Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų apdaras
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Emoli
-Sena tema-
user posted image

Tęsiam smile.gif
ritperliukas
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 15, 15:11)
-Sena tema-
user posted image

Tęsiam  smile.gif
*

kokie grazus thumbup.gif kazki jau ciu brangiai kainuoja tokie
NAJA
Panos o ar imanoma kaip nors kitaip tema uzsiprenumeruoti ar butinai posta reikia rasyti?

Emoli
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 15, 19:21)
Panos o ar imanoma kaip nors kitaip tema uzsiprenumeruoti ar butinai posta reikia rasyti?
*

Nebūtina, viršuj yra Sekti šią temą smile.gif
rimulia12
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 15, 20:21)
*

arba galima itraukti i favortus (irgi virsuje yra)
Mazhulka
patarkit, kur vilniuje galima butu isirinkti kokybes ir kainos subanluotas romanetes?
NAJA
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 15, 19:42)
Nebūtina, viršuj yra Sekti šią temą smile.gif
*

QUOTE(rimulia12 @ 2008 04 15, 20:42)
arba galima itraukti i favortus (irgi virsuje yra)
*

Aciukas.

Dar priminkit, kazkada kazkuri minejo, kur galima isigyti medziagu uzuolaidoms isskyrus senukus ir ermitazus? Saket gariunuose, o dar ?
dabej
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 16, 10:05)
Aciukas.
Dar priminkit, kazkada kazkuri  minejo, kur galima isigyti medziagu uzuolaidoms isskyrus senukus ir ermitazus? Saket gariunuose, o dar ?
*

ibrahime pasidaryk.. mirksiukas.gif
NAJA
QUOTE(dabej @ 2008 04 16, 10:29)
ibrahime pasidaryk..  mirksiukas.gif
*

Cia kur kalvarijkoje?
jolita-atiloj
[quote=.NAJ.A,2008 04 16, 10:50]
Cia kur kalvarijkoje?
Taip, parduotuvė randasi Kalvarijų g. Dar viena parduotuvė prie turgaus Manto g., II aukšte. Sako pigios medžiagos ir užuolaidos.
Lydute
Laba diena, merginos, sprendžiu kas geriau virtuvėje - roletai ar romanetės? ax.gif Gal galėtumėt pasidalinti patirtimi...
Enita
QUOTE(Lydute @ 2008 04 17, 09:00)
Laba diena, merginos, sprendžiu kas geriau virtuvėje - roletai ar romanetės? ax.gif Gal galėtumėt pasidalinti patirtimi...
*

Na čia tas pats kas paklausti, kas geriau - dušas ar vonia? Arba džipas ar sportinis automobilis? Juk viskas priklauso nuo konkrečių poreikių, konkrečios aplinkos ir kas joje labiau tinka/patinka/dera.
Lydute
QUOTE(Enita @ 2008 04 17, 10:06)
Na čia tas pats kas paklausti, kas geriau - dušas ar vonia? Arba džipas ar sportinis automobilis? Juk viskas priklauso nuo konkrečių poreikių, konkrečios aplinkos ir kas joje labiau tinka/patinka/dera.
*

biggrin.gif tokios reakcijos ir galėjau tikėtis...
šiaip galvojom roletus, bet ėmiau žiūrinėti romanetes... g.gif jos gal, kaip čia išsireiškus, puošniau atrodo... net nžn...
NAJA
[quote=jolita-atiloj,2008 04 16, 23:48]
[quote=.NAJ.A,2008 04 16, 10:50]
Cia kur kalvarijkoje?
Taip, parduotuvė randasi Kalvarijų g. Dar viena parduotuvė prie turgaus Manto g., II aukšte. Sako pigios medžiagos ir užuolaidos.
*

[/quote]

