Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Taurė @ 2012 05 20, 20:00)
Paskaitykite temą nuo pirmo puslapio. Panos labai daug diskutavo apie mašinas  4u.gif

Mergaitės, turiu embird 2003 versiją. Nesuprantu kaip naudotis  verysad.gif  Turiu daug dizainų art formatu. Net nesusivokiu kaip juos atsidaryti su embird  verysad.gif Žodžiu žiūriu į programą ir matau riebią špygą
  unsure.gif


As turiu embird 2008 tai ten kai pasirenki paveiksliuka, atidaro ta programa, tada reik rinkti virsuj Editor, bent jau taip pas mane smile.gif tada jau galima nusistatyt lankelio dydi ir keist formata, bei daryt ka nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auramina371 @ 2012 05 20, 13:39)
As turiu embird 2008 tai ten kai pasirenki paveiksliuka, atidaro ta programa, tada reik rinkti virsuj Editor, bent jau taip pas mane smile.gif tada jau galima nusistatyt lankelio dydi ir keist formata, bei daryt ka nori biggrin.gif

Pažiūrėjau youtuba, tai truputį aiškėja vaizdas. Įdomu ar jūsų versija labai skiriasi nuo mano turimos ? Man tik tokią vyras sugebėjo atkapstyti.
Atsakyti
Jau pradedu draugauti su embird. Dabar bandau susivokti kaip išskaidyti dizainą jei netelpa į lankelį ? Pvz noriu padaryti ilgą, o lankelis pertrumpas. Kaip tai daroma, gal kokį filmuką youtube matėte ? Aš neradau filmukų šia tema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 05 21, 19:38)
Jau pradedu draugauti su embird. Dabar bandau susivokti kaip išskaidyti dizainą jei netelpa į lankelį ? Pvz noriu padaryti ilgą, o lankelis pertrumpas. Kaip tai daroma, gal kokį filmuką youtube matėte ? Aš neradau filmukų šia tema  doh.gif


Pati programa turi pamokomaja video, viska kuo puikiausiai parodo
Atsakyti
QUOTE(gustugina @ 2012 05 21, 14:17)
Pati programa turi pamokomaja video, viska kuo puikiausiai parodo

Kad nežinau kur rasti tą video unsure.gif Jaučiu net nebūčiau rašiusi klausimo jei žinočiau ...
Atsakyti
bigsmile.gif

gal kas turit, galit duot/parduot, ar nuoroda free ar siaip kur uzmate mini tulpe siuvinejimui

geriausia butu tokia "lace" tipo (nezinau kaip ivardint, kur su tirsptancia plevele daroma, ir standi islieka)

labai aciu uz bet koki pagelbejima, nes ieskau ir sunkiai ka randu cool.gif
Atsakyti
Sveikos, vis varvinu seilę į siuvinėjimo mašinas. Jau ir taupyklė papildyta...
Atėjo laikas rimčiau pradėti rinktis, bet nebesuprantu kas kaip ir kiek...

Siuvimo stiliuj tik berninos likę.
Apie brother tik iš šio forumo reklamatoriaus girdėjus...
Elną jūs labai reklamuojat...

O kainos tai pat be galo svarbu....

QUOTE(Baterflay @ 2012 01 27, 16:39)
O kur zadi pirkti siuvinejimo masina. As uz savo Elna 8300 mokejau 2000lt ar tai daug, ar normaliai?

Sakykit kur už tokią kainą pirkot? Nes aš randu, gerokai kitokią... http://www_siuvimoma...e...=29&lang=lt 4u.gif
Atsakyti
Siuvimo manijjoj pries 3men suderinau Janome200 uz 1700lt. Kol kas labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 05 25, 04:57)
bigsmile.gif

gal kas turit, galit duot/parduot, ar nuoroda free ar siaip kur uzmate mini tulpe siuvinejimui

geriausia butu tokia "lace" tipo (nezinau kaip ivardint, kur su tirsptancia plevele daroma, ir standi islieka)

labai aciu uz bet koki pagelbejima, nes ieskau ir sunkiai ka randu  cool.gif

Turiu ivariu roziu ir neuzmirstuoliu, tulpes ne vienos neradau unsure.gif
Pabandyk embroiderydesigns.com Ten duoda po 3 nemokamus i savaite.
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 05 26, 09:56)
Sveikos, vis varvinu seilę į siuvinėjimo mašinas. Jau ir taupyklė papildyta...
Atėjo laikas rimčiau pradėti rinktis, bet nebesuprantu kas kaip ir kiek...

Siuvimo stiliuj tik berninos likę.
Apie brother tik iš šio forumo reklamatoriaus girdėjus...
Elną jūs labai reklamuojat...

