Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gerklės skausmas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2
mialina
Labai pradejo skaudeti gerkle doh.gif Gal zinot kokiu arbateliu ar vaistuku, kurie nepakenktu?
mialina
Nejaugi niekas nesusidure su gerkles skausmu nestumo metu? schmoll.gif
*Ciau ciau*
Siaip man atrodo, kad reikia eiti pas gydytoja, bet mano ir drauge kuri laukesi ir dar kazkas sake ir pati pirkau, vaistinej rekomendavo Isla nuo gerkles skausmo. 4u.gif Sekmes
Liutukeee
Gali skalaut druskos arba sodos tirpalu!As to niekad nedarau,bet zinau kas daro ir kam labai padeda.O leliukui ne trupucio nekenkia thumbup.gif
Maliku
Taip, kaip pries tai mineta, galima skalauti su soda arba druska. Taip pat galima purksti arba ciulpti vaistus Tantum Verde. Man jie padedavo, greit numalsindavo skausma. Nestumo metu nebandziau, bet parasyta, kad galima. Citata is informacinio lapelio
"Ar galima TANTUM VERDE pastiles vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu?
Vartojant taip, kaip nurodyta, nėščioms ir žindančioms moterims pastiles
vartoti galima. "
Gali placiau paskaityti www.vaistai.lt , uzduok uzklausa Tantum Verde.
Linkiu pasveikti smile.gif
Martoonka
Labai nenorejau sirgt, bet jau taip gavosi,kad pats nestumo ikarstis teko saltajam metu laikui. Apie sausi persalau ir pradejau labai koseti, net buvau balsa praradusi. O kadangi jokkiu vaistu kaip ir negalima, tai gerdavau ciobreliu arbatele, karsta piena su medum, vaistinej dave Hedelix mixturos. Aisku sveikimas uzsitese, bet vistiek pasveikau. mirksiukas.gif
silve8
nestuke.gif as ir turejau beda su sloga ir gerkles skausmu, negana to dar ir kosulys uzpuole. Naudojau arbatas avieciu ir ciobreliu, nosi skalavau juros vandeniu. O gerklei tikrai tinka Isla ir Faringosept. Taip pat galima naudoti Stodal ( nuo kosuliuko) ir tikrai nekenkia oscillococcinum. Taigi linkiu nesirgti, o o jei jau nepavyko (kas tikrai labai sunku per 9 men) linkiu kuo greiciau pasveikti. smile.gif
ausrele
O ka daryti kai nieks nepadeda??? g.gif

