Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Saldūs receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
londonas
QUOTE(daividija @ 2008 04 14, 18:10)
Darau vienam kartui,valgytoju pilna.Teslos pokelis 500g man atrodo g.gif kartais darau is puses pokelio ka nors saldaus,o is kitos puses nesaldaus.Kokias nors bandeles su suriu ir svogunais blush2.gif
*

o tai kaip jus darote su suriu ir svogunu tas bandeles,svogunus pakepate ir gal galima keptu grybu dadeti? g.gif
daividija
QUOTE(londonas @ 2008 04 14, 15:47)
o tai kaip jus darote su suriu ir svogunu tas bandeles,svogunus pakepate ir gal galima keptu grybu dadeti? g.gif
*
AHA,PAKEPINU SVOGUNUS,PRAVESINU,PRITARKUOJU SURIO.GALIMA IR GRYBU,IR KOKIO KUMPIO IDET thumbup.gif
freimule
QUOTE(daividija @ 2008 04 14, 13:27)
namie virtas skanesnis,bet reikia virti 2val.bet as darau su Rududu blush2.gif
O cia mano siandienines sluoksniuotos bemieles teslos bandeles.ACIU ELENAI,uz ideja thumbup.gif saldytuve gulejo tesla ir galvojau ka cia skanaus iskept.
user posted image
*

Šiąnakt sapnavau, kad dariau šitas bandutes, tai turbūt ženklas-reikia eiti ir kepti biggrin.gif
daividija
QUOTE(Ingule20 @ 2008 04 15, 06:18)
Šiąnakt sapnavau, kad dariau šitas bandutes, tai turbūt ženklas-reikia eiti ir kepti  biggrin.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Butinai kepk,jau tokios skanios,kad siandien leksiu vel teslos pirkt,ir greit pasidaro thumbup.gif Vakar prarijom greit.. blush2.gif
Boružėlė
Aš tuos sausainiukus vadinu "ROŽELĖMIS"
2 saldūs sūreliai
200gr. margarino
2šaukštai grietinės
2kiaušiniai
0,5šaukštelio sodos
2 stiklinės miltų
1 stiklinė cukraus

Sūreliai, margarinas, grietinė, kiaušinių tryniai, soda nugesinta actu ir miltai sumaišomi ir paruošta tešla atšaldoma.
Baltymai suplakami su cukrumi.
Iškočiojamas iš tešlos didelis blynas, ištepamas suplaktais baltymais ir susukame kaip vyniotinį, supjaustome griežinėliais. Jie guldomi ant skardos pabarstytais miltais ir kepame kol pagelsta. 30 min.

(Nuotraukėlę įkelsiu vėliau) bigsmile.gif
meiles_kibirkstele
Dariau Dregna Sokoladini Pyraga pagal Sonatina wink.gif Pyragas gavosi NUOSTABUS!!
http://sonatinos-receptai.blogspot.com/200...is-pyragas.html

user posted image
Tik foto labai tamsi, nevykusi blush2.gif
Avenita
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2008 04 15, 12:49)
Dariau Dregna Sokoladini Pyraga pagal Sonatina wink.gif Pyragas gavosi NUOSTABUS!!
Tik foto labai tamsi, nevykusi  blush2.gif
*

Svarbiausia, kad pavyko, taigi ne nuotauka reikia valgyt irnesakyk.gif
Esu ir aš bandzius - tikras šokoladinių pyragų gerbėjų skanėstas wub.gif
londonas
va siandien kepiau Sliuoksniuotos teslos pyraga, pagal Ingules 20 receptuka, thumbup.gif
user posted image smile.gif
londonas
user posted image
*

thumbup.gif thumbup.gif reikes isbandyti
Tomutė
QUOTE(Ingule20 @ 2008 04 12, 12:30)
Sveikos. O aš pusryčiams kepiau du sluoksniuotos tešlos pyragėlius-vieną su obuoliais, kitą su konservuotais persikais.  smile.gif
Truputį pakočiojau vieną lakštą, ištepiau jį varškės sūreliu, sudėjau obuolius, ant viršaus irgi pakočiotas, su skylėm antras lakštas. Kitas pyragaitis taip pat, tik su persikais:
user posted image
aptepiau kiaušinio plakiniu-ir į orkaitę 20 min.:
user posted image
Labai greita, paprasta ir pusryčiams kažkas naujesnio, nei kasdieniai sumuštiniai  ax.gif
*