O kainos tai pat be galo svarbu....
Sakykit kur už tokią kainą pirkot? Nes aš randu, gerokai kitokią... http://www_siuvimoma...e...=29&lang=lt  4u.gif


Kvaki tai priklauso, ka jus norit siuvinet ar savo reikmem, namams ar versliukui. Galiu pasakyti tiek, jau sioje temoje apie tai buvau rasius. Pavyzdziui, Bernina Bernette Deco 340 = Janome MC 350e = Elna 8300 Xperience - sios siuvinejimo masinos yra visiskai identiskos pagal valdyma, todel ir padejau lygybes zenkla. (Skirtumas tik paveiksliuku failai, kuriais masinos siuvineja- bernette 340 naudoja exp, o Elna ir Janome - jef). Ir aisku skirtumas KAINA!!! Jeigu jos identiskos, tai kam moketi brangiau! Papildomus lankelius ir kitus aksesuarus turi Janome MC 350e, bet jie tinka ir bernette Deco 340 ir Elna 8300.
Atsakyti
QUOTE(Asta M @ 2012 05 30, 08:03)
Kvaki tai priklauso, ka jus norit siuvinet ar savo reikmem, namams ar versliukui. Galiu pasakyti tiek, jau sioje temoje apie tai buvau rasius. Pavyzdziui, Bernina Bernette Deco 340 = Janome MC 350e = Elna 8300 Xperience - sios siuvinejimo masinos yra visiskai identiskos pagal valdyma, todel ir padejau lygybes zenkla. (Skirtumas tik paveiksliuku failai, kuriais masinos siuvineja- bernette 340 naudoja exp, o Elna ir Janome - jef). Ir aisku skirtumas KAINA!!! Jeigu jos identiskos, tai kam moketi brangiau! Papildomus lankelius ir kitus aksesuarus turi Janome MC 350e, bet jie tinka ir bernette Deco 340 ir Elna 8300.

Jei jos tokios identisko, skiriasi tik kaina ir priimamas formatas, reikia pagalvoti kuris formatas geriau. Man pvz exp fromatas nepatinka, nes ju spalvu palete labai maza ir jei issiverciu kito formato dizaina i exp, jis pameta spalvas, reikia viska atitaisyti. Gal jef geresnis ?


Dar mergytes, niekaip nerandu ant 2003 embirdo kaip irasyti pamodifikuota dizainiuka i usb !! Yra pasirinkimas isirasyti i flopy disc, bet kas siais laikais juos naudoja doh.gif
Susimeciau paprastai copy paste budu, tai ne visus imestus nuskaito masina po to. Tiksliau nuskaite visus, isskyrus viena, kurio reikejo doh.gif
Vakar man ne siuvinejimas, o bedu vakarelis buvo blink.gif Lizdu prisuko apatinis siulas, virsutinis trukinejo kas kazkiek laiko. Pirma karta pameginau naudoti geresnius siulus. Kol naudojau ebay pirktus pigius siulus, trukdavo tik karta, arba visai netrukdavo, dazniau netrukdavo visai. Vakar istaciau Medeira ir prasikeikiau umn.gif: Nors is virsaus ir gavosi graziai viskas, bet apacioje kelios barzdos, reikes galvoti pamusala suknei, kad negrauztu vaikui krutines tos barzdos doh.gif
Dar pastebejau, kad man butinai reikia atskiro siulu laikiklio, nes tie kur ant masinos uzdejus horizontaliai, kaip rekomenduoja, protarpiais susipina jei stipriau trukteli persikeltama didesni atstuma adata lotuliukas.gif Tada ir ivyksta trukimas. medeiros siulai uzvynioti ant labai mazos spulytes, tai jauciu ir buo problema plysinejomo, nes stipriau patraukus masinai perdaug issisukdavo ir prisiveldavo ant sukimosi asies doh.gif
Atsakyti
Ačiū, Asta,
jau ir pati truputį daugiau pasidomėjau... Kaip ir visada kai pradedi rimtai domėtis jau ir žinai daugiau... smile.gif Deja į profesionalias neįtaikysiu niekaip, ir noriu siuvinėt daugaiusia raides ir aplikacijas. Nors gal vėliau ir paveiksliukus norėsiu, kol kas tik dailesnėm aplikacijom norisi...

Tos trys tikrai panašios labai, tik va apie Brtother mažai žinau.
Bet va pagalvojau, kad gal užteks man ir JANOME 200E . Ji nelabai skiriasi nuo MC350E bet kaina tai skiriasi neblogai. O dar va Rusijoj žiūriu kainos gerokai mažesnės nei čia Kaune prašo... Bandysiu iš ten gauti...

auramina372, sakykit ar garsiai jūsų mašina dirba? Youtubėj žiūrėjau kaip siuvinėja, tai tas garsas kažkaip stiprus pasirodė. ax.gif
Atsakyti