Pries 3 -4 savaites turejau puline angina, 8 dienas geriau antibus Ospamox. Lygtais praejo. Tuo paciu stiprinau organizma imbieru, medumi, citrinomis, spanguolemis. Tik nustojus gerti antibiotikus, paraudo gerkle ir nepraeina iki siol. Skauda tai maziau, tai daugiau. Skalavau su druska ir soda, Tantum verde, paskui dave seimos gydytoja purskiamu antibu i gerkle, neatsimenu kaip vadinasi.
Niekas nebepadeda. doh.gif Mums tik 7 sav. Bijau, kad infekcija nepakenktu maziukui.
cosma
Aš taiantra diena su Tantum verde gydausi, tikiuosi padės.. Stiprybės 4u.gif
sandralija
na mane irgi kamavo gerkles skausmas verysad.gif negalejau nieko valgyti,vaistu nenorejau naudoti,taigi beliko liaudiski patarimai.pasikaitindavau druska(rupiaja)ir dedavau kompresus ant kaklo 3-4 kartus per diena.ir 2 dienos o as jau sveika biggrin.gif man taip greitai net vaistai neveikdavo,nes gerkles skausmas kamuoja daznai ir dabar kai esu nestuke.gif ir anksciau.
o kas del arbateliu tai isvis pasimetusi esu,net ant ciobreliu pakuotes parasyta,kad gerti tik pasitarus su gyd.avieciu arbata kiek girdejau skatina gimdos susitraukimus,tai kaip ir paskutinemis nestumo savaitemis jos nerekomenduoja gerti.
Inana2
O man labai patinka arbata "Gripus" - ramuneles, liepziedziai, erskeciu vaisiai, melisu lapai. Pirkau paprasciausioj "Iki" parduotuvej. Ir nuo gerkles padejo, ir nuo nestiprios temperaturos mirksiukas.gif
juraciusss
ojojoj...ziuriu pavasaris, organizmas nusilpes ir vis daugiau musu susiduria su sia problema unsure.gif g.gif aisku, labai negerai sirgt, bet...nieko nepadarysi... doh.gif va, as 10 savaite kaip nestuke.gif ir ziauriaaaaaai skauda gerkle....tai ciulpiu Isla ir geriu sirta arbatele su meduciu...bet kas labiausiai nervuoja, tai ka tik atsigulu, is kart pradeda gerkle draskyti doh.gif doh.gif doh.gif
vekoni
sveikutes:)
man irgi skaudejo gerkle, padejo sklavimai juros druska. taciau dabar prasidejo rimtesne problema - infekcija perejo i trocheja ir visi pozymiai rodo galima bronchita. ka patartumet? kiekienais metis sergu, taciau nestumo metu neisivaizdu0oju kokius vaistus gerti, vaistineje visi sako skirtingai, o pas daktare tik geguzes 7. lauksiu atsakymo schmoll.gif
zaizda
QUOTE(juraciusss @ 2008 04 26, 18:00)
ojojoj...ziuriu pavasaris, organizmas nusilpes ir vis daugiau musu susiduria su sia problema  unsure.gif  g.gif  aisku, labai negerai sirgt, bet...nieko nepadarysi... doh.gif  va, as 10 savaite kaip  nestuke.gif  ir ziauriaaaaaai skauda gerkle....tai ciulpiu Isla ir geriu sirta arbatele su meduciu...bet kas labiausiai nervuoja, tai ka tik atsigulu, is kart pradeda gerkle draskyti  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Jei atsigulus ima draskyti gerkle, nebutinai tai vien gerkles problemos, gali buti, kad didejant pilvukui spaudziamas tavo skrandis ir tai esofagialinis refliuksas (remuo), jei anksciau jo neteko patirti, gali neatskirti nuo astraus gerkles skausmo. Nes gerkles skausmai neturetu priklausytri nuo padeties.
Siulau pasitikrinti mirksiukas.gif
Verdaina
QUOTE(vekoni @ 2008 04 27, 18:14)
sveikutes:)
man irgi skaudejo gerkle, padejo sklavimai juros druska. taciau dabar prasidejo rimtesne problema - infekcija perejo i trocheja ir visi pozymiai rodo galima bronchita. ka patartumet? kiekienais metis sergu, taciau nestumo metu neisivaizdu0oju kokius vaistus gerti, vaistineje visi sako skirtingai, o pas daktare tik geguzes 7. lauksiu atsakymo schmoll.gif
*

Man panasiai buvo nestumo metu, tai gydytojas skyre Bioparox, ji galima nestukems. Per dvi dienas visi simptomai dingo ir jokio poveikio vaikiukui kaip ir nera.
juraciusss
ojei doh.gif negana to kad kosejau, atsirado sloga ir jau beveik baigiau pagyti, vakar lupa apsoko verysad.gif kas svarbiausia - niekada gyvenime to nera buve g.gif g.gif g.gif o dabar kai apsoko tai apsoko...visa istino, o sasas siaubingai didelis, jokie tepaliukai nepadeda doh.gif verysad.gif beveik 11 menuo nestuke.gif ir tokie negeri dalykai vyksta ...pas gydytoja tik po svenciu einu .....
Graze
QUOTE(Verdaina @ 2008 04 29, 10:38)
Man panasiai buvo nestumo metu, tai gydytojas skyre Bioparox, ji galima nestukems. Per dvi dienas visi simptomai dingo ir jokio poveikio vaikiukui kaip ir nera.
*

