Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvės baldai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
dute_a
sena tema 4u.gif
Dauguma virtuviu vienoje vietoje

programa virtuves planavimui

Diskutuokim toliau 4u.gif
user posted image
user posted image
Zip
Man iškilo dar viena problema. Virtuvės zonos ir svetainės zonos grindų suderinamumas.. kaip tai išsprendėt? Mes galvojam virtuvės zonoj dėti baltas plyteles, o svetainėj.. va čia ir prasideda didysis rebusas g.gif

Dėti labai tamsių grindų nesinori, dėti labai šviesias? g.gif Bijau, kad gali nederėti..

Čia mažos virtuvės sprendimas (kam aktualu):
user posted image
AŠA
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 20:59)
Man iškilo dar viena problema. Virtuvės zonos ir svetainės zonos grindų suderinamumas.. kaip tai išsprendėt? Mes galvojam virtuvės zonoj dėti baltas plyteles, o svetainėj.. va čia ir prasideda didysis rebusas  g.gif

Dėti labai tamsių grindų nesinori, dėti labai šviesias?  g.gif Bijau, kad gali nederėti..

mes galvojam pasikeist su laiku grindis, tai mano nuomone, svarbu tos pacos serijos, o spalvos jau ten buna paderintos wink.gif Mes virtuvėj dėjom pilkas, koridoriuj jau planuojam tokias pačias arba tamsesnes, o svetainėj šviesias, turėtų būti thumbup.gif , tik pinigėlio reikės susitaupyti tam reikalui verysad.gif
Zip
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:08)
mes galvojam pasikeist su laiku grindis, tai mano nuomone, svarbu tos pacos serijos, o spalvos jau ten buna paderintos wink.gif Mes virtuvėj dėjom pilkas, koridoriuj jau planuojam tokias pačias arba tamsesnes, o svetainėj šviesias, turėtų būti thumbup.gif , tik pinigėlio reikės susitaupyti tam reikalui verysad.gif
*

Vadinasi, teks atsisakyti virtuvės baltų plytelių.. nes svetainėj baltos nekaip žiūrėsis.. žodžiu, bėdos bus doh.gif
AŠA
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:15)
Vadinasi, teks atsisakyti virtuvės baltų plytelių.. nes svetainėj baltos nekaip žiūrėsis.. žodžiu, bėdos bus  doh.gif
*

kodėl būtinai baltos svetainėj g.gif gal yra kokia tinkanti tos pačios serijos/kolekcijos spalva smile.gif
Zip
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:17)
kodėl būtinai baltos svetainėj g.gif gal yra kokia tinkanti tos pačios serijos/kolekcijos spalva smile.gif
*

Svetainėj planuojam dėti parketlentes arba laminatą.. tai tos pačios serijos nelabai bus biggrin.gif todėl, manau, teks derinti plytelių ir svetainės grindų dangos spalvas g.gif
AŠA
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:19)
Svetainėj planuojam dėti parketlentes arba laminatą.. tai tos pačios serijos nelabai bus  biggrin.gif todėl, manau, teks derinti plytelių ir svetainės grindų dangos spalvas  g.gif
*

o jos bendroj erdvėj bus?
Zip
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:22)
o jos bendroj erdvėj bus?
*

Taip. Ir labai labai bendroj biggrin.gif jokio kampo, jokio užlinkimo ir jokios pertvaros. Skirs tik kelios spintelės.
AŠA
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:25)
Taip. Ir labai labai bendroj  biggrin.gif jokio kampo, jokio užlinkimo ir jokios pertvaros. Skirs tik kelios spintelės.
*

tada ieškočiau kažko panašaus...
o kodėl nenorit visur lamintao/
Zip
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:27)
tada ieškočiau kažko panašaus...
o kodėl nenorit visur lamintao/
*

Ir virtuvėj? Na, jei nepavyks kažko išlaužti su plytelėm ir laminatu, teks daryti visur laminatą verysad.gif
AŠA
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:29)
Ir virtuvėj? Na, jei nepavyks kažko išlaužti su plytelėm ir laminatu, teks daryti visur laminatą verysad.gif
*

na taip, o kodėl ne? kokie argumentai?
Zip
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:31)
na taip, o kodėl ne? kokie argumentai?
*

