Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(geraszmogus @ 2008 04 18, 18:08)
mano virtuves U formos  2.3m x 2.5m x1 m.  , su integruojamu saldytuvu ir  2 m. pakabinamu  spinteliu is dazytos (blizgios) medienos , visa apacia faneruota,
- 5 000, su grass mechanizmais. g.gif plius montavimas 300Lt.

o tavo virtuve yra cia kur nors forume?man truksta ideju,galvojam ir mes bandyt daryt u formos,bet bijau kad mazai vietos bus...
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 04 18, 22:22)
Mergaitės, labai reikia patarimo - gal kas darėtės virtuves Alytuj ar kur nors netoliese? Būčiau labai dėkinga už patarimus.  4u.gif


Pati kol kas galvoju apie Vokę... bet nuvažiuosiu į Alsotaną pasižiūrėti.. sako neblogi tie jų baldai g.gif Tik bijau, kad nepadarys man ko noriu, nors už Vokę turėtų būti tikrai pigiau.. O šiaip "garažinių" nežinau jokių, bet ir nesidomėjau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 04 19, 16:20)
Pati kol kas galvoju apie Vokę... bet nuvažiuosiu į Alsotaną pasižiūrėti.. sako neblogi tie jų baldai  g.gif  Tik bijau, kad nepadarys man ko noriu, nors už Vokę turėtų būti tikrai pigiau.. O šiaip "garažinių" nežinau jokių, bet ir nesidomėjau..  blush2.gif



Pas mane buvo Voke III baldai virtuveje, naudojausi ja labai intensyviai 6 metus , pardaviau buta kaip su nauja virtuve, bent jau maniske buvo nerealiai kokybiska , ir furnitura ir pats baldas, jei dabar negamintumem virtuves baldu patys tai pirkciau tik pas juos- na netodel kad geriausi ar dar kazkas, bet todel kad savu kailiu ismeginti ir super jokiu priekaistu neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 04 19, 16:20)
Pati kol kas galvoju apie Vokę... bet nuvažiuosiu į Alsotaną pasižiūrėti.. sako neblogi tie jų baldai  g.gif  Tik bijau, kad nepadarys man ko noriu, nors už Vokę turėtų būti tikrai pigiau.. O šiaip "garažinių" nežinau jokių, bet ir nesidomėjau..  blush2.gif

Ačiū. Žinau Alsotaną, dabar turim jų gamintus virtuvės baldus (tiesa, tai buvo kita firma, kol neišidalino į kelias, iš kurių dabar viena šita Alsotana). Tai pasakyčiau šiaip sau... aišku, tas buvo prieš 10 metų, dabar medžiagos ir detalės kitokios, bet kaip sužinot, ar jų darbų kokybė pagerėjo?... Kažkaip ant savo kailio nesinori bandyt. doh.gif g.gif
O Vokės Alytuje lyg nėra? ar aš klystu? blush2.gif kažkur kitur gal atsidarė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 19 balandžio 2008 - 19:02
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 19, 19:45)
Pas mane buvo Voke III baldai virtuveje, naudojausi ja labai intensyviai 6 metus , pardaviau buta kaip su nauja virtuve, bent jau maniske buvo nerealiai kokybiska , ir furnitura ir pats baldas, jei dabar negamintumem virtuves baldu patys tai pirkciau tik pas juos- na netodel kad geriausi ar dar kazkas, bet todel kad savu kailiu ismeginti ir super  jokiu priekaistu neturiu.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Mano tėvų namuose Voke jau 10 metų. Kaip nauja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistele @ 2008 04 18, 18:41)
šią savaitę su vienais gamintojais teko kalbėtis apie bulumus - tai stalčiaus blumas kainuoja apie 100 ltl. nemanau, kad tai labai pakeltu kaina  schmoll.gif



niu kaip pasakius... pas mus nedidelė pakankamai virtuvė, po tris stalčius ant spintelės - po 300 kaina padideja. 5 spintelės su stalčiai - tai plius 1500 iš viso. bet jei turi tuos papildomus pinigėlius, tai verta išleist, nes patogumas didelis.
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 17, 22:06)
matė mirksiukas.gif mes kai pirkom laminatą plytelių imitacijos, tai buvo ir tokie patys plintusai, tad, jei spalva tiktų, galit rast wink.gif Aulada Vilniuj, Iris... ... ...



čia biškį ne į temą vėl: niu va nuvažiavom mes iki Iris, tikrai yra tų grindjuosčių ne medžio imitacijos, ale, atrodo mūsų plyteliu spalva tokia blatna, kad nei medžio nei nemedžio imitacijos tokio atspalvio nerandam... ufff, matyt reiks paplušėt mums su tom grindjuostėm.... doh.gif reiks dar badyt tiesogiai į auldą skambint...
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 19, 20:45)
Pas mane buvo Voke III baldai virtuveje, naudojausi ja labai intensyviai 6 metus , pardaviau buta kaip su nauja virtuve, bent jau maniske buvo nerealiai kokybiska , ir furnitura ir pats baldas, jei dabar negamintumem virtuves baldu patys tai pirkciau tik pas juos- na netodel kad geriausi ar dar kazkas, bet todel kad savu kailiu ismeginti ir super  jokiu priekaistu neturiu.


