Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(Saulyčiukas @ 2008 04 24, 15:40)
Dovzil, mes pažįstamos iš  nestuke.gif kovinukų temos, bendravau tada kaip *vienintelė* mirksiukas.gif Labai linkiu tau kuo didžiausios sėkmės planuojant. Aš šią ligą turiu jau 8 metai (gal ir dar ilgiau, bet tik tada nustatė, o tai dėl nereguliaraus ciklo dar paauglystėj ginekologės liepė KT gerti, o skydliaukės nepažiūrėjo niekas). O parašas mano... pati matai smile.gif Matysi, viskas bus gerai 4u.gif

bigsmile.gif tu man suteikei didele vilti, kad man pavyks....aciu tau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Edituke777 @ 2008 04 24, 16:25)
Uzjauciu, kad jis ir del taves nepataike. As tai del grabinejimosi neinu. Kazkox istvirkelis. Ir siaip jis mano kaklo niekada nepaziuri ir nesiuncia augliuku patikrinti, tik kraujo tyrimus. O pirmiausia tai skuba patikrinti ir paciupineti ar nera striju ant koju. Tfu...

blink.gif nu nieko sau gydytojas. O ka....strijos irgi nuo skydliaukes, kad taip rupi pasiziuret g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyčiukas @ 2008 04 24, 15:40)
Taip, Tiroksinas TSH mažina, o T3 didina. Nežinau, kas kaip, bet tik tiek, kad kai mano T3 būna jau aukštoka, gydytoja mažina Tyroksino dozę. Tai taip kaskart ir žaidžiam su tom dozėm doh.gif

O tai kaip cia dabar? Tiroksino 2 men negeriu, o T3 pakilo? Gal naturalu, kad nestumo metu? g.gif Mistika man ta skydliauke, neikertu dar sistemos kaip ji veikia smile.gif

QUOTE(Edituke777 @ 2008 04 24, 16:25)
Uzjauciu, kad jis ir del taves nepataike. As tai del grabinejimosi neinu.

Nu tai kad pataike. Jis man tiksliai viska diagnozavo, bet va tie grabinejimai tai man irgi nepatiko, todel pas ji daugiau ir nenoriu.
Atsakyti
Mėnulė, jei apsigalvosi eit pas Skuodyte treciadieni, pranesk man, buk gerute? Nes man zutbut reikia pas ja, o vietu laisvu kitai savaitei jau nera.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2008 04 24, 09:58)
Keista nuomonė g.gif  man rodos gydytojai geriau žino, jei tiroksinas kenktų tai tikrai jo neišrašinėtų, nežinau man aplamai keista kaip žmonės gydosi pagal save, aš taip nedrįsčiau, suprantu, kad reikia domėtis kas ir kaip, bet skirti sau vaistus arba nutraukti tai nežinau g.gif  g.gif  g.gif


Na, vaistai jei vienam galui padeda, tai uz tai kitam kenkia.
ir tikrai nenoriu del to gincytis su tavimi.
Dziugu, kad tu pasitiki ir vaistais skiriamais ir medikais. Esu nugydyta ir del to
dabar esu atsargi.
Galeciau tau apie tai rasyti kelis lapus, bet tau tai nebus idomu.
Tiesiog negersiu as to tiroksino ir galvos del to nesuku.
Jauciuosi taip pat, kaip ir gerdama ji.
Bet nepaminejau gana svarbaus dalyko - kai nutraukiau tiroksina, tai pradejau gydytis pas homeopata. Gal todel nejauciu jokiu negerumu, kas budinga skydliaukes nepakankamumo atveju.
o gal ir labai blogai darau, kad negeriu vaistu g.gif , bet negaliu.. negaliu to sss gerti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2008 04 25, 14:18)
Mėnulė, jei apsigalvosi eit pas Skuodyte treciadieni, pranesk man, buk gerute? Nes man zutbut reikia pas ja, o vietu laisvu kitai savaitei jau nera.

4u.gif

Apsigalvot neapsigalvosiu, nes cia anksciausiai pas ka radau nueiti mirksiukas.gif Tik bijau, kad ji pati neapsigalvotu, nes registratore sake, kad jei kas keisis, man paskambins.
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2008 04 25, 15:32)
Apsigalvot neapsigalvosiu, nes cia anksciausiai pas ka radau nueiti  mirksiukas.gif Tik bijau, kad ji pati neapsigalvotu, nes registratore sake, kad jei kas keisis, man paskambins.