Aciu , labai 4u.gif
rositina
QUOTE(Lydute @ 2008 04 17, 10:20)
biggrin.gif tokios reakcijos ir galėjau tikėtis...
šiaip galvojom roletus, bet ėmiau žiūrinėti romanetes... g.gif  jos gal, kaip čia išsireiškus, puošniau atrodo... net nžn...
*

gal ir puosniau, bet manau labai priklauso nuo to, kokio dydzio ta virtuve, namas ar butas ir t.t. ax.gif
.Juodukė.
Sveikos merginos, kaip tik nusipirkau užailaidinės medžiagos ir ieškau užuolaidų pavyzdžių į virtuvę. Labai šaunu kad radau jūsų temnuke. Einu į senąją paieškoti gal kokių paveiksliukų turit prikėlę g.gif
alionke
Manasis virtuves langas mirksiukas.gif
user posted image
rimulia12
QUOTE(alionke @ 2008 04 19, 16:38)
*

Labai grazu thumbup.gif
Redazi
QUOTE(rimulia12 @ 2008 04 19, 22:58)
Labai grazu thumbup.gif
*

pritariu
cudo
QUOTE(alionke @ 2008 04 19, 16:38)
user posted image
*

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
alionke
QUOTE(rimulia12 @ 2008 04 19, 22:58)
Labai grazu thumbup.gif
*

Papildyta:
QUOTE(Redazi @ 2008 04 20, 21:09)
pritariu
*

Papildyta:
QUOTE(cudo @ 2008 04 20, 21:10)
bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Aciu 4u.gif
Man irgi vis dar patinka,nors tos uzuolaidos buvo pakabintos pries 4 metus.
labamba
QUOTE(alionke @ 2008 04 19, 14:38)
user posted image
*

net nebuciau pagalvojus,,kad cia virtuvej,taip puosniai atrodo wub.gif thumbup.gif
kipshe
Pas mus roletai ax.gif

alionke, uzuolaidos bigsmile.gif thumbup.gif
Gile-Pile
QUOTE(alionke @ 2008 04 19, 15:38)
user posted image
*

Labai labai grazu!! 4u.gif

Norejau tik paklausti - ar sios uzuolaideles susitraukia i virsu? cia kaip romantes ar tiesiog kaip sirmeles pritvirtintos prie lango remo?

As mat ieskau kazkokio priimtino varianto kur uzuolaidos tvirtintusi anrt lango remo, bet man paaiskino, kad romanetes ant remo nesitvirtina! tik ant sienos sad.gif

gal gali isduoti, kur siuvai sita grozi?
*AMRI*
QUOTE(Gile-Pile @ 2008 04 21, 09:47)
Labai labai grazu!!  4u.gif

Norejau tik paklausti - ar sios uzuolaideles susitraukia i virsu? cia kaip romantes ar tiesiog kaip sirmeles pritvirtintos prie lango remo? 

As mat ieskau kazkokio priimtino varianto kur uzuolaidos tvirtintusi anrt lango remo, bet man paaiskino, kad romanetes ant remo nesitvirtina! tik ant sienos sad.gif

*

Galima pritvirtinti ir ant remo,bet jei plastikinis langas tai tik remas pasigadins.Pas mano mama kadangi langai mediniai,tai virtuveje pakabinau romanete ant remo.Visas romanetes mechanizmas ir savadarbis ir funkcionuoja viskas normaliai.
akvilyte
bet man paaiskino, kad romanetes ant remo nesitvirtina! tik ant sienos sad.gif

[/quote]

kas tau čia tokią nesąmonę pasakė doh.gif
ritperliukas
alionke o jau grozis pas tave , saunuole taip s upratau kad pati siuvaisi ar pirkai ? thumbup.gif
alionke
QUOTE(Gile-Pile @ 2008 04 21, 09:47)
Labai labai grazu!!  4u.gif

