Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(vilmutee @ 2012 03 11, 17:59)
Man taip nesigauna sad.gif
Pas mane janome 3500E, o koks pas Jus modeliukas?  smile.gif

as manau kad turi gautis , pas mane Elna8300. kos praktiskai tokios pacios ir gamintojas tas pats... turi buti ten kur rasot raides tame ekraniuke gi yra pasirinkti didziosios mazosios ir yra skaiciai..tai ten kur skaiciai
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2012 03 11, 17:59)
Man taip nesigauna sad.gif
Pas mane janome 3500E, o koks pas Jus modeliukas?  smile.gif

mano masina tokia 4u.gif ryt ryte auziuresiu kaip ten viskas is eiles eina ir parasysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 03 11, 22:07)
as manau kad turi gautis , pas mane Elna8300. kos praktiskai tokios pacios ir gamintojas tas pats... turi buti ten kur rasot raides tame ekraniuke gi yra pasirinkti didziosios mazosios ir yra skaiciai..tai ten kur skaiciai


Na gal tuomet aš nemoku doh.gif
Šiandien visą naktį sapnavau kaip nesiseka siuvinėti, ot užsikroviau vargelį ant savo galvos biggrin.gif


QUOTE(*dika* @ 2012 03 12, 02:33)
mano masina tokia  4u.gif  ryt ryte auziuresiu kaip ten viskas is eiles eina ir parasysiu  4u.gif


Būsiu labai labai Jums dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Na štai pagaliau viskas tapo aišku thumbup.gif
Esu be galo dėkinga Baterflay wub.gif Ačiū Jums labai labai 4u.gif

Mama gulbe ir *dika* dėkui ir Jums už rūpestį ir pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kas turi Klaipedoje siuvinejimo masina? smile.gif reikia pagalbos
Atsakyti
Sveikos merginos, gal turite kuri piešinuką pėdutės? Labai reiia o niekur nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2012 03 23, 17:08)
Sveikos merginos, gal turite kuri piešinuką pėdutės? Labai reiia o niekur nerandu sad.gif


va tokia pedute FREE

http://www.planetapp...e/prod_191.html








menas mano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 03 23, 18:21)


Miela mama_gulbe labai ačiū už nuorodėlę bet aš netiksliai parašiau, man reikėtų vaikučio pėdučių, ne gyvūnėlio blush2.gif
Atsakyti
Gal kas nors naudojat VIKING 955E PLATINUM? Butu idomu suzinot kienonors patirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2010 05 27, 22:15)
Keliu temą į viršų ir rodausi ką nuveikiau paskutinėmis dienomis. Turėjau užsakymą išsiuvinėti rankšluosčius. Siuvinėjau metalizuotais siūlais. Šriftas pasirinktas užsakovės, dizainas sukurtas mano.

user posted image


Labai gražu, kokiu šriftu siuvinėjot? Aš turiu Janome200 bet man visos raidės atrodo didelės, nors ir mažiausias darau ir sumažinu vaizdą.
Atsakyti
QUOTE(auramina370 @ 2012 03 28, 05:44)
Gal kas nors naudojat VIKING 955E PLATINUM? Butu idomu suzinot kienonors patirti  4u.gif

As naudoju kita vikinga quilt designer 2. Nepralosite isigyje bet kuri Vikinga 4u.gif
http://sewing.patter...achine/Reviews/ cia daug atsiliepimu apie jusu vikinga. Tik uzsiregistruokite, nes kaikuriu nerodo sveciams. As rinkdamasi cia daug skaiciau.
Atsakyti
QUOTE(auramina370 @ 2012 04 02, 14:15)
Labai gražu, kokiu šriftu siuvinėjot? Aš turiu Janome200 bet man visos raidės atrodo didelės, nors ir mažiausias darau ir sumažinu vaizdą.

sitas sriftas ne is esanciu siuvinejimo masinoje rolleyes.gif
Atsakyti