Įkraunama...
Įkraunama...

Lyginimo lenta

dar svarbu paziuret kokia medziaga aptraukta. nes mes kazkada nusipirkom papigiai ir neatkreipiau demesio kad ta medziaga su sintetika siek tiek. tai kai nustaciau lygintuva ant aukstesnio lygio ir neilgam padejau ant lentos, tai ta medziaga issilyde blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 10 12, 19:52)
dar svarbu paziuret kokia medziaga aptraukta. nes mes kazkada nusipirkom papigiai ir neatkreipiau demesio kad ta medziaga su sintetika siek tiek. tai kai nustaciau lygintuva ant aukstesnio lygio ir neilgam padejau ant lentos, tai ta medziaga issilyde blink.gif

jooo blink.gif
o as tai labai patenkinta savo lenta thumbup.gif senukuose mokejau 119Lt.
Atsakyti
jau nezinau kiek meteliu vargau be lentos, bet kol lyginau tik sau, tai nesunku buvo, o dabar kai visiem 3, tai doh.gif nusprendziau, kad atejo laikas nusipirkti lenta. kadangi senukuose konsultante tepasake, kad brangesnes geresnes, tai pirmiausia ziurejome:
1.pastatytos lentos stabiluma.
2. reguliuojasi lentos aukstis
3. dydis - sakyciau tokia is didesniu issirinkom biggrin.gif
visai tokia nebloga issirinkom uz 89lt. bent jau per pora menesiu nesuluzo lotuliukas.gif
tiesa, ant lentos gamintojas deklaruoja, kad 2 ar tai 3 metai garantija. tai laikau cekiuka pasidejus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes senukuose "Gimi" firmos pirkom, jau tiksliai neatsimenu kiek kainavo, bet kazkur virs 100 Lt, esu labai patenkinta, stabiliai stovi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alisa2 @ 2006 09 06, 13:39)
Turejau as tokia lenta, gal nieko visai, tik tokiu pinigu neverta, turetu buti pigesne. Nes, ten labai plona meziaga ir toks jausmas, kad lygini ant gelezies, o veliau ir islinko tas gelezinis pagrindas. Pliusas ir patogumas tik tas, kad yra ant pacios lentos rozete ir laikiklis laidui thumbup.gif Patogu lyginti, nes laidas per drabuzius nesitampo. Tik po 1.5 metu ji suluzo, nes jos pagrindas su skylutemis, tai lyginant lasejo vanduo (nuo garu) ir surudijo tuoje vietoje, kur kojites privirintos  verysad.gif
O dabar turiu sita http://www.senukai.l...id=000050684491. Irgi labai gera, labai patogu lyginti  thumbup.gif
Lenta ilga, plati, storos, tvirtos kojites, nera jokiu "zingsniu"- pagal savo ugi regulioji auksti. Aisku, sios lentos pagrindas irgi su skylutemis, bet daug geriau privirintos kojites ir jos daug storesnes, tikiuosi nesurudis ar bent ne taip greitai  biggrin.gif
Vienu zodziu, man labai patika, nes malonu lyginti ant kokybiskos lentos.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


ir mes vakar sita nusipirkom thumbup.gif
Atsakyti
ar verta tu 299Lt sita " Leifheit" lenta?.. g.gif gal kas turi tokia? kaip atsiliepimai?
http://www.maxima.lt...-madingas/1866/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 15 spalio 2007 - 23:27
perėjom Senukus, Thomas Philips, Maxima, peržiūrėjom daug lyginimo lentų blink.gif Thomas Philips esančios lentos kažkokios nestabilios pasirodė.. Senukuose normalesnės Gimmi, bet nėra prailgintojo.. "COMPANION " 229Lt, bet vėlgi nėra prailgintojo, nera kur lygintuvo padėti.. doh.gif Viledos lentos kažkokios plonos pasirodė.. ax.gif gryžom prie Leifheit.. šiaip jos kaina ~350Lt, bet šiuo metu Maximoje su nuolaida 299Lt + dar 10% nuo tos sumos nuolaidėlė su Maxima kortele, tad gavosi 270Lt ax.gif Patiko: stabili, dydis geras, prailgintojas yra, nesijaucia jokiu groteliu - padas pagamintas iš tuščiavidurio plieno lakšto, metalas remo geras, normali antena lygintuvo laidui, šilumą atspindintis dangalas (kitose kiek supratau atskirai pirkti tektu) rolleyes.gif atseit 5 metų garantija, bet įdomu ar iš tikrųjų.. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ieskau geros, stabilios lyginimo lentos.
Is Senuku nusiziurejau tris:
http://www2.senukai....id=000050684491
http://www2.senukai....id=000050883071
http://www2.senukai....id=000050018691