radau as tos teslos pirkt!!!!!!! jega!!!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif siandien kepsiu vyrui ta pyrageli drinks_cheers.gif
londonas
QUOTE(pandora2006 @ 2008 04 15, 18:01)
radau as tos teslos pirkt!!!!!!! jega!!!!!  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif siandien kepsiu vyrui ta pyrageli  drinks_cheers.gif
*

as irgi siandien ji kepiau,laabai skaniai gavosi,lauksiu grystancio vyro ir jo ivertinimo ax.gif biggrin.gif
Tomutė
QUOTE(londonas @ 2008 04 15, 18:57)
as irgi siandien ji kepiau,laabai skaniai gavosi,lauksiu grystancio vyro ir jo ivertinimo ax.gif  biggrin.gif
*

mano pyragelis jau orkaitej thumbup.gif
*irma*
user posted image
*

kepiau ir as si pyraga si vakara,labai skanus gavosi thumbup.gif thumbup.gif wub.gif butinai dabar kepsiu dazniau ax.gif
Boružėlė
http://i014.radikal.ru/0804/53/623e075373e8.jpg
http://i007.radikal.ru/0804/93/9f0e958895f4.jpg
http://i003.radikal.ru/0804/eb/b4ea7ada7317.jpg

Nuotraukėlės gaminant sausainius "ROŽELĖ"
Burnoje tirpstantys wub.gif . Bandykit. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*irma* @ 2008 04 15, 21:16)
kepiau ir as si pyraga si vakara,labai skanus gavosi  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif butinai dabar kepsiu dazniau ax.gif
*

Bandysiu ir aš labai jau skaniai apibudinate. Užsimaniau ir aš gabalėlio. wub.gif
JaNNeTe
O jums nesigauna labai riebūs pyragėliai iš sluoksniuotos tešlos? Paskutinį kartą kai kepiau naudojau geltoną pakelį sluoksniuotos bemielės tešlos, įdarui dėjau varškytę, na bet tokie riebūs gavosi.... net nebeskanu. Anksčiau dar esu dariusi iš mėlyno pakučio bemielės sloksniuots tešlos, tai kiek pamenu žymiai skaniau buvo. Bet ant pakuočių tai tokia pati sudėtis tų tešlų, tai taip ir nesupratau, ką ten su ta tešla blogai padariau g.gif
O jus kuria dažniausiai naudojat?
daividija
QUOTE(JaNNeTe @ 2008 04 16, 06:15)
O jums nesigauna labai riebūs pyragėliai iš sluoksniuotos tešlos? Paskutinį kartą kai kepiau naudojau geltoną pakelį sluoksniuotos bemielės tešlos, įdarui dėjau varškytę, na bet tokie riebūs gavosi.... net nebeskanu. Anksčiau dar esu dariusi iš mėlyno pakučio bemielės sloksniuots tešlos, tai kiek pamenu žymiai skaniau buvo. Bet ant pakuočių tai tokia pati sudėtis tų tešlų, tai taip ir nesupratau, ką ten su ta tešla blogai padariau g.gif
*

As nezinau,pas mus yra vien tik su sviestu,ir gal maisyta su margarinu,tai as perku ta maisyta.Tai neriebu.As net "Napoleona" is tos teslos darau,gaunasi labai skanus,tie lapai buna tokie traskus,issipute thumbup.gif
Mama_Tania
bulkutes is mielines teslos (su razinomis, cinamonu ir dzemu)

user posted image

user posted image

user posted image
hobo
vikiuke, kokybiška, riebi, šalta ir šviežia grietinė ar grietinėlė išsiplaka ir be standiklio, tačiau visada išlieka rizika, kad bus nepakankamai standi. aš šiaip irmą kartą plakiau su standikliu, o būna jo maximose prie želė, kisielių ir pan.
*irma*
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 04 16, 10:50)
bulkutes is mielines teslos (su razinomis, cinamonu ir dzemu)

user posted image

user posted image

user posted image
*

nu man tai su dzemu tragedija gaunasi,arba as niekaip jo nenutaikai arba jis nezinau,visada man jis isbega, ten kur noriu kad butu bandeles viduje jo niekad nebuna,o va ant kepimo popieriaus jo buna daug doh.gif blush2.gif o gal as per daug jo idedu? g.gif

