Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų apdaras

Tai nieks man nieko nepatars dėl karnizų? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saaule: 10 liepos 2008 - 16:56
Labai reikia sutarties užuolaidų romanečių siuvimui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2008 07 03, 10:01)
Siaip uz atvaziavima 50 lt., g.gif bet viena buvo pas mane i vievi atvaziavusi tai jokio mokescio nepaeme.biggrin.gif

Eglė 867660009
Ji atvaziuoja su pavyzdzias audinių ir kompe atsiveza kaip realiai atrodo pakabintos.
Dar skambinau Jolanta vardas ji Dubingių salone dirba bet ji jau 50 lt.ima 868650173
Galiu is Elektrenu moteriske rekomenduoti nezinau ar uz atvaziavima ji ima ar ne Janina 8610 23487.
Tai tiek informacijos jei kam padejau malonu blush2.gif

norejau paklausti, ar tavo ivardintos dizaineres siuna uzuolaidas is klijento medziagos, nes as medziaga nusipirkau pati, man reikia tik kad pasiutu, nupirktu karnizus ir pakabintu, na ir padetu pamodeliuot.
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 07 10, 15:28)

labamba: "Tai kad cia ne saulegrazos"

Na jau rašiau anksčiau, kad nežinau, kas tai - spalvotos saulėgrąžos, peraugusios gerberos, ar dar koks nors man nepažįstamas stebuklas  rolleyes.gif  Taip kad prašom nepykti smarkiai wink.gif

ne nepykstam,galvoju gal sumaisei,maniau turi su saulegrazom bet per klaida gal idejai su gerberom 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Aš užsisakiau vaiko kambariui užuolaidas 1,8*1,8 dienines ir naktines Kalvarijų gatvėje prie Baldų Rojaus toks salonas Vokiškų užuolaidų yra.
Už pasiuvimą ir užuolaidas mokėsiu 486 litus. Pergyvenu, kad labai brangiai.
Na, dieninė - 39, o naktinė - 49 litai metras, pasiuvimas naktinės - 30, o dieninės 15 litų metras, juostelė.
Ar čia tikrai brangu ar nelabai? g.gif
Gal žinote kur nebrangiai gamina roletus ant lango........ mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal žinote kur nebrangiai gamina roletus ant lango........ mirksiukas.gif
[/quote]

Pigiausiai roletus nusipirksit kokiuose Senukuose ar Ermitaže. O gamintų roletų kainos panašios visų konkurencijos dėka smile.gif . Pvz, roleto kaina pagal jūsų duotus išmatavimus (nors turbūt užuolaidoms jie yra gerokai didesni) paprastam roletui būtų maždaug 160-290 lt, labai priklauso nuo pasirinktos medžiagos. O kasetiniai kažkur nuo 220 iki 330. Čia orientacijai smile.gif Tikslesnėms kainoms reiktų tikslesnių išmatavimų.
Atsakyti
Merginos ka patartumete ant sios vitrinos cia viena puse atsidaro. iejimas i balkonais is virtuves. cia kabinti roletus?? g.gif

ar ka kita. manau cia gal jie tinkamiausi nei romanetes.
kokios palvos tiktu ?sienos geltonos.
vis geriau apsispresti kaip kas pataria 4u.gif 4u.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 11 liepos 2008 - 12:43
Sveikos 4u.gif ... Su tokiu klausimu pas jus kreipiuosi... net nežinau ar į temą... čia daugiau apie siuvimą romanečių eina kalba, bet gal kurios turit ir jau kažkaip valėt... Mano romanetė virtuvėj ir tokia jau padulkėjus blush2.gif , norisi išvalyti, bet nežinau kaip... Gal kas padėsit-patarsit ax.gif ... iš anksto labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 07 11, 12:01)
Pigiausiai roletus nusipirksit kokiuose Senukuose ar Ermitaže. O gamintų roletų kainos panašios visų konkurencijos dėka  smile.gif . Pvz, roleto kaina pagal jūsų duotus išmatavimus (nors turbūt užuolaidoms jie yra gerokai didesni) paprastam roletui būtų maždaug 160-290 lt, labai priklauso nuo pasirinktos medžiagos. O kasetiniai kažkur nuo 220 iki 330. Čia orientacijai smile.gif Tikslesnėms kainoms reiktų tikslesnių išmatavimų.