As taip pat bioparox naudoju!! Labai gerai veikia thumbup.gif thumbup.gif Svarbiausia gerai tas, kad ir gerklei ir nosei tinka vienu metu thumbup.gif
Verdaina
QUOTE(juraciusss @ 2008 04 29, 13:29)
ojei  doh.gif  negana to kad kosejau, atsirado sloga ir jau beveik baigiau pagyti, vakar lupa apsoko  verysad.gif  kas svarbiausia - niekada gyvenime to nera buve g.gif  g.gif  g.gif  o dabar kai apsoko tai apsoko...visa istino, o sasas siaubingai didelis, jokie tepaliukai nepadeda  doh.gif verysad.gif beveik 11 menuo  nestuke.gif ir tokie negeri dalykai vyksta ...pas gydytoja tik po svenciu einu .....
*

o kaip cia taip buna? blink.gif
miladze
Sveikos. Aš irgi vargstu su skaudančia gerkle. Tai gydausi Tantum Verde purškalu ir arbatos- su medum,jo nedaug, citrina, skalauju su druska, bet ilgokai nepraeina. Bandau ir su ramunėliu užpilu, jų arbatos irgi gėriau, nors paskaičiau, kad kelia gomdos susitraukimus, tad gerti nepatariu. Ar gerklės gydymas nėštumo metu nepakenkė vaikeliui? Man antras nėštumas, pirmo metu irgi pradžioje gydžiausi gerkle, tai nežinau nuo to ( gali būti vienas iš variantų) vaikui atvira ovalinė anga širdutėj iki šiol - gerai, kad bent ne rimtesnė širdies patologija. schmoll.gif dabar su baime gydau gerkle, bet ką daryti, gi gali nusileisti žemiau, tada bus dar didesnių prolemų. Ar yra čia mamų, kurios gydėsi gerklę abiejų nėįtumų metu - ar tai įtakojo kaip nors vaikučio sveikatą?.
Linkėčiau visoms nestuke.gif būti sveikoms.
Esha
O aš nieko nedarau, kai suskausta gerklę. Ta prasme neieškau jokių vaistų. Geriu karštų arbatų, daugiau pagulinėju ir praeina smile.gif

QUOTE(Verdaina @ 2008 04 29, 14:39)
o kaip cia taip buna?  blink.gif
*

lotuliukas.gif thumbup.gif
zilrasa
QUOTE(miladze @ 2009 12 13, 20:57)
Sveikos. Aš irgi vargstu su skaudančia gerkle. Tai gydausi Tantum Verde purškalu ir arbatos- su medum,jo nedaug, citrina, skalauju su druska, bet ilgokai nepraeina. Bandau ir su ramunėliu užpilu, jų arbatos irgi gėriau, nors paskaičiau, kad kelia gomdos susitraukimus, tad gerti nepatariu. Ar gerklės gydymas nėštumo metu nepakenkė vaikeliui? Man antras nėštumas, pirmo metu irgi pradžioje gydžiausi gerkle, tai nežinau nuo to ( gali būti vienas iš variantų) vaikui atvira ovalinė anga širdutėj iki šiol - gerai, kad bent ne rimtesnė širdies patologija. schmoll.gif  dabar su baime gydau gerkle, bet ką daryti, gi gali  nusileisti žemiau, tada bus dar didesnių prolemų. Ar yra čia mamų, kurios gydėsi gerklę abiejų nėįtumų metu - ar tai įtakojo kaip nors vaikučio sveikatą?.
Linkėčiau visoms  nestuke.gif  būti sveikoms.
*