Labai rimtų argumentų nėra. Viena, jei bus plytelės, mažiau šansų, kad užtiškęs koks skystis susigers į dangą ir paliks dėmę. Kita, mano pasąmonėj užsifiksavę, kad virtuvėj turi būti plytelės biggrin.gif
AŠA
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:35)
Labai rimtų argumentų nėra. Viena, jei bus plytelės, mažiau šansų, kad užtiškęs koks skystis susigers į dangą ir paliks dėmę. Kita, mano pasąmonėj užsifiksavę, kad virtuvėj turi būti plytelės  biggrin.gif
*

o nenori plytelių imitacijos laminato? labai rekomenduoju, mums labai patinka, aišku, dar nežinau, kaip naudosim, bet... atsparus vandeniui, net siūlės ir tos impregnuotos thumbup.gif nes mums buvo labai aktualu - turim šunį, kuris nemoka tvaringai lakti lotuliukas.gif o ir šilčiau, nei keraminės plytelės...
Stikline
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 22:35)
Labai rimtų argumentų nėra. Viena, jei bus plytelės, mažiau šansų, kad užtiškęs koks skystis susigers į dangą ir paliks dėmę. Kita, mano pasąmonėj užsifiksavę, kad virtuvėj turi būti plytelės  biggrin.gif
*

Pas mus virtuvėj laminatas, nors labai norėjau plytelių, bet taip išėjo. Įtariu, kad reikės dažnokai valinėt, nes jis tamsus ir viskas matosi doh.gif
Zip
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:38)
o nenori plytelių imitacijos laminato? labai rekomenduoju, mums labai patinka, aišku, dar nežinau, kaip naudosim, bet... atsparus vandeniui, net siūlės ir tos impregnuotos thumbup.gif nes mums buvo labai aktualu - turim šunį, kuris nemoka tvaringai lakti  lotuliukas.gif o ir šilčiau, nei keraminės plytelės...
*

Sudominai thumbup.gif gal gali pasakyti gamintoją?
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2008 04 13, 21:40)
Pas mus virtuvėj laminatas, nors labai norėjau plytelių, bet taip išėjo. Įtariu, kad reikės dažnokai valinėt, nes jis tamsus ir viskas matosi  doh.gif
*

Va va.. ko ir bijau.. o valyti tikrai bus ką doh.gif
AŠA
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:41)
Sudominai  thumbup.gif gal gali pasakyti gamintoją?
Papildyta:
Va va.. ko ir bijau.. o valyti tikrai bus ką  doh.gif
*

prašom, tik kaina jų 83 Lt/m2 unsure.gif o kadangi jos margos, tai nemanau, kad reikalaus ypatingos priežiūros ax.gif
Mamūškė
filmukas kaip plamnuoti erdves an patiko thumbup.gif

http://www.blum.com/lt/lt/03/index.php
*Frėja*
QUOTE(l-aura @ 2008 04 13, 19:30)
Kaip tik ir savo virtuve norejau idet:

l-aura, o kaip tau sita virtuves sienu spalva? Neikyri blush2.gif As ant greicio tokia i miegamaji issirinkau, bet kai pamaciau rezultata ant sienu mega_shok.gif Galvoju gal perdazyt kol nevelu doh.gif
Zip
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:44)
prašom, tik kaina jų 83 Lt/m2 unsure.gif o kadangi jos margos, tai nemanau, kad reikalaus ypatingos priežiūros ax.gif
*

Dėkui 4u.gif pasidomėsim biggrin.gif
dute_a
Zip arba jei svetainei nori laminato o virtuvei plyteliu, tai yra plyteles medzio imitacijos, atrodo tokios kaip lenteles, vat ir derinsis ir bus plyteles mirksiukas.gif
*Frėja*
O man dar niekaip nesigauna ikisti kriaukles i spintele, kaip cia pasakius ji pas mane ore kabo lotuliukas.gif Niekur nerandu, gal spintele kokia spec yra?
Zip
QUOTE(dute_a @ 2008 04 13, 22:01)
Zip arba jei svetainei nori laminato o virtuvei plyteliu, tai yra plyteles medzio imitacijos, atrodo tokios kaip lenteles, vat ir derinsis ir bus plyteles mirksiukas.gif
*

