Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(ganija @ 2008 05 13, 12:21)
na, aš ir nepraleidžiu vaistukų  smile.gif bet pastebėjau, kad man dbr truputį blogiau, nei pradžioj buvo, kai pavartojau tiroxiną, tai po savaitės buvo super savijauta, o dbr po mėnesio tiroxino vartojimo paprastėjo savijauta  verysad.gif


tai gal tau jau doze yra mazoka, del to ir savijauta prastesne, organizmas reikalauja jos didesnes g.gif
as ne daktare, bet kiek mane apmoke,kad galeciau siek tiek nors pati savim siuo klausimu pasirupint, tai mano nuomone yra tokia rolleyes.gif

o del saulytes, si dalyka jau esu girdejus ir anksciau, tik dabar patvirtino net 2daktarai man smile.gif
pati esu megeja pasidegint, o dar pries kraujo tyrimus visa menesi "mirkau" soliariumo saulytej,gyd. sake,kad vien tik del to dar galejo greitai pabloget mano kraujo tyrimai doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visadaJI: 13 gegužės 2008 - 13:39
Merginos, turiu klausima: kas nors buvo konsultuotis pas daktara Urbonaviciu, kuris dirba Santariskiu klinikose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 13 gegužės 2008 - 13:40
QUOTE(Edituke777 @ 2008 05 13, 13:19)
2. Kaip jus manot? kada veliausiai galima tureti pirma vaikuti su skydliaukes problemomis. Mano daktaras sake, kad iki mazdaug 27 butinai turiu pirma vaikuti pasigimdyti. O as vis su ta karjera. Labai buciau dekinga jei parasytumet savo nuomone, nes pastaruoju metu tik apie tai ir galvoju. Is anksto dekoju

man labai įdomu, kuo gydytojas motyvavo sitaip gąsdindamas tave? g.gif ir kas vyksta moters organizme nuo 27 metų tokio labai labai, kad nebegalima vaikiukų susilaukti? aš tikrai neneigiu gydytojo žodžių, bet man įdomu rolleyes.gif

QUOTE(visadaJI @ 2008 05 13, 14:33)
tai gal tau jau doze yra mazoka, del to ir savijauta prastesne, organizmas reikalauja jos didesnes g.gif
as ne daktare, bet kiek mane apmoke,kad galeciau siek tiek nors pati savim siuo klausimu pasirupint, tai mano nuomone yra tokia rolleyes.gif

o del saulytes, si dalyka jau esu girdejus ir anksciau, tik dabar patvirtino  net 2daktarai man smile.gif
pati esu megeja pasidegint, o dar pries kraujo tyrimus visa menesi "mirkau" soliariumo saulytej,gyd. sake,kad vien tik del to dar galejo greitai pabloget mano kraujo tyrimai doh.gif  unsure.gif

susimąstau ir aš apie dozės tinkamumą, gal vis tik per maža jau, na, po kelių dienų pas gydytoją, tada bus viskas aišku, ką daryti.. endokrinologė man ir liepė po mėnesio pasirodyti pas ją, kad greičiau parinktumėm tinkamą dozę.. nes ta viena 50-tinė gal ir mažoka unsure.gif kitos gi po daugiau geria unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 05 13, 13:19)
Sveikos merginos, o cia tai naujiena. O as jau skydliauke turiu 8 metus ir deginuosi kaip pasiutus ir vaistus vienoday geriu, bet nieko as nejauciu. Ir daktarai niekada tokio dalyko neminejo. Eikit sau, issigandau, toki malonuma prarasti labai graudu. Bet as gyvensiu kaip gyvenusi ir tiek.  schmoll.gif 
Turiu Jums du labai man rupimus klausimukus:

1. Prasau pasakykit kaip man ta Sidlauska rasti. Gal kas jo numeri turit??? Buciau labai dekinga.

2. Kaip jus manot? kada veliausiai galima tureti pirma vaikuti su skydliaukes problemomis. Mano daktaras sake, kad iki mazdaug 27 butinai turiu pirma vaikuti pasigimdyti. O as vis su ta karjera. Labai buciau dekinga jei parasytumet savo nuomone, nes pastaruoju metu tik apie tai ir galvoju. Is anksto dekoju

