Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dėvėti rūbai ir batai iš kuistukų/second hand'ų
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
vesta.s.
Kaip jus ziurite i dewetus rubus?Ar turite tokiu garderobe ir netgi lb patinkanciu.Praejau cia kada pro "labdaryna" pamaciau "perliuku",nes istikruju tai yra zymiu kompaniju gaminiai(tik deveti).Ir dar labai pigu,tai pagal fantazija weliau pasidarai :topini" drabuzeli.
Is wis ka jus manote apie tokius rubus?(devetus)
Jurgitele
perku ir vaikams ir sau biggrin.gif tik va vyrui nieko nesu nupirkusi, nes jam neitinku g.gif o siaip tikrai galima rast daug zymiu firmu dzabuziu ir kokybe gera , pvz, as patenkinta tokiomis pardatkemis, ir kokybiska ir nebrangu thumbup.gif
Silvy
As retkarciais uzsuku i devetu drabuziu pardas,tik neturiu as kantrybes ten kuistis blush2.gif Esu nusipirkusi super fainas odines pirstinaites,labai stilinga dirza "Miss Sixty",kuris tik siais metais aprangoj pasirode ir kainuoja virs 100lt,kai as mokejau 15lt tongue.gif Karta radau labai daile maikute,firma "United Colors of Beneton",sumokejau juokingai mazai-5lt,nors maikute buvo visiskai nauja.
Jei tureciau daugiau kantrybes ir laiko,jauciu rasciau ir daugiau fainu smutkiu biggrin.gif
Ašara
Specialiai nevaikštau, bet jei pasitaiko koks pakeliui, retkarčiais užsuku. Vat ir vakar užsukom į vieną su dukra, tai ji rado sau naujutėlę bliuzelę labai įdomią už 5 lt, dar mačiau labai labai fainus kaip naujus Diesel baltus bridžus, gaila vienu dydžiu per dideli.
saugerda
Aš tai daugiausia perku vaikams,sau nemoku ieškoti,bet kažką gal ir esu sau nusipirkus,jei tikrai rasčiau tikrai be problemų nusipirkčiau,nes ten daug geresni rūbai nei turguj ar bazėse.
Nerytė
Skudurynai vaikams kažkoks išganymas, kai jie taip greitai auga, duodasi kieme thumbup.gif , juk jei vaikelis padauža, tai nepripirksi naujų drabuželių n... juk jie tokie brangūs...
lepune
aš anksčiau rengiausi vien tik ten pirktais rūbais, bet tai daugiau diktavo mano pajamos.. o dabar niekada neužeinu, bet jau pasiilgau. tiesa, kartais yra labai neblogų drabužėlių, bet reikia žinot kur eit, o aš nebežinau.. pavydžiu toms, kurios moka susirasti ir atrodyti originaliai.. o man reikia pagalbos, gal kas žino pigių gerų rūbų, apart dalmetos, nes ji tai užsibrangina už naujesnius drabužius..
natie
sawaitgali buwai rokisky, tei gryzau apsipirkus su dwiem maisais is skudurynu biggrin.gif radau PASAKISKU dalyku o ypac dirzu ir tasiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
*Violeta*
Aš irgi i ''labdarynus'' užsuku mirksiukas.gif tikrai galima rast naujų ir gražių drabužiukų smile.gif perkuosi sau ir mergaitei, vyrui retai smile.gif
morgana
anksciau niekada nepirkdavau, nes viskas smirdedavo, atrodo paplyse, suglamzyta, nusitryne ir t.t. - paprasciausiai neuztaikydavau ant normalios parduotuves. karta netycia uzejau i nauja atidaryta - tai nusipirkau labai fein suknele thumbup.gif - "Stiliuj" viena manekene Londone ja apsivilkusi nufotografuota 4u.gif dar sijonuka toki faina, bliuskuciu vasarai po 10-15 lt.
cia nuo laimes priklauso - gali eiti ir nieko nerasti, o kartais gali uztaikyti ant kokio super daikciuko biggrin.gif
Vineta
QUOTE(natie @ 2005 04 27, 08:47)
sawaitgali buwai rokisky, tei gryzau apsipirkus su dwiem maisais is skudurynu biggrin.gif radau PASAKISKU dalyku o ypac dirzu ir tasiu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

