Įkraunama...
Įkraunama...

Dėvėti rūbai ir batai iš kuistukų/second hand'ų

Dazniausia juose galima rasti, daug geresniu rubu negu lietuviskose parduotuvese wub.gif
Atsakyti
Gesniu... Kaip pvz. sugedes uztrauktukas,netinkamas dydis..... Siuvejai sumoki 25 litus,pridedi pirkimo kaina....
Savikaina iseiin panasi kaip naujo rubo.....
Merginos,-spresti jums....
Atsakyti
as tai retkarciais uzeinu i padevetu rubu parduotuve. ypac domina rubeliai vaikui. kartais randu neblogu prekiu, tarkim kelnes ar megztuka pavyksta nupirkti labai pigiai - o tai labai puiku, nes geru rubeliu ir nereikia, mano nuomone, vaikui po kiema duotis.
iprastai, dauguma, t.y. bevik visus rubelius vaikui perku naujus-turguje arba parduotuveje, tarkim iseiginius rubelius ir pan. bet , kaip mnejau kartais nuperku ir deveta rubeli po kiema lakstyti:)
Atsakyti
QUOTE(kosiute @ 2011 04 29, 21:58)
Dazniausia juose galima rasti, daug geresniu rubu negu lietuviskose parduotuvese wub.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Laurencija888 @ 2011 04 30, 12:11)
Gesniu... Kaip pvz. sugedes uztrauktukas,netinkamas dydis..... Siuvejai sumoki 25 litus,pridedi pirkimo kaina....
Savikaina iseiin panasi kaip naujo rubo.....
Merginos,-spresti jums....

na nezinau po kokius skudurynus jus vaikstote jejgu jusu tokie atsiliepimai... doh.gif as pvz turiu nugriebus laboutin'o batus uz 50 Lt, chanel rankinuka uz 15, jau nesneku apie Escada maikute ir t.t.
Nezinau kodel lietuviai taip linke i krastutinumus doh.gif
Atsakyti
O as radau UGG originalius uosvienei uz 20 lt lotuliukas.gif Man laai patinka devetuose pasikuisti nes randi nauju , firminiu ir juokingomis kainomis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svencele @ 2011 04 30, 14:06)
O as radau UGG originalius uosvienei uz 20 lt lotuliukas.gif Man laai patinka devetuose pasikuisti nes randi nauju , firminiu ir juokingomis kainomis lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
ypac visokiuose miesteliuose ir kaimeliuose... blush2.gif
man rtai juokinga kai zmones varo ant devetu drabuziu ir perka gariunuose... doh.gif arba kai vaidina, akd neperka, o nusiema sporto klube drabuzi, o ant jo etiketes tusinuku kaina uzrasyta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

as daznai nuvaziuoju i Nemencine pasikvaklineti ir i Aukstdvari (nes ten arti mano sodybos)... tai jezaw kiek zvagzdziu ten perkas - mildazyte, Vitkus, Vecerskis su zmona, Meda, Daina Bileviciute isvis jau vietine biggrin.gif ir dar kazin kiek esu macius... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 04 30, 15:10)
drinks_cheers.gif
ypac visokiuose miesteliuose ir kaimeliuose...  blush2.gif
man rtai juokinga kai zmones varo ant devetu drabuziu ir perka gariunuose...  doh.gif arba kai vaidina, akd neperka, o nusiema sporto klube drabuzi, o ant jo etiketes tusinuku kaina uzrasyta  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

as daznai nuvaziuoju i Nemencine pasikvaklineti ir i Aukstdvari (nes ten arti mano sodybos)... tai jezaw kiek zvagzdziu ten perkas - mildazyte, Vitkus, Vecerskis su zmona, Meda, Daina Bileviciute isvis jau vietine  biggrin.gif ir dar kazin kiek esu macius...  doh.gif

drinks_cheers.gif mano kelios garsios pazistamos ir sakesi kad neperka lotuliukas.gif bet sutikau kuistukuose tiek ilindusias ir besikuiciancias , juokiausi iki asaru lotuliukas.gif jau geriau devetuose gero ka nors ir pigiai surasti nei pirkti turguje ar gariuonuose doh.gif nesuprantu ir as tokiu zmoniu kurie nusiteike pries devetus g.gif tiesa vakar drauge ESCADA vakarine suknele silkine uz 70 lt nauja su etiketemis pirko, pavydejau netgi jai to grozio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svencele @ 2011 04 30, 15:09)

manau, kad yra kruvos dalyku, kur kitur galima islaidauti ir netaupyti - keliones, teatrai, knygos ir t.t. o metyti smutkems, kurios moraliskai pasensta jau po poros savaiciu - nesamone doh.gif jeigu kuistukuose gali nusipirkti nuostabu, net nauja su etikete daikta 10 kartu pigiau tai kodel nepirkti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svencele @ 2011 04 30, 15:09)
jau geriau devetuose gero ka nors ir pigiai surasti nei pirkti turguje ar gariuonuose  doh.gif

Gariūnai tai ne turgus lotuliukas.gif
O šiaip tai jei alternatyva turgus ar dėvėti, tai balsuoju už dėvėtus - nors ir nenauji, bet kokybės gali rast nepalyginamai geresnės už turginę smile.gif
QUOTE
nesuprantu ir as tokiu zmoniu kurie nusiteike pries devetus g.gif

kiekvienas turim teisę rinktis 4u.gif aš dėvėtų drabužių nebrokuoju, bet, pvz., naudotų baldų nenorėčiau schmoll.gif
QUOTE(Sonie @ 2011 04 30, 15:13)
manau, kad yra kruvos dalyku, kur kitur galima islaidauti ir netaupyti - keliones, teatrai, knygos ir t.t. o metyti smutkems, kurios moraliskai pasensta jau po poros savaiciu - nesamone  doh.gif jeigu kuistukuose gali nusipirkti nuostabu, net nauja su etikete daikta 10 kartu pigiau tai kodel nepirkti? blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na del naudotu baldu nesutinku.Pas mane antikvariniai baldai, naudoti, labai grazus ir nelabai kur tokius rasi smile.gif be to ju verte tik kyla , o moderniu krenta:D nekeisciau i jokiu kitus baldus smile.gif
Na cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svencele: 30 balandžio 2011 - 14:39
QUOTE(svencele @ 2011 04 30, 15:37)
Na del naudotu baldu nesutinku.Pas mane antikvariniai baldai, naudoti, labai grazus ir nelabai kur tokius rasi smile.gif  be to ju verte tik kyla  , o moderniu krenta:D nekeisciau i jokiu kitus baldus smile.gif
Na cia tik mano nuomone 4u.gif

turėjau minty ne grožį ir vertę, bet priimtinumą smile.gif
Atsakyti
Na i svetaine gal ir pastatyciau kazkieno naudotus baldus, bet aju i miegamaji nenoreciau... taip pat kaip ir indu... ne uz ka nenoreciau naudotu, kad ir kokie nuostabus jie bebutu doh.gif
Atsakyti