Ojej, uzuojauta. Negalima net su tokiu nekaltu atrodytu susirgimu kaip gerkles skausmas juokauti.. Man skaudejo pries naujus gerkle, ciulpiau visokius isla, propodeza ir pan, bet nieks nepadejo. skalavau gerkle, bet irgi nieko. Paskui sutino puse kaklo, nuejau pas lor gydytoja, ogi pasirodo, kad puliuojanti angina- nauji metai lovoj, su antibiotikais ir spiritiniais kompresais ant kaklo.. Dar vis turiu gerti antibiotikus (10 dienu) nes pulinys jau buvo pradejes eiti zemyn.. O mano pilvukui dar tik 12 savaiteliu. Ziurekit visos, saugokites, o jei jau kazka skauda, geriau kreipkites i profesionalus, kol dar ne velu!
Smagute
Forume jau kazkur skaiciau, kad drasiai galima Isla ir Faringodol. Bet kai susiduriau su sia problema supratau: Isla nepadeda visishkai... O Faringodol lapelyje parasyta: pasitarti su gyditoju, arba vaistininku. (Tiesa, Faringodol man dar kazkada siule lazdynu ligonines daktare). Jis padeda, bet piktnaudziaut neverta... as viena tablete per kelis kartus suciulpdavau... Ir daug arbatu su citrina... Vaistineje man pasiule gert Gripo1, ar kazka panasaus...
Killing_me_softly
QUOTE(Smagute @ 2010 01 18, 22:43)
Forume jau kazkur skaiciau, kad drasiai galima Isla ir Faringodol. Bet kai susiduriau su sia problema supratau: Isla nepadeda visishkai... O Faringodol lapelyje parasyta: pasitarti su gyditoju, arba vaistininku. (Tiesa, Faringodol man dar kazkada siule lazdynu ligonines daktare). Jis padeda, bet piktnaudziaut neverta... as viena tablete per kelis kartus suciulpdavau... Ir daug arbatu su citrina... Vaistineje man pasiule gert Gripo1, ar kazka panasaus...
*

Man nuo gerklės skausmo padėjo purškiamas Tantum Verde. Jį gydytoja paskyrė. Be to informaciniame lapelyje rašo, kad galima vartoti ir nėščiosioms.
Elita2010
Labas vakaras.Kaip ir visą laiką...žiema,susirgau. Temperaturos nėra, bet čiaudau stipriai, iš nosies bega doctor.gif cray.gif cray.gif cray.gif jaučiuosi blogai verysad.gif nežinau ką daryti. Su gerklę jau viskas aišku man. rolleyes.gif O kaip gydytis kad nepakęstų vaikui?
LUUU
Turejau dideliu problemu su gerkle. 1.5 men. skaudejo, vis koscioju ir koscioju. Atrodo nuolat kazkas kutena, dirgina ir vis nusikosau. Ir temperatura laikesi maza. Pas gydytoja gal kokius penkis kartus buvau, is pradziu tantum verde, paskui bioparoksa, paskui ir silpniausius antibijotikus isgeriau. Kaip nieko taip nieko. Pas lore nuejau, sako gerkle kaip isvagota, raudona. Sako panasu i mikoplazma arba chlamidija. Po savaites ateik, ateinu, sako rasau tau antibijotikus KLACID nuo tu zarazu. Nusipirkau, isgeriau tablete, ir prisedau info apie vaistus skaityti internete. Pasirodo baisus vaistai nesciosioms, galimi visokie apsigimimai. Persigandau, laimei padejo dvi pazistamos gydytojos. Pirmiausiai liepe pasidaryti tyrimus ar tikrai tos zarazos pas mane yra, ir ka jus manot - nera. Tuomet drauge gydytoja sako, pas tave gali buti refliuksas, nes labai pykino visa ta laika, del nestumo pradzios. Dabar miegu nakti ant dvieju pagalviu, nepatogu, bet gerkle zymiai maziau skauda. Kartais kokias ramuneles pakvepuoju, druska paskalauju. Tikiusoi greitai praeis. O buciau sugerusi tuos baisius vaistus...
~Beauty~
Man prieš kelias savaitėles irgi žiauriai perštėjo gerklę... Prisiskaičiau internete, kad absoiučiai jokų vaistų nėščiosioms nerekomenduoja...
Apsilankiau pas šeimos gydytoją, patarė skalauti gerklę sodos tirpalu, gerti įvairias arbatėles (liepžiedžių, aviečių... tik ne čiobrelių - nėščiosioms čiobreliai nėra gerai), valgyti medų (nedaug), daryti inhaliacijas.... Vaistų jokių neišrašė, tik patarė daugiau ilsėtis ax.gif
Na, galiu pasakyti tik tiek, kad gerklės perštėjima spraėjo kažkur per porą savaitėlių unsure.gif Bet į žolelių arbatas ir medų žiūrėti nebegaliu doh.gif
atide2005
QUOTE(mialina @ 2008 04 10, 11:21)
Nejaugi niekas nesusidure su gerkles skausmu nestumo metu? schmoll.gif
*

