Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Kvaki @ 2012 06 28, 09:53)
Taure, kaip sekasi su programa? Ar jau eina daryt ko norisi?  bigsmile.gif

Man iš corelio neblogai pavyksta.. tik va dar su siūlių eiliškumu sunkiai...
Tiesą, sakėt, kad siuvinėjimas labai jau užkrečiamas... Tik pradėjau, vieną, užrašiuką, antrą.. paveiksliuką.. ir jau noriu dar dar ir dar  bigsmile.gif

Beje, atėjau pasidalint įspūdžiais.. aptikau, kad su siuvinėjimo mašina galima ir žaisliukus daryti. Va čia pamačiau kokių sukurta dizainų... http://www.embroider...w_inthehoop.htm
Iš rusaičių forumo parsisiunčiau failą, kur paruošta viskas... išbandžiau Meškutį, visai nieko gavos. Tik reik dar ranką atmušti, nes dar sunku gražiai medžiagą nukirpti ir medžiagų labiau tinkamų tam paieškoti.

Pakankamai nesudėtinga, net pačiam dizainą galima pasidaryti smile.gif

Mama gulbe, gal ir savo firminius žaisliukus panašiai darai  bigsmile.gif

Nepirkau kolkas programos ir dabar jau negreit nusipirksiu verysad.gif Vakar pridaviau savo mašiną atgal į parduotuve ir nusipirkau kitą. Būčiau to nedarius, bet kai ji man buvo pagedus, pardavėjas nelabai gražiai elgėsi, aš ten paviešinau truputį svarbiame užsienio siuvimo forume, tai pardavėjas pasiūlė arba grąžinti mašiną jei nebenoriu jos, arba keisti į kitą. Kadangi grąžino visus mokėtus pinigus už jau panaudotą ir puikiai veikiančią mašiną, negalėjau praleisti progos ir užsisakiau kitą. Dabar lauksiu dvi savaites. Kadangi nauja mašina gerokai brangesnė, nebeturiu už ką pirkti programos. Teks laukti geresnių laikų.

Aš irgi seilę varvinau į tuos darbelius kur viską padarai siuvinėjimo programoje. Galvojau dėkliukus žirklėms pasidaryti ir tt. Tik nespėjau, reikės laukti naujos mašinos, tada ir aš bandysiu tongue.gif

Liepą aplamai neturėsiu kada užsiimti siuvimais. Daug galvos skausmo liepą ir dar kelionė suplanuota doh.gif

Parodyk darbelį savo 4u.gif
Atsakyti
Taigi įdėjau nuorodą į savo meškutį, gal nepastebėjai... http://images57.fotk...eskiukas-vi.jpg

Dabar kitą bandau daryt... Tik nelabai medžiaga tauposi taip siuvinėjant...
Reiks dar pabandyt savo kokį dizainą susikurt, nes pažiūrėjau labai jau nesukiai viskas atrodo...

Tik aš labai jau piratauju blush2.gif Neįpirkčiau nei vienos programos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 06 28, 11:25)
Taigi įdėjau nuorodą į savo meškutį, gal nepastebėjai... http://images57.fotk...eskiukas-vi.jpg

Dabar kitą bandau daryt... Tik nelabai medžiaga tauposi taip siuvinėjant...
Reiks dar pabandyt savo kokį dizainą susikurt, nes pažiūrėjau labai jau nesukiai viskas atrodo...

Tik aš labai jau piratauju  blush2.gif Neįpirkčiau nei vienos programos  blush2.gif

Gražus meškiukas wub.gif
Turiu nupiratautą programą, bet jokios naudos man iš jos kai nėra kas pamoko. Nusipirkus programą galėsiu lankyti klases ir mokytis. Tik teks palaukti mažniausiai iki Kalėdų, dabar niekaip nepavešiu dar vieno pirkinio.

Medžiagos aš netaupau. Aišku stengiuosi iškirpti kuo protingiau, bet taupyti ir kažką aukoti taupymo sumetimais man nesigauna unsure.gif
Atsakyti
Merginos,
su kokiais siuliukais siuvinejate? Labai lauksiu atsiliepimu.
Atsakyti
dar sitoj temutej nemazai kalbejom apie siuliukus, paskaitinek senesnes zinutes mirksiukas.gif
Atsakyti

va kad prisiuvinejau bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Kaip gražu mama gulbe wub.gif
Aš šiandien gavau naują siuvimo mašiną pagaliau, irgi eisiu pamėginsiu kažką pasiuvinėti smile.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif

butinai pasirodyk ka pasiusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 07 14, 12:28)
Aciu smile.gif

butinai pasirodyk ka pasiusi smile.gif

padariau bandymą mašinos. Kolkas tik ant gabaliuko medžiagos, bet gražiai gavosi. Ryt bandysiu ant tikros maikutės padaryti.
Dabar darbuojuosi su Bernina 830 wub.gif
Atsakyti
Mama gulbe bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif Gal pati kūrei bigsmile.gif

Taure, kaip naujas mašiniukas? Turiu paprastą siuvamą Bernina, tai baisiai patenkinbta. Gaila, kad jos brangios....

Šian savo mažutę visą dieną kankinau. Jaučiu, kad iškankinau, nes labai jau skrebėt pradėjo. Kas kiek laiko jūs valot savo mašinas?
Maniškė kažkaip įdomiai cypia, gergždžia kai adata juda aukštyn žemyn... Mąstau kaip čia sutept g.gif

Aš pasinešiau ant žaisliukų
user posted image
Pačiai dar sunkiai sekas kurt, vis tas siūlių eiliškumas koją kiša. Bet susiųt įmanoma...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaki: 22 liepos 2012 - 20:57
Kvaki - kuriau dizainus tikrai ne pati blush2.gif kol kas neturiu tam laiko ir noro doh.gif lotuliukas.gif akytes nusipirkau is etsy blush2.gif blush2.gif drugelius turejau FREE, o sriftas visiems zinomas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 23 liepos 2012 - 22:18
Kvaki, labai grazus tavo zaisliukas. Noreciau kazka panasaus pasiuti savo mazei. Dabar esu labai toli nuo namu, atostogauju. Jau pasiilgau siuvimo labai. Pries isvykstant sukirpau skiautinuka duktereciai. Darysiu siuvineta. Kelis gabaliukus spejau issiuvineti pries isvaziuojant, nekantrauju pratesti bigsmile.gif
Atsakyti