Kuri is ju geresne, tai yra stabili, kainos ir kokybes santykis geriausias.
Prasymas: atsakyma pabandyti argumentuoti.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, noriu pasiulyti lyginimo lenta-kopeteles.fantastiskas dalykas,nedaug vietos uzima -tik 16 cm.visur telpa.lengvos,patogios.turiu ir negaliu atsidziaugti. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 10 16, 06:26)
ar verta tu 299Lt sita " Leifheit" lenta?..  g.gif  gal kas turi tokia? kaip atsiliepimai?
http://www.maxima.lt...-madingas/1866/

Turejau viena tokia papigiai lyginimo lenta, tai buvau nepatenkinka, nes buvo nestabili ir mazoka. Nepagailejau pinigeliu ir isigyjau Leifheit firmos lyginimo lenta. Dabar esu labai patenkinta. mano mama pabandziusi lyginti pas mane rubelius ant sios lyginimo lentos pati uzsinorejo tokios biggrin.gif Tikiu, kad yra ir pigesniu, bet taip pat labai geru. Tik jau kelis kartus isitikinau, kad biednas moka du kartus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2008 10 07, 10:02)
Turejau viena tokia papigiai lyginimo lenta, tai buvau nepatenkinka, nes buvo nestabili ir mazoka. Nepagailejau pinigeliu ir isigyjau Leifheit firmos lyginimo lenta. Dabar esu labai patenkinta. mano mama pabandziusi lyginti pas mane rubelius ant sios lyginimo lentos pati uzsinorejo tokios  biggrin.gif Tikiu, kad yra ir pigesniu, bet taip pat labai geru. Tik jau kelis kartus isitikinau, kad biednas moka du kartus  doh.gif

Pritariu drinks_cheers.gif aš irgi pirkau Leifheit firmos lyginimo lentą firminėje parduotuvėje, su grįžtamojo garo funkcija, mokėjau 249 lt, nesigailiu nei dėl vieno lt, nes lenta turi daug privalumų, o pagrindinis-grįžtamasis garas, t.y. nei rūbų, nei patalynės nereikia lyginti iš antros pusės thumbup.gif super daiktas vertas tokios sumos, o priedo ar tai 3 ar 5 metų garantija, nebepamenu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 10 12, 16:22)
Pritariu drinks_cheers.gif aš irgi pirkau Leifheit firmos lyginimo lentą firminėje parduotuvėje, su grįžtamojo garo funkcija, mokėjau 249 lt, nesigailiu nei dėl vieno lt, nes lenta turi daug privalumų, o pagrindinis-grįžtamasis garas, t.y. nei rūbų, nei patalynės nereikia lyginti iš antros pusės thumbup.gif super daiktas vertas tokios sumos, o priedo ar tai 3 ar 5 metų garantija, nebepamenu mirksiukas.gif

pradėjau ir aš ieškoti tos lentos su grįžtamuoju garu....bet kiek žiūrėjau, kainos prasideda nuo 349,- Lt doh.gif .... tai noriu paklaust, kur jūs tiksliai pirkot savo lentą, nes ir aš už tokią kainą noriu bigsmile.gif
Atsakyti