O aš tai kartais specialiai apsipirkti į Varėną važiuoju ir grižtu su pilna bagažine rūbelių (padėvėtų) sau ir vaikui.
lepune
gal kas žino kokių pigių dėvėtų drabužių turgų??? gyvenu Kaune, bet labai neapsišvietusi jaučiuosi.. norisi irgi susirast kokių vienetinių drabužėlių, visgi pavasaris, bet dalmetose man pigu, tai logiškai mastant turguose gal ir bjauriau rinktis, bet nereikia už patalpas mokėt, tai jie turėtų būt pigesni.. gal aplink Kauną miesteliuose tokių yra???
Ugniaplaukė
As vis pabandau uzsukti, bet lig siol nepoavyko nieko gero aptikti sad.gif

Gal kas zino konkreciai kokia parduotuve, kur galima ir mazu dydziu rasti ir ka nors originalaus, nes Pylimo gatveje poroj buvau uzsukusi, kazkaip nieko doro..

gal prie Gerosios Vilties Humana parduotuveje ko nors padoraus buna?
verdana
Aš neseniai Humanoje Trakų g. nusipirkau beveik naują salotinę bliuzelę už 15 lt. Labai norėjau pavasariui ko nors tokio ryškaus. Tik sakyčiau kiek brangoka.
Jolale
niekada neuzeinu, bet matau, kad verta. Pardese niekaip sau dirzo jokio normalaus rast negaliu - kai issirenku, tai ir kainuoja jis virs 100...
Ryt-poryt uzleksiu i koia Humana pasidairyt
Salomeja
as anksciau daug pirkdavau devetuose.
dabar mazai, nes nieko nerandu, beto normaliose pardotuvese per ispardavimus igiau.
edinka
Kur jūs tokių brangių HUMANA parduotuvių randate? Na, yra viena ir Šiauliuose, kur rinktinės prekės brangokos. Tačiau kitoje max prekių kaina 12 litų ir <. Būna tikrai gerų drabužėlių. O vaikams - palaukiu, kol kainuoja 1-2 litus ir tikrai thumbup.gif randu.
natie
QUOTE(millena @ 2005 04 27, 16:30)
niekada neuzeinu, bet matau, kad verta. Pardese niekaip sau dirzo jokio normalaus rast negaliu - kai issirenku, tai ir kainuoja jis virs 100...
Ryt-poryt uzleksiu i koia Humana pasidairyt
*

wat didziuosiuose miestuose ir dirzai neapsimoka pirkt aisku geriau nei 100lt, wat as apsalus buwau kai rokisky pirkau wis randu koki ir klausiu kiek, atsakymas siauras litas, platus -du,ir ne esme ar jie superiniai ar drioxli, o ti panos neperka tokiu del kuriu pwz.wilnietes apsta, tei si kart parsiweziau apie 8 dirzus is ju du nieko nekainawo padowanojo thumbup.gif
ViShy
QUOTE(Salomeja @ 2005 04 27, 16:38)
as anksciau daug pirkdavau devetuose.
dabar mazai, nes nieko nerandu, beto normaliose pardotuvese per ispardavimus igiau.
*

O po tu ispardavimu paprastose parduotuvese vos ne kas trecia vaiksto su tais paciais rubeliais... biggrin.gif
Silvy
QUOTE(natie @ 2005 04 27, 10:47)
sawaitgali buwai rokisky, tei gryzau apsipirkus su dwiem maisais is skudurynu biggrin.gif radau PASAKISKU dalyku o ypac dirzu ir tasiu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

As savo isvardytas gerybes pirkau Utenoje ,kai pas gimines nuvaziuoju,tai ir labdaryna aplankau tongue.gif Kaune tai sunkus atvejis,"Dalmetoj" labai brangu,mano akimis ziurint.Jei jau koks apynaujis rubelis tai ir kaina atatinkama smile.gif
natie
QUOTE(asilisa @ 2005 04 27, 18:18)
As savo isvardytas gerybes pirkau Utenoje ,kai pas gimines nuvaziuoju,tai ir  labdaryna aplankau tongue.gif Kaune tai sunkus atvejis,"Dalmetoj" labai brangu,mano akimis ziurint.Jei jau koks apynaujis rubelis tai ir kaina atatinkama smile.gif
*

