Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija ir filmai rusų kalba

Labas rytas visiems smile.gif Ar kam reikia Raudonkepuraitės 1977 m ? Rytoj įkelčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 06 04, 03:36)
Labas rytas visiems  smile.gif Ar kam reikia Raudonkepuraitės 1977 m ? Rytoj įkelčiau  mirksiukas.gif


Reikia, reikia tongue.gif
Atsakyti
Download Now

Skazka o zhadnosti 1976m.
Atsakyti
Pro krasnuju shapochku RU 1 ser 1977 m 4u.gif
Atsakyti
Pro krasnuju shapochku RU 2 serija smile.gif
Atsakyti


Aš tik dabar atradau šitą temą blush2.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Priminkit, apie ką yra filmas `Aštuonkojai iš antro aukšto`? g.gif pavadinimas labai girdėtas, beta atmintyje neatgaminu vaizdo ax.gif

beje, o gal kas turit senąjį lietuvišką Seklio Kalio nuotykiai....
per LRT koncertą vaikų gynimo dienai išgirdau muziką ir taip panorėjau pamatyti šį filmą ax.gif

p.spati esu didelė rusiškos animacijos ir filmų mėgėja- ir savo mažylei teletabių nerodau, klausomės ir žiūrim Bremeno muzikantus, Mikę pūkuotuką ir pan.

p.s turiu tokį pasiūlymą, gal reik kokį sąrašiuką padaryt su filmų ir animac, filmų pavadinimasi, nes aš daug ko neturiu, norėčiau turėti, bet atmintyje nebeatgaminu pavadinimų arba pavadinimą žinau, bet nelabai siužetą pamenu... ax.gif
Atsakyti
[quote=Cikadelė,2008 06 06, 21:32]
Priminkit, apie ką yra filmas `Aštuonkojai iš antro aukšto`? g.gif pavadinimas labai girdėtas, beta atmintyje neatgaminu vaizdo ax.gif

jei neklystu tai cekoslovaku filmas apie seima kurie isvaziavo atostogaut ir vaikai prie juros rado neaiskios medziagos ,ir is jos pasidare du astuonkojus zalia ir melyna
Atsakyti
jei kam reikia, turiu:

Skazka o poterianom vremeni
Senojo burtininko pasaka (1984m.)
Morozko
Kapitono Vrungelio nuotykiai
Mama
Meri Popins
Mio mano Mio
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2008 06 09, 21:23)
jei kam reikia, turiu:

Skazka o poterianom vremeni
Senojo burtininko pasaka (1984m.)
Morozko
Kapitono Vrungelio nuotykiai
Mama
Meri Popins
Mio mano Mio


Senojo burtininko pasaka noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzka @ 2008 06 09, 20:25)
Senojo burtininko pasaka  noreciau ax.gif

pabandysiu įkelt g.gif
Atsakyti
turiu Candy-Candy 4u.gif nors tai tik 20 min trukmes filmas , bet prisiminti tinkamas biggrin.gif
ar kam reikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo calykusu: 09 birželio 2008 - 21:33