Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

na pas mane tth dabar 4,34 ir jau normaliai jaučiuosi smile.gif o buvo 475,0 doh.gif
gal tokią prastą kitų savijautą lemia netinkamai parinkta tiroksino dozė? g.gif
Atsakyti
O kaip gyventi "belaukiant" to pablogejimo. Apie imanoma kaip nors isvengti hipofunkcijos, kai yra tiroiditas, jei neisvengti tai bent atitolinti. Ar yra kokios profilaktikos priemones?
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 10 09, 08:51)
O kaip gyventi "belaukiant" to pablogejimo. Apie imanoma kaip nors isvengti hipofunkcijos, kai yra tiroiditas, jei neisvengti tai bent atitolinti. Ar yra kokios profilaktikos priemones?

Na šiek tiek galima vartojant jūros gėrybes, turinčias jodo: jūros kopūstus, žuvis... bei parduotuvėje parduodamą druską su jodu, bet ją naudoti ten , kur maistas neverdamas pvz-salotoms
Atsakyti
Del TTH normos - 2.5 i norma telpa, bet gyd. Markauskas aishkina taip, kad "prie shios ligos TTH turi buti zemiau 1" O kodel, tai nzn..
Du metus gerdama thyroxino 50mg jauciausi normaliai, o dabar prasidejo.. Pulsa matuojuosi kas diena, visada budavo anksciau apie 60-70, o dabar daznai virsh 90. unsure.gif Pradejau jausti, kad turiu shirdi..
Atsakyti
o jums ši liga netrugdo gyventi pilnaverčio gyvenimo , dirbti , tureti šeimas , mokytis ir pan ? Skaičiau , kad kažkuris daktaras apžiūrinėja krūtis dėl skydliaukės ... hmm , o tai kodėl ? ar tai susije ? ar jus kamuoja mastopatija ?
Papildyta:
QUOTE(dryzuota lape @ 2008 10 09, 15:13)
Del TTH normos - 2.5 i norma telpa, bet gyd. Markauskas aishkina taip, kad "prie shios ligos TTH turi buti zemiau 1" O kodel, tai nzn..
Du metus gerdama thyroxino 50mg jauciausi normaliai, o dabar prasidejo.. Pulsa matuojuosi kas diena, visada budavo anksciau apie 60-70, o dabar daznai virsh 90.  unsure.gif  Pradejau jausti, kad turiu shirdi..

Aš tai norėčiau nejausti , kad turiu ją , man ji dažnai plaka taip garsiai , aš ją girdžiu , o dar kai ima ūžti ausys , tai jau mane užknisa doh.gif rolleyes.gif
tu gerei du metus 50mg , o dabar kiek geri ? aš geriu 0,25 o jaučiu širdį tai man turbūt būtų negerai didint dozę unsure.gif
Regėjimas silpnėt pradėjo pavasarį , dabar blogai matau iš toli , bet nera labai stipriai , bet visad matymas buvo mano idealus o tik šimet emė blogėt tai gaila smile.gif
o tiroksina aš tai perku su receptu , o juk ir parašyta kad receptinis vaistas g.gif
Atsakyti
Siaubas kazkoks.
Kol kas dar nepanikavau, bet jauciu tuoj pradesiu, plaukai, sirdis, regejimas unsure.gif blink.gif Ar yra cia zmoniu kurie jauciasi gerai ?
Atsakyti
Stengiames iš visų jėgų smile.gif bet būna tokių dienų , kad nors nusišauk ir apima saves gailestis ir depresija , o be reikalo , nes tai tik pablogina sveikatą ...
Kovokim ir nepasiduokim , kaip man daktarė sako - juk čia ne vėžys...
smile.gif stiprybės.
Atsakyti
Ash irgi noreciau nejausti tos shirdies.. nes dar einu i sporto kluba, tai ish viso nzn ka daryti, nes tik greiciau paeinu ant takelio, ir pulsas jau 160..
Du metus geriau po 50mg, ir dabar tiek pat paliko. Pacioj pradzioj gerdavau po 25mg, tiek neuzteko, teko didinti doze.

Norejau dar paklausti del akiu - lankausi pas akiu gydytoja (pas mane miopija -8dd) ir ten ateina nemazai moteru su padidejusiomis akimis, kas yra skydliaukes hiperfunkcijos pasekme. Ar yra kam taip buve, ar dabar gal yra?.. Ar priesh tai skauda akis, ar yra kokiu kitu pojuciu? Klausiu, nes man pradejo pastoviai skaudeti akis (pas mane miopija -8dd), tp padidejes pulsas, pykinimai, nerimo priepuoliai, viskas rodytu kaip ir padidejusi skydliaukes aktyvuma, nors ir tyrimai rodo ka kita.. Ar yra kam dare akies raumenu echoskopija (paskiria endokrinologas arba akiu gyd)?..

Atsakyti
Aš tai dar tik planuoju eit pas akių gydytoją dėl to suprastėjusio rėgėjimo , nors jaučiu jo neina atstatyti ... man pasakojo , kad ši liga tai pat veikia ir klausą sad.gif
O man pulsas žemokas , nepakyla iki 100 net esant dideliam spaudimui.
O dėl sporto , tai aš sportavau daugokai iki kol prasidėjo tos nesamonės ir liga , dabar kažkaip beveik nesportuoju , bet žinau , kad reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 09 spalio 2008 - 14:38
QUOTE(lucero @ 2008 10 09, 15:29)
Stengiames iš visų jėgų smile.gif bet būna tokių dienų , kad nors nusišauk ir apima saves gailestis ir depresija , o be reikalo , nes tai tik pablogina sveikatą ...
Kovokim ir nepasiduokim , kaip man daktarė sako - juk čia ne vėžys...
smile.gif stiprybės.

Bet juk ir su vėžiu žmonės gyvena, o ką galima padaryti?
Atsakyti
Taip.Reikia nepasiduoti .Aš dabar lankausi pas psichoterapeutą . Esu jautri labai. Bet tikiu viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 10 09, 15:25)
Siaubas kazkoks.
Kol kas dar nepanikavau, bet jauciu tuoj pradesiu, plaukai, sirdis, regejimas  unsure.gif  blink.gif Ar yra cia zmoniu kurie jauciasi gerai ?

Žinoma, kad yra , user posted imagepagaliau jaučiuosi normaliai. Nžn, kaip jums įkvėpti optimizmo? Labai nuoširdžiai linkiu kantrybės ir stiprybės, tikrai viskas apsitvarkys. Džiaugiuosi, kad neužsidarot savam kiaute, o klausiate, domitės.Šaunuolės!!!!!!!!!!!!!!! Žmogaus patirtis yra neįkainojamas dalykas, forume merginos mielai juo dalinasi.
Su visa pagarba gydytojams turiu pasakyti, kad jie šiuo atveju taip pat teoretikai.
Stenkitės įsiklausyti, ką sako organizmas, jei savijauta prasta galima šiek tiek pakoreguoti tyroxiną (pasididinti arba susimažinti) net gyd tai rekomenduoja, jeigu mato, kad žmogus nenugrybaus.
Atsakyti