Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(Hilda @ 2008 09 30, 15:42)
Man dėl šios ligos irgi daug klausimų kyla  console.gif Ūžimas tai tikrai atsiranda - kartais tą ūžimą palydi dešinės ausies nutirpimas, galvos svaigimas. O dėl galvos skausmo - jis man kasdienybė verysad.gif  Vat dėl to ir bandysiu kažką daryti, kad užkirsti kelią kitoms ligoms. Sako, kad sergant skydliauke labai gerai sportas, vandens procedūros. Aš nežinau ką daugiau daryti mad.gif nes tokia kasdieninė savijauta jau pradeda trukdyti normaliai gyventi. Tikėjausi, kad geriant hormonus mano svijauta turi kaip tik pagerėti, bet... Gal reikia laiko...

Tikrai reikia laiko . Na aš tai tikiuosi , kad man nuo tiroksino baigsis tie baisūs simptomai , nes tikrai trukdo gyventi kasdien galva skaudanti ir pan . Labiausia padeda ramybė ir atsipalaidavimas malonumai , bet dabartiniame gyvenime deja tiek daug streso visur , kad nuo to streso ir susergame ....
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 09 30, 15:39)
p.s. del to mirtingumo, tai tikra nesamone! vykit tokias mintis, kuo toliau...ne tam cia susirinkom,kad gedetum nezinia ko doh.gif  tongue.gif

Sutinku 100% drinks_cheers.gif Juk tam ir gydomės mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha , be to optimizmas siai ligai tikrai nepakenks o pesimizmas patikekit is patirties sakau , kenkia ziauriai ...
Atsakyti
QUOTE(Hilda @ 2008 09 30, 14:42)
Man dėl šios ligos irgi daug klausimų kyla  console.gif Ūžimas tai tikrai atsiranda - kartais tą ūžimą palydi dešinės ausies nutirpimas, galvos svaigimas. O dėl galvos skausmo - jis man kasdienybė verysad.gif  Vat dėl to ir bandysiu kažką daryti, kad užkirsti kelią kitoms ligoms. Sako, kad sergant skydliauke labai gerai sportas, vandens procedūros. Aš nežinau ką daugiau daryti mad.gif nes tokia kasdieninė savijauta jau pradeda trukdyti normaliai gyventi. Tikėjausi, kad geriant hormonus mano svijauta turi kaip tik pagerėti, bet... Gal reikia laiko...



del ausies uzimo paaiskinsiu taip,kaip mano gyd. man aiskino smile.gif
as dazniausia jausdavau uzima kaireje ausyje (nuo sirdies puses), ypac,kai susinervuodavau, ar dirbdavau fizini darba..tas uzimas buvo lyg sirdies girdejimas ausyje blink.gif o tas labai daznai nervuodavo mane, nes kol esi triuksme-tylu..tik atsirask ten, kur tyla..-uzia ausy doh.gif
tai gyd. zodziais tariant..sirdis gaudama didesni kruvi, pradeda pumpuoti krauja greiciau, kuo sirdis labiau dauzosi, tuo garsiau mes girdim ta uzima, nes uz ausies eina kraujagysle, del kurios viskas ir girdisi g.gif

uzimas pasibaige man to, kad pamazinau tiroxino doze ir nustojo sirdis dauzytis..bet..sumazinus, gavau dvigubai daugiau atgal, nei turejau... verysad.gif


tai vat, mazdaug tokia situacija, jei kazka supratot blush2.gif biggrin.gif

Atsakyti
Hmz... nebesuprantu , paskaicius kai kuriu postus atrodo , kad didesne doze-geresne doze . geriau yra tada negu geriant maza labai . O man tai baisu butu gert koki 100-200 mg kasdien kai pagalvoji .... bet reikia susitaikyti , yra kaip yra smile.gif o tau Justji yra autoimuninis tiroiditas , per mazai hormonu taip ar tik didelis atpo?
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 09 30, 15:51)
del ausies uzimo paaiskinsiu taip,kaip mano gyd. man aiskino smile.gif

Tą ūžimą aš irgi pastoviai girdžiu, bet man tai tikrąja prasme nutirpsta ir galva svaigsta. Net kai išeinu pasivaikščiot su vaiku, tai kai užeina tokia banga, stengiuosi atsitūpti ir kur nors atsiremti ar įsikibti. Jei kartais prarasčiau sąmonę (tikiuosi to niekada nebus), kad nesusitrenkčiau. Tada patrinu ausį, kad greičiau pradėčiau jausti, o garsas tuo atveju yra stiprus spengimas. Tai užtrunka kelias sekundes, bet... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 09 30, 14:36)
Tai cia taip suprasti , kad mes  ilgai negyvensim nes geriam tiroksina ? bet juk kad be jos mes greiciau numirtume ( tiesiog uztenka bent man palygint savijauta geriant ir negeriant ) ....


ilgai negyvensim?! biggrin.gif biggrin.gif nu baik jau mirksiukas.gif pasakiau tik del to, kad turetumet omeny, o ne del to kad tuoj basta mums visoms bus biggrin.gif