Aš irgi panašių atsiliepimų girdėjau, todėl labai dažnai pagalvoju, kad tikriausiai eisim ten darytis ax.gif Dar pas mane stalviršis bus ne iš lengvųjų, tai man reikia ir spintelių kokybiškų ir tvirtų

QUOTE(agente009 @ 2008 04 19, 21:00)
Ačiū. Žinau Alsotaną, dabar turim jų gamintus virtuvės baldus (tiesa, tai buvo kita firma, kol neišidalino į kelias, iš kurių dabar viena šita Alsotana). Tai pasakyčiau šiaip sau... aišku, tas buvo prieš 10 metų, dabar medžiagos ir detalės kitokios, bet kaip sužinot, ar jų darbų kokybė pagerėjo?... Kažkaip ant savo kailio nesinori bandyt.  doh.gif  g.gif
O Vokės Alytuje lyg nėra? ar aš klystu?  blush2.gif  kažkur kitur gal atsidarė?  g.gif


Kažkada buvo Naujoji g. 110 rodos, o dabar turbūt nėra... aš jau keli metai į užsienį lakstau, tai neatkreipiau dėmesio.. Jei reikės važiuosim į kitą miestą, amnau, pagamintų, nesvarbu kur.. ax.gif
O Alsotana nebus stebuklas kažkoks biggrin.gif bet nueisim bent jau kad paskaičiuotų, pažiūrėsim ką pasiūlyti gali, tai nors kainas palyginti bus su kuo biggrin.gif
Usanos dar yra baldai... bet darbovietėj kaip pagamino mums su kolege stalus, tai visai atvirkščiai gavosi, nei nubraižėm, galutiniam variante kaina pakilo ir dar po metų darbo visas stalas jau baisus mano buvo, nors plokštės nebuvo prastos kokybės... Tai savo namams nedrįsčiau imti iš ten... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
skaitineju jusu tema jau seniai, nors ne karto nerasiau. Mes irgi planuojam kaip isirengti savo virtuve. Tai kiek buvom ivairiose firmose, tai visusr mazdaug gaunasi 2000 uz metra (cia ir su virsutinem spintelem) tai pas mus virtuves siena beveik 4m, tai jei su gerais mechanizmais ir kokybisku medziagu, tai paskaiciavo apie 9000lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2008 04 20, 19:53)
Sveikos,
skaitineju jusu tema jau seniai, nors ne karto nerasiau. Mes irgi planuojam kaip isirengti savo virtuve. Tai kiek buvom ivairiose firmose, tai visusr mazdaug gaunasi 2000 uz metra (cia ir su virsutinem spintelem) tai pas mus virtuves siena beveik 4m, tai jei su gerais mechanizmais ir kokybisku medziagu, tai paskaiciavo apie 9000lt  doh.gif

ale is kitos puses ne kam kitam daraisi o sau mirksiukas.gif ir tarnaus ne vienerius metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 04 18, 13:47)
Tai kur vis dėlto nusprandėt gamintis? ax.gif Kas nulėmė apsisprendimą - kaina ar kokybė?

Turbut teisingai bus pasakyti, kad sprendima nuleme santykis kainos su kokybe. Parinkom vidutini varianta baldu, bet nusprendem primoketi uz blumus, o svarbiausiai man buvo kokybiska technika i virtuve. Tai tos pataupitus pinigelius idejau i indukcine kaitlente, indaplove ir t.t. ...dabar laukiu, gal nepagailesiu?
Kai pagamins, tai parodysiu nuotraukos ir prašysiu kas gamino:)
O technika supirkom Techno-luxe, labai patyko, gavom labai gera nuolaida ir dar sandeli gali palaikyti nemokamai iki 2 mėn.
O rinkausi tikrai ilgai ir netgi buvau sudariusi visu parduotuviu kainininka ax.gif tos technikos kuri mane domino
Atsakyti
Neseniai sužinojau kaip ir naujieną. Pasirodo, jei blum firmos, tai visai nereiškia, kad jis bus su pritraukimu ir t.t. Pasirodo, tie kur kainuoja apie 100 litų tėra paprasčiausių analogai, tokių, kurie kainuoja apie 10 litų kitų firmų. Eisiu kokią dieną į blumais prekiaujančią parduotuvę ir pati įsitikinsiu:), pačiupinėsiu. Kažkaip vakar statybų žurnale perskaičiau patentininko mintis ir jos man labai patiko. Tinka ir virtuviniams smile.gif Jis sako, kad firmos (gaminančios, pvz baldus) dar ne viskas, nes už to gali būti tik vakar priimtas žmogus ir jo kvalifikacija gali būti įvairi -čia jau kaip pasiseks . O su verslo liudijimais dirbantys klientus randa tik per rekomendacijas-jie tiesiog priversti dirbti gerai-kitaip bus be darbo.
Eisiu per pietus į Vokės saloną, nes kai prieš 10 metų apžiūrinėjau draugės Vokės virtuvinį-buvau lengvam šoke, kaip nieko gero ir tooookie pinigai ir po to kažkaip , bet jei labai giriate smile.gif eisiu naujom akim į tą reikalą pasižiūrėti smile.gif
Atsakyti