Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslai užsienyje

As isejau part time, nes jau nenorejau buti namie, o tada dar ir rezidente FL nebuvau, tai nenorejau $$$$ moketi uz moksla. Pradejau tik nuo 10 valandu i savaite, bet paskui netycia isaugo tos valandos. (musu tevelis vaikucius ziuri, kol as dirbu.) O dirbti man patinka, tai ir nenoriu sustoti.
Matai as mokausi viska online dabar, tai to darbo daugiau, is esmes tai labai lengva, tik laiko trukumas savo padaro.

Kiek zinau tai nedaug vietu koledzo darzliuose buna ir eiles vos ne i metus i prieki ir low income reikalavimai. (bent jau San Diego taip buvo.)

O tau toli iki koledzo? Mano koledzo campusas dabar man labai arti, bet jie neturi business finance bakalauro. University of S. FLorida man valanda laiko kelio. Tai nezinau ka reiks daryti, kai laikas ateis.

Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2007 04 29, 21:13)
As isejau part time, nes jau nenorejau buti namie, o tada dar ir rezidente FL nebuvau, tai nenorejau $$$$ moketi uz moksla. Pradejau tik nuo 10 valandu i savaite, bet paskui netycia isaugo tos valandos.  (musu tevelis vaikucius ziuri, kol as dirbu.) O dirbti man patinka, tai ir nenoriu sustoti.
Matai as mokausi viska online dabar, tai to darbo daugiau, is esmes tai labai lengva, tik laiko trukumas savo padaro.

Kiek zinau tai nedaug vietu koledzo darzliuose buna ir eiles vos ne i metus i prieki ir low income reikalavimai. (bent jau San Diego taip buvo.)

O tau toli iki koledzo? Mano koledzo campusas dabar man labai arti, bet jie neturi business finance bakalauro. University of S. FLorida man valanda laiko kelio. Tai nezinau ka reiks daryti, kai laikas ateis.


Nu kaip arti,pusvalandis laiko su metro g.gif bet noreciau is namu mokintis laisvomis minutemis,kol namie mergaite auginu mirksiukas.gif o paskui turint specialybe palikciau net MB su vaiku,nes dirbti labai megstu ir as mirksiukas.gif
Tik va neisivaizduoju kinu ir kokios galimybes ir as is vis leidzima mamoms sedincioms namie taip mokintis,nes pasalpa mokama is valdzios g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 04 29, 12:04)
Ar yra besimokanciu Vokietijoj  g.gif ir ar yra isbandziusiuju ta fern programa,kur atsiunciamos knygos uzduotys i namus  g.gif noreciau tai isbandyt,nes namie  maz vaika auginu,kaip tik isnaudociau laika g.gif o siaip studijuoju univesitete,tik dabar man akademines.Bet nenoriu toliau testi tos sociologijos,man tai visai ne prie sirdies  g.gif


O kodel tau nepatinka sociologia ? Butinai parasyk kas nepatinka, nes as planuoju tai studijuoti nuo rugsejo. Nors dar galutai nesu nusprendus. Renkuosi tarp psichologijos ir sociologisjos. Man reikia kur lengviau, nes as vistiek sioj srity neplanuoju dirbti. Man reikia kazka pabaigti, jog galeciau studijuoti mokytojavima, nes tai yra post-bachelor degree.
Atsakyti
QUOTE(Zuika Padukele15 @ 2007 04 29, 05:45)
turiu pasiemus 4 klases, po kolkas jos lengvos sakyciau, nes tokie kaip ir bendri dalykai (composition, us history, world geography ir college algebra).


Zuika, o nebandei darytis CLEP testo sitiems dalykams? Daug laiko ir $$ sutaupytum.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linyte @ 2007 04 29, 21:58)
Zuika, o nebandei darytis CLEP testo sitiems dalykams? Daug laiko ir $$ sutaupytum.. thumbup.gif

labai teisingai,12 kreditu gali gauti ir nerekes jokiu beletristiku.NYU net ir sestadieni sie testavimai atliekami,cia tik tarp kitko,bet jie laaaabai lengvi biggrin.gif
Atsakyti
Gal galite paaiskint kas tai yra tas CLEP 4u.gif
Nujauciu kas tai yra, na dabar mokausi dalykus kuriu man reikes kai mokytojausiu. Kadangi as busiu Elementary school teacher with specialization in middle school of social science and math, tai man reikia 5 klasiu social science (3 uzskaite is LT, ir dabar mokausi us istorija ir pasaulio geografija) ir 5 klasiu matematikos(2 uzskaite is LT , viena dabar mokinuosi ir dar 2 reikes) , kad galeciau destyti situos Dalykus middle mokykoj. Cia tokie reikalvimai pas mane univerere ir plius dar visokiu nesamoniu smile.gif O be to nuo rudenio mokinsiuos tik specialybes dalykus, nes visa kita man jie uzskaite is LT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuika Padukele15: 30 balandžio 2007 - 04:30
QUOTE(Zuika Padukele15 @ 2007 04 29, 23:20)
O kodel tau nepatinka sociologia ? Butinai parasyk kas nepatinka, nes as planuoju tai studijuoti nuo rugsejo. Nors dar galutai nesu nusprendus. Renkuosi tarp psichologijos ir sociologisjos. Man reikia kur lengviau, nes as vistiek sioj srity neplanuoju dirbti. Man reikia kazka pabaigti, jog galeciau studijuoti mokytojavima, nes tai yra post-bachelor degree.


