Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Guod@ @ 2008 04 14, 16:59)
O kas čia drąsaus... ax.gif na norėjau baltos, tiksliau norėjau raudonos, bet nuvaziavau pas baldininką, pamačiau tokią pabaltą, kaip pati užsisakiau ir užsinorėjau... o stalviršį rinkausi medžio imitaciją, nes jis eis per barą, tai kažkaip man gražiau.. g.gif na pasižiūrėsim kaip bus bigsmile.gif o tu nebijok, svarbiausia, kad tau pačiai būtų gražu bigsmile.gif

Man labai gražios baltos virtuvės, nu tiesiog pasakiškos wub.gif Mes dar turim daug laiko, gal tik po metų virtuvę užsisakinėsim. Tai vis pamąstau, gal nepraktiška, gal perdaug priežiūros reikalaus ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 04 15, 08:31)
Jauciu kad nieko net per daug nemaste sudejo betka ir bet kaipbet jau nuotaika man sugadinta.  verysad.gif  bash.gif


Geriausias variantas keli projektai skirtingų baldininkų. Mums irgi buvo padarę brėžinį, kuris nepatiko...Mąsčiau mąsčiau ir nusprendžiau, kad geriau tokį darbą patikėt dizaineriui smile.gif Ir labai džiaugiuosi, kad patikėjau...sumokėjau už projektą, pas baldininkus jis būtų buvęs už dyką, bet užtat esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Patarimo reikia - kas naudojate stalciu - indu dziovykla pasipasakokite. Pas mane kriaukle bus saloje, o virs jos nenoriu daryti spinteles, tai perskaiciau, kad galima pasidaryti stalciu - dziovykla. Domina viskas - kokie ismatavimai, kokios firmos naudojat, ar patogu, ar nereikia lenktis labai, ar neapsitasko baldai. Dar maciau, kad yra tokia spintele, kur isvaziuoja dvi lentyneles. Vienu zodziu - patarkite 4u.gif
Atsakyti
Na, bandysiu rodyti ir aš savo virtuvės baldus ,tik dar daug ką reikia ten pabaigti, kaip kad plyteles suklijuoti,jos bus tokios grublėtos, tad tik po baldų pastatymo teklijuojamos, paslepti radijatoriu, sutvarkyti kampus ir pan.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Siaki @ 2008 04 15, 11:16)
Na, bandysiu rodyti ir aš savo virtuvės baldus ,tik dar daug ką reikia ten pabaigti, kaip kad plyteles suklijuoti,jos bus tokios grublėtos, tad tik po baldų pastatymo teklijuojamos, paslepti radijatoriu, sutvarkyti kampus ir pan.

user posted image


Bent jau nuotraukoj kažkaip labai viena spalva tesimato-ruda. O kokios splavos plytelės bus? gal jos "atmuš" visą spalvą smile.gif na ir išsireiškiau smile.gif Sienos irgi panašios spalvos?
Atsakyti
sienu spalva grynia kakavos miltelių,tokia į tamsumą. gindų plytelės balkšvai rusvos, vos vos, patsstalviršis toks plėmeliais ir grublėtas, o plytelės bus kaip ir grindų atsp[alvio,tik jos iškilios bus. vėliau pabandysiu nufotorgafuoti prie apšvietimo geresnio, kad spalvos matytusi, nes dar to apšvietimo nėra normalaus smile.gif ir aišku kai bus galutinis variantas, taip pat įdėsiu smile.gif ruda - kakava ir pan atspalviai mūsų su vyrų mėgstamiausi 4u.gif juolab bus ir žalių gėlyčių ir tokių angeliukų gipsinių, na parodysių kaip atrodys visuma kai viskas bus savo vietose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siaki: 15 balandžio 2008 - 10:34
QUOTE(Siaki @ 2008 04 15, 11:16)
Na, bandysiu rodyti ir aš savo virtuvės baldus ,tik dar daug ką reikia ten pabaigti, kaip kad plyteles suklijuoti,jos bus tokios grublėtos, tad tik po baldų pastatymo teklijuojamos, paslepti radijatoriu, sutvarkyti kampus ir pan.

Man gražu 4u.gif Įdomus popalanginės dalies sprendimas thumbup.gif
Atsakyti
gaila ,kad to radijatoriaus negalėjome uždaryti dėl šilumos kiekio unsure.gif tai ji perdažysime ir gal tokią plokšte uždėsime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siaki @ 2008 04 15, 12:11)
gaila ,kad to radijatoriaus negalėjome uždaryti dėl šilumos kiekio  unsure.gif  tai ji perdažysime  ir gal tokią plokšte uždėsime  4u.gif


O kodel negalejot uzdaryt? g.gif Mums meistrai patare kaip uzdaryt radiatoriu, o stalvirsyje idet ventiliacijos groteles virs radiatoriaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 15 balandžio 2008 - 11:34
mums irgi taip siūlė, bet nenorėjom mes taip. juolab dabar nelabia ir besvarbu, nes mes planuojame čia gyvent iki vienų metų,po to į namuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siaki @ 2008 04 15, 11:16)
Na, bandysiu rodyti ir aš savo virtuvės baldus ,tik dar daug ką reikia ten pabaigti, kaip kad plyteles suklijuoti,jos bus tokios grublėtos, tad tik po baldų pastatymo teklijuojamos, paslepti radijatoriu, sutvarkyti kampus ir pan.


Man tai neblogai, tik tas rudumas visur, aisku reik ziuret kai bus galutinis vaizdas smile.gif
O kokia cia plokste spinteliu?
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2008 04 15, 00:29)
Nanda, parodyk projektėlį  4u.gif


Įdedu... kažkada rodžiau čia, patarimų prašydama mirksiukas.gif Visas komplektukas bus baltos spalvos iš blizgios plokštės, stalviršis tamsiai žalio arba juodo granito. Langas ne taip kaip projekte matosi, iš tiesų jis dar toli toli... biggrin.gif tiesiog nenoriu visą virtuvę apkrauti spintelėm, dariau minimalų virtuvės kampelį, o šiaip virtuvė nemaža, bet geriau erdvės paliksiu... plyteles irgi galvoju dėti baltos, žalios ir juodos spalvų.. gal dar metalo spalvos kokių dekoriukų bus. Prie gartraukio spintele bus su stiklu, kiap ir kitame krašte. Ir viršutines gal žemesnes darysiu... tingiu jau perbraižyt blush2.gif Kol kas vizija tokia 4u.gif

user posted image
Atsakyti