Kaip suprasti nusipirksit? g.gif Aš Senukuose klausiau, tai sakė, kad pas juos nėra ir nusiuntė į šalia kasų esančią Dexterą unsure.gif Nebent turi omenyje, kad galima nusipirkti mechanizmą ir pačiai siūti unsure.gif
Ir kas yra kasetinis roletas? ax.gif

Ir dar klausimas- girdėjau, kad yra roletų, kurie traukiasi iš apačios į viršų, įdomu išties yra, ar čia koks prasimanymas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 11, 13:42)
Merginos ka patartumete ant sios vitrinos cia viena puse atsidaro. iejimas i balkonais  is virtuves. cia kabinti roletus?? g.gif

ar ka kita. manau cia gal jie tinkamiausi nei romanetes.
kokios palvos tiktu ?sienos geltonos.
vis geriau apsispresti kaip kas pataria   4u.gif  4u.gif  ax.gif

user posted image


ar uzuolaidos, ar romanetes - man tai labiau priklauso nuo jusu bendro patalpos stiliaus. jei labiau modernus, gal roletai geresnis variantas, o jei kuriate klasikini, ar kaimiska stiliu - tai tada romanetes.
labai sunku patarti matant vien langa g.gif
nors tiesa, matau radiatorius labai arti, tai romanetes is tikro kliutu.

bendrai tariant is rudu spalvu jums tiktu prie geltonos, bet vel gi - neaisku kokios kitos spalvos virtuvej.
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2008 07 11, 14:20)
Kaip suprasti nusipirksitg.gif  Aš Senukuose klausiau, tai sakė, kad pas juos nėra ir nusiuntė į šalia kasų esančią Dexterą  unsure.gif 


Senukuose, Jysk, būna standartinių, masinės gamybos roletų, žaliuzių, tai gal tą turėjo omeny; jei tavo langas standartinis, ir tinka spalva, taip būtų pigiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 11 liepos 2008 - 13:42
[quote=Irongė,2008 07 11, 15:44]
ar uzuolaidos, ar romanetes - man tai labiau priklauso nuo jusu bendro patalpos stiliaus. jei labiau modernus, gal roletai geresnis variantas, o jei kuriate klasikini, ar kaimiska stiliu - tai tada romanetes.
labai sunku patarti matant vien langa g.gif
nors tiesa, matau radiatorius labai arti, tai romanetes is tikro kliutu.

bendrai tariant is rudu spalvu jums tiktu prie geltonos, bet vel gi - neaisku kokios kitos spalvos virtuvej.

Ironge aciu. siandien atvez virtuve imesiu bendr avaizdeli, o seip gali mano butuka paziureti temoje buto fotalbumas. pamatysi bendra vaizdeli . virtuve su jungta su svetaine. yra sienele klinkeriniu plyteliu rudu tai pagal tavo patarimus gal ir tiktu kazkas is rudu spalvu. g.gif
aciu.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 07 11, 15:20)
Kaip suprasti nusipirksitg.gif  Aš Senukuose klausiau, tai sakė, kad pas juos nėra ir nusiuntė į šalia kasų esančią Dexterą  unsure.gif  Nebent turi omenyje, kad galima nusipirkti mechanizmą ir pačiai siūti  unsure.gif
Ir kas yra kasetinis roletas?  ax.gif

Ir dar klausimas- girdėjau, kad yra roletų, kurie traukiasi iš apačios į viršų, įdomu išties yra, ar čia koks prasimanymas?  g.gif


Hm na gal Senukuose ir nėra, kažkaip įsitikinusi buvau smile.gif Bet yra Jyske ir Ermitaže (tikiuosi šįkart nemeluoju blush2.gif ). Nusipirkti - tai vadinasi nusipirkti "gatavus", jau pagamintus. Būna keleto skirtingų dydžių ir spalvų. Jie pigesni apie 30 proc, bet kokybė irgi kitokia nei gamintų pagal užsakymą smile.gif Audiniai patys prasčiausi, neimpregnuoti, velenas iš vis doh.gif , apačioje nėra atsvaro... Na, žodžiu, pasirinkimo laisvė smile.gif

Kasetinis roletas tai toks, kuris tvirtinasi prie pat plastikinio lango stiklo, su tokiu specialiu rėmeliu kraštuose, taigi atidarius langą, jis atsidaro kartu su roletu ir šis niekur nesiplaiksto. O paprastas roletas tai tiesiog susisuka į ruloną, dažniausiai tvirtinami virš nišos arba prie lubų.

Roletų, traukiamų iš apačios į viršų tikrai yra, tai mano minėtieji kasetiniai roletai su spyruokliniu mechanizmu. Trauki audinį nuo lango apačios ir užfiksuoji norimoje vietoje.
Teko matyti tokiu principu pagamintus 2 roletus ant vieno rėmo vonioje. T.y., iš lango šonų pritvirtintos kreipiančiosios, ir 2 rulonai - 1 apačioj, kitas viršuj. Šiaip nuleidžia tokį skaidrų audinį iš viršaus į apačią, o kai eina maudytis, pakelia tamsų roletą iš apačios į viršų. Rezultatas super thumbup.gif
Atsakyti