Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lyginimo lenta
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2
Asta
Noriu įsigyti lyginimo lentą. Pasižiūrėjau, kad jų net kelių rūšių yra - ir kietesnės, ir minkštesnės, ir pagrindas jų kaip tinklelis, ir kaip lenta... Na žodžiu, net ir nebežinau ką išsirnkti. Gal galite pasidalinti patirtimi: kaip rinktis, į ką dėmesį atkreipti, kokia naudojat ir ar patenkintos tuo ką turit? 4u.gif
JurateL.
QUOTE(Asta @ 2005 04 24, 13:57)
Noriu įsigyti lyginimo lentą. Pasižiūrėjau, kad jų net kelių rūšių yra - ir kietesnės, ir minkštesnės, ir pagrindas jų kaip tinklelis, ir kaip lenta... Na žodžiu, net ir nebežinau ką išsirnkti. Gal galite pasidalinti patirtimi: kaip rinktis, į ką dėmesį atkreipti, kokia naudojat ir ar patenkintos tuo ką turit?  4u.gif
*

Prieš metus ir aš taip galvą sukau...kol pasiklydau kainų labirinte.....brangesnės yra geresnės tik tuo, kad stabilesnės(masyvesnės) ir dar ten visokių pribumbasų pridėta (laido laikiklis, lentylėnė ir t.t.)....galiausiai trūko kantrybė ir nusipirkau "saulutėj" už 40 lt....metalinio tinklelio pagrindu, gal ir ne pati stabiliausia pasaulyje, bet dabar džiaugiuosi, kad pinigų veltui neišmečiau, tiek , kiek aš lyginu, man jos per akis.Viskas priklauso nuo to, kiek turi pinigų...aš galėjau sau leisti pirkti ir brangesnę, bet matyt suveikė tuo momentu sveikas , racionalus protas...linkiu ir tau to-neišmesti pinigų į orą tik dėl momentinio "noriu".
turtle
Na, as tai gailiuosi nusipirkusi pigesne, kuri nera stabili unsure.gif Todel ir man butu idomu, kokios lyginimo lentos yra geriausios? O kaip ten tos su tinkleliu, paciupinejau as jas kazkur, tai man kazkaip keistai pasirode g.gif Kazakip visada lyginimo lenta kaip lenta isivaizdavau unsure.gif
JurateL.
QUOTE(turtle @ 2005 04 26, 09:45)
Na, as tai gailiuosi nusipirkusi pigesne, kuri nera stabili  unsure.gif Todel ir man butu idomu, kokios lyginimo lentos yra geriausios? O kaip ten tos su tinkleliu, paciupinejau as jas kazkur, tai man kazkaip keistai pasirode  g.gif Kazakip visada lyginimo lenta kaip lenta isivaizdavau  unsure.gif
*

Dar šovė į galvą, kad stabilumas labai priklauso nuo lentos pločio, pas mane nors ir pigi , bet plati (kitos būna pigios, nes siauros) ir ji man normaliai stovi, pas tetą yra brangi su visais "navarotais"...irgi teko lyginti ir galiu pasakyti, kad mažai skiriasi, nes nuo didesnio judesio ir ta ir ana svyruoja...O per tas su kiauru pagrindu, jei lyginant drėgną daiktą, lengviau einai garai.
Asta
O platesnė turbūt patogiau ir stabilumo atžvilgiu ir šiaip lyginti ko gero patogiau?
O rankovės lyginimui priedas reikalingas daiktas ar irgi tik šiaip...pribumbasas ir tiek? g.gif
Frosted
QUOTE(Asta @ 2005 04 26, 20:41)
O platesnė turbūt patogiau ir stabilumo atžvilgiu ir šiaip lyginti ko gero patogiau?
O rankovės lyginimui priedas reikalingas daiktas ar irgi tik šiaip...pribumbasas ir tiek?  g.gif
*

Siaip jei daznai tenka lyginti, gal visai ir nieko, bet jei ten tu marskiniu 1-2, tai gal tingesi uzdeti/nuimti ta daikta... g.gif
Man dabar irgi teks pirkti, tai taip pat ziurineju, suku galva. Per mazas pasirinkimas - blogai, per didelis - vel blogai doh.gif
JurateL.
QUOTE(Asta @ 2005 04 26, 19:41)
O rankovės lyginimui priedas reikalingas daiktas ar irgi tik šiaip...pribumbasas ir tiek?  g.gif
*

