Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

blush2.gif TAI merginos noriu paklausti jauciu kad blogai padariau, gartraukis 60 cm nuo orkaites. ir virsutines spinteles padariau vienodai su gartraukiu (lygiai). man graziau kaip lygiai spinteles virsuje, o ne pakiles gartraukis. blush2.gif gartraukis imontuojamas, na jei supratot ka parasiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 27 balandžio 2008 - 18:46
QUOTE(virdzina @ 2008 04 26, 23:49)
Pas mane taip pat toks stalviršis. Tai, kai įstatė kriauklę,  labai jau tos plokštės geltonumas išryškėjo. Nelabai atitiko atspalviai su kriaukle. Stalviršis vienaip taškuotas, kriauklė kitaip... g.gif Iš pradžių erzino, schmoll.gif  bet dabar pripratau. rolleyes.gif
Įdedu nuotrauką, bet ten nelabai kas matysis. 4u.gif

user posted image

Labai grazu, o kokios spalvos stalvirsis, ir kokios firmos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 04 27, 18:45)
blush2.gif TAI merginos noriu paklausti jauciu kad blogai padariau, gartraukis 60 cm nuo orkaites. ir virsutines spinteles padariau vienodai su gartraukiu (lygiai). man graziau kaip lygiai spinteles virsuje, o ne pakiles gartraukis.  blush2.gif gartraukis imontuojamas, na jei supratot ka parasiau.

normaliai, pas mus taip thumbup.gif nebent orkaite tavo dujine, tada zemokai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzina @ 2008 04 26, 23:49)
Pas mane taip pat toks stalviršis. Tai, kai įstatė kriauklę,  labai jau tos plokštės geltonumas išryškėjo. Nelabai atitiko atspalviai su kriaukle. Stalviršis vienaip taškuotas, kriauklė kitaip... g.gif Iš pradžių erzino, schmoll.gif  bet dabar pripratau. rolleyes.gif
Įdedu nuotrauką, bet ten nelabai kas matysis. 4u.gif

user posted image


Grazu 4u.gif
gal galima dar nuotrauku blush2.gif Idomi orkaites vieta, man patiko. Turbut, kad kampe nebutu g.gif
Atsakyti
QUOTE(LiusiLiu @ 2008 04 26, 20:17)
4u.gif  dute_a

Kriaukle derinciau prie stalvirsio, tai ko gero kremines spalvos tiktu labiausiai, geriausiai aisku naturoj apziureti smile.gif Gal yra galimybe stavirsio kokia atraiza nedidele pasiimti , tai kartu paderint pridejus galima rolleyes.gif



bet jau spalva turi atitikti idealiai, arba būti kontrastinga.
jei neatitiks, gal ir nekris labai į akis, bet jei atiderini - tada krenta į akis, kaip gražiai dera. tai jau be plokštės pavyzdžio aš niekaip nepirkčiau kriauklės, arba prašyti kriauklės spalvos pavyzdžio ir neštis į namus.

Papildyta:
gal kas gali pasidalinti, o kokio pločio pas jus laminuoti stalviršiai?
man dar nesumontavo, bet atrodo prireiks ~65 cm pločio stalviršio, bet visur dažniausiai 60 standartinio pločio, žiūrėjau vokiškus, austriškus kelių firmų. o jei platesni - tai jau 90 ir daugiau cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 28 balandžio 2008 - 08:32
nu va, pagaliau ir pas mane stovi virtuve. Zodziu, kai pries pora menesiu rasiau, kad zadame ,,itilpti" i 6 000Lt(tik uz baldus, be buitines technikos), tai labai KLYDAU blink.gif
Taigi, uz savo mazutele virtuvele (prie vienos 2,70 m sienos) sumokejom 10 000Lt.
I kaina iejo plokstes dviems sienoms (viena is ju reikejo uzsakyti ,,termopale", kad individualiai laminuotu- ten jie tokia paslauga teikia:jei kataloge nera norimos plokstes plonojo varianto (kurio reikia dengiant siena), tai galima uzisakyti, aisku, tai kainuoja brangiau nei tiesiog uzsakant kataloge esanti varianta); Blum'o begiai ir lankstai, 2 kargo krepsiai, dziovykla indams (4x45cm).
Apskritai, esant tiek mazai vietos, gavosi, manau, pats optimaliausias imanomas variantas. Praktiskai esu tikra, kad talpesnes virtuves padaryti neimanoma. Ir, turiu vilties, kad man ji tarnaus ilgai thumbup.gif
Sia savaite nufotkinsiu, tai parodysiu, kaip tas viskas realiai atrodo.Ir, jei kam bus idomu, tikrai pareklamuosiu gamintojus - nes viska padare labai kruopsciai ir labai operatyviai (nuo ju atvaziavimo issimatuoti iki virtuves pastatymo praejo 2 savaites, bet realiai savaite is to laiko uztruko termopalas su plokstes laminavimu).Ta imone nera kazkokia labai pigi (na, jie ten turi politika, pvz., furnitura ir plokste imti tik is tam tikru gamintoju, todel, tikrai neieskos, jei noresit vienus begius daryti vienokius, kitus- kazkur matytus, tarkim, pigesnius, nes mums net paprastus vyrius vis tiek sudejo Blum'o; plokstes siulo arba egger arba termopal).
Zodziu, kaina atitiko kokybe.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 04 28, 09:21)
bet jau spalva turi atitikti idealiai, arba būti kontrastinga.
jei neatitiks, gal ir nekris labai į akis, bet jei atiderini - tada krenta į akis, kaip gražiai dera. tai jau be plokštės pavyzdžio aš niekaip nepirkčiau kriauklės, arba prašyti kriauklės spalvos pavyzdžio ir neštis į namus.

