Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(erikae @ 2010 07 07, 13:18)
Perkant masina reikia isivertinti jos siuvinejimo greiti, didplejaus dydi, lankelio dydi.. Kur pagaminta masina..  Is siu firmu rinkciausiai Bernete Deko ... Bent jau as ..

Nusipirkus masina jai reikai specialios programos dizainu kurimui.. Kuri kainuoja gana nemazai..  Su ta programa taip pat reikia mokytis dirbti .. Kaip su corell ar photoshop..

Prie masinos buna prideta keleta dizainu .. Ir galima programuoti tekstus.. Elementariem dalykam to pakanka  4u.gif


ačiū už ats 4u.gif tai kaip supratau, elementariems dalykams pakanka ir to, kas pridėta prie mašinos?

QUOTE(erikae @ 2010 07 08, 02:05)
Ir kokios kainos ?  g.gif


žioptelėjau jau, nebenusipirkau doh.gif 1000 lt...

QUOTE(Bekky @ 2010 07 08, 15:46)
Fedes, siuvinėjimui tikrai reikia rinktis bernette, nes pagrindinė siuvinėjimo mašinos charakteristika - tai plotas, o brother'io siuvinėjimo plotas yra 10 x10 cm. Tai siuvinejimui yra labai mažai. Turiu Bernette Deco 340, tai man kartais ir 14 x 20 cm mažoka.. blush2.gif


ačiū už ats 4u.gif
supratau, na, ta bernette, tikrai gerai atrodo, bet neaišku, ar dar kada tokia kaina kas atidavinės... įdomu, ar yra dar bent kas arti jos, ar vis tik neverta net prasidėt?
su brother, tai pagal kainą jau suprantu, kad negali prilygti bernette....
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2010 07 08, 17:59)
Bekky, kur buvai pradingus, kad visai nebepasirodai?  4u.gif Parodyk kokių nors darbelių  4u.gif .

Babouziuke, darbai, darbai... nėra laiko savo malonumui.. blush2.gif
Pažadu, kad pasitaisysiu.. O tavo darbeliai labai, labai gražūs. Šaunuolė! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 07 09, 07:56)
ačiū už ats  4u.gif tai kaip supratau, elementariems dalykams pakanka ir to, kas pridėta prie mašinos?
žioptelėjau jau, nebenusipirkau  doh.gif  1000 lt...



Manau kad taip 4u.gif

O kur cia tokia kaina radot ? blink.gif
Cia gal nenauja ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 07 09, 11:18)
Manau kad taip  4u.gif

O kur cia tokia kaina radot ?  blink.gif
Cia gal nenauja ?  g.gif


čia 2007 metų padėvėta, man būtų iš užsienio parvežę, bet deja, reiks gaudyt antrą šansą
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 07 09, 11:24)
čia 2007 metų padėvėta, man būtų iš užsienio parvežę, bet deja, reiks gaudyt antrą šansą


O kur ieskojot ?
As kaip tik dairaus naujos.. bet man rimtesnes reikia ..
Kad butu galima ant kepuriu siuvineti.. ...
Atsakyti
QUOTE(Bekky @ 2010 07 09, 11:02)
Babouziuke, darbai, darbai... nėra laiko savo malonumui..  blush2.gif
Pažadu, kad pasitaisysiu.. O tavo darbeliai labai, labai gražūs. Šaunuolė!  thumbup.gif

Bekky, ačiū labai 4u.gif . Laukiam iš tavęs darbelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 07 09, 11:39)
O kur ieskojot ?
As kaip tik dairaus naujos.. bet man rimtesnes reikia ..
Kad butu galima ant kepuriu siuvineti..  ...


na, čia per vietinius žinok, nepasakysiu tiksliai.
aš pati tai dairiausi ebejuje šiek tiek, bet nelabai kas, o ir kaina siuntimo turbūt būtų kosminė už tokį svorį...
Atsakyti
4u.gif ar priimsit ir mane?
Atsakyti
QUOTE(Laurax @ 2010 07 13, 16:01)
4u.gif ar priimsit ir mane?

Tai, aikšu, kad priimsim 4u.gif , tik papasakok kokią mašiną turi, kokiais siūlais siuvinėji, iš kur dizainus trauki ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2010 07 14, 08:30)
Tai, aikšu, kad priimsim  4u.gif , tik papasakok kokią mašiną turi, kokiais siūlais siuvinėji, iš kur dizainus trauki  ax.gif .

Sunku mašiną buvo išsirinkti, bet pagaliau turiu JANOME 350E. Siuvinėju dabar iš parduotuvės siulais kur maža špūlė 5lt doh.gif , košmaras kažkoks, bet ieškausi, kur užsisakyt babinomis. O dizainus mano vyras kuria biggrin.gif , aš nemoku dar programa dirbt. Beto pats klientas renkasi, ką norėtų, tad aš neprieštarauju.
O iš kur jus užsisakot siūlų siuvinėjimui?

Atsakyti
Merginos

Gal kas matet kur galima tokias zirklutes isigyt lietuvoj ?
Man aplikacijoms reikia, bet niekur nerandu g.gif

http://www.mizuho.co..... Scissors.pdf
Papildyta:
Ara tokias g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 07 18, 14:31)
Merginos

Gal kas matet kur galima tokias zirklutes isigyt lietuvoj ?
Man aplikacijoms reikia, bet niekur nerandu  g.gif

http://www.mizuho.co..... Scissors.pdf
Papildyta:
Ara tokias  g.gif

user posted image


kad pirmosios tai mikrochirurgų įrankis, tai medicinos didmenoj turbūt rastumėte biggrin.gif tik kad ir kaina dar gali būti jųųųų....
o antrųjų deja niekad neieškojau, niekad nepamaniau, kad gali būti kokios specialios, aš šiuo metu aplikacijų akarpymui naudoju žirklutes "siūlams nukirpti".

o va čia pažiūrėjau turi gan daug žirklių siuvinėjimui, gal, jei pasiteirautumėt, užvežtų ir aplikacijoms skirtų g.gif
http://www.doklas.co...p...el=1&page=3
Atsakyti