Tą rankovę galima nusipirkti atskirai....nedauk ten ji kainuoja, gal kokie 7 lt (Maximoj)....aš pirkau atskirai vėliau, bet nepasakyčiau, kad labai naudojuosi, manau, kad priklauso, kaip rengetės, jei vyras su marškiniais diena iš dienos, o tu irgi su bliuzelėm, marškinėliais....na kur reikia, kad rankovės gražiai būtų išlygintos, tuomet patogus tas daiktas... g.gif
Žmona
Pirkau Thomas Philipse pries puse metu uz 118 lt., gal puse matu dar prieš tai vaikščiojau apie ją, nes kaip ir turėjau lyginimo lentą bet prasta ten papigiaiska buvo vestuvem gavau dovanu pries 4 metus tada ti tokiu gal ir buvo.
Sita žymia platesnė, reguliuojasi aukštis, rozete ant jos yra, laidui laikikli ir labai patogu užmauti rūbus pvz. sijonus, o ant anos to padaryt negalėjau nes trukdė kojos smile.gif karoc esu patenkinta.
Onora
TPh maciau Moulinex lyginimo lenta su daug visokiu pribumbasu, bet ir kaina 500, o lyginti tai visvien reikia.
As isvis be lentos jau puse metu gyvenu wink.gif
Frosted
QUOTE(Onora @ 2005 04 27, 16:21)
TPh maciau Moulinex lyginimo lenta su daug visokiu pribumbasu, bet ir kaina 500
*

blink.gif Tai gal ji uz 500 pati ir islygina dar? tongue.gif
Tučka
Turiu pacia paprasciausia is gariunu ir labai esu patenkinta thumbup.gif O tas daiktas rankovems lyginti man visai nereikalingas schmoll.gif
Frosted
QUOTE(Danguole55 @ 2005 04 28, 11:56)
Turiu pacia paprasciausia is gariunu ir labai esu patenkinta  thumbup.gif O tas daiktas rankovems lyginti man visai nereikalingas  schmoll.gif
*

Nu man tai i darba vos ne kasdien su marskiniais, bet mano visi trumpom rankovem, kazin ar man reikia to daikciuko ar ne? g.gif
Asta
Įtariu be "pricendalo rankovėms" marškinius turbūt išlyginčiau greičiau,nei su juo. Nes va dabar tai lyginu ant paprasčiausio stalo, tai dar tuo prietiasiuku rankovėms tektų mokytis naudotis blush2.gif
Tučka
QUOTE(Asta @ 2005 04 28, 18:24)
Įtariu be "pricendalo rankovėms" marškinius turbūt išlyginčiau greičiau,nei su juo. Nes va dabar tai lyginu ant paprasčiausio stalo, tai dar tuo prietiasiuku rankovėms tektų mokytis naudotis  blush2.gif
*

Tikra tiesa mirksiukas.gif
Frosted
Na dabar sedziu ir mastau. Jei pro tinkleli praeina geriau garai, tai turetu ir lygintis geriau, ar ne? g.gif Bet ant kietesnio pavirsiaus geriau lyginasi???
As su tinkleliu niekada neturejau, ar gerai lyginasi? blush2.gif
JurateL.
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 10:24)
Na dabar sedziu ir mastau. Jei pro tinkleli praeina geriau garai, tai turetu ir lygintis geriau, ar ne?  g.gif Bet ant kietesnio pavirsiaus geriau lyginasi???
*

O ir šyryt lyginau vyrui marškinius...nu niekaip nesuprantu, kam man ta lenta už 500lt doh.gif ....merginos, turit atliekamų- pirkit, neturit-pirkit pigesnę...aš už tuos "atliekamus" geriau ką nors vasarai gražaus nusipirksiu thumbup.gif
Onora
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 17:08)
O ir šyryt lyginau vyrui marškinius...nu niekaip nesuprantu, kam man ta lenta už 500lt  doh.gif ....merginos, turit atliekamų- pirkit, neturit-pirkit pigesnę...aš už tuos "atliekamus" geriau ką nors vasarai gražaus nusipirksiu  thumbup.gif
*

nu ten kazkoks vedinimas eina ir garas is to pagrindo, dar kazkokie navarotai, nesuprantu ir as g.gif zinau viena moteriske, kuri uz 700 lenta pirko doh.gif tipo labai jau gera ta lenta, bet kas ten labai gerai- tai taip ir negali paaiskint.
nouvelle
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 10:24)
Na dabar sedziu ir mastau. Jei pro tinkleli praeina geriau garai, tai turetu ir lygintis geriau, ar ne?  g.gif Bet ant kietesnio pavirsiaus geriau lyginasi???
*

