Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Irongė @ 2008 04 17, 21:25)
super, ačiū, bandysim ten, gal pasiseks šį kartą!

gali pasiziuret pries tai http://www.quick-step.com/ jei bus kazkas panasaus, tada nulek paziuret, nes realiai spalvos skiriasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 04 17, 17:27)
Mes tikriausiai iš plytelių darysim.. tiksliau iš dekoriukų  4u.gif



QUOTE(skarinka @ 2008 04 17, 18:33)
Pas mus is plyteliu padaryta. Man grazu.



QUOTE(virdzina @ 2008 04 17, 18:39)
Man ir daug gražiau iš plytelių. thumbup.gif


Ačiū 4u.gif Bandysim daryti taip, dar sakė ten kampukai metaliniai kažkokie tvirtinasi... Tik plytelių jaučiu mažai bus, nepaskaičiavom doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaudra @ 2008 04 17, 22:20)
Padekit kas,prasau, su ta projektavimo programa.... blush2.gif
Mano kriaukle ir kaitlente kabo ore...ir ka daryti,jei nera tiek cm,kiek reikia?Pvz.langas ten ilgiausias 180cm,o musu 265cm g.gif


Pasižymėk objektą, tada viršuj Options>Show object properties, ir tada tuos skaičiukus ten pabandyk pakaitalioti. Bent jau aš taip dariau, pas mane irgi kriauklė ore kabėjo biggrin.gif
Papildyta:
Ir su langu tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 04 17, 16:58)
Papildyta:
tai realiai galima ir vėliau pasidaryt, kai jau naudojiesi virtuve?
Papildyta:



Galima ir veliau, tik gal del skyles ispjovimo gali but keblumu. Nes bent jau man, tai siule iskart uzsakinejant kriaukle (akmens mases) apsisprest, sako iskart ispjausim skyle, bus paprasciau. Nezinau ar ten labai sudetinga ta pjovimo technologija tokioj kriaukles g.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 04 17, 15:08)
Aš čia biški ne į temą  4u.gif  biggrin.gif
Pas mus šiandien virtuvėj grindų plyteles išklijavo, ir meistras liepė kuo greičiau nuspręsti dėl plintusų. Nu tie plastmasiniai tai man  schmoll.gif , dar sakė galima iš plytelių apvadus padaryti. O kaip pas jus, gal dar kokių variantų yra  g.gif

paprastai apvadai ir daromi is plyteliu, sakykim toks yra standartas, bet zmoniu sumanymams ribu nera smile.gif mes taip pat darem is plyteliu ir net negalvojom daryti kitaip
Atsakyti
QUOTE(krisste.by @ 2008 04 17, 11:41)
As irgi planuoju daryt sala virtuvej, kaip manot jei lieka praejimui tik 1m ar ne permazai? g.gif  ar imanoma prasisukt ten  g.gif

Darysiu ir as tokia pusiau sala, kurioj bus kaitlente. O virtuve apie 9 kv bus, kartu su valgomuoju sujungta, tai sunku ir uzbrest ta riba, bet tarkim tiek smile.gif Dizainere pataria daryt 1,2 m tarpa, sako pats tas. 1 m butu mazoka prasisukt 2 zmonem. Nors vienoj pardej maciau 80 cm tarpa ir nieko, aisku, kol nereikia darbuotis. Del erdves virtuvej. Galvojau, kad man jos reikia laaaabai daug, o dabartinej sukinejuosi keliu zingsniu atstmu i viena ir i kita puse. Na kruvis patiekalu kiekviena diena neruosiu, tai ir tos vietos nereikia labai daug. Cia tik mano tokia nuomone. Dar. Pas draugus labai panasus var., kaip tau suprojektavo dizainere, krisste.by. Tik kur ta indauja kairej pusej, pas juos ten baras. Ir man labai thumbup.gif tas variantas. Prasisuka visi kuo puikiausiai, o seimyna nei daug nei mazai 6 asmenu.
Krisste, daryk, kaip tau paciai atrodo priimtiniau, prie sirdies mirksiukas.gif Pasidarysi pagal ploto reikalavimus, bet nemiela, kazin ar busi patenkinta... mirksiukas.gif

