Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Baterflay @ 2012 01 19, 17:36)
Reikejo spausti po drugeliais... doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu Buterflay uz paveiksliuku kolekcijas! 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 01 19, 18:52)

gal kam ko nors konkreciai reikia, ideciau 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Gundausi as ir pirkti siuvimo masina, bet tam reikale esu "zalia", tai kaip suprantu su siuvinejimo masina paprastai siuti neimanoma? O ar yra tokia siuvimo- siuvinejimo masina? Ar jos geros? Man kazko ypatingo nereikia, kokias kelnes palenkti, patalyne ar ka paprastesnio pasiuti, o ir siuvineti norisi labai....
Atsakyti
Mielos siuvinėjimą mašina išmanančios ir tai mėgstančios,
Prirėmė ir mane poreikis turėti siuvinėjimo mašiną. Dėl pačios mašinos tai kaip ir turiu sprendimą. Tik vis nerandu atsakymo į klausimą: jei aš turiu vektorini failą su paveikslėliu, corelinį kokį ar .eps, ar labai sudėtinga ir ko reikia tam, kad tokį paveiksliuką paversčiau siuvinėjimo failu ir dar tinkamu mano (būsimai) siuvinėjimo mašinai? Ar aš jau čia per daug su savo norais blink.gif
Kiek išskaičiau, tai reikalinga speciali programa. Pasidomėjau. Tai supratau, kad tokius paveikslėlius vistiek reikia "nupiešti" iš naujo tokioje programoje. O ar yra tokių stebuklingų, kurios tiesiog paverstų vektorinį failą į siuvinėjimui skirtą? Dėkinga...
Atsakyti
QUOTE(happy girl @ 2012 01 25, 13:54)
Labas,

Gundausi as ir pirkti siuvimo masina, bet tam reikale esu "zalia", tai kaip suprantu su siuvinejimo masina paprastai siuti neimanoma? O ar yra tokia siuvimo- siuvinejimo masina? Ar jos geros? Man kazko ypatingo nereikia, kokias kelnes palenkti, patalyne ar ka paprastesnio pasiuti, o ir siuvineti norisi labai....

As kai rinkausi siuvinejimo masina, tai pardaveja pasiule pirkti tik siuvinejimo, nes siuvinejimo- siuvimo masinos genda. Jai nori daugiau informacijos kreipkis pas Artura is www.siuvimomanija.lt , jis pasikaustes neblogai ir pasiulyti tikrai turi ka.

Papildyta:
QUOTE(Zima @ 2012 01 25, 18:10)
Mielos siuvinėjimą mašina išmanančios ir tai mėgstančios,
Prirėmė ir mane poreikis turėti siuvinėjimo mašiną. Dėl pačios mašinos tai kaip ir turiu sprendimą. Tik vis nerandu atsakymo į klausimą: jei aš turiu vektorini failą su paveikslėliu, corelinį kokį ar .eps, ar labai sudėtinga ir ko reikia tam, kad tokį paveiksliuką paversčiau siuvinėjimo failu ir dar tinkamu mano (būsimai) siuvinėjimo mašinai? Ar aš jau čia per daug su savo norais blink.gif
Kiek išskaičiau, tai reikalinga speciali programa. Pasidomėjau. Tai supratau, kad tokius paveikslėlius vistiek reikia "nupiešti" iš naujo tokioje programoje. O ar yra tokių stebuklingų, kurios tiesiog paverstų vektorinį failą į siuvinėjimui skirtą? Dėkinga...

Siuvinejimo masinu failu konverteris konvertuoja i tavo masinai tinkama faila is kito siuvinejimo failo. Jai nori konvertuoti is jpeg i pvz jef faila nieko nera. Nebent perki Wilcom siuvinejimo programa ir dirbi kaip prie Corel Draw, bet tai uzima labai labai daug laiko. Yra internete labai daug saitu, kuriuose dalinasi nemokamais siuvinejimo paveiksliukais, tikrai rasi tai ko tau reikia. Jai reikia konverterio - idesiu 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli toms mamytems, kurios siuvinejime masinomis turi daugiau praktikos. Ar imanoma jpeg faila pakeisti (konvertuoti) i exp faila?
Aciu uz atsakyme.
Atsakyti
Taip ir maniau kad geru daiktu du viename nebuna:) Na tada manau linksiu i siuvimo masina, o laikui begant ziuresiu.
Atsakyti
Dėkui, Baterflay, tai vat parduotuvėj man taip ir aiškino, kad reikia programinės įrangos, tik už panašius pinigus, kaip mašinos kaina... Na, žiūrėsiu. O tada dar klausimas: pati siuvinėji su Bernetta, taip? Kokius failus ji "supranta", nes pardavėja man negalėjo pasakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zima: 26 sausio 2012 - 15:41
QUOTE(happy girl @ 2012 01 26, 12:40)
Taip ir maniau kad geru daiktu du viename nebuna:) Na tada manau linksiu i siuvimo masina, o laikui begant ziuresiu.


As siuvineju su Elna 8300 ir jos man pakanka negu noriu isreiksti savo fantazijas. Paveiksliukus galima uzsikrauti bet kokiame siuvinejimo faile, o paskui konvertuoji i tau tinkama masinai faila. Konverteri tau atsiusiu.

Paziurek i sita saita , ir pagalvok ar tau reikia pirkti ta brangia programa. o tokiu saitu pilnas internetas..

TIKRAS LOBYNAS - ir viskas nemokmai....
http://modshtuchka.ru/embroidery.html
Atsakyti
Jei failas siuvinėjimo tai konverteris verčia į tokį, kurio mano mašiniukei reikės, taip? Svarbu, kad būtų siuvinėjimo failas... Aišku.

Suprantu, kad pilnas internetas tų siuvinėjimo motyvų, bet yra tokių paveiksliukų, kuriuos naudoju savo šeimos versle ir yra poreikis juos pasiuvinėti. Kartais tame versle yra ir užsakovų, kurie norėtų savo siuvinėtų logo. Bet logo paprastai vektoriniai. Nėra jų pramoniniais kiekiais, todėl programa man tikrai neatsipirks, bet va kankinu dabar tą reikalą. Siuvinėjimo mašinos labai noriu tiesiog sau, iš malonumo, bet reikia juk kažkaip pateisinti išlaidas biggrin.gif ...
Ačiū Tau, nuoroda gerulė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baterflay @ 2012 01 27, 12:14)
As siuvineju su Elna 8300 ir jos man pakanka negu noriu isreiksti savo fantazijas. Paveiksliukus galima uzsikrauti bet kokiame siuvinejimo faile, o paskui konvertuoji i tau tinkama masinai faila. Konverteri tau atsiusiu.

Paziurek i sita saita , ir pagalvok ar tau reikia pirkti ta brangia programa. o tokiu saitu pilnas internetas..

TIKRAS LOBYNAS - ir viskas nemokmai....
http://modshtuchka.ru/embroidery.html


Laba diena, aš irgi žadu pirkti šią siuvinėjimo mašiną kur turite jūs. O sakykite jei nutrūksta siūlas mašina automatiškai sustoja ir pakeitus siūlą vėl toliau siuvinėja? Ar reikia viska iššardyti ir per naują siuvinėti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti