Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

sena tema 4u.gif
Dauguma virtuviu vienoje vietoje

programa virtuves planavimui

Diskutuokim toliau 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man iškilo dar viena problema. Virtuvės zonos ir svetainės zonos grindų suderinamumas.. kaip tai išsprendėt? Mes galvojam virtuvės zonoj dėti baltas plyteles, o svetainėj.. va čia ir prasideda didysis rebusas g.gif

Dėti labai tamsių grindų nesinori, dėti labai šviesias? g.gif Bijau, kad gali nederėti..

Čia mažos virtuvės sprendimas (kam aktualu):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zip: 13 balandžio 2008 - 21:05
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 20:59)
Man iškilo dar viena problema. Virtuvės zonos ir svetainės zonos grindų suderinamumas.. kaip tai išsprendėt? Mes galvojam virtuvės zonoj dėti baltas plyteles, o svetainėj.. va čia ir prasideda didysis rebusas  g.gif

Dėti labai tamsių grindų nesinori, dėti labai šviesias?  g.gif Bijau, kad gali nederėti..


mes galvojam pasikeist su laiku grindis, tai mano nuomone, svarbu tos pacos serijos, o spalvos jau ten buna paderintos wink.gif Mes virtuvėj dėjom pilkas, koridoriuj jau planuojam tokias pačias arba tamsesnes, o svetainėj šviesias, turėtų būti thumbup.gif , tik pinigėlio reikės susitaupyti tam reikalui verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 13 balandžio 2008 - 21:10
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:08)
mes galvojam pasikeist su laiku grindis, tai mano nuomone, svarbu tos pacos serijos, o spalvos jau ten buna paderintos wink.gif Mes virtuvėj dėjom pilkas, koridoriuj jau planuojam tokias pačias arba tamsesnes, o svetainėj šviesias, turėtų būti thumbup.gif , tik pinigėlio reikės susitaupyti tam reikalui verysad.gif


Vadinasi, teks atsisakyti virtuvės baltų plytelių.. nes svetainėj baltos nekaip žiūrėsis.. žodžiu, bėdos bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:15)
Vadinasi, teks atsisakyti virtuvės baltų plytelių.. nes svetainėj baltos nekaip žiūrėsis.. žodžiu, bėdos bus  doh.gif

kodėl būtinai baltos svetainėj g.gif gal yra kokia tinkanti tos pačios serijos/kolekcijos spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:17)
kodėl būtinai baltos svetainėj g.gif gal yra kokia tinkanti tos pačios serijos/kolekcijos spalva smile.gif


Svetainėj planuojam dėti parketlentes arba laminatą.. tai tos pačios serijos nelabai bus biggrin.gif todėl, manau, teks derinti plytelių ir svetainės grindų dangos spalvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:19)
Svetainėj planuojam dėti parketlentes arba laminatą.. tai tos pačios serijos nelabai bus  biggrin.gif todėl, manau, teks derinti plytelių ir svetainės grindų dangos spalvas  g.gif

o jos bendroj erdvėj bus?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:22)
o jos bendroj erdvėj bus?


Taip. Ir labai labai bendroj biggrin.gif jokio kampo, jokio užlinkimo ir jokios pertvaros. Skirs tik kelios spintelės.
Atsakyti
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:25)
Taip. Ir labai labai bendroj  biggrin.gif jokio kampo, jokio užlinkimo ir jokios pertvaros. Skirs tik kelios spintelės.

tada ieškočiau kažko panašaus...
o kodėl nenorit visur lamintao/
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:27)
tada ieškočiau kažko panašaus...
o kodėl nenorit visur lamintao/


Ir virtuvėj? Na, jei nepavyks kažko išlaužti su plytelėm ir laminatu, teks daryti visur laminatą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:29)
Ir virtuvėj? Na, jei nepavyks kažko išlaužti su plytelėm ir laminatu, teks daryti visur laminatą verysad.gif

na taip, o kodėl ne? kokie argumentai?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:31)
na taip, o kodėl ne? kokie argumentai?


Labai rimtų argumentų nėra. Viena, jei bus plytelės, mažiau šansų, kad užtiškęs koks skystis susigers į dangą ir paliks dėmę. Kita, mano pasąmonėj užsifiksavę, kad virtuvėj turi būti plytelės biggrin.gif
Atsakyti