QUOTE(1000inis @ 2008 04 17, 13:56)
o as noreciau atsiliepimu, pastebejimo ir bet kokios kitos info apie balta stalvirsi ir kriaukle dirbtino akmens;

Pas giminaicius toks variantas. Atrodo tai super! Del susidevejimo negaliu dar nieko pasakyt, tik pora men. gyvena. Bet pati seimininke labai labai patenkinta. Beje, stalvirsi bet kada gali atnaujinti. Aisku tai kainuoja verysad.gif
Atsakyti
niu susinervinau blink.gif

gavau ka tik kaina savo virtuves komplekto blink.gif beveik 6000 doh.gif

tai taip supykau, paprasiau, kad atsiustu viska smulkiai surasyta kas ir uz kiek doh.gif

nes kai skaiciavo preliminaria mums, tai tada dar prasem kad su dazyta plokste paskaiciuotu doh.gif tai buvo visu tukstanciu pigiau doh.gif o dabar dar net nedazyta, o laminuota pasirinkom doh.gif
niu zodziu apakus doh.gif
tikrai nesiruosiu uz tokia maza virtuve tiek suplot doh.gif
bet jie gudriai, dabar dar 120 lt nulupo doh.gif nes jei nesutiksim pas juos darytis, niu cia tipo uz projekta, niu supykau iki negaliu doh.gif

ne tik tai kad su poziople dizainere turejom reikalu, nes visa projekta vos ne pati perdariau ir dar susimoket turejau, dar ir cia siaip neaisku ka himicina, tuoj apsibliausiu doh.gif

viskas dar prasilgina, tai neaisku kada virtuve turesim doh.gif jei jie cia nieko neplanuoja keist, tai ieskosim kur nors kitur darytis doh.gif
bet 120 lt uz mano pacios perdaryta projekta susimokejom zodziu doh.gif
esu pikta kaip sirse verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2008 04 18, 11:15)
niu susinervinau  blink.gif

bet 120 lt uz mano pacios perdaryta projekta susimokejom zodziu  doh.gif
esu pikta kaip sirse  verysad.gif

o tai kokia sutarti buvai pasiarsiu ar ka kad susimoket turejai? g.gif nu man irgi tipo saek 200lt projektas jei neimsim is ju baldu bet projekta gavau ir nieko nemokejau nes tipo netinka ir viskas, dar kelis kart paskambino tai pasakiau kad netinka tas projektas ir ate.
Atsakyti
QUOTE(krisste.by @ 2008 04 18, 09:21)
o tai kokia sutarti buvai pasiarsiu ar ka kad susimoket turejai? g.gif  nu man irgi tipo saek 200lt projektas jei neimsim is ju baldu bet projekta gavau ir nieko nemokejau nes tipo netinka ir viskas, dar kelis kart paskambino tai pasakiau kad netinka tas projektas ir ate.


niu zodziu kai jinai padare ta projekta man reikejo sumoket blink.gif niu cia tipo jinai man kai pabraize projekta pateike tokia sutartele uz projekta, kurioj parasyta, kad jei mes nesutinkam is ju priimti toliau paspaugas, jie tu pinigeliu nebegrazina doh.gif

niu bet zodziu is vis esu pikta ir jauciuosi apgauta, nes visu pirma netgi pries darant projekta jie manes neperspejo, kad tas projektas kainuoja, jei pas juos nesidarysim baldu doh.gif bet tikejausi, kad tiks man ju kaina pasiulyta, tai patylejau dura doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2008 04 18, 11:27)
niu zodziu kai jinai padare ta projekta man reikejo sumoket blink.gif  niu cia tipo jinai man kai pabraize projekta pateike tokia sutartele uz projekta, kurioj parasyta, kad jei mes nesutinkam is ju priimti toliau paspaugas, jie tu pinigeliu nebegrazina  doh.gif

niu bet zodziu is vis esu pikta ir jauciuosi apgauta, nes visu pirma netgi pries darant projekta jie manes neperspejo, kad tas projektas kainuoja, jei pas juos nesidarysim baldu  doh.gif  bet tikejausi, kad tiks man ju kaina pasiulyta, tai patylejau  dura  doh.gif

nu tada jau jo, bet ir nagli jie tai ne tas zodis doh.gif cia kas tokie tave taip apgavo ?
Atsakyti
QUOTE(krisste.by @ 2008 04 18, 09:33)
nu tada jau jo, bet ir nagli jie tai ne tas zodis doh.gif  cia kas tokie tave taip apgavo ?


