Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Abo tavo virtuvė labai graži labai įspūdinga man patiko 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laaabai
man tik lempa ???? užkliuvo ... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 05 03, 10:35)
Žinau, kad geriau nesirinkti tamsios virtuvės, bet tik tokią visą laiką ir įsivaizdavau  doh.gif Dar galvojam, kad viršutines spinteles ir tą spintą galim daryti baltas, nes svetainėje (kuri, kaip minėjau, bendra su virtuve, tik jas skiria nedidelė sienelė, kur stovės ta spinta) norėtume tokios sekcijos-nesekcijos
user posted image
Visos buto sienos bus baltos. Kaip manot, ar tikrai visa wenge virtuvė būtų per tamsi? Ar geriau tas dviejų spalvų variantas? Taip ir su svetainės baldais derėtų labiau, kažkokia vienuma jaustųsi.


Mums toks pats variantas, sienos sviesios, grindys sviesios, tai pasitarem su projektuotojais, nors buvom numate venge, bet mums pasiule siek tiek svelnesni varianta, pora tonu sviesiau, o virsutines spinteles darom pusiau matinio stiklo smile.gif Nemanau, kad ir venge, ar siaip tamsi spinteliu spalva apsunkintu virtuve- na nebent maza virtuves erdve. Bet vis delto visos virtuves wenge nepatarciau, nes virsutines spinteles turetu lengviau atrodyti, bent jau taip mums patare.
Atsakyti
mergaites gal galit parasyt kur galima isigyti vandens maisytuvu juodu?issirinkau stalvirsi juoda su taskuciais tai noreciau maisytuvo kazko panasaus ax.gif perverciau ankstesnes temeles neradau,bet zinau,kad tikrai buvot imete.please imeskit dar karta 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Jungiuosiu į modeliuojančių virtuves būrį. ax.gif
Čia pradinis variantas. blush2.gif Ir reikia patarimo apsispręsti ar viršutines spinteles daryti iki sienos, ar visai gerai ir taip. g.gif Vyras aiškina, kad lieka neišnaudota erdvė, bet man kažkaip atrodo, kad virtuvė užsigriozdins, nes planas toks, kad dar bus dvi spintos priešais šią sieną.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vėdrynė @ 2008 05 03, 20:31)
Abo tavo virtuvė labai graži labai įspūdinga man patiko 4u.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  laaabai
man tik lempa ???? užkliuvo ... blush2.gif

Nu žinok mes be jos ilgai gyvenom, nes nieko gero neradom, o nusipirkę nežinojom ar tiks, uždėjom, žinok liuks. Gal čia kai nuotrauka ir mažas plota sir užkliūna, o realiai nė kiek. Kaip tik ji man viena iš pliusų biggrin.gif Dabar sėdžiu žiūriu ir taip ir anaip, tinka irnesakyk.gif

Bet iš tikro daug ką keisčiau. Gal viršutines mažesnes padaryčiau, ir kažkaip kitaip. Patogu, negaliu sakyt, kad ne, alia labai jau man per didelė ta virtuvė (vizualiai). O dar tas stalas doh.gif Vyra sjuo neatsidžiaugia, o man tai tik griozdas, laukiu nesulaukiu, kada jis kaip nors nesutvarkomai sulūš biggrin.gif Kas beveik neįmanoma verysad.gif

Tai va. O spalvų nebijokit, labai smagu.
Papildyta:
ai dar nepatink apačia. Geriau jau ji būtų su mažu tarpuku, nes dabar iki galo yra su tokiom gumom. O jos labai apsineša, nuvalyt nespėju. Nors liuks, kad po apačia gali ką labai ilgai nenaudojimo įkišt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 04 gegužės 2008 - 11:27
Grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 05 04, 01:26)
Sveikutės  4u.gif  Jungiuosiu į modeliuojančių virtuves būrį.  ax.gif
Čia pradinis variantas.  blush2.gif Ir reikia patarimo apsispręsti ar viršutines spinteles daryti iki sienos, ar visai gerai ir taip.  g.gif Vyras aiškina, kad lieka neišnaudota erdvė, bet man kažkaip atrodo, kad virtuvė užsigriozdins, nes planas toks, kad dar bus dvi spintos priešais šią sieną.