Na va, kaip šaunu. Jau turiu du variantus, kurie turėtų išgelbėti mane biggrin.gif
Kai tik visko pradžia, atrodo taip sunku.. nieko nežinai blush2.gif Gerai, kad bent protingi žmonės pataria biggrin.gif 4u.gif

Dėkui!
Jolyte
Pas mane virtuvej naturalus parketas-galvojau tikrai bus baisiau, bet valosi normaliai, taip kad itariu, kad ir laminatas nebus baisu smile.gif
mamaudra
O sakykit,dabar jei as sugalvociau virtuve gamintis su tais blumais,tai kur kreiptis?
Ar visos imones,gaminancios baldus,ju uzsisako,ar kaip? 4u.gif
Lilajar
QUOTE(dute_a @ 2008 04 13, 23:01)
*

As tai nederinciau plyteliu imituojanciu medi su medziu ar laminatu. Kazkaip bijau as tokio derinio. Nezinau kodel jus bijote daryti zonavima grindu danga - visiskai normalu, kad virtuveje bus plyteles, o salone laminatas ar parketas. Esu net maciusi, kad visur yra sudetos plyteles, o per vidury salone kur minksti baldai tokia sala is parketo. Man labai grazu.
Cia vienas is pavyzdziu, nors cia ne tas kur man labai patiko.
user posted image
linnn
o aš specialiai atskiriu zonas, man taip daug garžiau
oziarage
ASA, tikrai nepataikaujant sakau, kad tavo virtuve tikrai bus kai viska uzbaigsit labai grazi!!!!
Mes desim visur laminata, isskyrus vonias.
Laukiu savosios virtuves. Jau pati dabar bijau savo raudonos spalvos. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Bellina
QUOTE(l-aura @ 2008 04 13, 19:30)
man grazu Aša, net labai  thumbup.gif  Neįprasta tokia, nešabloniška, bet graži.

Kaip tik ir savo virtuve norejau idet:

Pritariu drinks_cheers.gif Man irgi Aša, tavo virtuvytė nėra tokia baisi, kaip kad guodeisi, įsivaizdavau tikrai kažką nesuderinto doh.gif O čia visai ta žydra dera prie pilkos, neįprasta, bet man gražu 4u.gif

O tavo, l-aura, virtuvyte, išvis super thumbup.gif

QUOTE(l-aura @ 2008 04 13, 19:37)
aša, aš irgi kai surinko virtuve nusivylusi buvau, gal dabar ir nesirinktume tos zebrano, per marga, bet ką jau padarysi, sunku iš anksto nuspėt bendrą vaizdą.
*

Kaip tik norėjau klausti kaip ten ta spalvytė vadinasi blush2.gif Nuotraukytėse kažkaip nesimato, kad ji būtų per marga... man labai labai drinks_cheers.gif 4u.gif
Zip
QUOTE(linnn @ 2008 04 14, 06:49)
o aš specialiai atskiriu zonas, man taip daug garžiau
*

Ir visiškai jų nederini? g.gif
AiNi
QUOTE(Lilajar @ 2008 04 14, 00:20)
As tai nederinciau plyteliu imituojanciu medi su medziu ar laminatu. Kazkaip bijau as tokio derinio. Nezinau kodel jus bijote daryti zonavima grindu danga - visiskai normalu, kad virtuveje bus plyteles, o salone laminatas ar parketas. Esu net maciusi, kad visur yra sudetos plyteles, o per vidury salone kur minksti baldai tokia sala is parketo. Man labai grazu.
Cia vienas is pavyzdziu, nors cia ne tas kur man labai patiko.
user posted image
*

Man irgi taip patinka.. nederinčiau ir aš, jei pas mane bendra virtuvė su svetaine būtų...