QUOTE(JUSTji @ 2008 09 30, 15:39)
man pablogejo rega ir labai stipriai, pastoviai akyse jauciu sausuma, atrodo, mirgseciau ir mirgseciau unsure.gif ...kas dar... g.gif  salta visada buna...burnoj kazkoks sausumas blink.gif raumenu silpnumas, neturejimas jegu ka nors nuveikti..

beje, jei kam pasakau kiek man metu, visi issprogdina akis, kad tokia jauna, o jau turiu sia problema blink.gif
beje, man 23 ax.gif
gal kas dar pan. amziaus yra su tuo susidure? 4u.gif


nieko cia keisto toks amzius, zinok wink.gif man prasidejo kai buvau 19
rega ir man vis silpsta, sausos... raumenu silpnumas praeina kai susitvarko hormonai. tiesa, o uzdegimai iv. nelimpa? man visokiu buvo prisikabine ir visi pasidarydavo letiniai. taip, kad nesusalkit, merginos mirksiukas.gif

QUOTE(Tanit @ 2008 09 30, 15:43)
Tai cia toks vaistu poveikis ar vis tik taip buna kai hormonai netvarkoj?  g.gif


dauguma simptomu kaip matau del trukumo.
o kai kurie atsiranda butent nuo vaistu ..
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 09 30, 14:57)
Hmz... nebesuprantu , paskaicius kai kuriu postus atrodo , kad didesne doze-geresne doze . geriau yra tada negu geriant maza labai . O man tai baisu butu gert koki 100-200 mg kasdien kai pagalvoji .... bet reikia susitaikyti , yra kaip yra smile.gif  o tau Justji yra autoimuninis tiroiditas , per mazai hormonu taip  ar tik didelis atpo?


cia doze vel gi priklauso nuo organizmo reagavimo i vaistus...pvz man, kai atpo buvo 400, visi kiti hormonai ribose, tai 50-tine jau buvo per didele mano organizmui, sirdis dauzydavos,kaip pasiutus, pulsas padidejas, galvos svaigimas ir pan...liepe sumazint per puse...tada per kelis men atpo soko virs 1000 blink.gif ir tsh pakilo iki 7, jau nepamenu tiksliai sk. suletojo mano skydliaukes darbas doh.gif

vat tai tau ir prireguliavo..dar blogiau padare, nors tuo metu tikrai sirdis nustojo dauzytis, ramiai kelis men pagyvenau smile.gif bet dbr vel geriu po 50, sake jau nereaguos sirdis i toki kieki tiroxino, nes gali but net per mazai doh.gif

vienu zodziu...zaist reikes toki zaidima ilgai...susitaikiau jau su tuo..po men vel darys tyrimus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2008 09 30, 15:11)
tiesa, o uzdegimai iv. nelimpa? man visokiu buvo prisikabine ir visi pasidarydavo letiniai. taip, kad nesusalkit, merginos  mirksiukas.gif
dauguma simptomu kaip matau del trukumo.
o kai kurie atsiranda butent nuo vaistu ..



del uzdegimu jau geriau neklausk...baisu man prisimint tas dienas, tiksliau menesius, kai viena infekcija issigydai, atsiranda kita, nes po antibjotiku silpsta organizmas verysad.gif

niekada taip gyvenime nesu sirgus, kaip per paskutinius kelis menesius cray.gif ir tokios ligos puola, kurias pirma karta girdziu doh.gif tuoj pati sau gyd tapsiu biggrin.gif
Atsakyti
o man atpo 1000 ir geriu tik 0,25 , gal negerai per mazai gal ?
Atsakyti
Mano ir taip sirdis labai dauzosi nors kraujospudis daznai buna zemas. Tai kas bus kai vaistus vartosiu verysad.gif Idomu kodel man netyre jokio atpo g.gif Ir is vis man mazai ka paaiskino ir tik tada kai paklausiau. Gal kas gydesi pas Dunauska Pylimo seimos centre (Vilnius) ?
Atsakyti
tai jai tau sirdis dauzos tai gal vaistai tau net apramintu sirdute smile.gif o man kraujospudis sokineja nuo labai zemo iki 150/90 o pulsas daznokai zemas yra vos 60
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 09 30, 16:21)
del uzdegimu jau geriau neklausk...baisu man prisimint tas dienas, tiksliau menesius, kai viena infekcija issigydai, atsiranda kita, nes po antibjotiku silpsta organizmas verysad.gif

niekada taip gyvenime nesu sirgus, kaip per paskutinius kelis menesius cray.gif  ir tokios ligos puola, kurias pirma karta girdziu doh.gif  tuoj pati sau gyd tapsiu biggrin.gif


nu zinok, paskaitau as tavo postus ir labai jau panasi manoji patirtis
baisu net prisimint...
siaip patarciau dar bet kokiu atveju stenkis issigydyt be antibiotiku, zinoma, jei imanoma. sakau del to, kad mane kai taip antibiotikais pagyde kuri laika, tai dabar jau kazi kiek metu pienlige vargina
Atsakyti