Labas vakaras 4u.gif Zinokit soliariumo poveikis skydliaukei nera kazkoks ypatingas, ar specifiskas. Aisku, gal dar iki galo nera istirta. Taciau negalima suvienodinti- ar skydliauke dirba hipo, ar hiper rezimu.Deginimąsi rekomenduojama apriboti tik tiems pacientams, kurie turi padidintą skydliaukės hormonų kiekį, nes ultravioletiniai spinduliai nors nežymiai, tačiau stimuliuoja skydliaukes veiklą.
Nors skirtingi gydytojai turi skirtingas nuomones siuo klausimu, todel , manau vienoms akcentavo, kad reikai vengti UV spinduliu, o kitoms- ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auroryte: 13 gegužės 2008 - 20:51
QUOTE(auroryte @ 2008 05 13, 20:48)

Nors skirtingi gydytojai turi skirtingas nuomones siuo klausimu, todel , manau vienoms akcentavo, kad reikai vengti UV spinduliu, o kitoms- ne.

manau,kiek zmoniu, tiek ir skirtingu nuomoniu ir kiekvienas atrodo savaip teisingas smile.gif
tik idomu del ko tada sake man,kad saules vengti,kai pas mane atpo virs 700 ir ta pati girdejo mano pazistama, kuriai atpo tik 50, o visi kiti tyrimai idealus g.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaJI @ 2008 05 13, 22:31)
manau,kiek zmoniu, tiek ir skirtingu nuomoniu ir kiekvienas atrodo savaip teisingas smile.gif
tik idomu del ko tada sake man,kad saules vengti,kai pas mane atpo virs 700 ir ta pati girdejo mano pazistama, kuriai atpo tik 50, o visi kiti tyrimai idealus g.gif

pritariu, kad kiekvienas gydytojas turi savo nuomonę unsure.gif
o man gydytoja iš vis nieko nepasakojo apie šią ligą... ax.gif tik vaistų išrašė ir liepė po mėnesio atnešt save pas ją į kabinetą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 05 13, 12:19)
Sveikos merginos, o cia tai naujiena. O as jau skydliauke turiu 8 metus ir deginuosi kaip pasiutus ir vaistus vienoday geriu, bet nieko as nejauciu. Ir daktarai niekada tokio dalyko neminejo. Eikit sau, issigandau, toki malonuma prarasti labai graudu. Bet as gyvensiu kaip gyvenusi ir tiek.  schmoll.gif 
Turiu Jums du labai man rupimus klausimukus:

1. Prasau pasakykit kaip man ta Sidlauska rasti. Gal kas jo numeri turit??? Buciau labai dekinga.

2. Kaip jus manot? kada veliausiai galima tureti pirma vaikuti su skydliaukes problemomis. Mano daktaras sake, kad iki mazdaug 27 butinai turiu pirma vaikuti pasigimdyti. O as vis su ta karjera. Labai buciau dekinga jei parasytumet savo nuomone, nes pastaruoju metu tik apie tai ir galvoju. Is anksto dekoju


na aš manyčiau kad nėra taip svarbu tiksliai metus nustatyti, susilaukti reikia tada kada jau galima. T.y. kai tyrimų rezultatai yra tam palankūs. Nes įvertinkim tokią situaciją: jai žiūrėsi tik į metus tai gali būt taip kad tuo metu gal pas tave bus pablogėję rodikliai skydliaukės ir gali būt kiek sunkiau ir išnešiot vaikelį ir pagimdyt, o kur dar visokios rizikos vaisiuj (aišku neduok dieve), taigi manau reik būtinai žiūrėti pirmiausia savijauta, tyrimų rezultatus ir pan. Man gydytojas labai konkrečiai buvo pasakęs kada galima pastoti kada ne net nežiūrėjęs į metus, o vadovaudamasis tyrimų rezultatais ir savo profesine patirtim thumbup.gif
Na bet čia tik mano ir mano gydytojo nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ganija @ 2008 05 14, 04:47)
man labai įdomu, kuo gydytojas motyvavo sitaip gąsdindamas tave?  g.gif  ir kas vyksta moters organizme nuo 27 metų tokio labai labai, kad nebegalima vaikiukų susilaukti? aš tikrai neneigiu gydytojo žodžių, bet man įdomu  rolleyes.gif
susimąstau ir aš apie dozės tinkamumą, gal vis tik per maža jau, na, po kelių dienų pas gydytoją, tada bus viskas aišku, ką daryti.. endokrinologė man ir liepė po mėnesio pasirodyti pas ją, kad greičiau parinktumėm tinkamą dozę.. nes ta viena 50-tinė gal ir mažoka  unsure.gif kitos gi po daugiau geria  unsure.gif