Tinklas tas irgi kietas paviršius kietas. Pagrindinis prikolas turbūt tas ir yra, kad garai, greičiau išeina. Man labai patinka, kad yra rozetė prie lentos, o labiausiai valdo antena (kaip aš vadinu). Čia tas laikiklis laidui. Laaabai patogu thumbup.gif
Frosted
Nu nzn, nusipirkom mes Ermitaze uz 79Lt, niekuo ji neipatinga, paziurejau, dabar dauguma su tinkleliu. Isnagrinejau lyginimo lentas pas mama ir ten, kur nuomavomes. Pasirodo, pastaroji irgi su tinkleliu (naudojausi ir nezinojau doh.gif ).
Tai va, rinkausi tokia, kuri nekliba, tai labiausiai patiko tokia kaip D raides formos. Nekliba, reguliuojasi aukstis, kol kas visi patenkinti biggrin.gif
Tiesa, priedo rankovems nera, bet paziurejau, kad jis tekainuoja 8-12Lt, tai prireikus dasipirksiu ax.gif
alinka
na va tai isejo, kad per pastaruosius 2 menesius 2 nusipirkome, viena Ermitaze uz 100 Lt, kit asenukuose uz 149 -mamai pirkau.

pries tai tokia sovietine turejome

tai tu 2 pagrindas-groteles, tak kai lyginu, ant drabuziu ir lieka groteliu konturai visas sijonas patampa grotelinis. gal kazka ne taip darau?

negi ir vel s..da sugebejau isigyti? man sekasi ant to paskutiniu metu...
Amalia
QUOTE(alinka @ 2005 11 02, 22:18)
na va tai isejo, kad per pastaruosius 2 menesius 2 nusipirkome, viena Ermitaze uz 100 Lt, kit asenukuose uz 149 -mamai pirkau.

pries tai tokia sovietine turejome

tai tu 2 pagrindas-groteles, tak kai lyginu, ant drabuziu ir lieka groteliu konturai visas sijonas patampa grotelinis. gal kazka ne taip darau?

negi ir vel s..da sugebejau isigyti? man sekasi ant to paskutiniu metu...
*

Nuimk ta virsutini apdangala ir patiesk kokios storos medvilnes (tik ne sintetikos) - gal sena sovietini deki turi, jie patys geriausi. Apkirpk kiek didesni, prifastriguok pakrasteliuose, nulygink, uztempk vel dangala - ir po problemos. O gal pas jus buna ir gatavu tu paklociu pakeitimui (jos juk palengva susidegina, tai negi nauja stala del to pirksi).As tai nauja nupirkusi ant seno virsaus uzdejau, tai tik apdangalas kiek per mazas pasidare, reikejo apacia is krastu pamazint, ta pacia seniausia...
ausrytuke
nu mano pagrindas irgi grotelinis tik kad jokiu groteliu nelieka lyginant g.gif mokejom senukuose 110lt ir puse metu naudojant nesiskundziu g.gif gal pas jus labai prasta ta medziaga kul apvikta lyginimo lenta, pabandykit isigyti kitos firmos
majami
O as pirkau senukuose uz 30Lt. Pagrindas grotelinis, bet tai supper! Tos grotelės pradėjo matytis tik dabar, nors pirkom lenta pries 2 metus. Ir tai vos vos, jei stipriau palygini ploną audinį...
Aga
Man tai irgi tos groteles matosi, bet labai jau plonas tas sluoksnis medžiagos, reikia kažką pasitiesti, nes net lygintuvas barška į tas groteles lyginant ohmy.gif , bet kaip užtiesiu lovatiesę seną, tai thumbup.gif
Goniuke
siandien ciupinejau lentas senukuose issirinkau sita, dar apgalvosiu ir turbut pirksiu, tik kazkaip kvailai kad jos visos ten supakuotos, tai kaip man stabiluma patikrint g.gif juk aisku niekas nenori kad ispakuociau as ten tas ju lentas
Blue_rose
Cia gal ir kvailas klausimas blush2.gif ... bet paaiskinkit man, kuo ta lyginimo lenta ypatinga,kad kainuoja virs 100lt??? Ar is kazkokio ypatingo metalo ar medziagos?