Dabar sprendžiu klausimą ar virtuvėj normaliai atrodys pakabinamos spintelės 40 cm aukščio... ar daryti ant viršaus dar vieną eilę... kaip manot? g.gif
KoKeRė
kristina19, va sumeciau kazkoki vaizdeli pagal planeli
user posted image
l-aura
QUOTE(wanesa @ 2008 04 13, 22:57)
l-aura, o kaip tau sita virtuves sienu spalva? Neikyri  blush2.gif  As ant greicio tokia i miegamaji issirinkau, bet kai pamaciau rezultata ant sienu  mega_shok.gif Galvoju gal perdazyt kol nevelu  doh.gif
*

Na ne, man neįkyri, ji tokia jauki, šilta, bet neryški. Labai bijojau kad nebūtų ryški oranžinė, bet gavosi kaip norejom. pas mus bendra erdvė - virtuvė ir svetainė, kas ateina visiems patinka - sako taip jauku pas jus... ax.gif Tiesa, dar kai baldais apsistato, geriau atrodo smile.gif

Saaule ta spalva zebrano vadinasi, termopalo paletės. Na man ji kazkaip nelabai.. Sakau, jau tikrai tokios nesirinkčiau. Bet kita vertus čia gal dėl to, kad grindys tokios "ryžos", gal jei būtų kitos spalvos ir zebrano geriau atrodytu - o dabar lyg susilieja grindys ir plokštės spalva..
Padarem klaida, kad laminata i virtuvę dėjom - tiesiog greičiau pabaigt norėjosi, nes remontą MB darė - visi vandens lašai išdžiūvę ir kt. matosi.. doh.gif
Lilajar
QUOTE(Nanda @ 2008 04 14, 09:24)
Man irgi taip patinka.. nederinčiau ir aš, jei pas mane bendra virtuvė su svetaine būtų...

Dabar sprendžiu klausimą ar virtuvėj normaliai atrodys pakabinamos spintelės 40 cm aukščio... ar daryti ant viršaus dar vieną eilę... kaip manot?  g.gif
*

Jeigu tik turi kur sudeti rakandus, tai 40 cm spinteles yra tikrai super. As tokias darysiu, nes turiu sandeliuka salia virtuves.
linnn
QUOTE(Zip @ 2008 04 14, 08:49)
Ir visiškai jų nederini?  g.gif
*

na ne tai, kad visai nederinu, paprasčiausiai grindys bus riešuto, o plytelės virtuvės vadinasi cukrus, tai kaip irgi turi tokio rusvo gelsvo atspalvio. Tai tiek ir susidaerins. O šiaip tai spalvų skirtumas akivaizdus, beveik baltos ir rudos
AiNi
QUOTE(Lilajar @ 2008 04 14, 10:55)
Jeigu tik turi kur sudeti rakandus, tai 40 cm spinteles yra tikrai super. As tokias darysiu, nes turiu sandeliuka salia virtuves.
*

Kur sudėti viską turiu... pas amne tik galvoje klausimas sprendžiasi ar aplamai neatrodys per siauros ir mažos g.gif aišku, dar truputį toje vietoje ir lubos nusileis su apšvietimui skirta dalimi, tai nebus toks didelis tarpas tarp lubų ir spintelių... ax.gif O kokio ilgio tu darysi jas?
Užsispyrusi
QUOTE(Nanda @ 2008 04 14, 09:24)

Dabar sprendžiu klausimą ar virtuvėj normaliai atrodys pakabinamos spintelės 40 cm aukščio... ar daryti ant viršaus dar vieną eilę... kaip manot?  g.gif
*

As irgi norejau 2 eiles pakabinamu spinteliu det, bet paskui atkalbejo, nes paaiskejo, kad lubos nelygios. Tai tada issiderejau, kad darytu ne 40, o 45 cm plocio spintele su lentynele. Ir rezultatu esu patenkinta thumbup.gif , nes kai sukabino, pamaciau, kad jei butu 2 eiles spinteliu, labai uzgriozdintu man virtuvele.
Iriska

user posted image

Na nelabai kas ka cia derino, bet grazu. 4u.gif
KoKeRė
Šiaip dviem eilėm spiteles kabint geriausiai tada kai virtuvė maža, o pasidėjimo reik...
kristina19
QUOTE(KoKeRė @ 2008 04 14, 08:39)
kristina19, va sumeciau kazkoki vaizdeli pagal planeli
user posted image
*

labai aciu,vakare su vyru apsvarstysim...mano vyras pats darys viruves baldus... ax.gif
Laura
QUOTE(kristina19 @ 2008 04 14, 11:05)
labai aciu,vakare su vyru apsvarstysim...mano vyras pats darys viruves baldus... ax.gif
*