Vat kaip tik neseniai teko susidurti su gerkles skausmu,tai yra tokios ciulpiamos tabletytes ISLAMOOS,jos tikrai nekenkia
Grazinasta
Man taip pat visai neseniai teko susidurti su gerkles skausmu ir kosuliu, gydziausi ir niekaip nesupratau kodel nesveikstu o gi pasirodo viskas del kylanciu rugsciu nes gryzus is darbo isgeriau Renee vaistuku ir praejo, kosulys yra bet cia viskas susije, gydytoja leido isgerti iki triju tableciu Renee per diena ir taip pat sake miegot ant keliu pagalviu, prisiziureti maista...
Lelina
QUOTE(Grazinasta @ 2010 02 12, 12:32)
Man taip pat visai neseniai teko susidurti su gerkles skausmu ir kosuliu, gydziausi ir niekaip nesupratau kodel nesveikstu o gi pasirodo viskas del kylanciu rugsciu nes gryzus is darbo isgeriau Renee vaistuku ir  praejo, kosulys yra bet cia viskas susije, gydytoja leido isgerti iki triju tableciu Renee per diena ir taip pat sake miegot ant keliu pagalviu, prisiziureti maista...
*

O ka tos pagalvės padeda ? ką jos daro?

Esu turejusi ir refliuksa ir seip su gerkles skausmu draugaudavau nuolat, bet viena moteryte man patarė skalauti gerkle OBUOLIU acto tirpalu. Zinok pabandziau, tikrai padeda thumbup.gif
kiwi82
QUOTE(Lelina @ 2010 02 12, 14:54)

Esu turejusi ir refliuksa ir seip su gerkles skausmu draugaudavau nuolat, bet viena moteryte man patarė skalauti gerkle OBUOLIU acto tirpalu. Zinok pabandziau, tikrai padeda  thumbup.gif
*

Na manau manes su gerkles skausmu nei viena nepralenksit doh.gif
Skalauju kuo nors nuolat, bet isisirgau tiek, kad sia savaite penicilina lasina i vena (nesciajai bet kokie antibiotikai geriau leidziami nei geriami, nes maziau dirgina zarnyna ir poveikis geresnis) ir dar vitamina C tuo paciu suleidzia. Liudna del to, bet visi gydytojai tvirtina, is dvijeu blogybiu rinktis reikia mazesne - geriau gydyti, nei laukti didesnio issekimo.
Tik noriu patart, nepulkit gert antibiotiku nepasidariusios antibiotikogramos, kad suzinotumet, kokie tiksliai antibiokai bus veiksmingi. As pati tris savaites is eiles dariausi ir kraujo tyrimus (CRB , ASO) ir jie kas kart rode blogejima , todel nutariau netempt daugiau verysad.gif

Lelina, kokia proporcija ta obuoliu acta su vandeniu skiest? Dra tokio dalyko neisbandziau biggrin.gif
ssaule
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 01 27, 10:32)
Man prieš kelias savaitėles irgi žiauriai perštėjo gerklę... Prisiskaičiau internete, kad absoiučiai jokų vaistų nėščiosioms nerekomenduoja...
Apsilankiau pas šeimos gydytoją, patarė skalauti gerklę sodos tirpalu, gerti įvairias arbatėles (liepžiedžių, aviečių... tik ne čiobrelių - nėščiosioms čiobreliai nėra gerai), valgyti medų (nedaug), daryti inhaliacijas.... Vaistų jokių neišrašė, tik patarė daugiau ilsėtis ax.gif
Na, galiu pasakyti tik tiek, kad gerklės perštėjima spraėjo kažkur per porą savaitėlių unsure.gif Bet į žolelių arbatas ir medų žiūrėti nebegaliu doh.gif
*

man gydytoja sake ir avieciu lapu arbata nepiktnaudziauti taip pat.
Lelina
Lelina, kokia proporcija ta obuoliu acta su vandeniu skiest? Dra tokio dalyko neisbandziau biggrin.gif
*

[/quote]

Proporcija butu tokia: 1 arbarinis saukstelis OBUOLIU acto i silta stikline vandeniuko, tikrai pabandykite, nes man sis tirpalas malonesnis nei sodos ir druskos tirpalas.