Boružėlė labai sakanei irgubdanciai atrodo to rozytes,reik eiti ieskoti recepto ir kandyti kepti ax.gif
ambre
labukas...
kaip skanu ir grazu cia viskas wub.gif pasidalinsiu ir as...Siaip daugiausia naudojuos Sonatinos receptais...
cia jogurtinis tortas:
user posted image

plikyti pyrageliai- niam niam smile.gif mano megiamiausi:

user posted image
justina_r
QUOTE(ambre @ 2008 04 16, 12:26)
labukas...
kaip skanu ir grazu cia viskas wub.gif  pasidalinsiu ir as...Siaip daugiausia naudojuos Sonatinos receptais...
cia jogurtinis tortas:
user posted image

user posted image
*

na atrodo tai nerealiai, jauciu kad ir skonis toks pats wub.gif o cia is Sonatinos receptu abu? nes labai abieju receptuku noriu doh.gif biggrin.gif
ambre
Justina- taip cia is Sonatinos aciuks.gif , nesu nusivylus jos receptukais...

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...p;#entry4359651
P.s. sviesto dedu 150g ir druskos vos vos tik- man taip skaniau- daznai kepu - tai visaip bandzius mirksiukas.gif

Krema darau is Plombyro skonio varskes ir plaktos grietineles, citrinos itarkuoju jei dedu paprasta musu svelniaja varske:rolleyes:
ir dar islydau sokolado su keliais saukstais grietineles, virsu papeckioju ax.gif

o tortas pagal si:
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...p;#entry5004652
*irma*
labukas...
kaip skanu ir grazu cia viskas wub.gif  pasidalinsiu ir as...Siaip daugiausia naudojuos Sonatinos receptais...
cia jogurtinis tortas:
user posted image

user posted image
*

siaubas kaip skanei atrodo paskutinia pyrageliai doh.gif thumbup.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Mama_Tania
QUOTE(*irma* @ 2008 04 16, 12:12)
nu man tai su dzemu tragedija gaunasi,arba as niekaip jo nenutaikai arba jis nezinau,visada man jis isbega, ten kur noriu kad butu bandeles viduje jo niekad nebuna,o va ant kepimo popieriaus jo buna daug doh.gif  blush2.gif o gal as per daug jo idedu? g.gif
*

as su dzemu tik 2 karta kepiau (nuotraukuose per viduri...), firmos "TYMBARK", bet patarti negaliu

user posted image
*

rolleyes.gif
zebra

labai skaniai plikyti atrodo 4u.gif reiktų ir man prasikept ax.gif
Larissa
user posted image
*

pritariu thumbup.gif aš jį dar tirpintų juodu šokoladu aptepiau ir gaikiniais riešutais apibarsčiau wub.gif
kastaneda
Ambre, o kaip tuos plkytus pyragelius formuoji?? wub.gif
ambre
kastaneda, as tai su Tw dekoravimo rutuliuku arba maiseliu su antgaliu..Tik bekepant tas rastelis rozytes dingsta...Bet bandziau pagal kita recepta- kai tas rastelis matosi, bet skonis kitoks-kietesni gaunas...
( man skonis svarbiau- del to as dedu prie to sonatinos recepto papildomai 50g sviesto rolleyes.gif )
Linucia
QUOTE(JaNNeTe @ 2008 04 16, 09:15)
*

