Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų apdaras

QUOTE(kaina @ 2008 05 27, 10:53)
Man net patys "rolistai" biggrin.gif sake,kad guminiai nelabai schmoll.gif gerai.Nes jei saule labai kaitina,tada jie pradeda smirdeti doh.gif

Pas mane gumuoti ir dar pietų pusėje,niekas nesmirdi g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal turite minčių, kaip puošti kambario langą, kur balkonas ir langas kampu sueina (senos statybos butas)?
Būčiau dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Roletus valiau paprasčiausiu dulkių siurbliu. Veikia
Atsakyti
QUOTE(ire @ 2008 05 28, 11:01)
Roletus valiau paprasčiausiu dulkių siurbliu. Veikia

dėmių gi siurblys išvalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 05 28, 12:05)
dėmių gi siurblys išvalo  biggrin.gif

Pirkau droge tokį purškalą, berods, 5lt plojau, viską išima. Pabandyk..
Atsakyti
QUOTE(ire @ 2008 05 28, 11:08)
Pirkau droge tokį purškalą, berods, 5lt plojau, viską išima. Pabandyk..


Supratau, viskas įmanoma su tais roletais smile.gif Skalbimo mašinoj neišskalbsiu, bet valyti galima kitais būdais. Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ire @ 2008 05 28, 11:08)
Pirkau droge tokį purškalą, berods, 5lt plojau, viską išima. Pabandyk..

Šiaip gerai būtų ir pavadinimas o ne apibūdinimas toks purškalas lotuliukas.gif
Atsakyti
Dairiausi šiandien vienoje firmoje roletų, jie kažkuo panašaus į odą dengti g.gif Taio čia ir yra ta guma? g.gif Beje, labai sudomino darbo kambariui skirtas roletas- toks, kaip plėvelė, sulaikanti saulės spindulius, bet praleidžianti šviesą bigsmile.gif

QUOTE(Dalbara @ 2008 05 28, 13:38)
Šiaip gerai būtų ir pavadinimas o ne apibūdinimas toks purškalas  lotuliukas.gif

ir man įdomus pavadinimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite apsviesti kokios mados ir siaip kaip dabar dengia tuos didelius langus, na vitrininiai, kur i terasa isejimas. Girdejau, kad galima ir visai nieko nedeti, bet mano langas yra i ritine puse tai is ryto net pavalgyti negalime, tokia saule doh.gif , kvailai padaryta ir tai, kad pries ta langa televizorius stovi, tai diena irgi nekaip ziureti. Kas butu protingiausia g.gif ? Kambarys kartu su virtuve. Noreciau lengvu uzuolaidu arba mediniu masiviu zaliuzi, bet gal Jus ka geriau patarsite. Aciu Labai.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 05 29, 10:46)
Merginos, gal galite apsviesti kokios mados ir siaip kaip dabar dengia tuos didelius langus, na vitrininiai, kur i terasa isejimas. Girdejau, kad galima ir visai nieko nedeti, bet mano langas yra i ritine puse tai is ryto net pavalgyti negalime, tokia saule doh.gif , kvailai padaryta ir tai, kad pries ta langa televizorius stovi, tai diena irgi nekaip ziureti. Kas butu protingiausia  g.gif ? Kambarys kartu su virtuve. Noreciau lengvu uzuolaidu arba mediniu masiviu zaliuzi, bet gal Jus ka geriau patarsite. Aciu Labai.

Širma patarčiau skirtingu splavu, bet derančiu tarpusavyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Dievuliau, o kas ta sirma? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 05 29, 11:18)
Dievuliau, o kas ta sirma? bigsmile.gif



http://www.stiliausn...ovizacijos.html
Atsakyti