Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs vardai - nevardai

QUOTE(munkaa @ 2008 06 06, 22:37)
cia mano dukriukas Selena  tongue.gif

gal ir tavo bet gan keistas ir negirdetas mirksiukas.gif
Atsakyti
Drąsutis, Teisutis, Chijonė.
Atsakyti
"Tavo vaikas" perskaičiau, kad Džordanos Butkutės sesers vardas Anūelita blink.gif
Atsakyti
Barnabas, Tvirmantas, Aluona, Flora cool.gif sios dienos vardo dienos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iliona: 11 birželio 2008 - 13:59
QUOTE(Fixa @ 2008 06 11, 13:42)
"Tavo vaikas" perskaičiau, kad Džordanos Butkutės sesers vardas Anūelita blink.gif

andželita. dar yra broliai klaidas ir žydrūnas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 11, 15:08)
andželita. dar yra broliai klaidas ir žydrūnas biggrin.gif


Žurnale parašyta Anūelita, bet tikriausiai klaida padaryta mastau.gif o brolių vardai tai tokie pagerinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Bernardas,kaip jums sis vardas,galvoju duoti si varda antram savo sunui,kuriam dabar lygiai trys savaites.pirmojo sunaus vardas Eduardas
Atsakyti
QUOTE(gerule7 @ 2008 06 11, 17:27)
Bernardas,kaip jums sis vardas,galvoju duoti si varda antram savo sunui,kuriam dabar lygiai trys savaites.pirmojo sunaus vardas Eduardas

kaip vardas tai tikrai gražus, tik ar neerzins labai panašus sąskambis su pirmojo sūnaus vardu wink.gif
Atsakyti
Manau, kad neerzins, nes Eduarda retai vadinu pilnu vardu,jis turi trumpinius Edutis arba tiesiog Edu smile.gif
Atsakyti
man bernardas - gražus vardas. tik nelabai įsivaizduoju kaip trumpint, nes vardas ilgas. negi berniu? g.gif
Atsakyti
susiduriau su Ginuciu... mirksiukas.gif panasiai skamba kaip ir Drasutis ar Teisutis
Atsakyti
Man ziurint i kol kas dar visai mazyti bernarda norisi vadinti Bernyciu,mano bernytis wub.gif wub.gif o kai uzaugs,nereiks ir trumpint,nes manau kad tai grazus ir vyriskas vardas hi.gif
Atsakyti