Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Burnos skalavimo skystis
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas odontologei
Pages: 1, 2
Bajm
Mūsų forumo odontologė mano, kad skalavimo skystis yra viena iš būtinų burnos higienos priemonių. Tik va aš nežinau kurį pirkti g.gif Gal juose yra sveikatai bei dantims kensmingų priedų ? g.gif Brangiam - gaila pinigų 4u.gif Be to brangus nereiškia, kad stebuklingas. Tai va, laukiu patarimų, kokį pirkti, kad kaina atitiktų kokybę ir visus kitus reikalavimus tongue.gif
liepsnele
Naudojau Colgate, ne pats brangiausias, bet ypatingo efekto nesijautė. Šiaip kiek žinau, užtenka skystį 1-2 kartus per savaitę naudot, net rečiau, jei jautrūs dantys.
Svarbiau naudot kasdien tarpdančių siūlą, ypač būtina tankiems dantims.
Bajm
QUOTE(liepsnelė @ 2005 04 25, 11:53)
Naudojau Colgate, ne pats brangiausias, bet ypatingo efekto nesijautė. Šiaip kiek žinau, užtenka skystį 1-2 kartus per savaitę naudot, net rečiau, jei jautrūs dantys.
Svarbiau naudot kasdien tarpdančių siūlą, ypač būtina tankiems dantims.
*

Bet aš klausiau mūsų odontologės. Tai ji patarė taip: ryte, vakare valyti dantis su dantų pasta ir šepetuku, o dienos metu naudoti siūlą ir skystį. Tai aš supratau kad po kiekvieno valgio reikia skalauti burną ir valyti su siūlu. Tai to skysčio reikėtų nemažai g.gif
Vaida`
QUOTE(Kiskute @ 2005 04 25, 11:54)
Bet aš klausiau mūsų odontologės. Tai ji patarė taip: ryte, vakare valyti dantis su dantų pasta ir šepetuku, o dienos metu naudoti siūlą ir skystį. Tai aš supratau  kad po kiekvieno valgio reikia skalauti burną ir valyti su siūlu. Tai to skysčio reikėtų nemažai  g.gif
*

Visiskai nesutinku schmoll.gif As nesuprantu, kam dienos metu naudot siula? Neva po valgio? Jei apnasu po valgio dienos metu yra ant dantu, tai siulas tikrai nepagelbes, na nebent skalavimo skystis...

Galiu pasakyt tiek, kad bent viena karta i diena (ryte ar vakare) siula naudot tikrai reiktu. Jei dar prasiskalautumet burna - butu isvis idealu thumbup.gif Nekenkia tie skalavimai, tik aisku reikia kas kazkiek laiko juos keisti arba daryti pertraukas.

Galiu pasakyt tik tiek, kad svarbiausias dalykas - geras dantu valymas.
Motina
Aš ryte valausi šepetėliu ir skalauju su skysčiu. Vakare - su siūlu, šepetėliu ir skysčiu tongue.gif
Mano stomatologė patarė skalavimui naudoti specialų antibakterinį skystį(saugo dantenas), o ta, kur apnašas visokias valo (higienistė? g.gif ) sakė, kad reikia su fluoru.
Kiek žinau, patartina karts nuo karto jį pakeisti kitu (aš kaskart perku vis kitokį, nes dar neatradau man malonaus rolleyes.gif ). Taip pat po dantų balinimo, ar turint plombų priekiniuose dantyse reikia vengti raudonos spalvos skysčių, nes dantys gali nusidažyti blink.gif cry.gif
O kaina g.gif Na, butelaitį (8 lt) sunaudoju per kokias 10 dienų unsure.gif
Bet kai pamąstai, tai dantenų apipjovimas (prasidėjus paradontozei) apie vieną dantį 60-100 lt, viena gera plomba - iki 140 kainuoja g.gif
Jei nors truputį apsaugo, tai jau ir apsimoka tongue.gif
Bet aš klausiau mūsų odontologės. Tai ji patarė taip: ryte, vakare valyti dantis su dantų pasta ir šepetuku, o dienos metu naudoti siūlą ir skystį. Tai aš supratau kad po kiekvieno valgio reikia skalauti burną ir valyti su siūlu. Tai to skysčio reikėtų nemažai