NEs as kai pirkau lygintuva TopoCentre, maciau lyginimo lentu nedideliu(kas man aktualu, nes gyvenam 1 kambario bute, tai mazoka vietos) uz 30lt...
Tai uz 30lt jos bus prastos ? g.gif
ziza
Aš lyginimo lentos neturiu ir niekada nesigundžiau, nes man jos kažkaip nerimtai atrodo... toks jausmas, kad lygindama turėsiu dar ir lentą laikyt, kad nenugriūtų :blink man jos kažkaip visos žiauriai siauros, tai kaip ant tokių išlyginat patalynę ar užuolaidas blink.gif
Kažkada nusipirkau tik detalę rankovėm lyginti... Tai ją naudojau tik kai siuvau rankoves, bet vargo vakarienė su ja, žodžiu, didesnio šlamšto namie ir neturiu verysad.gif
Ko gero reikia nueiti pas kokia draugę, kuri turi lyginimo lentą ir pasisiūlyt skalbinius išlyginti-gal pakeisiu nuomonę biggrin.gif
Goniuke
na jei turi laisva stala tai gal ir nereikia lentos. Bet as kai apskritai sunkiai prisiverciu ka nors lyginti o dar ir stalo tinkamo nera tai ant kokios lovos pasidengdavau ka nors doh.gif ... tai manau kad lyginimo lenta man bus tikrai naudojama rolleyes.gif
*CACA*
Asmeniškai man lyginimo lenta turi būti plati, kad tikrai tilptų ne tik viena kelnės klešnė lyginant.
Astuliukas
O kaip ant stalo lyginti? nebent dideles patalynes. Man nepatogu. jau 3 metai neturim lyginimo lentos ir man kancia kai reikia vyrui islyginti baltinius doh.gif kol viena gala islyginu, kitas susiglamzo. Visos tos lentos man nestabilios. Reikes i Tom Philips nueiti g.gif
Alisa2
QUOTE(Sigutte @ 2006 08 31, 16:50)
siandien ciupinejau lentas senukuose issirinkau sita, dar apgalvosiu ir turbut pirksiu, tik kazkaip kvailai kad jos visos ten supakuotos, tai kaip man stabiluma patikrint g.gif juk aisku niekas nenori kad ispakuociau as ten tas ju lentas
*

Turejau as tokia lenta, gal nieko visai, tik tokiu pinigu neverta, turetu buti pigesne. Nes, ten labai plona meziaga ir toks jausmas, kad lygini ant gelezies, o veliau ir islinko tas gelezinis pagrindas. Pliusas ir patogumas tik tas, kad yra ant pacios lentos rozete ir laikiklis laidui thumbup.gif Patogu lyginti, nes laidas per drabuzius nesitampo. Tik po 1.5 metu ji suluzo, nes jos pagrindas su skylutemis, tai lyginant lasejo vanduo (nuo garu) ir surudijo tuoje vietoje, kur kojites privirintos verysad.gif
O dabar turiu sita http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050684491. Irgi labai gera, labai patogu lyginti thumbup.gif
Lenta ilga, plati, storos, tvirtos kojites, nera jokiu "zingsniu"- pagal savo ugi regulioji auksti. Aisku, sios lentos pagrindas irgi su skylutemis, bet daug geriau privirintos kojites ir jos daug storesnes, tikiuosi nesurudis ar bent ne taip greitai biggrin.gif
Vienu zodziu, man labai patika, nes malonu lyginti ant kokybiskos lentos. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ziza
Nu, reiks pasižvalgyti po tas lentas atidžiau g.gif , beja, o kokią galima rasti plačiausią blush2.gif , nes nelabai įsivaizduoju kokia skaitosi plati ax.gif ? Aš kai pripratau lyginti ant virtuvinio stalo, tai nelabai įsivaizduoju kaip aš susitvarkyčiau ant 40 cm g.gif g.gif g.gif , bet kaip sakoma-nepabandęs nesižinosi smile.gif
IGu
Kai atėjau pas uošvius gyvent, galvojau kaip čia reiks lygint, nes jie neturi lentos, viską lygina žiauriai nepatogiai, o aš buvau pripratus prie lentos. Taip kad noriu nusipirkt lentą iki išsikraustysim į savo namus. Vieni neina gyvent, kol lovos neturi, o aš sakiau neisiu gyvent, kol neturėsiu lyginimo lentos biggrin.gif