Papildyta:
gal kas gali pasidalinti, o kokio pločio pas jus laminuoti stalviršiai?
man dar nesumontavo, bet atrodo prireiks ~65 cm pločio stalviršio, bet visur dažniausiai 60 standartinio pločio, žiūrėjau vokiškus, austriškus kelių firmų. o jei platesni - tai jau 90 ir daugiau cm.

sos reikia patarimo, mano virtuvei dar nera nei metu, o jau stalvirsis pradejo vietomis svieseti, tai yra, lyg buru pradejes trintis verysad.gif , o saugoju tai as ji labai , po pjaustumo lentele net ranksluosti pasitiesiu unsure.gif sakykit, ar baldu gamintojas privalo man pakeisti i kita, nes kaip ir minejau garantinis dar nepasibaiges
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 27, 21:09)
normaliai, pas mus taip thumbup.gif nebent orkaite tavo dujine, tada zemokai sad.gif



o aciu nuraminai, pas mus elektrine. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lipke @ 2008 04 28, 10:48)
nu va, pagaliau ir pas mane stovi virtuve. Zodziu, kai pries pora menesiu rasiau, kad zadame  ,,itilpti" i 6 000Lt(tik uz baldus, be buitines technikos), tai labai KLYDAU  blink.gif
Taigi, uz savo mazutele virtuvele (prie vienos 2,70 m sienos) sumokejom 10 000Lt.
I kaina iejo plokstes dviems sienoms (viena is ju reikejo uzsakyti ,,termopale", kad individualiai laminuotu- ten jie tokia paslauga teikia:jei kataloge nera norimos plokstes plonojo varianto (kurio reikia dengiant siena), tai galima uzisakyti, aisku, tai kainuoja brangiau nei tiesiog uzsakant kataloge esanti varianta); Blum'o begiai ir lankstai, 2 kargo krepsiai, dziovykla indams (4x45cm).
Apskritai, esant tiek mazai vietos, gavosi, manau, pats optimaliausias imanomas variantas. Praktiskai esu tikra, kad talpesnes virtuves padaryti neimanoma. Ir, turiu vilties, kad man ji tarnaus ilgai thumbup.gif
Sia savaite nufotkinsiu, tai parodysiu, kaip tas viskas realiai atrodo.Ir, jei kam bus idomu, tikrai pareklamuosiu gamintojus - nes viska padare labai kruopsciai ir labai operatyviai (nuo ju atvaziavimo issimatuoti iki virtuves pastatymo praejo 2 savaites, bet realiai savaite is to laiko uztruko termopalas su plokstes laminavimu).Ta imone nera kazkokia labai pigi (na, jie ten turi politika, pvz., furnitura ir plokste imti tik is tam tikru gamintoju, todel, tikrai neieskos, jei noresit vienus begius daryti vienokius, kitus- kazkur matytus, tarkim, pigesnius, nes mums net paprastus vyrius vis tiek sudejo Blum'o; plokstes siulo arba egger arba termopal).
Zodziu, kaina atitiko kokybe.


Sveikinam thumbup.gif 4u.gif
Lauksim foto ax.gif

Mergaites-baldininkes ax.gif
Turiu klausimeli, patarkite gal kas zinote ax.gif : ieskau savo virtuvei kampinio mechanizmo ''istraukiami 2-3 krepsiai'', tokiu maciau Blume, Hettich Bet gal kuri zinote pigesni varianta, ne 1600 Lt doh.gif doh.gif Nes noriu isnauduot kampa, o karuseles nelabai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 28 balandžio 2008 - 10:26
QUOTE(braske150 @ 2008 04 28, 09:59)
sos reikia patarimo, mano virtuvei dar nera nei metu, o jau stalvirsis pradejo vietomis svieseti, tai yra, lyg buru pradejes trintis verysad.gif , o saugoju tai as ji labai , po pjaustumo lentele net ranksluosti pasitiesiu unsure.gif sakykit, ar baldu gamintojas privalo man pakeisti i kita, nes kaip ir minejau garantinis dar nepasibaiges


Kas cia per stalvirsis g.gif. Kad po lentute dar reikia rankluosti pasideti schmoll.gif Butinai reklamuoti ir kuo greiciau.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 04 28, 11:33)
Kas cia per stalvirsis g.gif. Kad po lentute dar reikia rankluosti pasideti schmoll.gif  Butinai reklamuoti ir kuo greiciau.
Sekmes 4u.gif

negaliu cia anti reklamos deti,patarkit ka daryti, juk jei daiktas nekokybiskas tai firma turi keisti i kita, dar galioja garantija. verysad.gif Ten pas jus turbut tokiu nesamoniu nevyksta?
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 04 28, 11:23)
Sveikinam thumbup.gif  4u.gif
Lauksim foto ax.gif

Mergaites-baldininkes ax.gif
Turiu klausimeli, patarkite gal kas zinote ax.gif : ieskau savo virtuvei kampinio mechanizmo ''istraukiami 2-3 krepsiai'', tokiu maciau Blume, Hettich Bet gal kuri zinote pigesni varianta, ne 1600 Lt doh.gif  doh.gif Nes noriu isnauduot kampa, o karuseles nelabai patinka.



o tu kuriam mieste esi? Aš Vilniuje Kalvarijų 125 furnitūros parduotuvytėj radau neblogų dalykėlių, gal ir jums atsirastų (kadangi neieškojau būtent šitų, tai negaliu pasakyt tiksliai) jie man rodos ir internete turi pvz produktų.
Atsakyti