Kiek žinau, tarp valgių nėra didelės prasmės valyt dantis - dieną gaminasi nemažai seilių, kurios juo ir "apvalo" (pilnai galima išsivers kramtoma guma mirksiukas.gif ). Svarbiausia šyrai išsivalyti prieš einant gulti, nes naktį seilių daug mažiau ir jei tarpdančiai pilni visokių mėsgalių , tai mikrobam tikra puota gaunasi doh.gif
Melka
Jei katra turit problemu su dantenom (atvepe, nelaiko dantu gerai) tai siulau Hexoral, raudonas toks skystis, nelabai malonus, bet dantenas tiesiog prilipdo prie dantu smile.gif)))
Motina
Jei katra turit problemu su dantenom (atvepe, nelaiko dantu gerai) tai siulau Hexoral, raudonas toks skystis, nelabai malonus, bet dantenas tiesiog prilipdo prie dantu )))

Skalavimo skystis naudojamas tik dantenų ligų profilaktikai tongue.gif . jei jau jos "atvėpusios ir dantų nelaiko" padės tik operacinis gydymas cry.gif
Heksoral trūkumai:
-raudona spalva - gali nudažyti dantis ir tada tik balinimas tepadės
-sudėtyje yra tik viena cheminė medžiaga, kuri veikia prieš bakterijas (todėl dantenų būklę ir pagerina), bet nėra fluorido verysad.gif
vaje man kokie neskanus tie skalavimo skysciai, nusipirkom abu su vyru, tai po keliu skalavimu nebenaudojam  veeeee

Paskui priprasit mirksiukas.gif Reikia pabandyt kelias rūšis, jų skoniai skirtingi, nors visos liežuvį sutraukia. Man labiausiai patiko Colgate Plax - žalia, taip pat Listerine cool mint tongue.gif .
Bajm
QUOTE(Motina @ 2005 04 27, 15:26)
Paskui priprasit mirksiukas.gif Reikia pabandyt kelias rūšis, jų skoniai skirtingi, nors visos liežuvį sutraukia. Man labiausiai patiko Colgate Plax - žalia, taip pat Listerine cool mint tongue.gif .
*

Kaip faina kad parašot, bus lengviau išsirinkti. Dar gerai būtų, kad pridėtume naudojamo skysčio talpą ir kainą. Ačiū 4u.gif
Vaida`
[quote=Motina,2005 04 27, 15:26]
Skalavimo skystis naudojamas tik dantenų ligų profilaktikai tongue.gif . jei jau jos "atvėpusios ir dantų nelaiko" padės tik operacinis gydymas cry.gif
Heksoral trūkumai:
-raudona spalva - gali nudažyti dantis ir tada tik balinimas tepadės
-sudėtyje yra tik viena cheminė medžiaga, kuri veikia prieš bakterijas (todėl dantenų būklę ir pagerina), bet nėra fluorido verysad.gif

Motina, negasdink cia tautos su tom operacijom biggrin.gif Siais laikais galima isgydyt ir be chirurginio isikisimo wink.gif
Bet sutinku, kad dauguma tu skysciu nudazo plombas bei dantis. Hexoral yra jau ne tai kad profilaktine priemone, o daugiau gydomoji.
As savo ruoztu patarciau naudot arbatmedzio aliejuka, kuri galima kelis lasus uzsilasint ant sepetelio arba keleta lasiuku ipilt i vandeni ir praskalaut, jo skonis nera bjaurus. Ties, del to skonio tai jus nesijaudinkit labai, prie skalavimo skysciu reik priprasti, dazniausiai prie ju skonio priprantama jau po savaites, jei skalaujama kasdien.

fukuotukaf
Mes su vyru naudojam L'angelica mėtinį skalavimo skystį (500ml 12-15Lt, užtenka maždaug mėnesiui). Dar esu bandžiusi tos pačios firmos su arbatmedžiu atrodo, bet pasirodė per aštrus ir nelabai skonis burnoj patiko išsiskalavus smile.gif Fluoro man pilnai pakanka ir iš dantų pastos, o šitą dantų skystį naudoju jau beveik du metus, neatsirado jokių skylių, apnašų ar dar kokių negerumų dantyse. Jeigu pamirštu nusipirkti, tai po kokios savaitės ar dviejų nenaudojimo pasidaro jautrios dantenos. Vyras labai skeptiškai iš pradžių žiūrėjo, bet kai tvarkantis dantis susierzino dantenos ir paskalavus gana greitai praėjo, tai pradėjo skalauti kasdien valydamas dantis biggrin.gif
Tarena
QUOTE(Motina @ 2005 04 27, 15:26)
Man labiausiai patiko Colgate Plax - žalia, taip pat Listerine cool mint tongue.gif .
*

