Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija ir filmai rusų kalba

QUOTE(kipse @ 2008 11 25, 14:58)
dabar pompuoju- eina kaip bitutė  thumbup.gif


bigsmile.gif eina sau, tai bent, seniau galėjai tik naktį pumpuoti doh.gif

Pažiūrėk, ten yra ir meninių filmų galybė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 12:56)
  įkelsiu, nes jau bus 3 norintys  ax.gif


Prašėt, prašėt ir priprašėt biggrin.gif

Pro Krasnuju Šapocku RU 1 ser

Pro Krasnuju Šapocku RU 2 ser
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėtrė: 25 lapkričio 2008 - 14:06
QUOTE(elicik @ 2008 11 24, 19:54)
jai kas turit prasau ikelkit siuos fainus multikus: V lesu radzilas jolacka


V lesu rodilas elochka RU
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 11 25, 15:10)
Neprisimenu filmuko pavadinimo, bet norėčiau pamatyti, kur katinas lyg tai šuniukui liepė sakyti dramblys kvailys



QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 15:32)
Šis filmas vadinasi „Šiandien mano gimimo diena“ tik rusiškas  ax.gif


Jau įkėliau 4u.gif

Šiandien mano gimimo diena RU


Papildyta:
QUOTE(elicik @ 2008 11 24, 19:54)
ikelkit siuos fainus multikus: po daroge s oblakami,


Nėra šito filmuko rusiškai, bet yra rusiškai pats meškėniukas ax.gif

Kroshka enot RU
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 11:20)
Antoška yra kažkuriam linksmosios karusėlės rinkinuke. Žinau, kad bynė ir Aušrytė tai tikrai turi jų nemažai, gal paieškos tau antoškos  ax.gif 
vėžliuką su liūtuku turiu tik lietuvišką  ax.gif

O kas tas Antoška g.gif . Turiu multikų n, tik nesu peržiūrėjus visų blush2.gif Todėl nežinau, ar turiu tą Antošką ar ne tongue.gif

Vėžlį rusišką turiu. Jei leis įkelt, įkelsiu, bet ko tais mane 2 shared labai ignoruoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2008 11 25, 19:58)
O kas tas Antoška g.gif . Turiu multikų n,  tik nesu peržiūrėjus visų blush2.gif Todėl nežinau, ar turiu tą Antošką ar ne tongue.gif

Vėžlį rusišką turiu. Jei leis įkelt, įkelsiu, bet ko tais mane 2 shared labai ignoruoja unsure.gif


Antoška, davai poidiom kapat kartošku biggrin.gif Šis filmukas yra kažkuriame linksmosios karusėlės rinkinuke.
o tu pamėgink kelti per multiupload, to pačio 2Shared upload puslapiuky tik apačioj mažom raidytėm parašyta multiupload. Nesvarbu, kad parašyta,kad galima pakrauti tik iki 100 MB, seniai jau pastebėjau, kad galima įkelti greitai žymiai daugiau, pvz šiandien, su multiupload pakroviau 3 filmus po 700 MB biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 14:12)


QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 15:59)


QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 17:29)


Aciu uz filmukus, o idomu,gal juos turite ir lietuviskai?
Atsakyti
QUOTE(Rijeka @ 2008 11 25, 20:21)
Aciu uz filmukus, o idomu,gal juos turite ir lietuviskai?


iš šitų filmų, mano lietuviškai ikeltas yra meškeniukas, ten daug filmukų sudėta lietuviškai, tarp jų ir pakeliui su debesimis smile.gif


Meškeniukas LT (kroška enot)
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 11:20)

Antoška yra kažkuriam linksmosios karusėlės rinkinuke. Žinau, kad bynė ir Aušrytė tai tikrai turi jų nemažai, gal paieškos tau antoškos  ax.gif 

http://www.2shared.c...&...amp;x=0&y=0
Čia kažkiek yra linksmųjų karuselių, gal kurioj bus, jei ne, tada ieškosiu aš.. jei neištryniau g.gif , nes man tai jos nelabai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 19:26)
iš šitų filmų, mano lietuviškai ikeltas yra meškeniukas, ten daug filmukų sudėta lietuviškai, tarp jų ir pakeliui su debesimis  smile.gif
Meškeniukas LT (kroška enot)



Dekui, bet geriau pasižiurejus, radau, kad ir as jau šita rinkinuka turiu,na tik va tu kitu truksta... ax.gif
Atsakyti
DIDELIS ACIU jum VETRE,BYNE IR AUSRYTE uz taip greit ikeltus multikus 4u.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rijeka @ 2008 11 25, 19:52)
Dekui, bet geriau pasižiurejus, radau, kad ir as jau šita rinkinuka turiu,na tik va tu kitu truksta... ax.gif

Deja, visai neseniai visus ištryniau unsure.gif , bet jei reikia, kam...galiu atsisiųst ir įkelt...tik nežinau kokiu greičiu, nes mano netui kartais užplaukia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 11 25, 09:56)
Sakei, kad šio mėnesio limitai tau jau baigėsi internetui, o nuo kada tau vėl bus galima siųstis? jei tikrai siųsiesi, tai įkelsiu, nes jau bus 3 norintys  ax.gif


Pas mus mėnesis prasideda ne nuo pirmos dienos tongue.gif
Atsakyti