Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija ir filmai rusų kalba

Rapidshare nuoroda gyva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semkaa @ 2008 07 24, 15:25)
Rapidshare nuoroda gyva  4u.gif

Vo dėkui user posted image

Šiaip aš jį bandžiau pati parsisiūst, ale būtent šis filmukas "nulauždavo" siuntimosi programą, tai sakau gal kas jau turi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiglė @ 2008 07 24, 15:41)
... "nulauždavo" siuntimosi programą...

kokia programa siuntiesi? pasiimk USDownloaderi is mano paraso. labai paprasta ir kantri. instaliuot nereikia (tik isarchyvuoji kompe pvz: c\usd\...) ir paleidi programa su zaliu ratuku smile.gif
jau esu rases, paziurek mano pasisakymus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Smiglė @ 2008 07 24, 15:41)
Šiaip aš jį bandžiau pati parsisiūsti...

tai gal gavai BAN jei bandei siustis negeru laiku ?
Atsakyti
QUOTE(semkaa @ 2008 07 25, 09:59)
kokia programa siuntiesi? pasiimk USDownloaderi is mano paraso. labai paprasta ir kantri. instaliuot nereikia (tik isarchyvuoji kompe pvz: c\usd\...) ir paleidi programa su zaliu ratuku smile.gif
jau esu rases, paziurek mano pasisakymus  ax.gif
Papildyta:

tai gal gavai BAN jei bandei siustis negeru laiku ?

FlashGet smile.gif
Ne tuomkart nebanino wink.gif
Atsakyti
Gal kas turite arba žinote kaip vadinasi filmukas apie traukinuką, kur važiavo pažiūrėti saulėlydžio, ir tas traukinukas pastoviai vėluodavo.Jį rodė per LRT liepos 27d ryte, ir nepamenu pavadinimo doh.gif
Atsakyti
Gal kas galetu ideti naminuka kuzia? kiek radau, tai visos nuorodos neveikia. labai prasau
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2008 07 28, 08:49)
Gal kas turite arba žinote kaip vadinasi filmukas apie traukinuką, kur važiavo pažiūrėti saulėlydžio, ir tas traukinukas pastoviai vėluodavo.Jį rodė per LRT liepos 27d ryte, ir nepamenu pavadinimo doh.gif

Garvežiukas iš ramunių stotelės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vileniuks @ 2008 07 28, 10:21)
Gal kas galetu ideti naminuka kuzia? kiek radau, tai visos nuorodos neveikia. labai prasau

pabandysiu... g.gif
Atsakyti
http://www.2shared.c...Kuzia-Full.html

Kuzia, čia visi filmukai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(shimmer @ 2008 07 28, 08:49)
Gal kas turite arba žinote kaip vadinasi filmukas apie traukinuką, kur važiavo pažiūrėti saulėlydžio, ir tas traukinukas pastoviai vėluodavo.Jį rodė per LRT liepos 27d ryte, ir nepamenu pavadinimo doh.gif

Įdėjau nuorodą i LT temą 4u.gif
Atsakyti
[quote=Aušrytė,2008 07 28, 09:28]
Garvežiukas iš ramunių stotelės 4u.gif
Papildyta:

dekui 4u.gif
jau ir pati prisiminiau, ir jau cia radau-tai parsisiunciau thumbup.gif
Atsakyti
Labai labai aciu thumbup.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas galite įdėti meninio filmo "buratino nuotykiai" 2 dalį, nes prieš tai buvusi nuoroda nebeveiksminga. labai norėtųsi visą filmą pamatyti.
labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andzu @ 2008 08 15, 21:54)
sveiki, gal kas galite įdėti meninio filmo "buratino nuotykiai" 2 dalį, nes prieš tai buvusi nuoroda nebeveiksminga. labai norėtųsi visą filmą pamatyti.
labai ačiū 4u.gif

O kas buvo skelbes. Kazkaip neatsimenu. buvau uztikes DVD, su meniu ~4Gb. Belarusfilm berods pastatymas. ten karabasa vaidina Etush (tas kur Kaukazo belaisvej vaidino jauniki). ax.gif
Atsakyti