Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(Vita @ 2008 06 02, 21:17)
*Na net nežinau, paskaičius kitų pasisakymus ir man kilo noras dar ir  pas kitą endokrinologą apsilankyti. Na bet jeigu šitaip kardinaliai skiriasi gydymas, kaip čia skaičiau, tai neįsivaizduoju ar geriau dabar galvojant kad tik tas ar anas gali padėt ar paskum gyventi dviprasmybėje ? ax.gif
**Na pažiūrėjus echoskopu, pasakė kad guzas jau didelis ir kad biški įdursime... Na tada su kažkokiu prietaisu ir dūrė į kaklą ir gan stipriai paspaudė. Tada su kitu prietaisu dar sykį dūrė, va tada ir pasidarė bloga, nes man ir taip smaugimas jaučiasi, o čia dar prie kaklo. Esu turėjusi krūties biopsiją, tai man šita daug bjauresnė buvo.... Draugė sakė, kad klinikose dar baisiau daro tą biopsiją, fui.
***Jis pats ir pripažino, kad tyroksinas man pagelbėjo nutukti. Nes jo paskyrimu reduktilį 3mėn gėriau ir nieko, jokios reakcijos. Dieną valgau po nedaug, o vakare, kai visai nebėra jėgų ir nuotaikos, apetitas vilko  verysad.gif Dabar naujas vaistas yra apetito mažinimui, kaina nereali... ACOMPLIA. Bet pirmiausia klausinėjuosi, kas man gali darytis  nuo Thybono. Beje, mano skydliaukė praktiškai sunykusi....


O dieve, kaip baisu. As tai adatu bijau kaip tas begemotas is filmuko. Jezau, kiek kanciu ohmy.gif Nu labai Tave uzjauciu console.gif Buk optimiste. Stiprybes Tau. O del valgymo vakarais tai zinai......kiekviena susiduria su sita problemyte. As irgi vakare labiausiai atsipalaiduoju ir tada pradedu viska is eiles slamsti. Oi negerai, bet valia negaliu pasigirti, tai taip ir grauziu save po kiekvieno tokio persivalgymo. Niu geros tau dienytes Vituke. Buk gerute ir perdaug nesigriauzk, geriau pasportuok, paplaukiok ir ugdykis valia nevalgyti po 6 ar 7. As irgi labai stengiuosi.
Papildyta:
QUOTE(JUSTji @ 2008 06 02, 22:43)
nu zinokit niekaip as cia nieko nesuprantu doh.gif  nesirisa man niekas, nors tu ka blink.gif

pati konsultuota esu Kazanaviciaus ir jis sake, kad svoris,kaip tik turetu kristi nuo tiroxino, o cia atvirksciai jau jis kalba blink.gif 
gal jie diagnozes nustato sau palankias, pagal paciento esama padeti...priaugai kg, vadinasi taip ir turejo but....nukrito svoris, irgi taip turejo atsitikt...kas cia per nesamone, jau pyktis ima mad.gif    bash.gif

gal zinot,kur teisybe? huh.gif
Papildyta:


Ale tikrai, nesamone. As kaip tik irgi girdejau, kad nuo jo svoris krenta. Hm ir kas gali teisybe pasakyti? Is savo patirties tai galiu pasakyti, kad svoris neauga, bet apetitas dideja
Papildyta:
QUOTE(ganija @ 2008 06 03, 00:36)
oi, visai ne paslaptis  smile.gif  man dvidešimt su puse  smile.gif tai dar reikia be vaikučių pagyventi  rolleyes.gif


O, tai gali dar net negalvoti. Tikrai taip. Pagyvenk sau. Siek svajoniu, kol jauna, o paskui jau seimyna kurti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2008 06 02, 12:17)
*Na net nežinau, paskaičius kitų pasisakymus ir man kilo noras dar ir  pas kitą endokrinologą apsilankyti. Na bet jeigu šitaip kardinaliai skiriasi gydymas, kaip čia skaičiau, tai neįsivaizduoju ar geriau dabar galvojant kad tik tas ar anas gali padėt ar paskum gyventi dviprasmybėje ? ax.gif
**Na pažiūrėjus echoskopu, pasakė kad guzas jau didelis ir kad biški įdursime... Na tada su kažkokiu prietaisu ir dūrė į kaklą ir gan stipriai paspaudė. Tada su kitu prietaisu dar sykį dūrė, va tada ir pasidarė bloga, nes man ir taip smaugimas jaučiasi, o čia dar prie kaklo. Esu turėjusi krūties biopsiją, tai man šita daug bjauresnė buvo.... Draugė sakė, kad klinikose dar baisiau daro tą biopsiją, fui.
***Jis pats ir pripažino, kad tyroksinas man pagelbėjo nutukti. Nes jo paskyrimu reduktilį 3mėn gėriau ir nieko, jokios reakcijos. Dieną valgau po nedaug, o vakare, kai visai nebėra jėgų ir nuotaikos, apetitas vilko  verysad.gif Dabar naujas vaistas yra apetito mažinimui, kaina nereali... ACOMPLIA. Bet pirmiausia klausinėjuosi, kas man gali darytis  nuo Thybono. Beje, mano skydliaukė praktiškai sunykusi....


nesupratau, ar tau skaudėjo labai, ar bloga buvo?kiek laiko užtruko ta procedūra?
Atsakyti
QUOTE(našlaitė @ 2008 06 02, 21:38)
nesupratau, ar tau skaudėjo labai, ar bloga buvo?kiek laiko užtruko ta procedūra?

