Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

Mama gulbe, gal jūs siuvinėjat su ta vadinama termo plėvele?

Aš vandeninę turiu (ji pigesnė gerokai blush2.gif ). Tai ją lyginti galima, išbandžiau, niekur neprisiklijuoja, tik nebeskaidri tampa...bet nenusiima su lygintuvu... nuplėšyt arba išmirkyt reikia...
Atsakyti
Dar norėjau mergiukai pasiklsust, kas naudojat vandenyje tirpią plėvelę. kaip ją ištirpinat ir kaip po to elgiatės su audiniu? Gal paslaptimis pasidalins tos kurios rankšluosčius siuvinėja...
Nu man niekaip nesiseka su ja. Gražiausia būna jei nuplėšiu tiesiog, bet kartais siūlė negražiai pasitampo... ar šiaip nesinori labai tampyti... o jei pamirkau, tai po to pūkeliai (ant veliūro siuvinėju) tokie sulipę lieka.. ir negražu... o skalbt ir džiovyklėn kišti (kad vėl puru būtų) kažkaip nesinori... vis tik naujas daiktas turėtų būt, o ne perskalbtas... 4u.gif
[/quote]

Kvaki, as graziai ir atsargiai nuplesiu ar apkarpau, kad dizaino siuliukai neissipasytu. Arba per audini garais palyginu, kad ji istirptu. Taip pat maciau filmuka, kazkuriam angliskam forume, kad moterys naudoja purskikli su vandeniu plevelej istirpinti-pati to nebandziau. g.gif

Mano darbelis-dovanele ax.gif blush2.gif
http://images20.fotk...DSC_0171-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta M: 22 rugpjūčio 2012 - 13:52
Asta, įspūdingai užrašas atrodo thumbup.gif
Vat aš išgi nukarpinėju, bet kažkaip labai sunku prie smulkaus užrašiuko ar piešinuko, o patempti stipriau nesinori...
O va su purškimu, tai nieko nesigauna, nes ta plėvelė patįžta, ir tada kitus išterlioja pūkelius ir lieka jie tokie sulipę.. Aš ir nardinau, ir mirkinau, ir vis vien išdžiūvus ta ale želatina suklijuoja viską...
Tik kai jau normaliai išskalbiau ir džiovyklėn įkišau jau buvo normaliai, tik va faktas, kad skalbta... blush2.gif

Va mano mažuliukai užrašiukai:
user posted image
Papildyta:
Taure, ačiū už siūlų aprašymą aciuks.gif

Man kažkaip netrūkinėja jie, galima sakyt visai... Tik va kažkokie popiguškiniai kitaiski (su žaliu klevo lapu, net nežinau pavadimo) labai negražiai gula... būna viskas gerai, o būna ima ir kokią bangą padaro, išlipa keli siūlai iš siuvino, ir nusprendžia pabanguoti...
Ir taip dažnokai pasiraiko, tas jų nepaklusnumas unsure.gif
Atsakyti
Kaip vadinasi tiksliai nepasakysiu, atsimenu kad 16 lt uz metra
man atrodo ji vadinasi vandenyje tirpi

as kiek iziuriu Jusu audinukas toks svelnus, ne kaip ranksluostinis, gal prie tokio labiau limpa g.gif
bet kaip kitos rase, graziai nuplesiu, apkarpau ir palieku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 08 22, 16:59)
Kaip vadinasi tiksliai nepasakysiu, atsimenu kad 16 lt uz metra
man atrodo ji vadinasi vandenyje tirpi

as kiek iziuriu Jusu audinukas toks svelnus, ne kaip ranksluostinis, gal prie tokio labiau limpa  g.gif 
bet kaip kitos rase, graziai nuplesiu, apkarpau ir palieku  ax.gif


Oho... tai gal tikrai termoplėvelė, nes vandeny tirpi net brangiose internetinėse rankdarbių parduotuvėse max 8 lt/m , o edlontoj ar 3 ar 4 lt ax.gif

Aš ant veliūro siuvinėjau. Jis toks švelnutis su mažyčiu pūkeliu.
Atsakyti
plevele

cia pirkau


kazkaip tingejau dar kur ieskoti, ta metra jau antri metai naudoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Va mano mažuliukai užrašiukai:
user posted image
Papildyta:
Taure, ačiū už siūlų aprašymą aciuks.gif

Kvaki, labai grazus uzrasiukas. thumbup.gif Tas audinukas labai grazus. drinks_cheers.gif
Man sesute nupirko vandenyje tirpia plevele rankdarbiams (norejau tuo metu isbandyti kitokius rankdarbius, apie siuvinejima masina nebuvo dar minties), tai siuo metu naudoju siuvinejimui. Ji man graziai, tik truputi suslampa, istirpsta. Kita storesne turiu plevele vandenyje tirpstancia-ji stora, bet nusiplesia graziai.
Kiek domejausi, tos pleveles yra irgi yra ivairiausiu storiu-nuo ploniausios iki storiausios (kalbu apskritai skirta tirpia plevele skirta rankdarbiams).
Atsakyti
manoji taip pat stora, isitraukiau net pziuret, tokia tikrai tvirta, kaip ir sako Asta M nusiplesia lengvai, Kvaki gal reiktu kitokia pabandyt, geresne, tai ir bedu nemazai atkristu g.gif
Atsakyti
sveikos, kas turit Bernina 830Se
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2012 08 30, 03:43)
sveikos, kas turit Bernina 830Se

As turiu Bernina 830LE, jav kaip suprantu pavadina le, o europoje se, nes pas mus se ner, bet jos identiskos kai pagooglinau.
http://www.bernina.c...INA-8-Series-us

Bernina 830 paprasta, ir bernina 830LE (limited edition), rudai ismarginta vietoje juodos spalvos. Is esmes tas pats, kas ir 830.

Jus turite, ar tik galvojate isigyti ? As labai patenkinta savo masina wub.gif wub.gif Labai daug siuvineju siuo metu.
Atsakyti
Sveiki, gal kas su programa siuvinėjimo dirba ir galėtų pagelbėti su kūrimu failo?
Niekaip man su coreliu nepavyksta eiliškumo nustatyt... daro kaip jam į galvą šauna... Gal kas turi rimtesnę programinę įrangą? Ar kaip nors pagelbėt galėtų 4u.gif
Atsakyti

kad butu vaizdeliu idedu savo paskutinius siuvinejimus

user posted image

user posted image

user posted image


as dar su rimtomis programomis is vis nedirbu blush2.gif
Atsakyti