Man atrodo, kad taip gražiau ir įdomiau, tuo labiau, jei bus spinta, tai be tos vienos mažos spintelės, įgrūstos kampe (jei ji ir būtų, tai naudotis ja nebūtų labai patogu ir ji būtų skirta rečiau naudojamiems daiktams), nedaug prarasite.
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 05 04, 14:40)
Man atrodo, kad taip gražiau ir įdomiau, tuo labiau, jei bus spinta, tai be tos vienos mažos spintelės, įgrūstos kampe (jei ji ir būtų, tai naudotis ja nebūtų labai patogu ir ji būtų skirta rečiau naudojamiems daiktams), nedaug prarasite.

drinks_cheers.gif Man irgi taip atrodo, tik dabar reikės vyrui įrodyt, kad taip gražiau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 05 04, 01:26)
Sveikutės  4u.gif  Jungiuosiu į modeliuojančių virtuves būrį.  ax.gif
Čia pradinis variantas.  blush2.gif Ir reikia patarimo apsispręsti ar viršutines spinteles daryti iki sienos, ar visai gerai ir taip.  g.gif Vyras aiškina, kad lieka neišnaudota erdvė, bet man kažkaip atrodo, kad virtuvė užsigriozdins, nes planas toks, kad dar bus dvi spintos priešais šią sieną.
user posted image

Del kampinės spintelės.... Kokio dydžio gartraukis ir kiek jis nutolęs nuo sienos?
Nes jei jis didesnis, spintelė aukštesnė ir tarpas nedidelis gali būt, kad net neis spintelę daryt iki pat krašto sienos ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Ar pas ką nors yra virtuvėja tamsus stalviršis. Tarkim tamsiai rudas ar kazkas panašaus? Kaip praktiškumas?
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 05 04, 14:56)
Del kampinės spintelės.... Kokio dydžio gartraukis ir kiek jis nutolęs nuo sienos?
Nes jei jis didesnis, spintelė aukštesnė ir tarpas nedidelis gali būt, kad net neis spintelę daryt iki pat krašto sienos ax.gif

Į kampą spintelė tai tilptų, nes atstumas nuo sienos iki durų 160 cm. Gartraukis greičiausiai bus 90 cm. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 05 04, 01:26)
Sveikutės  4u.gif  Jungiuosiu į modeliuojančių virtuves būrį.  ax.gif
Čia pradinis variantas.  blush2.gif Ir reikia patarimo apsispręsti ar viršutines spinteles daryti iki sienos, ar visai gerai ir taip.  g.gif Vyras aiškina, kad lieka neišnaudota erdvė, bet man kažkaip atrodo, kad virtuvė užsigriozdins, nes planas toks, kad dar bus dvi spintos priešais šią sieną.
user posted image



Jei dar bus dvi spintos as visgi tada nedaryciau tu spinteliu tiek daug virsutiniu g.gif Kazkaip per daug jau ju bus niu ne tame prasme, kad neturesit ka padet, bet perpildyta vizualiai. Bet siaip man grazu wub.gif ...
Na o mes vakar truputi keliavom pas baldininkus, tai visa laime, kad taip is anksto nuejom. Pas mus virtuveje statys autonominio sildymo katila, tai jis pagal projekta vienoje sienoje,o baldininkai butinai liepe i kita siena deti, kad galetume paslepti kiek imanoma daugiau. Na ir preliminariai pasake kainyte nuo 1200-1500 uz 1m. plius aisku dar kokia furnitura naudosim doh.gif Niu ka gerai, kad paklausem dabar bent jau moraliai pasiruose busim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Serinute @ 2008 05 04, 15:24)
Sveikutes,

Ar pas ką nors yra virtuvėja tamsus stalviršis. Tarkim tamsiai rudas ar kazkas panašaus? Kaip praktiškumas?


Pas mus dabar yra juodo marmuro... Siaip viskas liuks wub.gif tik labai dulkes matosi doh.gif (virtuve pas mus i pietu puse saulute visa diena doh.gif) Na ir aisku kai pavalai su dregna kempinele visada reikia su sausu ranksluostuku nuvalyti, bent jau pas mama sviesus, tai net keista ji nuvalo su kempine ir viskas nieko nesimato g.gif
Bet kai ipranti nejauti kaip savaime visa tai darai ir tiek wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 04 gegužės 2008 - 15:57