Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Macarena @ 2008 04 17, 07:54)
Tokiu bekontakciu kranu maciau "Celsyje". Kokios kainos, nezinau, nes nedomino.  g.gif

taip, jie ir prekiauja Hangsgrohe, Oras produkcija...
Atsakyti
Mėginsiu pasidomėti. Bet kažin ar verta kelis kartus brangiau mokėti už tai. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2008 04 17, 07:59)
Mėginsiu pasidomėti. Bet kažin ar verta kelis kartus brangiau mokėti už tai. Ačiū.

gal papigo kiek, kas mažai tikėtina, o gal mane atmintis apgauna, aš rudenį domėjausi...
Atsakyti
Sveikos. Gal kas naudojates NEFF firmos kaitlente? Koki atsiliepimai? Ar patogus tas valdymas su magnetiniu ratuku? Ir dar gal kas galetumet papasakot kuo indukcines kaitlentes pranasesnes uz paprastas? Renkames kaitlente, tai labai daug visokiu klausimu iskyla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2008 04 17, 08:30)
Sveikos. Gal kas naudojates NEFF firmos kaitlente? Koki atsiliepimai? Ar patogus tas valdymas su magnetiniu ratuku? Ir dar gal kas galetumet papasakot kuo indukcines kaitlentes pranasesnes uz paprastas? Renkames kaitlente, tai labai daug visokiu klausimu iskyla  ax.gif

Apie buitinę techniką ir indukcines kaitlentes yra atskiros temos prirašytos, reikia tik pasiskaityt.
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 16, 15:31)
buna, reik uzsakyt, musu spalvos irgi nebuvo, gamino Italijoj, o mes laukem biggrin.gif
tiesa, atspalviai gali šiek tiek skirtis maišytuvo irplautuvės, mus įspėjo, nes ne iš tų pačių medžiagų gamina... mūsų skiriasi, kai žinom, bet šiaip, tai man labai patinka thumbup.gif tik vat norėjau į tą mažiuką kokio įdėklo, bet kaina blink.gif 200 Lt paprastas, ne metalinis unsure.gif


Ar ilgai teko laukti nuo užsakymo pradžios kol gavot savo maišytuvą?
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 04 17, 09:10)
Ar ilgai teko laukti nuo užsakymo pradžios kol gavot savo maišytuvą?

jei neturi vietoj, tai ilgokai verysad.gif mums žadėjo per dvi savaites, apskui sakė, kad Italijoj irgi nėra tos spalvos, reiki gamint, tai užsitęsė kažkur apie mėnesį gal su trupučiu... reikėtų avanso dokumentus surasti, būtų tiksliau... bet labai patiko aptarnavimas thumbup.gif ir i el. laiškus operatyviai atsako, ir ne darbo metu į darbą atėjo, nes mes kitaip nuvažiuot negalėjom, ir šiaip kažkaip maloniai... man patiko wub.gif žiūrėsim, kai prijungsim ir panaudosim kaip sakysiu tongue.gif
Atsakyti
Noriu va tokio stalviršio.. planuoju tikrą gryną granitą dėti ir spalvos maždaug tokios.. kažin bus toks vaizdas kaip čia? g.gif

user posted image
Atsakyti
As irgi planuoju daryt sala virtuvej, kaip manot jei lieka praejimui tik 1m ar ne permazai? g.gif ar imanoma prasisukt ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 16, 22:58)
šiaip atrodo kaip paprastas kraniukas, pvz., mano atveju, tai toks burbuliukas gale, matei foto juk, tai štai, šiaip ten pakeli tą rankenėlę į viršų ir pro tą apvalš bėga vnduo-kaip elementarus kranas, o jau kai nori kur nors kitur, tai paimi už to apvalaus ir jis atsikabina nuo pagrindo ir traukiasi iš vidaus tokia šlanga ir tada jau ta galvutė purškia vandenuką į te, į kur nukreipi... paaiškinau lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted imagena, juk matosi toks sujungimas lyg, tai vat ten ir "atsikabina" , o viduj yra ilga šlanga, kuri atsikabinus traukiasi, o paskui sulenda atgal



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif oro_buckis.gif labai aiskiai papasakojai, labai aciu, viska supratau, jau viskas teks pirkti neslabai noreciau tokio. o kur jei kaune. na atsiprasau kad as taip ikiriai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 17 balandžio 2008 - 11:44
QUOTE(krisste.by @ 2008 04 17, 10:41)
As irgi planuoju daryt sala virtuvej, kaip manot jei lieka praejimui tik 1m ar ne permazai? g.gif  ar imanoma prasisukt ten  g.gif

man rodos kad 1m mazoka, praejimui tai uzteks, bet va gali atrodyti viskas ,,suspaustai,,. man atrodo salos daromos tuomet, kai virtuveje yra daug erdves.
gal turit koki brezinuka savo sumanymo?
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 04 17, 11:44)
aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  oro_buckis.gif labai aiskiai papasakojai, labai aciu, viska supratau, jau viskas teks pirkti neslabai noreciau tokio. o kur jei kaune. na atsiprasau kad as taip ikiriai blush2.gif  blush2.gif

mes pirkom Denzyje, jie visoj LT turetu buti, gal ir Kaune yra - parasyk jiems ar pskambink, be to, kazkas sake, kad jiems baldininkai tokias plautuves dejo, tai gal yra ir kazkur kitur mirksiukas.gif
Atsakyti