Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

o naudoji kokią programą paveiksliukams apdirbti g.gif:
Atsakyti
Aš turiu nusipirkus BERNINA Designer Plius programą, tai su ja viską ir darau. Manau jį ir Janome turėtų tikti, nes labai daug formatų palaiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekky @ 2009 07 22, 16:13)
Aš turiu nusipirkus BERNINA Designer Plius programą, tai su ja viską ir darau. Manau jį ir Janome turėtų tikti, nes labai daug formatų palaiko.  smile.gif

būtų įdomu, o kiek tu mokėjai už ją g.gif
Atsakyti
Pirkau kartu su mašina, tai man nuolaidą nemažą padarė. O taip ši programa kainavo 2500 Lt. O aprašymas čia Bernina Designer Plius
Atsakyti
QUOTE(Bekky @ 2009 07 23, 09:06)
Pirkau kartu su mašina, tai man nuolaidą nemažą padarė. O taip ši programa kainavo 2500 Lt. O aprašymas čia Bernina Designer Plius

tada teks apsieit lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
help.gif :help: , įdedu usb jungtį į mašiną ir pradėjus jungti paveiksliukus išsijungia visiškai mašina ir vėl įsijungia, kažin kas kaltas , gal žinot kas nors verysad.gif
Atsakyti
Naktibalda, pabandyk naudoti kitą USB raktą. Gal ten koks virusas pas tave. g.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri galite (su masina) issiuvineti ant drabuzelio paveiksleli ir mergaites varda? blush2.gif

Parasykite i AZ.

Aciu
Atsakyti
Naktibalda, juk siuvinėjimui yra skirta "N" visokių programų ir ne tik Berninos ir už daugiau nei už 2500 lt. (kurių galima nemokėti).
Atsakyti
svikos 4u.gif
as ir greitai tiuresiu masiniuka siuvinejimo . tai man lb idomu is kur jus ideju siuvinejimui randat ? kaip pacios susikurias ? jei galit imeskit kokiu nuorodu blush2.gif
Atsakyti
Skristinute, aš asmeniškai idėjų kol kas niekur neieškau, o dizainus pati bandau kurti su programa Wilcom ir dabar žiūrinėju Embird2006.

Mergaitės, gal kuri bandėt keisti siuvinėjimo formatą į kita su programa Embird? Aš girdėjau, kad su ja patogiausia yra keisti formatus. Vakar bandžiau, bet kažką ne taip ten tikriausiai nustatau. Ant kompo dizainas atrodo gerai, bet kai įdedu į mašiną, mašina jį visą patumia į kairę pusę. Suprant, kad išcentravimas negeras, bet niekaip negaliu padaryti tiksliai kaip reikia.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 12 21, 11:16)
Skristinute, aš asmeniškai idėjų kol kas niekur neieškau, o dizainus pati bandau kurti su programa Wilcom ir dabar žiūrinėju Embird2006.

Mergaitės, gal kuri bandėt keisti siuvinėjimo formatą į kita su programa Embird? Aš girdėjau, kad su ja patogiausia yra keisti formatus. Vakar bandžiau, bet kažką ne taip ten tikriausiai nustatau. Ant kompo dizainas atrodo gerai, bet kai įdedu į mašiną, mašina jį visą patumia į kairę pusę. Suprant, kad išcentravimas negeras, bet niekaip negaliu padaryti tiksliai kaip reikia.
4u.gif

Jei nesunku ,gal galetum imest programeles nuoruoda arba ja pacia . biski sudomino. rytoj vaziuojam pirkt siuvinejimo masina
Atsakyti