*

Cia alia romanetes,jos nesusitraukia,pritvirtintos prie medinio lango remo.Ten virsuj ir apacioj tokie karniziukai pritvirtinti,o ant ju uzuolaideles.Kadangi buvo romaneciu megdziojimas,tai ir plastmasiniai virbeliai panaudoti ir dar bambukiniai pagaliukai priristi smile.gif
Siuvausi vienam Panevezio uzuolaidu salone 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ritperliukas @ 2008 04 21, 11:06)
alionke o jau grozis pas tave , saunuole taip s upratau kad pati siuvaisi ar pirkai ?  thumbup.gif
*

Aciukas 4u.gif
Cia tik mano ideja,o siuvejos pasiuvo thumbup.gif
Gile-Pile
[quote=akvilyte,2008 04 21, 10:48]
bet man paaiskino, kad romanetes ant remo nesitvirtina! tik ant sienos sad.gif

[/quote]
kas tau čia tokią nesąmonę pasakė doh.gif
*

[/quote]

Man pasake keliuose uzuolaidu salonuose (tiksliau visuose, kuriuose buvau).

Musu langai plastikiniai, tai sake ant plastikiniu negalima kabinti, nes langas neteks sandarumo. verysad.gif

Tik as niekaip nesuprantu, kodel roletus kabinti galima, o romaneciu ne? g.gif Gal romaneciu mechanizmas ganetinai sunkus palyginus su roleto? g.gif
ashley
Ankstesnėse temose buvo skelbiami moteriškaitės tel.nr., kuri pati atvyksta į namus, išmatuoja ir pasiuna romanetes. Jau jėgų nebeturiu.... nerandu unsure.gif
Noriu ją susirasti su jūsų pagalba 4u.gif
Egle 22
Alionke, labai grazios tavo uzuolaidos bigsmile.gif Dar neturiu net medziagos, bet planuoju daryti tuo paciu principu kaip ir tavo. (pas mane irgi langai mediniai). Neesu siuveja, bet man atrodo kad nera jau taip sunku paciai pasisiut tokias uzuolaidas. Ar klystu? g.gif Reikia tik medziagos ir tos specialios juosteles. Tik nezinau, koki pasirinkima rasiu pas mus g.gif
Teo
QUOTE(ashley @ 2008 04 22, 23:08)
Ankstesnėse temose buvo skelbiami moteriškaitės tel.nr., kuri pati atvyksta į namus, išmatuoja ir pasiuna romanetes. Jau jėgų nebeturiu.... nerandu  unsure.gif
Noriu ją susirasti su jūsų pagalba  4u.gif
*

Sveikos, visos Mamytes smile.gif , galiu pagelbeti su uzuolaidomis (romanetem, sirmom, lovatiesem). Nuo langu ismatavimo ir audiniu parinkimo pagal jusu interjera iki pakabinimo - visi darbai. Teliks tik grozetis naujomis uzuolaidelemis.
Jei ka sudomino rasykit i az
Rudeninuke
Patarkit merginos 4u.gif Pas mus pirmame aukste lubos atitrauktos nuo sienu ir ten padarytas apšvietimas. Galvojau ant langų dėsiu romanetes, bet kažkaip pažiūrėjus nesinori tokio standaus audinio labiau norėtųsi užuolaidų. Ar įmanoma dabar kažkokius karnizus įmontuoti tam tarpe prie lubų, kad karnizų nesimatytų, o kristų nuo pat lubų užuolaidos? Nežinau ar suprantamai parašiau g.gif . Dėtume tada roletus paprastus ir dienine gražias užuolaidas. Kai klausiau konsultantės tai sakė, kad romanečių taip "užkišti" mechanizmo negalima schmoll.gif Nerandu nuotraukyčių įdėti parodyti apie ką kalbu.
*AMRI*
QUOTE(Rudeninuke @ 2008 04 23, 15:29)
Patarkit merginos 4u.gif  Pas mus pirmame aukste lubos atitrauktos nuo sienu ir ten padarytas apšvietimas. Galvojau ant langų dėsiu romanetes, bet kažkaip pažiūrėjus nesinori tokio standaus audinio labiau norėtųsi užuolaidų. Ar įmanoma dabar kažkokius karnizus įmontuoti tam tarpe prie lubų, kad karnizų nesimatytų, o kristų nuo pat lubų užuolaidos? Nežinau ar suprantamai parašiau  g.gif . Dėtume tada roletus paprastus ir dienine gražias užuolaidas. Kai klausiau konsultantės tai sakė, kad romanečių taip "užkišti" mechanizmo negalima schmoll.gif  Nerandu nuotraukyčių įdėti parodyti apie ką kalbu.
*

