Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslai užsienyje

Sveikos merginos as pernai lapkricio pradzioj laikiausi GRE lietuvoj tai is matematines dalies gavau berods 740, bet lingvistine dalis tai man toks kosmaras buvo nieko as ten nesusigaudziau ir gavau vos 260 ar 280 nebepamenu. o ispudziai tai kazkaip buvo truputi drasiau nes rugsejo 1d. laikiausi TOELF tai antra karta i ta pacia vieta vaziavau kazkaip ramiau buvo nes jau mazdaug zinojau kaip ir kas atrodo ir kaip sakome jau ir sienos padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2007 05 20, 23:36)
O man dilema ka rinktis ar bankininkyste ar business finance.

Ar yra skirtumas tarp koledzo bakalauro ir univerkes bakalauro?



schmoll.gif tikrai nera,cia tik pavadinimas skiriasi ir tiek,bet abu suteukia ta pati BA mirksiukas.gif

As asmeniskai rinkciausi bankininkyste biggrin.gif bet cia jau tikrai tau spresti kas tau labiau prie dusios 4u.gif Cia tik kaip pasiulymas,bet tu pasidaryk dviguba BA(tai man atrodo dasideda apie metus studiju ) arba imk viena is siu specialybiu kaip specalizacija (minor) ir turesi abi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2007 05 20, 22:36)
O man dilema ka rinktis ar bankininkyste ar business finance.

Ar yra skirtumas tarp koledzo bakalauro ir univerkes bakalauro?

LEGENDA - kaip tau mokytis sekasi? Kokio magistro sieki? 4u.gif

rutti kad man atrodo ( gal as neteisi ) college teduoda tik associates degree o visi kiti bakalaura
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2007 05 21, 08:07)
rutti kad man atrodo ( gal as neteisi ) college teduoda tik associates degree o visi kiti bakalaura


College nuo university skiriasi tik tuo, kad pastarasis turi graduate mokyklas. Abu duoda BA. Associates degree buna community koldedzuose, bet ten ir mokytis tik 2 metus reikia 4u.gif
Atsakyti
Rutti tu dabar mokiniesi? kas nors vasarines klases imat
Atsakyti
JO, as irgi sutinku, kad 400 is GMAT mazai, bet ji istojo, ir dar dekanas pasake, kad jos GMAT yra geras. Beje, Kristi, tu saunuole, kad is matiekos tiek daug surinkai, ir as bandysiu smile.gif o del tos kalbines dalies, GRE ji tikrai labai sunki, man tai dar sunkiai sekasi, as kai bandau, tai ne kazin ka irgi tesurenku, bet jeigu nori gerai joje surinkti - reikia plesti zodyna, o tai sunku per trumpa laika. Visgi, mokinuosi zodzius, ir tikiuosi, kad bent jau tada abis sios dalys taip nezmoniskai nesiskirs savo rezultatais, kad nebutu geda man paskui ax.gif
mano sesuo dabar mokosi information systems MTSU, TN, ir jai puikiai sekasi. Pries tai ji baige associate degree community college, o dar pries tai KTU informatika smile.gif vat kas mokytis nori thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kristi3d @ 2007 05 21, 17:34)
Sveikos merginos as pernai lapkricio pradzioj laikiausi GRE lietuvoj tai is matematines dalies gavau berods 740, bet lingvistine dalis tai man toks kosmaras buvo nieko as ten nesusigaudziau ir gavau vos 260 ar 280 nebepamenu. o ispudziai tai kazkaip buvo truputi drasiau nes rugsejo 1d. laikiausi TOELF tai antra karta i ta pacia vieta vaziavau kazkaip ramiau buvo nes jau mazdaug zinojau kaip ir kas atrodo ir kaip sakome jau ir sienos padejo smile.gif



Kristi, o kur tu istojai ir ka mokiniesi? ar planuoji stoti? kiek is TOEFL gavai?
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2007 05 21, 12:59)
mano sesuo dabar mokosi information systems MTSU, TN, ir jai puikiai sekasi. Pries tai ji baige associate degree community college, o dar pries tai KTU informatika  smile.gif vat kas mokytis nori  thumbup.gif

o tai kodel ji community baige,jei buvo baigusi KTU informatika,juk tai daugiau nei AA diplomas,BA reikejo,o gal ir baige BA,nes nelabai tikiu ,kad po AA leistu stoti tiesiai i magistra g.gif

TOEFL man buvo vienas is lengviausiu testu bigsmile.gif ir po sei dienai nesuprantu ko jo visi taip bijo g.gif
Atsakyti
Sveikos mokyklinukes,

Kaip egzu savaite, as jau atsikraciau viena klase, gavau B, yra sakoma B is for better. thumbup.gif

As mergos susiduriau su tokia dilema, noreciau studijuot "medical sonography" bet arciausia mokykla man 3 val kelio nuo manes, vakariniu klasiu neturi. Kaip man isprest sia problema, kazkokia kvaila mintis buvo sokusi kad vaziuot i kita valstija bet ir vel MB nesusitvarkytu su 3 vaikais.
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2007 05 21, 11:07)
rutti kad man atrodo ( gal as neteisi ) college teduoda tik associates degree o visi kiti bakalaura


Priklauso nuo koledzo, mano koledzas duoda ir ta, ta.