Tai va kad ir man idomu, tai galvojau pasiklausiu, gal kas zinos atsakyma. Tikrai idomu g.gif Net nezinau ka ir galvoti. Bet niekaip tu zodziu ismest is galvos negaliu. Nu reikes issiaiskinti kaip nors
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2008 05 14, 17:57)
na aš manyčiau kad nėra taip svarbu tiksliai metus nustatyti, susilaukti reikia tada kada jau galima. T.y. kai tyrimų rezultatai yra tam palankūs. Nes įvertinkim tokią situaciją: jai žiūrėsi tik į metus tai gali būt taip kad tuo metu gal pas tave bus pablogėję rodikliai skydliaukės ir gali būt kiek sunkiau ir išnešiot vaikelį ir pagimdyt, o kur dar visokios rizikos vaisiuj (aišku neduok dieve), taigi manau reik būtinai žiūrėti pirmiausia savijauta, tyrimų rezultatus ir pan. Man gydytojas labai konkrečiai buvo pasakęs kada galima pastoti kada ne net nežiūrėjęs į metus, o vadovaudamasis tyrimų rezultatais ir savo profesine patirtim  thumbup.gif
Na bet čia tik mano ir mano gydytojo nuomonė  4u.gif


Dekui, visiskai sutinku su tavimi, butent taip ir darysiu, tik reikia dar susirasti daktariuka, nes tas paskutinis grigonis nepatiko labai
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2008 05 14, 08:57)
na aš manyčiau kad nėra taip svarbu tiksliai metus nustatyti, susilaukti reikia tada kada jau galima. T.y. kai tyrimų rezultatai yra tam palankūs. Nes įvertinkim tokią situaciją: jai žiūrėsi tik į metus tai gali būt taip kad tuo metu gal pas tave bus pablogėję rodikliai skydliaukės ir gali būt kiek sunkiau ir išnešiot vaikelį ir pagimdyt, o kur dar visokios rizikos vaisiuj (aišku neduok dieve), taigi manau reik būtinai žiūrėti pirmiausia savijauta, tyrimų rezultatus ir pan. Man gydytojas labai konkrečiai buvo pasakęs kada galima pastoti kada ne net nežiūrėjęs į metus, o vadovaudamasis tyrimų rezultatais ir savo profesine patirtim  thumbup.gif
Na bet čia tik mano ir mano gydytojo nuomonė  4u.gif

pritariu ir aš smile.gif manau, tyrimų rezultatai svarbiausias dalykas, kuris parodo, kada tinkamiausias laikas planuoti gandriuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 05 14, 11:54)
Dekui, visiskai sutinku su tavimi, butent taip ir darysiu, tik reikia dar susirasti daktariuka, nes tas paskutinis grigonis nepatiko labai


Didelės sėkmės ieškant gero daktariuko ir leliukų planavime (be abejo ir gamyboje blush2.gif lotuliukas.gif ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2008 05 15, 17:21)
Didelės sėkmės ieškant gero daktariuko ir leliukų planavime (be abejo ir gamyboje  blush2.gif  lotuliukas.gif4u.gif


blush2.gif Dekui dekui, Tu net neisivaizduoji, kaip as esu susijaudinus. Matyt jau pribrendo reikalas. Net gimdymo baime seniai isgaravus. O anksciau butent tai ir pristabdydavo, nes nepernesu skausmo. Laukiu nesulaukiu, kada reikes prasyti vyro batus uzristi ax.gif ir kada zmones autobuse uzleis vieta nestuke.gif lotuliukas.gif Visai jau juokinga pasidariau. Aciu mergaites uz palaikyma. Man tai labai daug reiskia.
Papildyta:
Mergaites, gal kas buvot pas gyd. Augusteniene Kaune? Prasau pasidalinkit jei kas buvot. As vis vargstu ieskodama gydytojo, reikia iki birzelio galo susirasti.
Atsakyti