Ziurint koks tas tarpas tarp sienos ir lubu likes.Siaip tai butu galima deti begini karniza.Jis tvirtinasi i lubas,o uzuolaida ant spec.kabliuku kabinasi.
alionke
QUOTE(Egle 22 @ 2008 04 23, 11:02)
Alionke, labai grazios tavo uzuolaidos bigsmile.gif Dar neturiu net medziagos, bet planuoju daryti tuo paciu principu kaip ir tavo. (pas mane irgi langai mediniai). Neesu siuveja, bet man atrodo kad nera jau taip sunku paciai pasisiut tokias uzuolaidas. Ar klystu? g.gif Reikia tik medziagos ir tos specialios juosteles. Tik nezinau, koki pasirinkima rasiu pas mus  g.gif
*

Aciu 4u.gif
Zinoma kad galima paciai pasisiuti,nieko ten sudetingo.Sekmes 4u.gif
zemec
alionke, labai grazu! kokiam salone siuvaisi ir kiek kainavo?
alionke
QUOTE(zemec @ 2008 04 23, 18:49)
alionke, labai grazu! kokiam salone siuvaisi ir kiek kainavo?
*

O tu is Panevezio?
zemec
is panevezio
emrata
romanetes virtuveje smile.gif iskart pasakau, kad siutos uzuolaidu salone ,,Flokones idejos,,
user posted image
Lady-G*
QUOTE(emrata @ 2008 04 25, 08:23)
romanetes virtuveje smile.gif iskart pasakau, kad siutos uzuolaidu salone ,,Flokones idejos,,
user posted image
*

nuostabu thumbup.gif
NAJA
QUOTE(cameja @ 2008 04 09, 16:39)
user posted image
*

Mergaites kas pasakys kas cia per uzuolaidos? Negi cia tos siaudines dazytos?
linnn
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 26, 11:29)
Mergaites kas pasakys kas cia per uzuolaidos? Negi cia tos siaudines dazytos?
*

taip, man panašu į kokias tai vytelines. Aš mačius ir šiaudines, man labai gražu
rimulia12
QUOTE(emrata @ 2008 04 25, 09:23)
*

Sakutes kaip grazu thumbup.gif
zemec
aciu, alionke!
SVETA K.
QUOTE(emrata @ 2008 04 25, 09:23)
user posted image
*

Man irgi labai labai grazu wub.gif
emrata
aciu merginoms 4u.gif
addicted
noriu tokiu ruletuuser posted image
Mojito
Gal moderatoriai gali sujungti dar dvi tokias pacias temas.
Viktorijag
na as tai visiems langams uzsakiau roletus o jau puosnias uzuolaidas tai teks velaiu siutis smile.gif ryt turetu zmogus atlekti sumontuoti negaliu sulaukti smile.gif vaikam i kambari tai svelniai zydros spalvos sau i miegama smelio spalvos su saulutem tokiom i vonia baltos kokiais tai ornamentais kvadrateliasi bet labiausiai tai svaigstu del virtuves - salono bus baltos o apacioje su kotais gerberos raudona geltona raudona ir t.t tik situ dar nemontuos nes dar lubos nepadarytos tai bus daug dulkiu smile.gif o i miegama tai dar labai noriu dieniniu uzuolaidu tik del vaizdo kad graziai kristu nes uzejus iskarto matai langa tai kaip tai papuosti norisi smile.gif
Emoli
Gal kas žino gerų puslapių kur akis paganyt užuolaidų dekoravimui 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.