oj tie mazi miestukai ROJUS mum is didmiesciu thumbup.gif
nufnuf
Senesne tema yra cia ten jau nemazai parduoruviu aptarta mirksiukas.gif paskaitykit tongue.gif
Pikciurna_
O as cia neseniai Humanoje nusipirkau Vera Moda zomsini svarkeli, kainavo 22lt. Bet thumbup.gif jis toks nesusagstomas, o per viduri su raisteliais surisamas laaabai graziai atrodo thumbup.gif Dar isisegiau tokia blizgancia sage ( laumzirgi ), tai vaizdelis wub.gif Pastebejau net kelis pavydzius zvilgsnius is moteru puses... laugh.gif
O siaip karts nuo karto uzsuku ir vis ka nors ax.gif gero randu.
Salomeja
Maciau kaune antradieni irgi humana atidarys. cia ozeskien gatveje, kur dalmeta buvo.
Salomeja
ai del tu ispardavimu tai sutinku , kad visos vienodos laksto. bet kaip skaudu buna kai randi devetuose faina ruba ir netinkamo dydzio. parduotoveje tai reciau nutinka doh.gif
ViShy
QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 04 28, 13:50)
O as cia neseniai Humanoje nusipirkau Vera Moda zomsini svarkeli, kainavo 22lt. Bet  thumbup.gif  jis toks nesusagstomas, o per viduri su raisteliais surisamas laaabai graziai atrodo  thumbup.gif  Dar isisegiau tokia blizgancia sage ( laumzirgi ), tai vaizdelis  wub.gif  Pastebejau net kelis pavydzius zvilgsnius is moteru puses...  laugh.gif
O siaip karts nuo karto uzsuku ir vis ka nors  ax.gif  gero randu.
*

wow pavydziu wub.gif mirksiukas.gif
Pikciurna_
QUOTE(ViChy @ 2005 04 28, 19:17)
wow pavydziu  wub.gif    mirksiukas.gif
*

ax.gif pastebejau, kai eini su tikslu ka nors gero rasti niekada nesiseka, o kai uzeini siaip... ir tik ziurineji, tada ka nors gero netycia ir pamatai blush2.gif
Mamai Mexx palaidine irgi ten radau... ax.gif
Silvy
QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 04 28, 19:55)
ax.gif  pastebejau, kai eini su tikslu ka nors gero rasti niekada nesiseka, o kai uzeini siaip... ir tik ziurineji, tada ka nors gero netycia ir pamatai  blush2.gif
Mamai Mexx palaidine irgi ten radau...  ax.gif
*

Man irgi tas pats cry.gif Kai jau susiruosiu siaubt skuduryna,nieko gero ten nerandu,o va keliskart praeidama uzsukau,tai radau graziu rubuku puskes dukrytei thumbup.gif ,rankine labai stiliova thumbup.gif :superBeje,Kaune juos radau,tik skudurynas tai tokioj bakuzej nesimpatiskoj isikures,matyt mazai kas uzsuka,todel man ir pasiseke
another
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 04 27, 15:02)
As vis pabandau uzsukti, bet lig siol nepoavyko nieko gero aptikti sad.gif
gal prie Gerosios Vilties Humana parduotuveje ko nors padoraus buna?
*

Del HUMANOS tai nezinau, nes nevaisktau ten- manau, kad ten kainos uzkeltos schmoll.gif Bet Gerosios Vilties stoteleje yra kia parduotuve- ten labai daug nauju rubu, net batu nauju buna thumbup.gif Vat ten tai tikrai verta uzsukti thumbup.gif
Frosted
QUOTE(Will @ 2005 04 30, 10:33)
Del HUMANOS tai nezinau, nes nevaisktau ten- manau, kad ten kainos uzkeltos  schmoll.gif  Bet Gerosios Vilties stoteleje yra kia parduotuve- ten labai daug nauju rubu, net batu nauju buna  thumbup.gif  Vat ten tai tikrai verta uzsukti  thumbup.gif
*

Kurioj cia vietoj? As tai niekaip neuztaikau ant nauju rubu, tai ir iseinu tusciom rankom doh.gif
another
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 10:51)
Kurioj cia vietoj? As tai niekaip neuztaikau ant nauju rubu, tai ir iseinu tusciom rankom  doh.gif
*

Gerosios Vilties stoteleje, toje, kur i Lazdynu puse. Islipi ir matai lange uzrasa "nauji rubai vasarai" (ar kazkaip panasiai)