As gal kriauke su indaplove keisciau vietomis, didesnis darbastalis liktu tarp kriaukles ir virykles, manau ten vyks visas pjaustymas 4u.gif
AiNi
QUOTE(Užsispyrusi @ 2008 04 14, 11:35)
As irgi norejau 2 eiles pakabinamu spinteliu det, bet paskui atkalbejo, nes paaiskejo, kad lubos nelygios. Tai tada issiderejau, kad darytu ne 40, o 45 cm plocio spintele su lentynele. Ir rezultatu esu patenkinta thumbup.gif , nes kai sukabino, pamaciau, kad jei butu 2 eiles spinteliu, labai uzgriozdintu man virtuvele.
*

va šito labiausiai ir bijau... noriu kuo mažiau tų visų baldų.. nemėgstu apsikrauti, nors virtuvė nemaža
Stikline
QUOTE(Nanda @ 2008 04 14, 11:15)
va šito labiausiai ir bijau... noriu kuo mažiau tų visų baldų.. nemėgstu apsikrauti, nors virtuvė nemaža
*

Mūsų virtuvytė tikrai maža, bet nepasakyčiau, kad užgriozdina dvi eilės spintelių ją. Labai džiaugiuosi, kad dariau dvi eiles. Dar ir nuo plokšės priklauso kokią renkiesi, manau g.gif
MIAKI
Kai kūrėm savo viertuvėlė naršiau po šią temą thumbup.gif būtent dabar yra dedamas virtuvinis thumbup.gif vakarop galėsiu parodyti koks rezultatas 4u.gif
NAJA
QUOTE(kristina19 @ 2008 04 14, 11:05)
*

Mes irgi patys darysimes virtuve, tai va klausimas kas jums paskaiciuos tikslius ismatavimus (specifikacija)?
Marseta
QUOTE(Siaki @ 2008 04 14, 11:21)
Kai kūrėm savo viertuvėlė naršiau po šią temą  thumbup.gif  būtent dabar yra dedamas virtuvinis  thumbup.gif  vakarop galėsiu parodyti koks rezultatas  4u.gif
*

Laukiam laukiam smile.gif

Aš savo virtuvėje irgi planuoju dvi eiles pakabinamų spintelių, nes neturim sandėliuko.
Jurgisius
QUOTE(Mamūškė @ 2008 04 13, 23:45)
filmukas kaip plamnuoti erdves an patiko  thumbup.gif

http://www.blum.com/lt/lt/03/index.php
*

Man ir labai patiko, o ypac sprendimas su kampinemis spintelemis thumbup.gif
kristina19
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 14, 10:40)
Mes irgi patys darysimes virtuve, tai va klausimas kas jums paskaiciuos tikslius ismatavimus (specifikacija)?
*

bandysim patys...kai mano vyras sako nieko neimanomo,na tai bus matyt kaip jam seksis.miegamojo spinta "slenkanciu sistemu"pats padare ax.gif
Lencik
Labas merginos,
paprotinkit, please, kur Vilniuje ziurejote ploksciu pavyzdzius? Kazkas minejo, kad yra salonas , kuriame ir skirtingu gamintoju ir didesni tie pavyzdziai, bet niekaip nerandu forume... schmoll.gif
Thermopal ir egger atstovu adresus jau turiu, bet kiek prisimenu - dar kazkur prie Banginio buvo...
Jau pats laikas apsispresti kokia virtuve uzsakyti, bet sunkiai sekasi suderinti spalvas. Reikia gyvai pamatyti smile.gif
Jurgisius
merginos o kaip jus issprendet tokia problema kaip dar neisvedziota elektra ir virtuvinis. Nes kaip ir turiu toki galvos skausma elektos vedziojimo skausma ir dar realiai neisivaizduoju kokio virtuvinio noreciau. Nes visgi tuos taskus apmastyt. Gal buvo tokiu kurios susidure? 4u.gif
KoKeRė
Šiaip jau gerai būtų įsivaizduot ko nori prieš vedžiojant elektrą, vandentiekį ir ortakiai...
Nes kartais tokių nepatogumų kyla kai ne vietos kas nors įrengta doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.