jei vistiek sioj srity nedirbsi tai siulyciau tikrai neimti tos sociologijos,ir cia ne mano vienos nuomone biggrin.gif .Daugeliui sis nesuprantamas mokslas,nors ir begalo idomus,bet neikandamas.Man asmeniskai neikandamas ir del kalbos,nes sociologijoj naudojami sociologu terminai,issireiskimai,kuriu net gimtaja kalba snekantys nesupranta doh.gif Vienu zodziu statistika,metodika ir visoks kitoks slamstas dar priedo ikisamas,ai plius dar ekonomikos pagrindai.Tik velesniuose semestruose prieinama prie sociologijos pakraipu.O pradzioj nors nusisauk kip sunku.Cia bent jau man taip buvo,gal yra protinguoliu labai ir isimciu g.gif
O psichologija taip pat susijus su sociologija kai kuriuose punktuose,bet mokslas kiek nuobodesnis,bent jau man nei sociologija.
Jei ikasciau as sociologija ir toliau mokinciaus.Nes nu tikrai lbi idomus mokslas.Tai manau jei mokinies imliai ir nesunkii ir supranti visokias statistikas metodikas ir visoki matematini brieda...imk ir negalvok mirksiukas.gif Bet turesi arti kaip arklys,nes reikia be galo daug daug apsisviesti toj srity biggrin.gif
Atsakyti
Na tai , kad man ner is ko rinktis tik kaip sakiau is psichologijos, sociologijos, istorijos ir matematikos. Is visu situ man atrodo , kad visgi sociologija yra lengviausia ir idomiausia. Ir kiek zinau tai man bus privalomi tik 4 seminarai is pacios tos sociologijos mokslu ( visokie metodai ir pan), o visa kita galesiu rinktis is paletsniame rate , kaip kad seima ir istatymai, mokyklos sociologija, pirmosios civilizacijos, konfliktu sprendimo metodika. Na man tokie va dalykai tai patinka :)Tiesa statistika as kita menesi mokysiuos, o ekonomikos nereikia mums (as Lt esu emus si dalyka).
Atsakyti
QUOTE(Zuika Padukele15 @ 2007 04 30, 19:24)
Na tai , kad man ner is ko rinktis tik kaip sakiau is psichologijos, sociologijos, istorijos ir matematikos. Is visu situ man atrodo , kad visgi sociologija yra lengviausia ir idomiausia. Ir kiek zinau tai man bus privalomi tik 4 seminarai is pacios tos sociologijos mokslu ( visokie metodai ir pan), o visa kita galesiu rinktis is paletsniame rate , kaip kad seima ir istatymai, mokyklos sociologija, pirmosios civilizacijos, konfliktu sprendimo metodika. Na man tokie va dalykai tai patinka :)Tiesa statistika as kita menesi mokysiuos, o ekonomikos nereikia mums (as Lt esu emus si dalyka).

tai saunu kad esi apsisprendus thumbup.gif linkiu tau sekmes ir kantrybes bei lengvo mokinimosi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklaust mamu studentku,

Kaip jus organizuojat dienotvarke turiu omenyje jei mokinates online, nu niekaip man neiseina prisest prie knygos, o egzas jau uz poros savaicu. Mano maze kategoriskai atsisake pietu miego, o dar sunus visa men. namie. Bus sakes man.
Atsakyti
QUOTE(danguolet @ 2007 05 04, 22:46)
Norejau paklaust mamu studentku,

Kaip jus organizuojat dienotvarke turiu omenyje jei mokinates online, nu niekaip man neiseina prisest prie knygos, o egzas jau uz poros savaicu. Mano maze kategoriskai atsisake pietu miego, o dar sunus visa men. namie. Bus sakes man.


Danguolet, as mokindavausi kol vaikas mokykloje... thumbup.gif Arba vakare, kai miegodavo. Jei taviskiai daug demesio reikalauja, tai sunkiau. Pabandyk isirasyt sukonspektuota medziaga, as kai kurias knygas emiau i CD irasytas ir masinoj klausydavau, namie tvarkydamasi. Vyro paprasyk pagalbos, blogiausiu atveju aulyte samdyt, o paciai i biblioteka kokia zubrinti... bigsmile.gif . Realybe tokia, kad dazniausiai likdavo nieks nedaryta, indai, pietus ir pan.
Atsakyti