Nauju rubu dar buna parduotuveje Domininkonu gatveje (nr, berods, 7), tik ten kainos kiek didesnes cool.gif
Ir dar Laisves pr 125 atsidare nauja parduotuve, tai ten isvis nemaciau rubu be etikeciu doh.gif Kainos, zinoma, didokos, bet gerokai mazesne nei iprastose parduotuvese ir kokybe thumbup.gif Ta parduotuve ant namo kampo, tai tikrai rasi smile.gif
Ieva-Pieva
tik naujais rūbais prekiaujama Ševčenkos/Švitrigailos sankryžoje. kaip tik matavausi Mexx juodą kostiumelį (62 Lt), tik man dydžiu per didelis buvo cry.gif
dar geri nauji rūbai yra Kalvarijų g., sakryžoje su Žalgirio g., naujam name thumbup.gif
Frosted
Will, aciu uz adresiukus 4u.gif Reikes skirti kokia diena ir prasinesti po padevalkes, garderoba atnaujinti ax.gif

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 04 30, 12:17)
dar geri nauji rūbai yra Kalvarijų g., sakryžoje su Žalgirio g.,   naujam name  thumbup.gif
*

O kainos? blush2.gif
another
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 11:25)
O kainos?  blush2.gif
*

Kaip iprastoje parduotuveje.
Maikute apie 30-40lt blink.gif
Frosted
QUOTE(Will @ 2005 04 30, 12:30)
Kaip iprastoje parduotuveje.
Maikute apie 30-40lt  blink.gif
*

Nu va man taip ir pasirode... Todel ir neejau, nors man netoli visai iki jos. Kol kas tongue.gif
Indijaa
gal kas zinot kur klaipedoj butu geresne parduotuve...bandziau eiti i 'madija' bet ten uz kokia tai bliuskute [neipatinga] apie 15litu...ojoj ...nu zinot brangu kaip is second hand... o dar i kazkokia uzhejau tai net noras praejo ko nors ieskoti... marskinukai 27 litai!!! baisu.. bliuskute po 20 ... ar taip galima? schmoll.gif
vesta.s.
O gal kas nors perka "second hand'e" tik del to kad po to kaip jau sakiau pasidaro topini drabuzeli?
Na pwz.as susiplesiau dzinsiukus ir dabar labai stiliowai atrodo biggrin.gif
gal kas turit kitu ideju?

P.S.NELABAI I TEMA.ATSIPRASAU rolleyes.gif
Vilione
"Gausa" Šiauliuose ir man patiko- tiek perliukų vakar prisižiūrėjau tongue.gif
Dabar mąstau: mačiau vakar vieną neblogą tašikę už 4 Lt., ji tokia a-la pinta (nu madingos dabar tokios), tai jei ant jos prisiūti kokių gėlyčių, karoliukų ir bus man tašė vasarai, kokios aš noriu 4u.gif
Tik klausimas, ar brangiai kainuoja tos medžiaginės gėlės???
Salomeja
nu jau koki faina sijona siandien radau. toki kaip pilna mango pardose ir zurnaluose, toks kaimietiskas, nemoku ppasakot, primena senovini pasijoni. ir kainavo tik 22lt. naujas, su etiketem, kazkur 25 svarus kainavo:))))
V&A
QUOTE(Indijaa @ 2005 05 03, 16:07)
gal kas zinot kur klaipedoj butu geresne parduotuve...bandziau eiti i 'madija' bet ten uz kokia tai bliuskute [neipatinga] apie 15litu...ojoj ...nu zinot brangu kaip is second hand... o  dar i kazkokia uzhejau tai net noras praejo ko nors ieskoti... marskinukai 27 litai!!! baisu.. bliuskute  po 20 ... ar taip galima?  schmoll.gif
*

"madija" tai prie seno turgaus?
jei taip tai ta parduotuve man visai patinka.kartais buna nuolaidos 50proc.tai labai apsimoka,bet nelabai uztaikau sad.gif
daugiau geresniu parduotuviu nesu radys klaipedoj
slyva
O as sian karoliniskese Next marskinukus trikotazinius nusipirkau. 3Lt! Pagriebiau nei nesimatavusi, jei ka, tai ir padovanot kam nors gaila nebus wink.gif
body
seip daug kas sako kad kaimuose skudurynai neblogi, pati keleta kartu esu buvusi ir tikrai pastebejau kad ten kitokie drabuziai, stilingesni, gal kaimieciai tokiu neperka ;D
o is parduotuviu, tai man patinka humana, ten irgi visai nebloga drabuzeliu kokybe...
Meida X
Labai geras dalykas tos parduotuvės thumbup.gif Labai gaila, kad mažai laiko turiu po jas vaikščioti, tai išvis nereikėtų naujų rūbų pirkiot smile.gif
lepune
QUOTE(body @ 2005 05 19, 10:31)
seip daug kas sako kad kaimuose skudurynai neblogi, pati keleta kartu esu buvusi ir tikrai pastebejau kad ten kitokie drabuziai, stilingesni, gal kaimieciai tokiu neperka ;D
o is parduotuviu, tai man patinka humana, ten irgi visai nebloga drabuzeliu kokybe...
*