Jei jums pasirodytu, kad to saukstelio stiklinei per daug - pilkite maziau nei sauksteli smile.gif
Pamatysite kaip nuims gerkles skausma jau po pirmo skalavimo. Sekmes 4u.gif
LUUU
QUOTE(Lelina @ 2010 02 12, 15:54)

Esu turejusi ir refliuksa ir seip su gerkles skausmu draugaudavau nuolat, bet viena moteryte man patarė skalauti gerkle OBUOLIU acto tirpalu. Zinok pabandziau, tikrai padeda  thumbup.gif
*

Siaip kai gulime, tai ta rugstis is skrandzio po truputi horizontaliai ir keliauja iki gerkles. Kai daugiau pagalviu, galva ir kaklas auksciau tai ir pasiekti gerkle sunkiau.
meilikatyte
labukas,o man gerkle jau menuo laiko nepraeina nekosiju tik tada kai sudirgina jausmas kaip issausejusi kai ryju seiles labai skauda isgeriau jau ir antibijotiku kursa nes didelis sinusitas buvo bet nepadejo mano gerklei ir vytauta geriau ir su soda skalavau ir tabletes ciulpiau ir pastiles ir karsta arbata su medum ir cesnaka galu gale ledus valgiau keles dienas ir nieko kaip stovi toks pat skausmas taip ir yra nebzinau ka jau be daryt doh.gif o pas gydytoja ir nusibodo eit nes nejus kaip su siena pasikalbu ir viskas gerk vytauta,arbatas ir t.t bet tai kad man nepraeina siaubas kaskoks dar taip ner buve doh.gif biggrin.gif
tindiriushka
einu ieškoti obuolių acto!
kristule666
na ka galiu as patarti, kaitinkit su druska kakla.
Martusik
Man ir gi nestumo pradzioje skaudejo gerkle, geriau daug siltos arbatos, medaus valgiau, bet padejo sodos skalavimas. Po kiekvieno valgio skalaukyti gerkle..antra diena skausmas jau mazeja. Veiksminga ir nepavojinga!!! thumbup.gif
VSsirduze
merginos padekit.. nzn ka daryti, man dar tik 4sav. nestuke.gif kazkur, pas gine dar nebuvau,eisiu geguzes 5, labai dideles eiles pas ja. bet va siandien taio pradejo gerkle skaudeti, saltis kresti, temperatura uzkilus, maniske labai zema buna 35,6 normali, paveldejau is mamos, o dabar jau virs 37, skalavau ta druska nieko ji man nepadeda, arbatele geriu bet ir nekas. vaistu bijau gerti juk tik pati pradzia. Patarkit man ka daryti? g.gif
Martusik
Na, 37 dar ne taip baisu, ziurek kad auksciau nekiltu. ilsekis, gerk arbata, bet manau geriau butu pasitart su vaistininke, ar paskambint savo ginei.
VSsirduze
ilsetis nelabai galiu, dirbu aukletoja vaiku darzelyje su paciais maziausiais. smile.gif 4u.gif
Martusik
oi, nu tada jo, nelabai iseis... na tou labiau eidama namo uzeik i vaistine, ten butinai ka nors patars!!! As nestumo pradzioje ir gi sirgau.. bet pasveikau, nors be vaistuku tai uztrunka daug ilgiau g.gif
VSsirduze
QUOTE(Martusik @ 2010 04 20, 14:49)
oi, nu tada jo, nelabai iseis... na tou labiau eidama namo uzeik i vaistine, ten butinai ka nors patars!!! As nestumo pradzioje ir gi sirgau.. bet pasveikau, nors be vaistuku tai uztrunka daug ilgiau  g.gif
*