As visada naudoju sluoksniuota bemiele tesla is geltono pakelio, ji niekada nera mums riebi schmoll.gif
Owly
Tuos plikytukus kepu ir aš, tik vietoj vandens pieną pilu ir dar 2-3 a.š. cukraus dedu, nes valgom be įdaro essen.gif Kiek kepėjėlių tiek ir recepto variacijų biggrin.gif Su pienu beje gaunasi minkštesni negu su vandeniu mirksiukas.gif
daividija
QUOTE(Owly @ 2008 04 16, 18:35)
Tuos plikytukus kepu ir aš, tik vietoj vandens pieną pilu ir dar 2-3 a.š. cukraus dedu, nes valgom be įdaro essen.gif  Kiek kepėjėlių tiek ir recepto variacijų  biggrin.gif  Su pienu beje gaunasi minkštesni negu su vandeniu  mirksiukas.gif
*
Aha,minkstesni,isbandyta,su vandeniu traskesni,bet su kremu pats tas thumbup.gif Man irgi plikytiniai jega!!
*irma*
QUOTE(daividija @ 2008 04 16, 23:27)
Aha,minkstesni,isbandyta,su vandeniu traskesni,bet su kremu pats tas thumbup.gif Man irgi plikytiniai jega!!
*

o kaip jus i vidu ta krema idedat? blush2.gif nes plikytu nesu kepusi dar niekat,bet susigundziau pabandyti ax.gif
ambre
QUOTE(*irma* @ 2008 04 17, 12:01)
o kaip jus i vidu ta krema idedat? blush2.gif nes plikytu nesu kepusi dar niekat,bet susigundziau pabandyti ax.gif
*

galima prisvirksti maiseliu su antgaliu arba su dantytu peiliu prapjauti sona ir ideti krema mazu sauksteliu smile.gif

o cia tesiant sluoksniuotu gaminiu tema- darau tokius pyragiukus su varskes kremu...Puosta abrikosu rutuliukais smile.gif user posted image
*irma*
QUOTE(ambre @ 2008 04 17, 12:16)
galima prisvirksti maiseliu su antgaliu arba su dantytu peiliu prapjauti sona ir ideti krema mazu sauksteliu smile.gif
o cia tesiant sluoksniuotu gaminiu tema- darau tokius pyragiukus su varskes kremu...Puosta  abrikosu rutuliukais  smile.gif user posted image
*

o kada jus ta krema dedat? iskepus jau? ax.gif

labai skanus pyragaiciau wub.gif ,siaubas gaila nerandu cia pirkti jos verysad.gif
Avenita
QUOTE(ambre @ 2008 04 17, 12:16)

o cia tesiant sluoksniuotu gaminiu tema- darau tokius pyragiukus su varskes kremu...Puosta  abrikosu rutuliukais  smile.gif

O kaip suformavai tokius šulinukus g.gif gal pjaustei kvadratukais ir paskui ipjovus truputi - išvertei g.gif nežinau ar supratai kaip aš čia suveliau unsure.gif blush2.gif
Apelsinmediss
Grietiniečiai.
user posted image

Pagal Glacee receptą:
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...p;#entry6921306
ambre
*irma*, taip, kremas dedamas jau iskepus- jie tusciaviduriai gaunas rolleyes.gif

avenita- gerai tu viska suvelei biggrin.gif - butent as taip ir buciau pasakius mirksiukas.gif

Apelsinmedziop grietinieciai- thumbup.gif , reiks bandyt kai upo bus, nes siaip as su tokia tesla makaluotis nelabai megstu cool.gif
Boružėlė
QUOTE(ambre @ 2008 04 17, 15:37)
*irma*, taip, kremas dedamas jau iskepus- jie tusciaviduriai gaunas rolleyes.gif

Taip, jie b8na tuščiaviduriai. Kai atvėsta tada dėti kremą. wub.gif

Aš irgi kepu. thumbup.gif bigsmile.gif
Vikiuke
labukas jau teiravaus bet dar karta norejau paklausti ar yra mamyciu kurios bande daryt vaisini torciuka taciau i grietine nedejo standiklio??? blink.gif
Boružėlė
QUOTE(Vikiuke @ 2008 04 17, 16:11)
labukas jau teiravaus bet dar karta norejau paklausti ar yra mamyciu kurios bande daryt vaisini torciuka taciau i grietine nedejo standiklio??? blink.gif
*

