Įkraunama...
Įkraunama...

Dėvėti rūbai ir batai iš kuistukų/second hand'ų

labukas. cia buvau sia savite devetu drabuziu parduotuveje taikos pr. 29 kur humana klaipedoje o salia buvo dar viena padevetu,tai ten, klausiau nestandartiniu drabuziu(siuo atveju siokiu tokiu kelniu raiteliuko), sake kad neturi, bet sake kad kazkur sandelys silutes plente yra,ten gal butu, gal kas zinote is klaipedieciu kur tas sandelys tiksliai yra? sake kazkoks baltas pastatas, sandelys uz kazkokios masinu pardavyklos mercedes ne mercedes , nepamenu jau... sake lyg darbiniu drabuziu buna ten.. na as jau taip gerai nepamenu,tad sunku atgaminti man.. doh.gif blush2.gif

o beje silutes plente vakar buvau 23A bet ten nebuvo jokios padevetu drabuziu parduotuves, ten keramikos kazkokia parduotuve pagal adresa rasta internete, gal persikele kitur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(stud @ 2009 11 14, 01:57)
labukas. cia buvau sia savite devetu drabuziu parduotuveje taikos pr. 29 kur humana  klaipedoje  o salia buvo dar viena padevetu,tai ten, klausiau nestandartiniu drabuziu(siuo atveju siokiu tokiu kelniu raiteliuko), sake kad neturi, bet sake kad kazkur sandelys silutes plente yra,ten gal butu, gal kas zinote is klaipedieciu kur tas sandelys tiksliai yra? sake kazkoks baltas pastatas, sandelys uz  kazkokios masinu pardavyklos mercedes ne mercedes , nepamenu jau...  sake lyg darbiniu drabuziu buna ten.. na as jau taip gerai nepamenu,tad sunku atgaminti man.. doh.gif  blush2.gif

o beje silutes plente vakar buvau 23A bet ten nebuvo jokios padevetu drabuziu parduotuves, ten  keramikos kazkokia parduotuve pagal adresa rasta internete, gal persikele kitur? g.gif



nebereikia, jau radau, kadangi nesulankaus tokiose parduotuvese tai sunku sugaudyti, tik kas del nestandartiniu daiktu ir del ideju persidaryti ka nors i kita daikta nueinu smile.gif
Milastina, UAB
Šilutės pl. 115C, II a., LT-95112 Klaipėda



Įmonės duomenys Telefonas (46) 343865
dar yra silutes pl 21 tokie sandeliai, urmu drabuziai gal kam reiks.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2009 09 01, 13:10)
man patinka dėvėti rūbeliai ir visai nesvarbu, kad kažkas jau juos nešiojo  smile.gif  ir labai man keistai atrodo, kai merginos bjaurisi dėvėtų rūbų parduotuvėmis, o tokių tikrai pažįstu

Man irgi patinka tokių rūbai ir gražių galima rasti, ir kokybiškų ir kaina prieinama. Nes naujiems rūbams pinigėlių neužtenka. O iš dėvėtų rūbelių vis kažką galima prisirinkti.
Atsakyti
Pylimo g. netoli stoties yra devetu batu parduotuve, bet as ten nepirkciau, nes kainos man atrodo per dideles, kaip uz devetus batus ax.gif
Atsakyti
Jo..geras dalykas...o pas mus yra krautuvėlė,kur beveik visi nauji ir su etiketėm už dėvėtų kainą, tai pasišopinau su dukrelėm, net saldu...kokybė gera, kaina juokinga...visokios maikutės, bliuskutės po 2lt, geresnės 3-4lt...radau rankinę fain už 3lt...nu žodžiu...rojus...
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2009 12 01, 19:28)
Jo..geras dalykas...o pas mus yra krautuvėlė,kur beveik visi nauji ir su etiketėm už dėvėtų kainą, tai pasišopinau su dukrelėm, net saldu...kokybė gera, kaina juokinga...visokios maikutės, bliuskutės po 2lt, geresnės 3-4lt...radau rankinę fain už 3lt...nu žodžiu...rojus...


Kur cia toks "taskas"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2009 11 26, 15:16)
Pylimo g. netoli stoties yra devetu batu parduotuve, bet as ten nepirkciau, nes kainos man atrodo per dideles, kaip uz devetus batus ax.gif

užtat reikia ir pavaikščioti po parduotuves ir apsižiūrėti kur kokios kainos, kad nepermokėti. Nes kartais tokių pačių batų kainos namažai skiriasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staselė: 23 gruodžio 2009 - 19:50
QUOTE(mirattes @ 2009 07 22, 14:14)
Vilniuje, salia ukmerges maximos yra nebloga batu parduotuve. Man regis tai devetu batu, bet atnaujintu shopas. O gal ir nauju ir devetu. Daznai uzsuku ir turiu kelias poras nusipirkusi. Uz odinius batelius nesu smokejusi daugiau kaip 45 lt. Bet kainu yra ivairiu

Ten kur batai sukabinti an sienos ? smile.gif

Tai ten labai gera parduotuve, daug geru, kokybisku batu, kainos nesikandzioja, pirkau ne viena karta, politika tokia : uzsienije yra parodomieji batai, tipo matuotis zmonems ir t.t. tai tos parduotuves seimininkas superka tokius batus matuotus, su broku ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Koop @ 2009 12 01, 22:41)
Kur cia toks "taskas"?  ax.gif



Man irgi įdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elena1215 @ 2010 01 08, 12:51)
Man irgi įdomu ax.gif


sveikutes! 4u.gif jei kam idomu...radau nebloga pardaveja devetais rubais Klaipedoje. Jis vezasi po nedaug bet gera kokybe ir kainos geros ,pvz. mixa pirkau po 9 litus . Turi ir rusiuotus drabuzelius ir nauju ten daug dideliuose maisuose po 8, duoda nuolaidas perkant didesni kieki bei pristato ir kitus miestus... siaip man patiko...jei ka sudomino rasykite...smile.gif))
Atsakyti
Aš neturiu nieko prieš prieš dėvėtų draubužių parduotuves 4u.gif Juk ten irgi galima rasti kokį drabužėlį už kelis litukus, kurie firminėse parduotuvėse kainuoja kelis šimtus. Kartais net drabužių iš kuistukų kokybė būna geresnė negu iš parduotuvių mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur Vilniuje padevėtus perliukus perkate? 4u.gif
Atsakyti