unsure.gif
QUOTE(Alisa2 @ 2006 09 06, 12:39)
O dabar turiu sita http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050684491. Irgi labai gera, labai patogu lyginti  thumbup.gif
Lenta ilga, plati, storos, tvirtos kojites, nera jokiu "zingsniu"- pagal savo ugi regulioji auksti. Aisku, sios lentos pagrindas irgi su skylutemis, bet daug geriau privirintos kojites ir jos daug storesnes, tikiuosi nesurudis ar bent ne taip greitai  biggrin.gif Vienu zodziu, man labai patika, nes malonu lyginti ant kokybiskos lentos.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Žiūrinėjau aš šiandien šitą Companion lentą - thumbup.gif kojos tvirtos, apačioj užriestos, grotelės irgi gan tvirtos pasirodė, tankios ir ne plonučio metaliuko. Tik kaina man didoka unsure.gif Aš tai tai lentą renkuosi pagal jos kojas, kur tokios kaip stirnos būna, tai net neinu artyn - nes va ant tokios lyginant, tai dar ir ją pačią reiktų laikyt.

Nusižiūrėjau vokišką šiek tiek mažesnę 120*38 lentą už 159Lt, ta irgi su visais priedais, ir ten pat yra beveik tokia pati tik be tos lentukės rankovėms (kuri, mačiau Senukuos, 7Lt tekainuoja atskirai) už 142Lt, tai jaučiu tą ir imsiu bigsmile.gif

Kadangi pas mamą yra labai seniai pirkta, bet tvirta, didelė, na žodžiu liuks lenta, bet jos pagrindas ne grotelės, o lenta, tai iš pradžių ir sau tokios ieškojau, bet dabar apsižiųrėjau, pasiskaitinėjau, kad gal su grotelėm ir geriau: ir garus praleidžia, ir dabar brangesnės lentos turi karštį atspindintį sluoksnį, kuris šiek tiek ir elektros energiją sutaupo, ir tuo pačiu abis drabužio pusės išsilygina smile.gif

Goniuke
Kas cia per sluoksnis g.gif pirma karta girdziu, gal kas gali placiau apie tai 4u.gif
brangesnės lentos turi karštį atspindintį sluoksnį, kuris šiek tiek ir elektros energiją sutaupo, ir tuo pačiu abis drabužio pusės išsilygina
Dukra
As turiu lyginimo lenta jau 10 metu, ismatavimai 30*110, gavom per vestuves dovanu, pagrindas medinis, bet po kokiu 5 metu nuo dregmes pradejo lysti pasinai is po medziagos, tai ta lenta staliai nauja ispjove, nusipirkau uztiesala nauja ir vel lyginu. Bet man ji siaip atsibodo, paseno moraliskai tongue.gif , planuoju pirkti nauja ir noreciau didesnes 38*120, gal metaliniu pagrindu tik reikia ziureti kad tas paralonas butu storesnis kad lyginant neliktu ant rubu kvadrateliu, kazkas cia taip sake kad lieka. nenoreciau kad kaina perliptu 100 Lt, dar reikes gilintis kuom jos ten skiriasi.
4u.gif

Nika77
Cia kur buvo ideta lyginimo lenta man gana nestabiliai atrodo. Tevai turejo tokia is maximos, bet man ji labai judedavo schmoll.gif Kazkada senukuose ziurinejom, tai kelios kritos i aki po 60-80lt. Reikes kada imt ir nusipirkt, nes marskiniu lyginimas ant stalo, jau doh.gif
V&A
dar svarbu paziuret kokia medziaga aptraukta. nes mes kazkada nusipirkom papigiai ir neatkreipiau demesio kad ta medziaga su sintetika siek tiek. tai kai nustaciau lygintuva ant aukstesnio lygio ir neilgam padejau ant lentos, tai ta medziaga issilyde blink.gif
Goniuke
QUOTE(Pacific @ 2006 10 12, 19:52)
dar svarbu paziuret kokia medziaga aptraukta. nes mes kazkada nusipirkom papigiai ir neatkreipiau demesio kad ta medziaga su sintetika siek tiek. tai kai nustaciau lygintuva ant aukstesnio lygio ir neilgam padejau ant lentos, tai ta medziaga issilyde blink.gif
*