cia is Monarch group doh.gif

niu as nezinau, gal ir teisingai jie ten viska paskaiciavo, bet kodel tada preliminarus tokio dydzio virtuves dazytos projektas kainavo visu tukstanciu pigiau?, gi dazyta plokste brangesne g.gif

be to del to projekto jauciausi nuo pat pradziu apgauta, nes man nieks is pradziu nepasake, kad reiks sumoket uz ji, pasake,tik kai jau nubraize ji doh.gif bet kadangi tikejaus, kad pas juos vis tiek darysimes, tai ir patylejau, niu bliamba durnele buvau doh.gif

ir dar priedo bendravau su tokia dizainere, kuri zino maziau uz mane, nes ko paklausi to jinai nezino doh.gif ir t.t.
tai labai sudetingas bendravimas buvo, ir cia vadinas dizainere, ta ka jinai man papasakojo pati zinojau, as jau jeigu bendrauju su tokiu zmogum, tai tikiuosi suzinoti tai kas mane domina ir tai ko as nezinau... bet kur tu, jei jinai NIEKO nezino blink.gif

bliamba dabar jei darysimes kitur, visu pirma pries pradedant pokalbi, pasiklausiu ar ir keik man kainuos projektas doh.gif

negi jie neprivalo pries tai perspet doh.gif

niu as vis dar tikiuosi issiaiskint ir darytis pas juos virtuve, nes jau sazine neleistu palikt pinigus tokiai dizainerei doh.gif

negraziai as cia sneku, bet esu pikta, gal ir del kvailu dalyku, bet kaip bebutu, jauciuosi siek tiek apgauta doh.gif

manyciau nelabai saziningai pasielge, nors as aisku buvau kvaila, kad is karto nepasakiau, kai jie man paprase sumoket uz projketa doh.gif

ai net nebezinau, cia pati kalta ar jie doh.gif
gal ir pati kalta doh.gif

bet jau dabar visada klausiu ir busiu labai griezta su kitais, nes cia su ta vistele labai graziai ir tolerantiskai elgiausi, nors ne karta norejosi paklaust, cia as dizainere ar tu blink.gif
bet ai galvoju doh.gif
Atsakyti
Nesinervuok, turesi pamoka (gal ir skaudzia) kitiems kartams, tuo paciu ir kitos SM bus pasimokyt is taves blush2.gif kaip sakoma mokytis reikia is svetimu klaidu o ne is savu

taip kad nusiramink ir pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
tai pirmyn nebezinau ka daryt doh.gif
jau galvojau geguze turesim virtuve doh.gif

o dabar jei ieskotis pas ka kita darytis,vel laikas gaistas doh.gif

niu paziuresim ka jie man atsius uz ka as ten tiek moku, as turiu teise matyt ne tik galutine kana, negi ne????????? g.gif

nes as kai paprasiau, jinai man pasake " as, paklausiu, ar galiu gauti toki dalyka" blink.gif

dabar esu tokioj stadijoj kad nezinau ka daryt verysad.gif



nes vis po truputi jausdavaus as ten ne taip kaip tureciau, tiek su tuo mokesciu del projekto, tiek su ta dizainere, niu bet sitai buvo kulminacija blink.gif

o jinai man sako "isgasdino biski kaina, ane? "


ne kaina, bet ju komerciniai triukai isgasdino doh.gif

kad prisiviliot, netgi dazytai paskaiciuoja pigiau doh.gif


nezinau net, gal delto kaip jauciuosi, gal as ir ispuciu visa sita reikala, net nezinau doh.gif
bet jauciuos sudinai unsure.gif
Atsakyti