Noreciau paklaust, kur gavai Listerino? Nepastebejau jo Lietuvoj sad.gif
So Lucky
mes Eurokoj kazkoki nebrangu pirkdavom su vyru. Svelnus, neerzindavo, bet nebera kol kas pardavime, o nauo labai buvom patenkinti, beje raudonos spalvos jis buvo verysad.gif
Šaltmėtė
Aš naudoju Sensodyne skalavimo skystį jautriems dantims, man tikrai padeda thumbup.gif , nes turėjau problemų dėl jautrių dantų... Jis toks šviesiai melsvos spalvos.
Maserati
Koki skalavimo skystis rinktis, o rinktis tikrai yra is ko - didele pasiula smile.gif kaip apsispresti? mirksiukas.gif
Sophi
Kiekvieną kartą renkuosi vis kitokį - tiek to apsisprendimo ax.gif
didyle
QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 12 17, 15:31)
Aš naudoju Sensodyne skalavimo skystį jautriems dantims, man tikrai padeda thumbup.gif , nes turėjau problemų dėl jautrių dantų... Jis toks šviesiai melsvos spalvos.
*

As tai kasdienai turiu Esemdent skalavimo skysti. Jis parduodamas koncentruotas, ir nors 250 ml apie 50 Lt kainuoja, bet is jo 15 paprastu buteliuku skyscio iseina (na jie taip raso, bet man realiai panasiai ir gaunasi). Ir skonis labai geras, ir kas labai patogu, buteliukas parduodamas su dozavimo pompa. Zodziu, jei skalauti kasdien po du kartus, tai kazkur 4 menesiams uzteks, bet as taip daznai ne visada skalauju, tai manau kad man tas buteliukas pusei metu drasiai.. smile.gif

labai patogu, man labai patinka
tikrai nebrangu ir naudinga
didyle
QUOTE(Sophi @ 2009 02 22, 20:31)
Kiekvieną kartą renkuosi vis kitokį - tiek to apsisprendimo ax.gif
*

as manau, kad dabar jau turiu savo favorita kasdieniniam skalavimui- Esemdent mouthwash burnos skalavimo skystis!
man nepatiko, kad visu kitu sudetyje realiai nera nieko, kas veiktu bakteristatiskai t.y. stabdytu bakteriju dauginimasi. Visada jausdavausi, kad moku uz kompota, kuris dar ir nera labai skanus- pie 10 litu uz stikline smile.gif
o Esemdent pasizymi bakteristatiniu poveikiu, bet svelnus labai- jis skiedziamas, yra speciali pompyte su buteliuku parduodama, labai patogu. nu... kaina jo 49 su centais, bet is jo 15 buteliuku po 250 ml galima padaryti, tai yra 49/15 ir gaunasi 3,26 Lt uz 250 ml gero kokybisko burnos skalavimo skyscio!!! ne rusisko ar kokio bulgarisko, o vokisko.
primeciau, kad jei kas diena ryte ir vakare skaulauji, tai 4 menesiams su biskiu, o as ne visada toki rezima islaikau nors ir stengiuosi, tai man kokiem 5 menesiams jo uzteks
va tokia yra mano nuomone:)
Maserati
QUOTE(didyle @ 2009 04 20, 22:49)
as manau, kad dabar jau turiu savo favorita kasdieniniam skalavimui- Esemdent mouthwash burnos skalavimo skystis!
man nepatiko, kad visu kitu sudetyje realiai nera nieko, kas veiktu bakteristatiskai t.y. stabdytu bakteriju dauginimasi. Visada jausdavausi, kad moku uz kompota, kuris dar ir nera labai skanus- pie 10 litu uz stikline smile.gif
o Esemdent pasizymi bakteristatiniu poveikiu, bet svelnus labai- jis skiedziamas, yra speciali pompyte su buteliuku parduodama, labai patogu. nu... kaina jo 49 su centais, bet is jo 15 buteliuku po 250 ml galima padaryti, tai yra 49/15 ir gaunasi 3,26 Lt uz 250 ml gero kokybisko burnos skalavimo skyscio!!! ne rusisko ar kokio bulgarisko, o vokisko.
primeciau, kad jei kas diena ryte ir vakare skaulauji, tai 4 menesiams su biskiu, o as ne visada toki rezima islaikau nors ir stengiuosi, tai man kokiem 5 menesiams jo uzteks
va tokia yra mano nuomone:)
*