jooo blink.gif
o as tai labai patenkinta savo lenta thumbup.gif senukuose mokejau 119Lt.
ryyd
jau nezinau kiek meteliu vargau be lentos, bet kol lyginau tik sau, tai nesunku buvo, o dabar kai visiem 3, tai doh.gif nusprendziau, kad atejo laikas nusipirkti lenta. kadangi senukuose konsultante tepasake, kad brangesnes geresnes, tai pirmiausia ziurejome:
1.pastatytos lentos stabiluma.
2. reguliuojasi lentos aukstis
3. dydis - sakyciau tokia is didesniu issirinkom biggrin.gif
visai tokia nebloga issirinkom uz 89lt. bent jau per pora menesiu nesuluzo lotuliukas.gif
tiesa, ant lentos gamintojas deklaruoja, kad 2 ar tai 3 metai garantija. tai laikau cekiuka pasidejus lotuliukas.gif
Dukra
Mes senukuose "Gimi" firmos pirkom, jau tiksliai neatsimenu kiek kainavo, bet kazkur virs 100 Lt, esu labai patenkinta, stabiliai stovi thumbup.gif
Tiffany
QUOTE(Alisa2 @ 2006 09 06, 13:39)
Turejau as tokia lenta, gal nieko visai, tik tokiu pinigu neverta, turetu buti pigesne. Nes, ten labai plona meziaga ir toks jausmas, kad lygini ant gelezies, o veliau ir islinko tas gelezinis pagrindas. Pliusas ir patogumas tik tas, kad yra ant pacios lentos rozete ir laikiklis laidui thumbup.gif Patogu lyginti, nes laidas per drabuzius nesitampo. Tik po 1.5 metu ji suluzo, nes jos pagrindas su skylutemis, tai lyginant lasejo vanduo (nuo garu) ir surudijo tuoje vietoje, kur kojites privirintos  verysad.gif
O dabar turiu sita http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050684491. Irgi labai gera, labai patogu lyginti  thumbup.gif
Lenta ilga, plati, storos, tvirtos kojites, nera jokiu "zingsniu"- pagal savo ugi regulioji auksti. Aisku, sios lentos pagrindas irgi su skylutemis, bet daug geriau privirintos kojites ir jos daug storesnes, tikiuosi nesurudis ar bent ne taip greitai  biggrin.gif
Vienu zodziu, man labai patika, nes malonu lyginti ant kokybiskos lentos.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

ir mes vakar sita nusipirkom thumbup.gif
Gabe
ar verta tu 299Lt sita " Leifheit" lenta?.. g.gif gal kas turi tokia? kaip atsiliepimai?
http://www.maxima.lt/leidiniai/ruduo-ir-vel-madingas/1866/
Gabe
perėjom Senukus, Thomas Philips, Maxima, peržiūrėjom daug lyginimo lentų blink.gif Thomas Philips esančios lentos kažkokios nestabilios pasirodė.. Senukuose normalesnės Gimmi, bet nėra prailgintojo.. "COMPANION " 229Lt, bet vėlgi nėra prailgintojo, nera kur lygintuvo padėti.. doh.gif Viledos lentos kažkokios plonos pasirodė.. ax.gif gryžom prie Leifheit.. šiaip jos kaina ~350Lt, bet šiuo metu Maximoje su nuolaida 299Lt + dar 10% nuo tos sumos nuolaidėlė su Maxima kortele, tad gavosi 270Lt ax.gif Patiko: stabili, dydis geras, prailgintojas yra, nesijaucia jokiu groteliu - padas pagamintas iš tuščiavidurio plieno lakšto, metalas remo geras, normali antena lygintuvo laidui, šilumą atspindintis dangalas (kitose kiek supratau atskirai pirkti tektu) rolleyes.gif atseit 5 metų garantija, bet įdomu ar iš tikrųjų.. biggrin.gif
Undulata
Sveikos smile.gif
Ieskau geros, stabilios lyginimo lentos.
Is Senuku nusiziurejau tris:
http://www2.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?...id=000050684491
http://www2.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?...id=000050883071
http://www2.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?...id=000050018691

Kuri is ju geresne, tai yra stabili, kainos ir kokybes santykis geriausias.
Prasymas: atsakyma pabandyti argumentuoti.

