Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų apdaras

na va merginos parasysiu as apie savo kainas ant 2-ju dideliu langu + balkonas. Taftine medžiaga ir derinu su skaidria užuolaida romanetes. Už abiejas medžiagas sumokejau apie 300 lt. 2,80 plotis. Pasiuvimas su mechanizmais kaina 1200, tai viso 1500 Lt. kaip normaliai. Kai pakabins nufotogrfuosiu ir idesiu ax.gif
Atsakyti
sveikos,
pastate vakar jau tuos saules ir kaitros nepraleidziancius roletus, ech, koks efektas thumbup.gif vyras sake net i darba prameigojo , tamsu ryte kaip nakti lotuliukas.gif
Atsakyti
Nosferatu4u.gif o kur uzsakinejai, jei nepaslaptis? ax.gif Lauksim foto wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 11 birželio 2008 - 11:48
QUOTE(pelytė @ 2008 06 11, 09:30)
Sveikos merginos ax.gif
Gal kuri galite parekomenduoti kokią nors užuolaidų siuvėja  g.gif,Man nuosavam name daug langu .Viena buvau issikvietus kaip paskaiciavo su siuvimu karnyzais ir medziagom visam namui 7 langams beveik 8 tukstancius. verysad.gif net plaukai piestu pasistojo.O vadinasi jos firma matyt Baltoji Drobule vardas jos Egle Klevinskaite gal kas siuvotes pas ja. g.gif



Dar ir langu dydis daug reiskia. Jeigu langai kaip bute, t.y. 200 x 150 ar pan, tai gal ir brangoka, bet nuosavuose namuose dazniausiai langai buna iki grindu ir platus, tuomet ir kaina skiriasi. Aisku dar viskas nuo medziagos priklauso. Galima pirkti medziaga uz 60Lt uz metra, o gali ir kelis simtus litu metras kainuoti, todel neimanoma pasakyti ar gera kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelil @ 2008 06 11, 10:45)
sveikos,
pastate vakar jau tuos saules ir kaitros nepraleidziancius roletus, ech, koks efektas  thumbup.gif  vyras sake net i darba prameigojo , tamsu ryte kaip nakti  lotuliukas.gif

butu smalsu pamatyti foto ax.gif nes internete idetos nuotraukos darytos su Photoshopu, tai kazkaip noretusi pamatyti kaip atrodo naturoj
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 06 11, 13:13)
butu smalsu pamatyti foto  ax.gif nes internete idetos nuotraukos darytos su Photoshopu, tai kazkaip noretusi pamatyti kaip atrodo naturoj

pasistengsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
NU nezinau jei idomu galiu samata pabandyt imest g.gif
Papildyta:
http://mail.google.c...1a5d378b0b67955
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytė: 11 birželio 2008 - 14:18
Sveikos 4u.gif
Noriu siutis romanetes, įdomu kiek mokėjot. Ar normali kaina to mechanizmo su grandinėle 1m 135 lt, o pasiuvimas 1 metras 5lt g.gif Ir aišku medžiaga atskirai rolleyes.gif
Atsakyti
man mechanizmas kainuoja 180 lt, bet kaip maciau vienas is geriausiu, nesimato jokios dalis viskas uzslepta, bet pasiuvimas 40 Lt. uz metra romaneciu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 06 14, 05:27)
man mechanizmas kainuoja 180 lt, bet kaip maciau vienas is geriausiu, nesimato jokios dalis viskas uzslepta, bet pasiuvimas 40 Lt. uz metra romaneciu.  g.gif



oi kaip noriu pamatyti tavo uzuolaidas..... mat musu irgi dideli langai, nzn ka rieks sumastyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 06 14, 09:36)
oi kaip noriu pamatyti tavo uzuolaidas..... mat musu irgi dideli langai, nzn ka rieks sumastyt  bigsmile.gif

dideli, bet ne iki grindu langai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 06 14, 06:27)
man mechanizmas kainuoja 180 lt, bet kaip maciau vienas is geriausiu, nesimato jokios dalis viskas uzslepta, bet pasiuvimas 40 Lt. uz metra romaneciu.  g.gif


mechanizmo kaina cia gal uz metra? o pasiuvimas uz kvadratini metra??
Atsakyti