Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs vardai - nevardai

QUOTE(goshke @ 2008 08 22, 09:23)
labai gažus vardas  liezuvis.gif

čia ne vardas, o raidžių kratinys.
Atsakyti
O kaip jum pavyzdziui Estera?
man tai labai grazus vardukas :]
Atsakyti
QUOTE(Mazea @ 2008 08 22, 15:41)
O kaip jum pavyzdziui Estera?
man tai labai grazus vardukas :]


na, šiuo metu nei retas, nei keistas, nei įdomus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazea @ 2008 08 22, 13:11)
kazkaip pati lietuvisko vardo nelabai noriu, noreciau kazko isskirtino, bet neperdaug , nes jau cia prisiziurejau tokiu tragisku vardu doh.gif  kad tikrai baisu. o jei is lietuvisku tai man labai grazus vardas Tomas  tongue.gif toki varda tikrai duociau savo vaikui
va dar vienas vardas Amadejus doh.gif  lotuliukas.gif


ne visi lietuviški vardai tragiški, daugiau vardynus reiktų pavartyti.
Atsakyti

Papildyta:
ne visi lietuviški vardai tragiški, daugiau vardynus reiktų pavartyti.
[/quote]
as nesakau kad lietuviski vardai tragiski, o kad puse cia keistu ir nedzanu vardu tragiski.lietuviski vardai grazus bet as nenoreciau duot savo vaikui lietuviska varda
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 22, 07:52)
everetas blink.gif  doh.gif


doh.gif
QUOTE(Mazea @ 2008 08 22, 13:11)
kazkaip pati lietuvisko vardo nelabai noriu, noreciau kazko isskirtino, bet neperdaug , nes jau cia prisiziurejau tokiu tragisku vardu doh.gif  kad tikrai baisu. o jei is lietuvisku tai man labai grazus vardas Tomas  tongue.gif toki varda tikrai duociau savo vaikui
va dar vienas vardas Amadejus doh.gif  lotuliukas.gif

nuo kada čia tomas lietuviškas vardas? biggrin.gif


skenavau čia vakar tokius diplomus, tai aptikau 1 apdovanotąjį, vardu Ildefonsas lotuliukas.gif
Atsakyti
Ildefonsas? Gal Aldono brolis?
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 08 22, 16:49)
doh.gif

nuo kada čia tomas lietuviškas vardas?  biggrin.gif
skenavau čia vakar tokius diplomus, tai aptikau 1 apdovanotąjį, vardu Ildefonsas  lotuliukas.gif

nu nzn , seip cia turbut labiau tarptautinis vardas, bet lietuviu vardininke tai tomas vardas yra :]
Atsakyti
QUOTE(Mazea @ 2008 08 22, 17:04)
nu nzn , seip cia turbut labiau  tarptautinis vardas, bet lietuviu vardininke tai tomas vardas yra :]


taip, tačiau jis nelietuviškas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 08 22, 17:51)
Ildefonsas? Gal Aldono brolis?

nežinau

QUOTE(Mazea @ 2008 08 22, 18:04)
nu nzn , seip cia turbut labiau  tarptautinis vardas, bet lietuviu vardininke tai tomas vardas yra :]

tai turbūt ne į grynai lietuviškų vardų vardyną žiūrėjai, o į vardyną, kuris lietuvių kalba parašytas biggrin.gif .
apskritai nesu girdėjus, kad yra tik lietuviškų vardų vardynas g.gif . o gal yra? visai įdomu būtų gaut tokį? muminuk, gal tu esi ką girdėjus?
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 08 22, 17:33)
nežinau
tai turbūt ne į grynai lietuviškų vardų vardyną žiūrėjai, o į vardyną, kuris lietuvių kalba parašytas  biggrin.gif .
apskritai nesu girdėjus, kad yra tik lietuviškų vardų vardynas g.gif . o gal yra? visai įdomu būtų gaut tokį? muminuk, gal tu esi ką girdėjus?


bent jau mokslinio nėra. nebent labai seniai buvo ar naujai išėjo, bet neturiu tokių žinių.
Tomas-hebrajiškas, jeigu ką.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 22, 07:52)
everetas blink.gif  doh.gif

Lengva nesąmonė blink.gif
Estera irgi nemažas nesusipratimas tongue.gif

QUOTE(Mazea @ 2008 08 22, 17:42)
as nesakau kad lietuviski vardai tragiski, o kad puse cia keistu ir nedzanu vardu tragiski.lietuviski vardai grazus bet as nenoreciau duot savo vaikui lietuviska varda

Tai gi nereikia vaikui varo rinkti iš šios SM temos biggrin.gif Yra labai daug labai gražių labai lietuviškų vardų.

Šiandien radau - Aušvydas. Bet man rodos, jis jau buvo čia minėtas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2008 08 22, 18:09)

Šiandien radau - Aušvydas. Bet man rodos, jis jau buvo čia minėtas mastau.gif


pažįstu tokį biggrin.gif
--------------
Everetas - angliškas vardas. yra ir pavardė, tas aktorius- Rupertas Everetas.
Atsakyti