Neilga ta procedūra, kol paima mėginisu tyrimui. Tačiau kai pasako truputuką įdursim ir nesitiki, kad taip drastiškai durs ir gan giliai, tikrai nėra malonu. Po antro dūrio mane pradėjo pykinti ir pasidarė bloga. Tada sėdėjau palenkus galvą ir giliai kvėpavau, visą vakarą gerklę skaudėjo kaip lyg būtų angina. Ir taip kelias dienas... Gydytojas sakė, kad jis pripratęs ir dažnai po tos procedūros pasidaro bloga. Man vien nemalonu kai į kaklą duria... brrr
Atsakyti
na va, mergaites,pagaliau irodziau as savo teisybe Norvegijoj thumbup.gif
Nebuvau palikus daktaro ramybej. Tol kankinau,kol irodziau,kad Lietuvos daktarai irgi kartais neklysta biggrin.gif
nezinau is kur,bet is kazkur iskase ATPO tyrima ir man ji padare,nors pries tai sake,kad tokiu tyrimu NO nedaro ir nezino g.gif o pasirodo,kad su mano skydliauke tikrai nera gerai, ir jei negersiu vaistu,ji prades dideti,tai issigandes net paklause ar ir toliau juos vartoju,kai jis man liepe jokiu budu ju negert,nes tyrimai TSH,T3 ir T4 buvo idealus (aisku as vaistus ir toliau sekmingai geriau) ax.gif . beje, LT daryta pries pora men ATPO buvo 754,pageriau men tiroxina, dabar ATPO 334 biggrin.gif kazkoks stebuklas ivyko,gerai,kad nuojauta neleido nutraukt gerti vaistu bigsmile.gif
tai vat, dar lauksiu echoskopijos,ziuresiu,ka rodys,nes jiems vis vien neitiketina,kad taip gali buti doh.gif aisku,buciau laimingesne buvus,jei jie butu teisus,kad man vaistu neprireiks,bet ..yra kaip yra smile.gif

o dabar jau ramia sazine galiu gerti vaistus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSTji: 04 birželio 2008 - 17:55
Nu va kaip šaunu thumbup.gif
laikykis ir nepasiduok tai ligai bigsmile.gif , o už savo teisybę ir sveikatą reik būtinai kovot ir nepalikt daktarų ramybeje drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2008 06 05, 08:00)
Nu va kaip šaunu  thumbup.gif
laikykis ir nepasiduok tai ligai  bigsmile.gif , o už savo teisybę ir sveikatą reik būtinai kovot ir nepalikt daktarų ramybeje  drinks_cheers.gif


dekui labai 4u.gif
o cia vienas is mano gyvu irodymu,kad niekada nereikia pasiduoti,nors ir kaip man geda jau buvo eiti pas tuos gyd( per savaite po kelis kartus eidavau ir taip visa men.),bet vis vien pasiekiau savo,juk kazkur turejo buti siulo galas biggrin.gif
taip,kad apsisarvokim kantrybe ir pirmyn...gun_smilie.gif
juk pasiekti viska i manoma happy.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 06 02, 16:16)
smagu girdeti,kad eini i prieki,o ne atgal mirksiukas.gif  4u.gif
/.../ nors man sake,aisku,kita jau gyd.,kad del skydliaukes sirdis taip netabaluoja g.gif reikia tikrint ja atskirai unsure.gif

dekui smile.gif na, o aš manau, kad būtent ji man nuo hipofunkcijos tabaluoja unsure.gif

QUOTE(Edituke777 @ 2008 06 02, 17:00)
O, tai gali dar net negalvoti. Tikrai taip. Pagyvenk sau. Siek svajoniu, kol jauna, o paskui jau seimyna kurti.  thumbup.gif

