Įkraunama...
Įkraunama...

Gerklės skausmas

Man ir gi nestumo pradzioje skaudejo gerkle, geriau daug siltos arbatos, medaus valgiau, bet padejo sodos skalavimas. Po kiekvieno valgio skalaukyti gerkle..antra diena skausmas jau mazeja. Veiksminga ir nepavojinga!!! thumbup.gif
Atsakyti
merginos padekit.. nzn ka daryti, man dar tik 4sav. nestuke.gif kazkur, pas gine dar nebuvau,eisiu geguzes 5, labai dideles eiles pas ja. bet va siandien taio pradejo gerkle skaudeti, saltis kresti, temperatura uzkilus, maniske labai zema buna 35,6 normali, paveldejau is mamos, o dabar jau virs 37, skalavau ta druska nieko ji man nepadeda, arbatele geriu bet ir nekas. vaistu bijau gerti juk tik pati pradzia. Patarkit man ka daryti? g.gif
Atsakyti
Na, 37 dar ne taip baisu, ziurek kad auksciau nekiltu. ilsekis, gerk arbata, bet manau geriau butu pasitart su vaistininke, ar paskambint savo ginei.
Atsakyti
ilsetis nelabai galiu, dirbu aukletoja vaiku darzelyje su paciais maziausiais. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
oi, nu tada jo, nelabai iseis... na tou labiau eidama namo uzeik i vaistine, ten butinai ka nors patars!!! As nestumo pradzioje ir gi sirgau.. bet pasveikau, nors be vaistuku tai uztrunka daug ilgiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2010 04 20, 14:49)
oi, nu tada jo, nelabai iseis... na tou labiau eidama namo uzeik i vaistine, ten butinai ka nors patars!!! As nestumo pradzioje ir gi sirgau.. bet pasveikau, nors be vaistuku tai uztrunka daug ilgiau  g.gif

aisku aciu labai, pirma kart laukiuosi nezinau ka daryti. smile.gif
Atsakyti
Vat ir klimpa visos nsamones nestumo pradzioje, nes organizmas dar silpnas musu, o jau augint vaikeli reikia. Mano sesuo nestumo pradzioje ir gi buvo persalusi, jei jos gine pasake jokiu budu nevalgint avieciu uogienes. Nezinau kodel, bet negalima buvo. Teko skalaut burnyte su soda, as ir taip dariau + arbata su medum.. Ilgai bet padeda!!!
Atsakyti
Tantum verde purškalą galima naudoti. Jis mažina uždegimą ir skausmą apmalšina. Vitaminas C ir daug šiltų skysčių.
Atsakyti
Nors gan poslykscios, bet gerai veikia medetkos (uzplinkintos), skalaudavau 3 kartus per diena. Dar galima pasidaryti inhalacijas - ranksluostis ant galvos ir virs verdancio puodo pakvepuoti, i vandeni idejus sodos, arba pvz. ramuneliu, medetku.
Stiprus gerkles skausmas mane buvo uzgriebes II trimestre, bet gydytoja neskyre jokiu vaistu. Liepe gerti arbata su medum ir citrina, vitaminas C gerai. Dar naudojau tabletes propodezas - biciu pikis + vitaminas C, tik nzn ar jos tiks pirmom savaitem, vaistininke manau pakonsultuos.
Sveik 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 20 balandžio 2010 - 17:34
Skalauju su ramunelem, pries pora menesiuku irgi skaudejo labai, persalus buvau, tai praktiskai irgi ramuneles ir medetkos padejo nuo gerkles uzdegimo.Dar naudojau propodeza ir valgiau citrina, kad pagrauztu gerkle.Kazkaip padedavo, taip nebekirbindavo.Aisku dar ir kosulys uzpuole... doh.gif Geriau daug arbatu ir pasveikau.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif turiu vieną labai gerą receptuką, mane visą nėštumą tik jis ir gelbėjo. Žinau, nemėgstančios pieno net nusipurtis, bet aš irgi per save perlipau, juk svarbiausia mūsų džiaugsmelių sveikata, tad: užkaitinkit stiklinę pieno, į ją įdėkite šaukštą medaus ir kakavos sviesto (bųna rūtos parduotuvėse) pridrožkite kokį šaukštelį, viską gerai išmaišyti kaitinant ir šiltą gerti. Man ir mano draugėm tikrai padėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babylove @ 2010 04 22, 05:52)
Sveikutės  4u.gif  turiu vieną labai gerą receptuką, mane visą nėštumą tik jis ir gelbėjo. Žinau, nemėgstančios pieno net nusipurtis, bet aš irgi per save perlipau, juk svarbiausia mūsų džiaugsmelių sveikata, tad: užkaitinkit stiklinę pieno, į ją įdėkite šaukštą medaus ir kakavos sviesto (bųna rūtos parduotuvėse) pridrožkite kokį šaukštelį, viską gerai išmaišyti kaitinant ir šiltą gerti. Man ir mano draugėm tikrai padėjo  4u.gif

Aš kai gėriau pieną su medum, tai man persimetė ant balso stygų, nepakalbėjau 4 paras smile.gif Pasirodo ne visoms tinka. Aš gėriau Isla moss homeopatines pastiles, kurios žaibiškai panaikino gerklės skausmą. smile.gif
Atsakyti