Įkraunama...
Įkraunama...

Dėvėti rūbai ir batai iš kuistukų/second hand'ų

Anksčiau, paauglystėj tai pirkdavau ir daug ką gražaus rasdavau, o dabar kažkaip nebe. Na galima ten rasti kažką tokio, ką namie nešiot galima būtų, ar į gamtą, o šiaip, dabar parduotuvėse per išpardavimus galima rast pigesnių ir gražesnių rūbų nei skuduryne, plius jie bus nauji:)

Ko nesuprantu, tai kaip žmonės perka apatinį trikotažą, maudymosi kostiumėlius panešiotus, vien nuo tokios minties nupurto mane schmoll.gif
Atsakyti
tikrai skudurynuose galima rasti gerų dalykų, ne tik drabužių, bet ir visokių smukmenėlių, esu radusi karolių, laikrodį veikiantį.. ax.gif
bet labai dažnai pasitaiko super gražūs ir nauji rūbai, bet jie toookie platūs, turbūt veža iš us tai ten daugiau apkūnių žmonių biggrin.gif ir šiaip pastaruoju metu pastebėjau, jog labai jau kainas keliasi tos pardavėjos skudurynuose..
Atsakyti
dabar HUMANOJE visuose parduotuvese prekes po 7 lt thumbup.gif biggrin.gif

as nusipirkau kelius rubelius ,nu zinot tikrai super ,ir nenudeveti biggrin.gif ,kai pasiziuriu cia forume tokios kainos kaip pas kurias devetu rubu tai norisi varyti i skuduryna ir prekintis doh.gif lotuliukas.gif

karta cia nusipirkau maikute uz 10lt +siuntimas ,tai kaip gavau vos nenukritau doh.gif tik tinkama grindis plaut ir tiek.
tai kaip pagalvojus geriau jau i skuduryna nueiti ,negu pirkti daikto nepaciupinejus
Atsakyti
Man tokiais tarpais uzeina su tais labdarynais..karatis uzsiciklinu i juos tik vaiksciot, kartais pro sali einu ir net neuzsuku, paskui vel.. smile.gif bet neturiu nieko blogo pries juos, po namus vaiksciot man brangiu rubu juk nereikia rolleyes.gif tik is ten niekad nepirkciau kokiu apatiniu schmoll.gif galima uztikti graziu ir pigiu rubu ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 02 15, 16:57)
dabar HUMANOJE visuose parduotuvese prekes po 7 lt  thumbup.gif  biggrin.gif

as nusipirkau kelius rubelius ,nu zinot tikrai super ,ir nenudeveti  biggrin.gif  ,kai pasiziuriu cia forume tokios kainos kaip pas kurias devetu rubu tai norisi varyti i skuduryna ir prekintis  doh.gif  lotuliukas.gif


humanoj neretai ir po 3 lt būna. o dėl forumo gi kai kas bizni tokį daro - nuperka dėvėtą, kainą tris kartus kilst ir vėl parduoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 02 15, 17:29)
Man tokiais tarpais uzeina su tais labdarynais..karatis uzsiciklinu i juos tik vaiksciot, kartais pro sali einu ir net neuzsuku, paskui vel.. smile.gif  bet neturiu nieko blogo pries juos, po namus vaiksciot man brangiu rubu juk nereikia rolleyes.gif  tik is ten niekad nepirkciau kokiu apatiniu schmoll.gif  galima uztikti graziu ir pigiu rubu ten ax.gif

apatiniu tai as ir net net neziuriu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2009 02 15, 20:13)
humanoj neretai ir po 3 lt būna. o dėl forumo gi kai kas bizni tokį daro - nuperka dėvėtą, kainą tris kartus kilst ir vėl parduoda smile.gif

geras biggrin.gif ir po 3 buna g.gif nemaciau bigsmile.gif nors as retai ir vaikstau po juos lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Anksčiau gal ir būdavo įmanomą ką nors gražaus rasti, bet dabar... kainos didesnės nei parduotuvėse, o žmonių tai irgi patyliu ax.gif matyt jau rimtai krizė... g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 15, 21:13)
humanoj neretai ir po 3 lt būna. o dėl forumo gi kai kas bizni tokį daro - nuperka dėvėtą, kainą tris kartus kilst ir vėl parduoda smile.gif

maciau, kad forume ideta tokiu baisiu rubeliu is skudurynu. nu zodziu net slykstus. o kainas uzsiplesusios belekaip.
Atsakyti
Siandien Kaune, pilies IKI, Humanoje (antram aukste) viskas po 3lt thumbup.gif thumbup.gif
Nezinau ar ta akcija vyksta vida diena, bet as pries valanda grizau is ten apsiprekinus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajoncek @ 2009 02 18, 17:02)
Siandien Kaune, pilies IKI, Humanoje (antram aukste) viskas po 3lt  thumbup.gif  thumbup.gif 
Nezinau ar ta akcija vyksta vida diena, bet as pries valanda grizau is ten apsiprekinus  thumbup.gif

O as vakar uztikau HUMANOJE kur salia IKI buvusio VITEBSKO, tai viskas po 5 Lt, dar sake visa savaite tokia kaina bus, o nuo 23 d. bus nauji drabuziai.
Taip pat kai ka gero radau thumbup.gif
Atsakyti
ŽINOT, SKAITAU TEMELĘ IR JUOKAS SUĖMĖ, OGI SĖDŽIU VISA SKUDURINĖ lotuliukas.gif KELNĖS ,MEGZTUKAS IR MAIKUTĖ. MĖGSTU PASIKNISTI IR RANDU TIKRAI NEBLOGŲ RUBELIŲ.VIENĄ KART NET KOMPLIMENTĄ GAVAU KAD STILINGAI APSIRENGUS.TURIU SAVO SPINTOJ IR NEXT KOSTIUMĖLĮ (16LT)IR DAR DAUG VISOKIŲ STILINGŲ RUBELIŲ. TAIP PAT VAIKAMS ŽAISLIUKŲ NUPERKU. NET IR DRAUGĖM FAINĄ RUBELI RADUS NUPERKU.
Atsakyti
Skudurynas yra gerai mirksiukas.gif pažįstama nuolat juose knisasi, nors pinigų turi kaip šieno, ji nediba, laiko yra... tai kokių gerų dalykų užranda... ax.gif
Atsakyti