ar sio gerio visose vaistinese yra?ir kas toko sudetyje,ko kituose skysciuose nera?
Shin
Listerine smile.gif tiesiog geras draugas dirba su juo ir labai daug geru atsiliepimu sake smile.gif
didyle
QUOTE(Maserati @ 2009 04 24, 13:04)
ar sio gerio visose vaistinese yra?ir kas toko sudetyje,ko kituose skysciuose nera?
*

taip, seimos vaistineje prie savanoriu rimi maciau, kad yra, tai ir kitose turbut yra.
ko jo sudetyje yra, tai man atrodo yra toks lengvas antiseptikas, kad kasdienai labai tinka ir taip labai dera su tuo, kad priemone yra koncentruota, kaip minejau- vienas buteliukas- pusei metu, ner blogai:)

o listerinas tai ... nelabai ten kas yra sudety, tik mechaninis skalavimas su metu kvapu ir tiek. o tas kur su chlorheksidinu, tai per stiprus kasdienai ir dar butu prabanga, jei dantis nudazytu...

nu cia skonio reikalas zinoma
didyle
buvau dar pas odontologe, paklausiau apie Esemdent, tai ji irgi pritare, kad labai teisingas pasirinkimas, nes ten sudetyje yra medziaga, kuri ne tokia stipri, kokios reiketu esant uzdegimui, bet pakankamai veiksminga, kad saugotu nuo bakteriju naudojant kasdien.
O kiti, tipo Colgate ar Lesnoj balsam, ar Oral B tai tikrai siaip skystaliukai, tas pat beveik kaip su vandeneliu, tik kad metom kvepia ar zolytem smile.gif

ir kaip sakiau, nors vaitinej jis 250 ml buteliukas apie 50 lt kainuoja, gaunasi pigiau uz colgatus ir panasius (nezinau, kas ten dar pigiau yra smile.gif) Kai perki Esemdent , tai gaunasi taip pat, kaip uz buteliuka gero vokisko skyscio moketum 3,3 Lt, juk pigiau nelabai rasi tokio lygio priemones

Jammin1
Aš tai burnos skalavimo skystį naudoju periodiškai. Kažkaip brangesniems man gaila pinigų, nes dantis visada stengiuosi išvalyti idealiai, poto dar su dantų siūliuku išvalau tarpdančius. O skalavimo skystį naudoju ne kaskart valant. Šiaip buvau vieną man labai patikusį droge suradus, tik kad nėra jokio pavadinimo ant jo, tai net ir nežinau kaip nupasakoti ax.gif O šiaip man ir tas colgate plax patinka smile.gif
NeNuorama`
Odontologes patarimu naudoju Listerin po kiekvieno dantu plovimo... kazkada naudojau colgate skalavimo skysti, tai tas pats kas nieko
Mugutė
mano gydytojas sake, kad nebutina kaskart tuos skalavimo skyscius pirkti, galima su druska skalauti
SuperMeska
Mes Glister skysti naudojam. Jis koncentruotas ir ilgam uztenka.
husmor
As Listerine naudoju, su vandenuku atskiedziu truputi,man patinka.
k.ieva
Kazkoki melyna esu turejusi, tai atrodo visa burna ises - labai stiprus rolleyes.gif
NeNuorama`
QUOTE(k.ieva @ 2009 08 18, 16:22)
Kazkoki melyna esu turejusi, tai atrodo visa burna ises - labai stiprus rolleyes.gif
*

turbut metinis listerinas smile.gif
Lina O.
Turiu toki raudona GoodSense Advanced Formula Anti-Plaque Dental Rinse, originalaus skonio. Tai skonis visai geras, bet skalaujant putoja, rodos, burna pilna muilo. O gal cia su visais skalavimo skysciais taip? g.gif
NeNuorama`
QUOTE(Lina O. @ 2009 08 19, 12:49)
Turiu toki raudona GoodSense Advanced Formula Anti-Plaque Dental Rinse, originalaus skonio. Tai skonis visai geras, bet skalaujant putoja, rodos, burna pilna muilo. O gal cia su visais skalavimo skysciais taip? g.gif
*