QUOTE(reda s @ 2007 05 21, 12:16)
Rutti tu dabar mokiniesi? kas nors vasarines klases imat


Aha, as visus metus mokausi, non stop. Siuo metu imu tik dvi online klases.

GUGGY - Aciu.

MAMIA - gerai butu. As is pradziu norejau persivesti i univerke, po AA. Bet po persikraustymo ji man per toli ir taip laiko nedaug, o po valanda pirmyn ir atgal, plius paskaitos turint vaikucius sunkiai butu. Viena is bakalauro programu yra bankininkyste, tai man jau reikia bandyti ilisti i bacalaurette programa. Adviser sake, kad bankai ir inicijavo sia programa, ji neseniai sukurta. Plius pas mus cia pilna finansiniu kompaniju, tai del darbo butu lengviau.

DANGUOLET - saunuole. Imk baliona. 4u.gif O online nera? Pakalbek su adviseriu, gal jie ka pasiulys. Turi kazkokia iseitis buti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutti: 21 gegužės 2007 - 21:20
QUOTE(danguolet @ 2007 05 21, 12:36)
Sveikos mokyklinukes,

Kaip egzu savaite, as jau atsikraciau viena klase, gavau B, yra sakoma B is for better. thumbup.gif

As mergos susiduriau su tokia dilema, noreciau studijuot "medical sonography" bet arciausia mokykla man 3 val kelio nuo manes, vakariniu klasiu neturi. Kaip man isprest sia problema, kazkokia kvaila mintis buvo sokusi kad vaziuot i kita valstija bet ir vel MB nesusitvarkytu su 3 vaikais.

kiekvienas college turi day care pas mus illinojuj 3 doleriai i valanda gali prasyti financial asistance gal apmokes jei vaikai ne beibiukai tai varyk, tau tik clinicals kai ateis reikes ka sugalvoti o ir beje gali online pasiimti aisku ne visas bet is kokiu 2 ju klasiu tai tikrai 1 bus online, turi jau visus prirequisites ? nuvaziuok i ta college ir pasisnekek tikrai koki solution tau duos
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2007 05 21, 19:21)
kiekvienas college turi day care pas mus illinojuj 3 doleriai i valanda gali prasyti financial asistance gal apmokes jei vaikai ne beibiukai tai varyk, tau tik clinicals kai ateis reikes ka sugalvoti o ir beje gali online pasiimti aisku ne visas bet is kokiu 2 ju klasiu tai tikrai 1 bus online, turi jau visus prirequisites ? nuvaziuok i ta college ir pasisnekek tikrai koki solution tau duos



Dekui mergaites uz pasidalinima,

Ta mokykla kur 3 val kelio nuo manes yra privati, jie jokiu lengvatu neskiria, o ir darzelio jie neturi. Yra vienas koledzas bet jie tik siulo x-ray technician, as kas susije su spinduliavimu, nenoriu. Tiesa pas mus yra Western Career College, siulo ultrasound techn. bet jie neturi sutarties su Radiology Assoc. Tai man reiktu pabaigus si kursa ruost save kad praeit radiology egzamina, nes be certifikato , koks tikslas yra imt sia specialybe.
Reiks pasiziuret ar siulo jie kazka panasaus online, nors labai abejoju. Ach problema, atrodo radau ko noreciau bet va kazkokia kliutis turi butinai atsirast.

Reda s o ka tu studijuoji? Nursing


Dekui Rutti uz baliona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danguolet: 21 gegužės 2007 - 21:41
QUOTE(Rutti @ 2007 05 21, 15:18)
MAMIA  - gerai butu. As is pradziu norejau persivesti i univerke, po AA. Bet po persikraustymo ji man per toli ir taip laiko nedaug, o po valanda pirmyn ir atgal, plius paskaitos  turint vaikucius sunkiai butu. Viena is bakalauro programu yra bankininkyste, tai man jau reikia bandyti ilisti i bacalaurette programa. Adviser sake, kad bankai ir inicijavo sia programa, ji neseniai sukurta. Plius pas mus cia pilna finansiniu kompaniju, tai del darbo butu lengviau.

tai ir pirmyn thumbup.gif ,dabr nezinau ka dirbi,bet pradek ieskotis darbi oje sferoje,kad isitvirtintum kompanijoje ir seip pamatytum savom akimis ir pajustum savu kailiu ar tai tikrai tau,o velaiu baigus BA galesi kita saka pasitinkti eidama MBA, kuri labai daznai kompensuoja darbdaviai thumbup.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti