Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

Na, ką, tęsiam pokalbius toliau.
Senoji tema Čia


Sveikatytės visoms thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Linax, nuostabios naujienos pas tave drinks_cheers.gif Šaunuolė 4u.gif

Inc, dėkui už sveikinimus. Rašai: "labai įdomiai tu čia parašei apie tuos stiprius sąrėmius....čia rimtai tiroiditas turi įtakos? aš kiek žinau ir man buvo išskirtinai ilgi ir skausmingi praitą kartą g.gif "
Nežinau ar visoms tai turi įtakos, bet iš kitos pusės tai autoimuninė liga. Man ji pasireiškė tuo, kad buvo daugiau nei reikia vandenų. Iš pradžių galvojo, gal dėl kokios infekcijos, bet ištyrę pasakė, kad tai dėl mano ligos, kuri man taip pasireiškė per nėštumą. O kadangi raiščiai gimdos buvo pertempti, sakė ir skausmas buvo stipresnis, o po išstūmimo ilgai gimda negrįžo į vietą ar tai nesusitraukinėjo, neatsimenu kas ten turi darytis, tai todėl labai stipriai kraujavau iš karto po placentos užgimimo. Gyd. man sakė, kad dėl viso to kalta mano autoimuninė liga. Deja, gali ir kitas nėštumas ir gimdymas būti tokie. doh.gif Bet... ai, ko neištveriam dėl savo kleckučių. ax.gif

Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif
Turiu as skydliaukes problema verysad.gif Pries 2 menesius dariausi skydliaukes tyrimus, tai T4 ir T3 buvo zemiau normos, o TSH normos ribose. Gydytoja israse hormonu. Vakar pasidariau tyrimus pakartotinai, tai visi tie tyrimai jau normos ribose, tik kazkoks Anti TPO pas mane 2251,1 UI/ml, kai norma turi buti <12,00. Nesuprantu ka tai galetu reiksti doh.gif Gal galetumet padet issiaiskint ka tai reiskia unsure.gif
Atsakyti
Nu va, jau nauja temukė thumbup.gif , ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, kad priėmėt į savo būrį 4u.gif na va, pridaviau savo kraujo tyrimus, kitą savaitę eisiu echo ir konsultacijai. Gal reiks pareguliuot hormonus. Nes jau ir sąnariai vargina... vaje, kaip kokia bobutė jaučiuos. Lyg ir turėjo prisitaikyti organizmas per tuos 4 mėn, bet vis pokštus krečia. Praeitą kartą ATPO buvo ~ 600. Pažiūrėsim, kaip dabar- ar keičiasi, ar ne biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dovzil @ 2008 04 17, 22:15)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Turiu as skydliaukes problema  verysad.gif  Pries 2 menesius dariausi skydliaukes tyrimus, tai T4 ir T3 buvo zemiau normos,  o TSH normos ribose. Gydytoja israse hormonu. Vakar pasidariau tyrimus pakartotinai, tai visi tie tyrimai jau normos ribose, tik kazkoks Anti TPO pas mane 2251,1 UI/ml, kai norma turi buti <12,00. Nesuprantu ka tai galetu reiksti  doh.gif Gal galetumet padet issiaiskint ka tai reiskia  unsure.gif

Sveikutė. ATPO pas tave tikrai labai didelis. Rieškia, kad vis dar gaminasi antikūnai. O ką daryt tokiu atveju, kaip tik pas gyd paklausiu kitą savaitę. Nes situacija man rodos, panaši į mano.
Atsakyti
QUOTE(Karalaitė @ 2008 04 18, 11:10)
Sveikutė. ATPO pas tave tikrai labai didelis. Rieškia, kad vis dar gaminasi antikūnai. O ką daryt tokiu atveju, kaip tik pas gyd paklausiu kitą savaitę. Nes situacija man rodos, panaši į mano.