naudoju listerina, tai tikrai neputoja bet labai grauzia smile.gif bet kai pripratau, tai nebejauciu smile.gif
Upjora
Mano stomatologe patare naudoti tik Listerin thumbup.gif Jis man kiek per stiprus,tai as atskiedziu vandeniu smile.gif
SiVidz
aš dėl Listerino abejoju rolleyes.gif gal yra bandžiusiųjų Octenidol? blush2.gif domintų atsiliepimai ...
As ir tu
smile.gif Gal galit patart kur to Listerino nusipirkti 1,5L kad normali kaina butu?
Magnifique
Aš skalauju Eludril skysčiu.
As ir tu
smile.gif Ir kaip jis?
Magnifique
QUOTE(As ir tu @ 2010 03 28, 10:24)
smile.gif Ir kaip jis?
*

Man patinka.Skalauju sav.tada darau pertraukėlę ir vėl skalauju.Jis gerai apsaugo nuo periodonto ligų,infekcijų,žaizdelių.
noisy-B
Nusipirkau pasimėginti Listerine dantų skalavimo skystį, tai žiūrėsim, daug kas čia išgyrė. Kol kas iš visų naudojamų skalavimo skysčių labiausiai patiko colgate whitening [baltam buteliuke]. Neseniai naudojau localut activ skalavimo skystį, nes kraujavo dantenos, tai kažkaip susitvarkė, bet apnašos, pradėjo kauptis, gal jis koks per švelnus?? Kažkaip man labai kaupiasi tos apnašos ant dantų, niekaip nesugebu susitvarkyti ir higieninį valymą su soda dariau pas stomotologę, ir valausi dantis du kartus, skalauju, naudoju siūlą po kiekvieno valgio, gal čia dėl nėštumo? g.gif bet ypatingai šiuo metu limpa man prie dantukų vis kažkas sad.gif
Labai nepatinka ypatingi mėtiniai skalavimo skysčiai, juos sunku burnoj nulaikyti smile.gif
noisy-B
vuojej, kai paėmiau į burną Listerine skalavimo skysčio, tai iš karto išspjoviau... jį tikrai reikia skiesti matomai... sad.gif
Eighteen
QUOTE(SiVidz @ 2009 12 01, 16:08)
aš dėl Listerino abejoju  rolleyes.gif  gal yra bandžiusiųjų Octenidol?  blush2.gif  domintų atsiliepimai ...
*

Aš kaip tik šiandien pradėjau jį vartoti smile.gif Tikiuos gerų rezultatų.
Ilgaplaukė
Pereita savaite buvau pas odontologe ,tai pasake,kad skalavimo skystis Listerin (skiesti jo nereikia ) yra profilaktinis,nes yra su spiritu,o pooperacinem procedurom geriau Eludrin,jame nera spirito ir reikia praskiesti su vandeniu... ax.gif
noisy-B
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2010 06 24, 18:18)
Pereita savaite buvau pas odontologe ,tai pasake,kad skalavimo skystis Listerin (skiesti jo nereikia ) yra profilaktinis,nes yra su spiritu,o pooperacinem procedurom geriau Eludrin,jame nera spirito ir reikia praskiesti su vandeniu... ax.gif
*

Gal mano burnos ertmė per jautri, bet su Listerine niekaip neišeina skalauti neskiedžiant su vandenuku... schmoll.gif kaži, gal praskiestas [2/3 listerin ir 1/3 vandens] jis neduoda jokio poveikio...

O tas Eludrin nespalvina dantukų?
Ilgaplaukė
QUOTE(noisy-B @ 2010 06 24, 21:18)
Gal mano burnos ertmė per jautri, bet su Listerine niekaip neišeina skalauti neskiedžiant su vandenuku...  schmoll.gif  kaži, gal praskiestas [2/3 listerin ir 1/3 vandens] jis neduoda jokio poveikio...