aisku aciu labai, pirma kart laukiuosi nezinau ka daryti. smile.gif
Martusik
Vat ir klimpa visos nsamones nestumo pradzioje, nes organizmas dar silpnas musu, o jau augint vaikeli reikia. Mano sesuo nestumo pradzioje ir gi buvo persalusi, jei jos gine pasake jokiu budu nevalgint avieciu uogienes. Nezinau kodel, bet negalima buvo. Teko skalaut burnyte su soda, as ir taip dariau + arbata su medum.. Ilgai bet padeda!!!
Egloshke
Tantum verde purškalą galima naudoti. Jis mažina uždegimą ir skausmą apmalšina. Vitaminas C ir daug šiltų skysčių.
sunray
Nors gan poslykscios, bet gerai veikia medetkos (uzplinkintos), skalaudavau 3 kartus per diena. Dar galima pasidaryti inhalacijas - ranksluostis ant galvos ir virs verdancio puodo pakvepuoti, i vandeni idejus sodos, arba pvz. ramuneliu, medetku.
Stiprus gerkles skausmas mane buvo uzgriebes II trimestre, bet gydytoja neskyre jokiu vaistu. Liepe gerti arbata su medum ir citrina, vitaminas C gerai. Dar naudojau tabletes propodezas - biciu pikis + vitaminas C, tik nzn ar jos tiks pirmom savaitem, vaistininke manau pakonsultuos.
Sveik 4u.gif
elenuxus
Skalauju su ramunelem, pries pora menesiuku irgi skaudejo labai, persalus buvau, tai praktiskai irgi ramuneles ir medetkos padejo nuo gerkles uzdegimo.Dar naudojau propodeza ir valgiau citrina, kad pagrauztu gerkle.Kazkaip padedavo, taip nebekirbindavo.Aisku dar ir kosulys uzpuole... doh.gif Geriau daug arbatu ir pasveikau.
Babylove
Sveikutės 4u.gif turiu vieną labai gerą receptuką, mane visą nėštumą tik jis ir gelbėjo. Žinau, nemėgstančios pieno net nusipurtis, bet aš irgi per save perlipau, juk svarbiausia mūsų džiaugsmelių sveikata, tad: užkaitinkit stiklinę pieno, į ją įdėkite šaukštą medaus ir kakavos sviesto (bųna rūtos parduotuvėse) pridrožkite kokį šaukštelį, viską gerai išmaišyti kaitinant ir šiltą gerti. Man ir mano draugėm tikrai padėjo 4u.gif
donna bella
QUOTE(Babylove @ 2010 04 22, 05:52)
Sveikutės  4u.gif  turiu vieną labai gerą receptuką, mane visą nėštumą tik jis ir gelbėjo. Žinau, nemėgstančios pieno net nusipurtis, bet aš irgi per save perlipau, juk svarbiausia mūsų džiaugsmelių sveikata, tad: užkaitinkit stiklinę pieno, į ją įdėkite šaukštą medaus ir kakavos sviesto (bųna rūtos parduotuvėse) pridrožkite kokį šaukštelį, viską gerai išmaišyti kaitinant ir šiltą gerti. Man ir mano draugėm tikrai padėjo  4u.gif
*

Aš kai gėriau pieną su medum, tai man persimetė ant balso stygų, nepakalbėjau 4 paras smile.gif Pasirodo ne visoms tinka. Aš gėriau Isla moss homeopatines pastiles, kurios žaibiškai panaikino gerklės skausmą. smile.gif
Babylove
QUOTE(donna bella @ 2010 04 22, 14:38)
Aš kai gėriau pieną su medum, tai man persimetė ant balso stygų, nepakalbėjau 4 paras smile.gif Pasirodo ne visoms tinka. Aš gėriau Isla moss homeopatines pastiles, kurios žaibiškai panaikino gerklės skausmą. smile.gif
*

g.gif na, matyt, kad ne visoms... bet svarbiausia šiame receptuke ne pienas ir ne medus, o kakavos sviestas, kuris realiai yra be skonio, o veiksmingas thumbup.gif . tikrai niekam neperšu, tik pasidalinu savo patirtim blush2.gif
meilikatyte
as kiek prasikankinau viska isbandziau ir niekas nepadejo tai daktare patare paskalauti su betaden tirpalu isilasinus i vandeni ir ka 3kartus paskalavau ir gerkles nebeskaudejo o vargau jau pora menesiuku mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.