Eisiu antradieni pas gydytoja, ziuresiu ka pakemontuos. Ale sunku, kai cia ne savo gimtaja kalba kalbet reikia....kol issiaiskini viska doh.gif
Jei kiti hormonu tyrimai susireguliavo, gal sakau ir tas ATPO susireguliuos. g.gif Du menesius vartojau hormonus 25 stiprumo, tai sureguliavo juos. Gal stipresniu reikia g.gif Preitoj temelej kai skaiciau, tai supratau, kad jokie vaistai man to ATPO nepakeis. Nu zodziu doh.gif Susigalvojo moteriske vaiku turet, o va....skydliaukes problemu atsirado verysad.gif Net baisu pagalvot, kad trecia karta galeciau prarast vaikuti arba niekada ju neturet verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 18 balandžio 2008 - 10:45
Nenusimink dėl vaikučių, apgydžius šitą ligą ne viena iš čia besilankančių sėkmingai išnešiojo ir pagimdė leliukus drinks_cheers.gif , taip kad tikrai nenusimink. Rašei kad 2 mėnesius vartojai po 25 hormonu, tai galiu pasakyt, kad aš vartojau 2 metus po 100 ir tik dabar gavau iš daktaro leidimą būti nestuke.gif , bet būna kad ir po kelių mėnesių gydymo jau galima sėkmingai galvoti apie vaikutį. Svarbu labai viską išsiaiškinti su gydytojų.
O beje yra tikimybė kad hormonai šiek tiek nėštumo metu gali ir atsistatyti. Pas mane tfu tfu tfu kol kas jie pagerėjo, nors dar tik pirmas nėštumo trimestras praėjo, bet tikimės kad viskas ir toliau laikysis gerai thumbup.gif . Taip kad nenukabinkim nosyčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2008 04 18, 13:21)
Nenusimink dėl vaikučių, apgydžius šitą ligą ne viena iš čia besilankančių sėkmingai išnešiojo ir pagimdė leliukus  drinks_cheers.gif , taip kad tikrai nenusimink. Rašei kad 2 mėnesius vartojai po 25 hormonu, tai galiu pasakyt, kad aš vartojau 2 metus po 100 ir tik dabar gavau iš daktaro leidimą būti  nestuke.gif , bet būna kad ir po kelių mėnesių gydymo jau galima sėkmingai galvoti apie vaikutį. Svarbu labai viską išsiaiškinti su gydytojų.
O beje yra tikimybė kad hormonai šiek tiek nėštumo metu gali ir atsistatyti. Pas mane tfu tfu tfu kol kas jie pagerėjo, nors dar tik pirmas nėštumo trimestras praėjo, bet tikimės kad viskas ir toliau laikysis gerai  thumbup.gif . Taip kad nenukabinkim nosyčių  4u.gif

Gerai, nenukabinsiu 4u.gif
Matai, pas mane labai nedideli nukrypimai nuo normu buvo T3 ir T4 hormonu, gal todel taip greitai atstate g.gif O TSH normos ribose.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveikutes likimo drauges, oi kaip gerai, kad jau yra nauja temuke. Rasau, nes reikia pagalbos. Prasau patarkit kur nueiti pas gera endokrinologa Kaune. Jau butinai reikia pasitikrinti, bet nezinau kur. O pas Grigoni jau kaip pasakojau niekada negrisiu. Prasau pasidalinkit patirtim, kar kur einat Kaune
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 04 21, 16:39)
Sveikutes likimo drauges, oi kaip gerai, kad jau yra nauja temuke. Rasau, nes reikia pagalbos. Prasau patarkit kur nueiti pas gera endokrinologa Kaune. Jau butinai reikia pasitikrinti, bet nezinau kur. O pas Grigoni jau kaip pasakojau niekada negrisiu. Prasau pasidalinkit patirtim, kar kur einat Kaune


na aš jau buvau minėjus, kad lankausi Klinikose, pas A.Markauską, toks nieko lyg žmogelis, pagyvenęs. Tyrimus dažnai kartoja, stebi, vaistų dozes pastoviai koreguoja, nu kol kas nenugydė. mirksiukas.gif , žiūrėsim kaip toliau bus.
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 04 21, 16:39)
Sveikutes likimo drauges, oi kaip gerai, kad jau yra nauja temuke. Rasau, nes reikia pagalbos. Prasau patarkit kur nueiti pas gera endokrinologa Kaune. Jau butinai reikia pasitikrinti, bet nezinau kur. O pas Grigoni jau kaip pasakojau niekada negrisiu. Prasau pasidalinkit patirtim, kar kur einat Kaune


QUOTE(Linax @ 2008 04 22, 07:41)
na aš jau buvau minėjus, kad lankausi Klinikose, pas A.Markauską, toks nieko lyg žmogelis, pagyvenęs. Tyrimus dažnai kartoja, stebi, vaistų dozes pastoviai koreguoja, nu kol kas nenugydė.  mirksiukas.gif , žiūrėsim kaip toliau bus.


Aš irgi pas Markauską, nuo pat jaunystės ten, kažkaip aš pas jį vaistus gėriau tik vieną kartą, na dabar jau antras skaitosi, jis mane kas pusę metų patikrindavo, labai geras ir kruopštus gydytojas. Tikrai dėmesingas wub.gif
šį kartą nuėjau tai net nespėjau prasižioti jis man išvardino kokius simpotmus jaučiu, viskas viens prie vieno. aš myliu šitą daktarą wub.gif
Atsakyti