O tas Eludrin nespalvina dantukų?
*

Reiskia jums netinka,jei jautru( skiesti jo tikrai nereikia,manau ir poveikis mazesnis)...,naudokite Eludrin,jis keliais litais brangesnis,bet negrauzia ...ir tikrai nespalvina dantu( galite,kad jums ramiau butu ,paklausti vaistininkes...)...,naudoju jau trecia savaite...,kazko tokio nepastebejau... schmoll.gif
Congeniality
Sveiki, mane domina skalavimas. Pazistu mergina, kuri anksciau nuo prasto jos namuose geriamo vandens turejo tiesiog juodus dantis. Veliau jai padare higiena, uzdejo breketus ir ji skalaudavo kasdien su druska ir soda, dantys pora metu liko baltut baltuteliai. Deja, as negaliu daryti kaip ji, nes mano kakleliai ir taip atviri, kai kur gal net jau rimtoka recesija. As irgi su breketais. Druska netinka tikrai. Bet kaip su soda? nes man taip ar taip nepadeda higiena, dantys vistiek lieka geltoni, tokie is viso atverti, ilgi ir baisus. Ar galiu skalauti su soda? listerine nepadeda niekuo, nebent gaiviu burnos kvapu.
intelligence
QUOTE(didyle @ 2009 04 28, 15:08)
taip, seimos vaistineje prie savanoriu rimi maciau, kad yra, tai ir kitose turbut yra.
ko jo sudetyje yra, tai man atrodo yra toks lengvas antiseptikas, kad kasdienai labai tinka ir taip labai dera su tuo, kad priemone yra koncentruota, kaip minejau- vienas buteliukas- pusei metu, ner blogai:)

o listerinas tai ... nelabai ten kas yra sudety, tik mechaninis skalavimas su metu kvapu ir tiek. o tas kur su chlorheksidinu, tai per stiprus kasdienai ir dar butu prabanga, jei dantis nudazytu...

nu cia skonio reikalas zinoma
*

Man ne viena odontologė gyrė Listeriną, sakydama, kad jo sudėtis nesikeičia nuo pat jo sukūrimo, ir kad yra tikrai veiksmingas bakterijų naikinimo požiūriu. Nemanau kad daugybė gydytojų jį naudotų jei tai būtų tik mėtų kvapo vandenėlis mirksiukas.gif
FoxLady
Ir as naudoju Eludrin po higieninio valymo, sake sunaudoti viena buteliuka. Tai tolimesniam naudojimui jis gal per stiprus? Nzn koki rinktis kasdieniniam naudojimui... g.gif

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 07 12, 19:41)
Man ne viena odontologė gyrė Listeriną, sakydama, kad jo sudėtis nesikeičia nuo pat jo sukūrimo, ir kad yra tikrai veiksmingas bakterijų naikinimo požiūriu. Nemanau kad daugybė gydytojų jį naudotų jei tai būtų tik mėtų kvapo vandenėlis  mirksiukas.gif
*

Kokia jo kaina?
skruzdė...
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 07 12, 20:41)
Man ne viena odontologė gyrė Listeriną, sakydama, kad jo sudėtis nesikeičia nuo pat jo sukūrimo, ir kad yra tikrai veiksmingas bakterijų naikinimo požiūriu. Nemanau kad daugybė gydytojų jį naudotų jei tai būtų tik mėtų kvapo vandenėlis  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kitokio ir nenaudoju thumbup.gif 4u.gif colgate vienu metu buvau nusipirkusi,tai dantys kazkokiom juodom apnasom apsine doh.gif o nuo Listreino jokiu apnasu....vien zodziu jis man thumbup.gif
QUOTE(FoxLady @ 2010 07 16, 14:37)
Kokia jo kaina?
*

kiek lt kainuoja ir nezinau schmoll.gif pas mus jis kainuoja 500ml-5eu.
Papildyta:
QUOTE(didyle @ 2009 04 28, 15:08)
su chlorheksidinu, tai per stiprus kasdienai ir dar butu prabanga, jei dantis nudazytu...
tai cia jau kaip vaistas mirksiukas.gif dantenu uzdegimui gydyti,kai istraukti dantys gydyti...
mandy*
aš panaudojau skalavimo skystį mėnesį, skalavau du kartus į dieną(ryte ir vakare), kažkokio poveikio nepajutau ( o gydytoja sakė, kad pas mane dantenos nusmukusios ar kaip ten vadinasi unsure.gif, tai turėtų padėt ), tai gal ir toliau skalaut ar pertrauką padaryt?
noisy-B
Siūlyčiau toliau skalauti. smile.gif
Jogurtine
Naudoju COLGATE - esu labai patenkinta.
Dar turiu HEXORAl... ax.gif
donnabona
Naudoju su pertraukomis Listerin, Lacalut Aktiv, Paradontax.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.