Aciu 4u.gif
beskaiste
sveikos mamytes, noriu pasiulyti lyginimo lenta-kopeteles.fantastiskas dalykas,nedaug vietos uzima -tik 16 cm.visur telpa.lengvos,patogios.turiu ir negaliu atsidziaugti. thumbup.gif thumbup.gif
amliv99
QUOTE(Gabe @ 2007 10 16, 06:26)
ar verta tu 299Lt sita " Leifheit" lenta?..  g.gif  gal kas turi tokia? kaip atsiliepimai?
http://www.maxima.lt/leidiniai/ruduo-ir-vel-madingas/1866/
*

Turejau viena tokia papigiai lyginimo lenta, tai buvau nepatenkinka, nes buvo nestabili ir mazoka. Nepagailejau pinigeliu ir isigyjau Leifheit firmos lyginimo lenta. Dabar esu labai patenkinta. mano mama pabandziusi lyginti pas mane rubelius ant sios lyginimo lentos pati uzsinorejo tokios biggrin.gif Tikiu, kad yra ir pigesniu, bet taip pat labai geru. Tik jau kelis kartus isitikinau, kad biednas moka du kartus doh.gif
Olesta
QUOTE(amliv99 @ 2008 10 07, 10:02)
Turejau viena tokia papigiai lyginimo lenta, tai buvau nepatenkinka, nes buvo nestabili ir mazoka. Nepagailejau pinigeliu ir isigyjau Leifheit firmos lyginimo lenta. Dabar esu labai patenkinta. mano mama pabandziusi lyginti pas mane rubelius ant sios lyginimo lentos pati uzsinorejo tokios  biggrin.gif Tikiu, kad yra ir pigesniu, bet taip pat labai geru. Tik jau kelis kartus isitikinau, kad biednas moka du kartus  doh.gif
*

Pritariu drinks_cheers.gif aš irgi pirkau Leifheit firmos lyginimo lentą firminėje parduotuvėje, su grįžtamojo garo funkcija, mokėjau 249 lt, nesigailiu nei dėl vieno lt, nes lenta turi daug privalumų, o pagrindinis-grįžtamasis garas, t.y. nei rūbų, nei patalynės nereikia lyginti iš antros pusės thumbup.gif super daiktas vertas tokios sumos, o priedo ar tai 3 ar 5 metų garantija, nebepamenu mirksiukas.gif
mildaj
QUOTE(Olesta @ 2008 10 12, 16:22)
Pritariu drinks_cheers.gif aš irgi pirkau Leifheit firmos lyginimo lentą firminėje parduotuvėje, su grįžtamojo garo funkcija, mokėjau 249 lt, nesigailiu nei dėl vieno lt, nes lenta turi daug privalumų, o pagrindinis-grįžtamasis garas, t.y. nei rūbų, nei patalynės nereikia lyginti iš antros pusės thumbup.gif super daiktas vertas tokios sumos, o priedo ar tai 3 ar 5 metų garantija, nebepamenu mirksiukas.gif
*

pradėjau ir aš ieškoti tos lentos su grįžtamuoju garu....bet kiek žiūrėjau, kainos prasideda nuo 349,- Lt doh.gif .... tai noriu paklaust, kur jūs tiksliai pirkot savo lentą, nes ir aš už tokią kainą noriu bigsmile.gif
davija
QUOTE(Olesta @ 2008 10 12, 16:22)
*

