioginis grąsinimas, todėl jei mano namuose kas nors nutiks, žinosiu kas prie to nagus prikišo ir tikrai pranešiu teisėsaugos institucijoms.
beje, labai klysti manydama, kad mano namuose nieko nebus mirksiukas.gif

Saugok saugok, bet ir kitų duomenų būk gerutė neviešink. jei bus kas namie, sveikinu, bus ir tau ramiau.

Jei tau tai grąsinimas, tebūnie lotuliukas.gif

Aš tau sakiau, pasikartosiu, nelysk prie manęs, neklibinsiu ir aš tavęs, tu paviešinai mano duomenis, aš tau va kaip atkirtau, tau jau čia grasinimas....
Kaip išmanai, man nuo to neskauda.
Norėsi ką pasakyt, sakyk į až, nes kitom čia jau neįdomu.
Iš manęs nesulauksi daugiau jokio pasisakymo. Klibinsi toliau - kirsiu atgal.
Atsakyti
QUOTE(Senoji Lakūdra @ 2008 05 08, 10:01)

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kismida @ 2008 05 08, 14:24)
Nu mes Žemaitės taip kalbam ax.gif gerai pasitaisau, pavadino o gal išrinko ir pavadino nž pataisykit mirksiukas.gif


ne, žemaitės taip nekalba nail.gif
Atsakyti
vaiko darželio draugė buvo vardu Betina
Atsakyti
Mergos, nemanot, kad ne vietoj įsijautėt? Eiki lauk iš čia santykių aiškintis. O jau kur eisit, ne mano reikalas. Bet būtų labai gerai, jei atsivertus vardų temą (ne tik šitą) nereikėtų skaityti ilgiausių tiradų kas kaip ką ir su kuo doh.gif Ir dar aiškinat visos, kad ne smėlio dėžėj sėdit blink.gif Gal pasižiūrėkit iš pradžių į save iš šono mastau.gif
Atsakyti
Siaubas siaubelis, niu mamkos pavarot... blink.gif
O dėl vardų, ta mano kaimynai buvo Irenijus ir Daurija. Kadangi buvom panašaus amžiaus, tai nuo pat mažumės pripratau ir nieko keisto.
O dabar jau jokie vardai nesebina.
Bet man asmeniškai Laura ir Reda patys pačiausi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Į temą pasisakysiu cool.gif
Gemija ir Laisvūnė mastau.gif
Atsakyti
Irenijus-man labai grazus vardas.mano dede vardu Irenijus.ir klasiokas buves,ji visi vadindavom Irkiu.kreipdavomes -Irkiau,bet dazniausiai pavarde biggrin.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif .
siandien vardadienius svencia:Putinas ir Viktorina.bet argi toki varda galima duot vaikui g.gif .vienas medis,o kitas zaidimas doh.gif g.gif .
Atsakyti
Mokiausi su mergaite, kurios tėvo vardas buvo Valerijonas.
Atsakyti
mūsų rimiake yra pardavėja madena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2008 05 10, 11:26)
labutis 4u.gif .
siandien vardadienius svencia:Putinas ir Viktorina.bet argi toki varda galima duot vaikui g.gif .vienas medis,o kitas zaidimas doh.gif  g.gif .


O man Putinas labai gra=us vardas tongue.gif
QUOTE(insi @ 2008 05 10, 12:46)
mūsų rimiake yra pardavėja madena biggrin.gif

Mūsiškiame Ausma dirba cool.gif
Atsakyti