Aš kai darau į grietinę dedu želatiną. thumbup.gif Pamerkiu, palaikau, pakaitinu maišydama kol gaunasi vientisa masė ir plona srovele supilu į maišomą grietinę. bigsmile.gif
daividija
QUOTE(Apelsinmediss @ 2008 04 17, 11:47)

thumbup.gif Turiu prisipazint,nesu gyvenime grietinieciu valgiusi,reikes butinai issikept,nes geda nuo zmoniu blush2.gif blush2.gif
Veliau idesiu sokoladini kavos pyraga,siandien kepiau.
jurvite
Turiu klausimą dėl GRIETINIEČIŲ. Susidomėjau, nes kai kartą ragavau iš RIMI. Pasirodė skanūs pyragėliai. Kažin, ar tokie skanūs išeina ir namie kepti? Ar nebūna vidus kaip neiškepęs? Ir pagal kurį receptą iš tų dviejų kepėt, Apelsinmedi?
Apelsinmediss
Pagal antrąjį. Viskas iškepę normaliai. Skonis kaip pirktinių, nors tie pirktiniai tai irgi visur skirtingi atrodo, o ragavus aš tik vienų, tai į tuos vienus labai panašu.
londonas
QUOTE(Apelsinmediss @ 2008 04 17, 14:47)

reikes ir man pasigaminti tokiu grietinieciu,dar niekada nebandziau, bet savaitgali bus isbandyta ax.gif bigsmile.gif biggrin.gif
daividija
O CIA MANO SOKOLADINIS KAVOS PYRAGAS
user posted image
4 v.s.stiprios kavos(espresso arba tirpios)
250g margarino,
4 kaiusiniai,
250g cukraus,
1 a.s. kepimo milteliu,
50g kakavos,
100g kapoto sokolado,
125g kapotu migdolu arba kitokiu riesutu,
350g miltu.
minksta margarina issukti su cukrumi,po 1 sudeti kaiusinius,miltus sumaisyti su kepimo milteliais ir kakava,sudeti i tesla,supilti kava,riesutus,sokolada.mase sukresti i riebalais istepta forma ir deti i 175 tem ikaitinta orkaite.kepti 50-60min.
user posted image.
Skanaus!
P.S.riesutus dejau lazdyno,pyliau tirpia kava ax.gif
Mintibutė
QUOTE(daividija @ 2008 04 17, 16:09)
thumbup.gif Turiu prisipazint,nesu gyvenime grietinieciu valgiusi,reikes butinai issikept,nes geda nuo zmoniu blush2.gif  blush2.gif
Veliau idesiu sokoladini kavos pyraga,siandien kepiau.
*

tu nesi valgius,o as net girdejus nesu apie tokius biggrin.gif
grange
labai paprasta ir greita,jei reikia "staigiai" (kaip kad buvo mums, užklupus nelauktiems svečiams, kadangi saldumynų namie nelaikau,tai čia buvo pats tas..)

user posted image

šaldyta sluoksniuota tešla, dėjau 2 lapelius mažiukus (čia iš to geltono poko), iškočiojau, supjausčiau jusotelėm, gavos 12.

į dubenėlį įdėjau kažkur puse pakelio, gal biški mažiau, varškės, ir šaukštą kondc. pieno, viską ištryniau, tepiau juosteles per visą ilgį, susukau ir 15 min kepiau.
neturėjau razinų, dar galima jų, ar šiaip ko, konc. vaisių. sakė gavos fainučiai essen.gif
Vikiuke
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 17, 14:49)
Aš kai darau į grietinę dedu želatiną. thumbup.gif  Pamerkiu, palaikau, pakaitinu maišydama kol gaunasi vientisa masė ir plona srovele supilu į maišomą grietinę. bigsmile.gif
*

didelis aciuks.gif
zebra
Sveikutės 4u.gif

padariau tortuką rytdienai,savo berniukui,gimtadieniui ax.gif labai paprastas,vėliau parašysiu receptą,jei domins.
user posted image
user posted image
yzzy
QUOTE(zebra @ 2008 04 19, 16:54)
Sveikutės 4u.gif

*

WOOOOW wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.