Aisku. Man sake, kad bandyciau skambint pirmadieni is ryto. Bandysiu. Kitur irgi ieskojau, niekur nera kitai savaitei. Tik Grybo g., bet ten kaina doh.gif
Papildyta:
Amannda, pasidalink kuo tave gydo homeopatas, jei tai ne komercine paslaptis. As irgi nenoreciau tiroxino, nes ir be jo paskirta daug ko kitu galu gydymui.
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 04 25, 06:16)
bigsmile.gif  tu man suteikei didele vilti, kad man pavyks....aciu tau  wub.gif
Papildyta:

blink.gif  nu nieko sau gydytojas. O ka....strijos irgi nuo skydliaukes, kad taip rupi pasiziuret  g.gif


Nu jo, nuo skydliaukes ir oda priklauso, del to, kad hormonai nuolat sokineja, tai ardo odos audini ir del to pas kai kurias atsirandu striju bei celiulito, nors ir jauna ir negimdzius, todel svarbu tikrintis, kad hormonai butu noormalizuoti. Bet daktarui ju nereikia rodyti, paprasciausiai jis pakalauia ir pasisakai turi tu problemeliu ar ne.
Papildyta:
QUOTE(Mėnulė @ 2008 04 25, 06:48)
O tai kaip cia dabar? Tiroksino 2 men negeriu, o T3 pakilo? Gal naturalu, kad nestumo metu? g.gif Mistika man ta skydliauke, neikertu dar sistemos kaip ji veikia  smile.gif
Nu tai kad pataike. Jis man tiksliai viska diagnozavo, bet va tie grabinejimai tai man irgi nepatiko, todel pas ji daugiau ir nenoriu.


Ai, nu nesupratau is karto tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Amannda @ 2008 04 25, 23:54)
Na, vaistai jei vienam galui padeda, tai uz tai kitam kenkia.
ir tikrai nenoriu del to gincytis su tavimi.
Dziugu, kad tu pasitiki ir vaistais skiriamais ir medikais. Esu nugydyta ir del to
dabar esu atsargi.
Galeciau tau apie tai rasyti kelis lapus, bet tau tai nebus idomu.
Tiesiog negersiu as to tiroksino ir galvos del to nesuku.
Jauciuosi taip pat, kaip ir gerdama ji.
Bet nepaminejau gana svarbaus dalyko - kai nutraukiau tiroksina, tai pradejau gydytis pas homeopata. Gal todel nejauciu jokiu negerumu, kas budinga skydliaukes nepakankamumo atveju.
o gal ir labai blogai darau, kad negeriu vaistu  g.gif , bet negaliu.. negaliu to sss gerti... schmoll.gif


Brangioji Amanda, tikrai turetum gerai apgalvoti ir labiau pasidometi tuo tiroksinu, nes paskui kai uzpuls neatstatomos komplikacijos labai save kaltinsi. Sakei, kad tuo domejaisi? Tai ar zinai, kad nuo skydliaukes priklauso visa organizmo veikla. Tu gali ir sirdi susigadinti ir kepenis ir inkstus ir.........labai daug. Hormonai yra givybiskai reikalingi. Jeigu pas Tave skydliauke nepakankamai ju gamina, jinai streikuoja ir tikrai nesusitvarkis savaime. IR SVARBIAUSIAS DALYKAS. As suprantu, kad vaistus yra nesveika gerti, nes jie pirmiausia eina per kepenis tuo vis pazeisdami jas, bet Juk TIROKSINAS NERA VAISTAS- jis yra hormonas, kuri mes gaunam ne is striumos, o isgeriam. Jis tikrai nera vaistas ir niekam nekenkia. Tik neisizeisk, as Taves nesipuolu, tik patariu, kad dar labiau pasidometum, ypac jei ateity nori susilaukti vaikuciu - pabiruciu.
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 04 25, 16:41)
Brangioji Amanda, tikrai turetum gerai apgalvoti ir labiau pasidometi tuo tiroksinu, nes paskui kai uzpuls neatstatomos komplikacijos labai save kaltinsi. Sakei, kad tuo domejaisi? Tai ar zinai, kad nuo skydliaukes priklauso visa organizmo veikla. Tu gali ir sirdi susigadinti ir kepenis ir inkstus ir.........labai daug. Hormonai yra givybiskai reikalingi. Jeigu pas Tave skydliauke nepakankamai ju gamina, jinai streikuoja ir tikrai nesusitvarkis savaime. IR SVARBIAUSIAS DALYKAS. As suprantu, kad vaistus yra nesveika gerti, nes jie pirmiausia eina per kepenis tuo vis pazeisdami jas, bet Juk TIROKSINAS NERA VAISTAS- jis yra hormonas, kuri mes gaunam ne is striumos, o isgeriam. Jis tikrai nera vaistas ir niekam nekenkia. Tik neisizeisk, as Taves nesipuolu, tik patariu, kad dar labiau pasidometum, ypac jei ateity nori susilaukti vaikuciu - pabiruciu.