taip ir darau, ir darysiu dar keletą metelių rolleyes.gif smile.gif

QUOTE(JUSTji @ 2008 06 04, 18:52)
na va, mergaites,pagaliau irodziau as savo teisybe Norvegijoj  thumbup.gif 
Nebuvau palikus daktaro ramybej. Tol kankinau,kol irodziau,kad Lietuvos daktarai irgi kartais neklysta biggrin.gif
nezinau is kur,bet is kazkur iskase ATPO tyrima ir man ji padare,nors pries tai sake,kad tokiu tyrimu NO nedaro ir nezino g.gif  o pasirodo,kad su mano skydliauke tikrai nera gerai, ir jei negersiu vaistu,ji prades dideti,tai issigandes net paklause ar ir toliau juos vartoju,kai jis man liepe jokiu budu ju negert,nes tyrimai TSH,T3 ir T4 buvo idealus (aisku as vaistus ir toliau sekmingai geriau) ax.gif . beje, LT daryta pries pora men ATPO buvo 754,pageriau men tiroxina, dabar ATPO 334 biggrin.gif  kazkoks stebuklas ivyko,gerai,kad nuojauta neleido nutraukt gerti vaistu bigsmile.gif
tai vat, dar lauksiu echoskopijos,ziuresiu,ka rodys,nes jiems vis vien neitiketina,kad taip gali buti doh.gif  aisku,buciau laimingesne buvus,jei jie butu teisus,kad man vaistu neprireiks,bet ..yra kaip yra smile.gif

o dabar jau ramia sazine galiu gerti vaistus biggrin.gif

niu šaunuolė kokia thumbup.gif parodei jiems ten, kad ir mūsų daktarai kartais žino, ką daro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 06 05, 08:26)
dekui labai 4u.gif
o cia vienas is mano gyvu irodymu,kad niekada nereikia pasiduoti,nors ir kaip man geda jau buvo eiti pas tuos gyd( per savaite po kelis kartus eidavau ir taip visa men.),bet vis vien pasiekiau savo,juk kazkur turejo buti siulo galas biggrin.gif
taip,kad apsisarvokim kantrybe ir pirmyn...gun_smilie.gif
juk pasiekti viska i manoma happy.gif




Nu šaunuolė draugia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas visom
Na va, gavau savo tyrimų atsakymus, ir ką aš galiu pasakyt : viskas normoj thumbup.gif , negaliu patikėt, kad būtent nestuke.gif metu viskas susitvarkė (aišku bent jau kol kas) bigsmile.gif .
Tik daktaras taip sakė, kad TTH nėštumo metu nelabai apsimoka daryt nes jis iškreiptas būna, nes leliukas pradeda imti mamos hormonus, todėl tyrimuose gali rodyt kitaip nei yra iš tikrųjų ir galima labai apsigaut keičiant vaistų dozes, todėl nėštumo metu geriau daryt Ft4, kuris tiksliau parodo tikrąją padėtį. Tai va... net nežinau kas čia per naujiena g.gif
Na bet džiaugiuosi kad viskas atėjo į normos ribas, nors vaistukų paliko tą pačią dozę.
Atsakyti
na va, dabar tik geros naujienos "pilasi" thumbup.gif
smagu,kad su laiku viskas tvarkosi biggrin.gif

beje,linax,kaip tavo svoris,vis dar krenta? ka gyd.sake del to ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSTji: 06 birželio 2008 - 10:05
QUOTE(JUSTji @ 2008 06 06, 10:02)
na va, dabar tik geros naujienos "pilasi" thumbup.gif
smagu,kad su laiku viskas tvarkosi biggrin.gif

beje,linax,kaip tavo svoris,vis dar krenta? ka gyd.sake del to ? smile.gif


Nu jau savaitė kaip svoris nebekrenta, tai sakau gal jau pradės augti.
O endokrinologas sako, kad negalėjo būt nuo tiroksinp pertekliaus, nes man kaip tik tinka tokia dozė, kurią dabar geriu (nu čia jis vadovaujasi tyrimų atsakymais), tai sako tiesiog gal šiaip sureagavo organizmas ir tiek. Svarbu kad leliuj viskas gerai, o jis/ji tai auga normaliai, nes pagal echo atitinka pagal savo laiką viskas.
Na žiūrėsim kaip seksis toliau.
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2008 06 06, 19:24)
Labukas visom
Na va, gavau savo tyrimų atsakymus, ir ką aš galiu pasakyt : viskas normoj  thumbup.gif , negaliu patikėt, kad būtent  nestuke.gif metu viskas susitvarkė (aišku bent jau kol kas)  bigsmile.gif .
Tik daktaras taip sakė, kad TTH nėštumo metu nelabai apsimoka daryt nes jis iškreiptas būna, nes leliukas pradeda imti mamos hormonus, todėl tyrimuose gali rodyt kitaip nei yra iš tikrųjų ir galima labai apsigaut keičiant vaistų dozes, todėl nėštumo metu geriau daryt Ft4, kuris tiksliau parodo tikrąją padėtį. Tai va... net nežinau kas čia per naujiena  g.gif
Na bet džiaugiuosi kad viskas atėjo į normos ribas, nors vaistukų paliko tą pačią dozę.


Linax, kaip saunu, eik tu sau. Liuxiskos naujienos thumbup.gif jauciu, labai dziaugiesi. As irgi uz tave dziaugiuosi, nes ir as turiu vilti, kad nestumas kazkiek sureguliuos ta skydliauke. Smagu smagu smagu. Linkiu sekmes ir toliau taip ramiai laukti leliuko, nu negaliu atsidziaugt uz tave nu 4u.gif Taip ir toliau. O kiek tu jau laiko nesioji savo mazyli?
Atsakyti