o aš tundra net nežinijau apie lyginimo lentų navarotus, renkuos pagal grožį, stabilumą, dydį ir kokybę doh.gif ačiū už info, labai sudomini šita lenta bigsmile.gif o lygintuvas paprsatas gali būt ar ir koks specialus mirksiukas.gif
MuzikALI
Kokia turi būti lyginimo lenta:
• Lengva. Kad smulkutė moteris nepersitemptų, mėgindama ją padėti į norimą vietą.
• Patvari. Kad nejudėtų lyginant, stovėtų tvirtai ir neišsilenktų. Konstrukcijos lengvumas neturi sumažinti tvirtumo.
• Reikiamo ploto. Kad lyginimo procesas nepavirstų begaliniu drabužio traukymu.
• Su nepridegančiu ir minkštu uždangalu. Kad lentos nereikėtų papildomai uždengti pledu ar kitu audeklu.
• Reguliuojamo aukščio. Kad lentą būtų galima nusistatyti pagal savo ūgį. Reguliavimas turi būti paprastas, o lentos aukščio fiksacija – patikima.
• Kompaktiška. Kad bet kuriame, net ir pačiame mažiausiame bute jai atsirastų vietos.
• Su patikimu lygintuvo padėklu. Kad pastatytas lygintuvas neužimtų darbo ploto.
Konstrukcinės lyginimo lentos savybės
Pati paprasčiausia konstrukcija – medinė audeklu aptempta lenta su užapvalintais kraštais ant užlankstomų kojų. Tokios lentos pigiausios ir turi trūkumų, kurių pagrindinis – lentos medžiaga. Veikiama garų ir drėgmės fanera laikui bėgant išsilenks.
Dauguma gamintojų šį trūkumą neutralizuoja lentas darydami iš lengvo metalo. Kad jis būtų dar lengvesnis, jame daromi išpjovimai. Metaliniai konstrukcijos „griaučiai“ tvirtesni, jie neleidžia lentai išlinkti.
Atkreipkite dėmesį, kaip prie lentos tvirtinamos kojos ir į elementų sutvirtinimą. Gali būti naudojami varžtai, kniedės arba elementai paprasčiausiai suvirinami. Venkite modelių, sutvirtinamų kniedėmis. Laikui bėgant kniedės išsiklibina ir lentą paverčia judančia konstrukcija. Geriausiai rinktis varžtais sutvirtintą lentą.
Fiksacijos mechanizmas gali būti tolygus ir pakopomis. Tolygi sistema laikui bėgant išsiklibina, todėl geriau rinktis pakopinę fiksaciją.
Kojelės turi išsiskėsti plačiau už lentos plotį. Tiesa, tokia suglausta lenta yra mažiau kompaktiška, tačiau daug tvirtesnė. Kojelės turi turėti plastmasinius ar guminius antgalius, kad neslystų ir nesubraukytų grindų.
Nebrangių lyginimo lentų uždangalai siuvami iš medvilnės, o brangesniuose modeliuose jie yra iš sintetinių nedegančių ir drėgmę sulaikančių medžiagų. Daugelis gamintojų uždangalus daro nuimamus, juos galima pakeisti. Uždangalas neturi slankioti ant lentos, o patikimai prisitvirtinti.
Etaloniniai lyginimo lentos matmenys – ilgis 130–150 cm, o plotis 38–40 cm.
Patikimas lygintuvo padėklas neleis jam nukristų ant grindų. Sutikite, kad verčiau sumokėti šiek tiek daugiau už patogų padėklą nei pirkti naują lygintuvą.
Kartu su lenta kartais sukomplektuojama nedidelė lentutė rankovėms lyginti ir kiti papildomi priedai, kurie dažniausiai nenaudojami, tačiau pabrangina komplekto kainą. Pagalvokite, ar jums jie reikalingi.
Lyginimo lentų yra su lentynėlėmis, kabliukais drabužių pakaboms ir t.t. Tokie patobulinimai konstrukciją padaro labai griozdišką ir sunkią. Kaip nebūtų keista, elementai, sukurti patogumui, daiktą padaro nebepatogų.

Taigi, patikimos ir patogios lyginimo lentos formulė tokia:
• Lengva lenta, kurią lengvai pakels bet kuri šeimininkė.
• Metalinės kojelės su metaliniu nerūdijančio plieno arba chromuotu paviršiumi, sutvirtintos varžtais.
• Pakopinis aukščio reguliavimas.
• Minkštas, nedegus ir drėgmę sulaikantis uždangalas.
• Patikimas lygintuvo padėklas.
• Darbo paviršiaus ilgis 130–150 cm, plotis 38–40 cm.

Papildyta:
jau senokai vis pazisiurinedavau parduotuvese lyginimo lentas, bet vis neissirinkdavau. vakar netekusi kantrybes nuejau ir nusipirkau pagaliau biggrin.gif lenta pirkau senukuose (banginyje- vln). is pradziu buvau issirinkusi lenta uz 70 lt (dabara akcijai jai tipo), bet gamintojas- kinija, bet ne tai svarbiausia dar, bet kai as ja pastaciau, tai ji baisiai klibejo (parduotuveje yra visu lentu po viena pavizdi ispakuota, tad galima pasiziurinet viska), tad paemiau brangesne, gimi firmos. tikrai labai liuksiska lentute. vakar grizusi is kart isbandziau blush2.gif labai smagu lyginti. kaina jos 119 lt. yra antena, groteles skalbiniams, padas languotas, praleidzia gara. beja, senukuose labai didelis pasirinkimas gimi lentoms skirtu keiciamu uzvalkaliuku ir peralonu, niu zodizu visokiu keiciamu reikmenu. ir stovi tikrai stabiliai smile.gif zodziu nesigailiu smile.gif siaip norejau tilpt i 100 lt,bet nieko gero neradau uz tokia kaina schmoll.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.