o gal tu žinai tuos kaimus su stilingesniais drabužiais?
man irgi laiko trūksta po tas parduotuves vaikščioti cry.gif o mieste kai užbėgu kokį šeštadienį kavos su draugėm išgert,tai užsuku ir į pardes.. aišku naujas.. ech ir vėl išsileidžiu neplanuotai sad.gif
nufnuf
QUOTE(slyva @ 2005 05 10, 20:32)
O as sian karoliniskese Next marskinukus trikotazinius nusipirkau. 3Lt! Pagriebiau nei nesimatavusi, jei ka, tai ir padovanot kam nors gaila nebus wink.gif
*

o cia kokioj pardej?gal kartais saturne?
slyva
QUOTE(Marmelada @ 2005 05 19, 15:08)
o cia kokioj pardej?gal kartais saturne?
*

Prie rimi asanaviciutes gatvej, ten lyg salia seimos klinika yra, tiksliai nepamenu.
Net
sveikutes! i tokias parduotuves ziuriu labai teigiamai: perkuosi rubelius ir sau ir savo vyrams: teciui, broliui ir vyrui. sau perkuosi reciau, nes reikia daug darbo ideti: ir ieskoti, ir matuotis, todel ne tik vargina, bet ir uzima daug laiko. Vyrams ypac su marskiniais paprasciau: pirmas kriterijus dydis, antras - sudetis, trecias - spalva ir bendras vaizdas. Gyvenu Kaune ir turiu kelis pagrindinius "taskus": Dalmeta buvisioje Iris parduotuveje ant savanoriu kalno zemaiciu sustojime, Dalmeta Laisvej ir dabartine Humana ozeskienej. Pastaroji yra nauja, sau dar nieko gero neradau, nes keista sistema-taciau tvarkinga ir ivestas rusiavimas paga spalvas. Bandziau Dalmeta prie Girstupio, bet dar nepasitvirtino...Sis shopingas priklauso nuo nuotaikos ir laimes...Pas mane laime ne didziausia jeigu palyginti su pazystamomis, bet nesiskundziu...sekmes beieskant!!!!
Valeri
Oi kaip pritariu "labdarkių" šalininkėms, nes ir pati gan neretai ten užsuku. Va, kad ir vakar nusipirkau labai fainą palaidinukę už 7 Lt "Next" firmos. Kažin ar ta firma garsi? Pastebėjau, kad dėvėtų rūbų parduotuvėse yra tikrai daug šios firmos drabužių ir gan neblogų. Šiaip nemažai rūbų esu įsigijusi būtent iš ten ir pastebėjau, kad jais esu labiau patenkinta nei pirktais bet kur kitur. Kas liečia originalumą, kainą, kokybę, tai drąsiai apsimoka pasikuisti second handuose. Na, o pats mėgstamiausias mano pirkinys iš ten, ko gero, "Morgan" odinė palaidinė. Taip taip... Tokia super sexy, atvira nugara, truputėlį gal rokeriška, bet taip subtiliai, žodžiu, - saldainiukas. Dar džinsiukais esu labai patenkinta kažkiokios "Divided" firmelės irgi iš ten pat. O apie visokias maikutes, šortukus, sukneles tai net nekalbu. Turiu jų pačių įvairiausių firmų firmelių ir vos už kelis litukus - viskas taip pat iš "ponių laimės" thumbup.gif
Bajm
o aš šeštadienį nusipirkau Humanoj pilkas kelnes, visiškai naujas
4 Lt
bus rudeniui ir žiemai į darbą tongue.gif
Salomeja
O as siastadieni pirkau baltus glamzytus marskinius"in wear" firmos. 9lt. man tiks ir prie kostiumelio kai reiks ir prie dzinsu ir liemeniu ivairiu:)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.