drinks_cheers.gif
Man atrodo, kad tiroksinas, kaip ir insulinas serganciam cukriniu diabetu.....jei jo oragnizmas negamina, vadinasi ji reikia duoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 04 25, 22:30)
drinks_cheers.gif
Man atrodo, kad tiroksinas, kaip ir insulinas serganciam cukriniu diabetu.....jei jo oragnizmas negamina, vadinasi ji reikia duoti  rolleyes.gif


pritariu, aš tokios pačios nuomonės smile.gif bet visi gyvi organizmai skirtingai ir į įvairius dalykus gali skirtingai reaguoti, todėl gali būti ir tokių, kuriems tai netinka, o gal tiesiog pasitaikė niekam tikęs gydytojas ir moteris prarado pasitikėjimą endokrinologais g.gif

beje, moteriškės, kokie jūsų reikalai su cholesteroliu? ar tikrinotės? šis sutrikimas labai dažnai pakelia cholesterolį, aš - ne išimtis schmoll.gif
Atsakyti
dovzil, labai džiaugiuosi, kad suteikiau tai gražių vilčių smile.gif wub.gif Aš tikrai tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyčiukas @ 2008 04 26, 22:05)
dovzil, labai džiaugiuosi, kad suteikiau tai gražių vilčių smile.gif  wub.gif Aš tikrai tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif

oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 04 25, 17:41)
Papildyta:
Brangioji Amanda, tikrai turetum gerai apgalvoti ir labiau pasidometi tuo tiroksinu, nes paskui kai uzpuls neatstatomos komplikacijos labai save kaltinsi. Sakei, kad tuo domejaisi? Tai ar zinai, kad nuo skydliaukes priklauso visa organizmo veikla. Tu gali ir sirdi susigadinti ir kepenis ir inkstus ir.........labai daug. Hormonai yra givybiskai reikalingi. Jeigu pas Tave skydliauke nepakankamai ju gamina, jinai streikuoja ir tikrai nesusitvarkis savaime. IR SVARBIAUSIAS DALYKAS. As suprantu, kad vaistus yra nesveika gerti, nes jie pirmiausia eina per kepenis tuo vis pazeisdami jas, bet Juk TIROKSINAS NERA VAISTAS- jis yra hormonas, kuri mes gaunam ne is striumos, o isgeriam. Jis tikrai nera vaistas ir niekam nekenkia. Tik neisizeisk, as Taves nesipuolu, tik patariu, kad dar labiau pasidometum, ypac jei ateity nori susilaukti vaikuciu - pabiruciu.


unsure.gif as tai zinau.. Zinau ir tai, kad hipotiroiditas paankstina senejimo procesus verysad.gif ir kad nervu sistemai bei sirdies ir kraujagysliu sistemai tai velgi ne i gera... Gydytoja sake, kad galiu nualpti, nugriuti, gauti trauma. Zinau visa tai, daug doemjausi ir skaiciau apie sia liga.
Bet mano tyrimai nera labai tragiski. Todel emiau gydytis homeopatiskai, nezinau kiek tai bus veiksminga, bet po trecio seanso kompiuteris rodo, kad tiroksino skydliauke gamina pakankamai. Is tikruju tai eisiu juos darytis, kad isitikint, kad taip yra is tikruju. Pagal ka sprendziu kad homeopatija veiksminga ? Nes susitvarke 'tas' ciklas (jis buvo labai nereguliarus), tai manau, kad ir skydliauke jau aktyviau dirba.
Jei gerciau tiroksina tai atrofuotusi dar likusi skydliaukes veikla, ko as labai nenoriu. Man tai tiesiog kelia siauba g.gif blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amannda: 28 balandžio 2008 - 07:52