Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslai užsienyje

QUOTE(Sacra @ 2007 05 30, 00:12)
kazkaip as jau buvau pasiklydusi beieskant ir visai kantrybe baigesi, nes nepavykdavo nieko gero rasti. As siaip norejau MS, o ne MBA, nes kazkodel man atrode, kad MS geriau, nors amerikonai labai jau ta MBA vertina, o kuris skaitosi geresnis? Is esmes, juk tas MBA tai verslo administravimo magistras, ania? man taip shvakai skamba, uztai as jo ir nenorejau, kai ieskodavau, is karto atmesdavau  ax.gif


Apie MS as nieko konkretaus negaliu pasakyti, nes nesidomejau. Taciau is patirties teko su MS'nikais susidurti studiju eigoj. Musu kursas buvo tie nelaimeliai kuriems teko pirmus metelius pabuti sujungtais su jais. Kaip taisykle, visi jie buvo labai jaunuciai, be darbines patiries ir su visomis is to isplaukianciomis pasekmemis. Del sito finto musu mokykloj buvo kiles didelis skandalas, nes visu pirma ju prijungimas "numuse" amziaus vidurki ir darbines patirties vidurki plius inese visa plejada kitokiu bedu, ko pasekoje programos reitingai per metus nusirito per 30 poziciju, dekanui buvo pareikstas nepasitikejimas ir jis neteko kedes... MBA'snikai stengesi kiek imanoma isvengti ju per "group projects", nes kaip kolegos jie buvo labai silpni ir ju kontribucija budavo tokia niekinga, kad is principo mums tekdavo viska priisimti dirbt patiems. Administracija teisinosi, kad jie mane, kad studiju kokybe pageres jei jie gaus galimybe padirbti su patirti turinciais zmonemis. Jiems gal ir pagerejo, o mums - grynas siknos skausmas. Bet kokiu atveju, po pirmu metu jie visi kazkur isnyko: kas susirado associate's lygio darbelius, kas istojo i medical ar nursing school... Todel man kazkaip susidare ispudis, kad ju programa tik 1 metai ir tai tik kaip priedelis prie to ka jie studijuoja ar ruosiasi studijuoti, nes antrus metus likom tik mes - MBA'snikai. Laimei, pirmus du semestrus yra tik core kursai, tai is esmes dideles zalos jie nepridare, nes per ivadinius kursus ,is principo, su bet kokio lygio grupe gali daug maz padoriai isplaukti nesusigadindamas balu, o vat jei butu reikeje su tokiais lepshiukais dirbti per advanced kursus - tai butu tikrai rimta beda.

Kita vertus, MBA yra labai brangus malonumas, o kad gauti tikrai gera issilavinima Banking and Finance, reik ieskotis programos, kuri turi stiprius to dalyko destytojus/reitingus, nes sitame dalyke nuo destytoju tikrai labai daug kas priklauso, skirtingai nei kokiam marketinge ar HR. Man teko susidurti tiek su vidutiniskais siu dalyku destytojais, tiek su labai gerais ir, patikek, skirtumas milziniskas - po gero destytojo "Corporate Finance" textbook'a skaitai kaip gera romana, idomu tiek, kad norisi pabegti i virtuve paskaityti, net kai visa seima suminga... O "gera mokykla/stipri programa/geri destytojai" automatiskai reiskia ir beprotiskas kainas. Be to, reik labai rimtai apsvarstyti ar tikrai verta i tai investuoti, nes tai yra tokia standartine koncentracija, kad reikia buti arba neitiketinai stipriam ir daug pasiekusiam sioje srityje jau pries ateinant kokytis, arba nesitiketi greitai atidirbti pinigus isleistus MBA studijoms, nes koncentracija sioje srityje (siais laikais) uzsidirba kone puse siu mokyklu absolventu taigi ir konkurencija bus milziniska. Tieiog dabar tokia mada, kad net einant i marketinga yra sveika tureti stiprius corporate finance pagrindus,esa ji, kaip priedelis prie tavo pagrindines specialybes, labai sustiprina tavo MBA svori. Pvz, mano pagrindine specializacija yra HCS Management/Biosc., bet as taip pat esu pasidariusi ir Banking and Finance koncentracija, kaip, beje, ir minimum puse mano klasioku su pagrindinem "area of interest" in HR, Marketing, Operations, Inf. Syst. Mgmt ir t.t. Kita vertus, klasiokai kurie domejosi tik sia koncentracija, jau buvo visa galva aukstesni uz mus pries pradedant mokytis. Daugumai ju, uzteko vien musu profesoriu rekomendaciju, kad gauti senior fin.analyst vietas labai gerose kompanijose (kas, beje, reiskia, kad zemesnius lygius jie jau buvo praeje pries istodami i MBA programa... ) O ir siaip, i bankus siais laikais niekas smarkiai nebesiverzia, nes algos yra stipriai kritusios, ypac zemesniu karjeros laipteliu darbuotojams... Taigi net ir MBA neapsaugo musu nuo bendru rinkos tendenciju. mirksiukas.gif Be to, isitikink ar tu tikrai domiesi Finance, nes kiek pastebejau, Lietuvoje tai laiko kone analogu Accouting'ui, o USA - tai du visiskai, is principo skirtingi dalykai.
Viena dalyka galiu garantuoti, JAV su bizniu susijusiose srityse MBA tikrai stipriau vertinamas nei MS.
Atsakyti
Hmmm... Tiesa pasakius, taip geriau pagalvojus, net nesu isitikinusi ar ta programa, kurioje musu jaunikliai buvo, vadinasi MS ar MSM ar dar kitaip... Niekada labai nesidomejau, tai ir neuzsifiksavo. Tiesa pasakius, nezinau ar isvis toks dalykas kai MS su koncentracija banking and finance egzistuoja JAV universitetuose. Bent jau man i akis nebuvo pakliuve...
Jei ka nors panasaus uztiksi, prasau nepatingek mestelt nuorodos, man irgi butu idomu pasiskaityti kas tai per "zverys" ir kokios tai programos.
Atsakyti
QUOTE(Foxenas @ 2007 05 30, 22:38)
Hmmm... Tiesa pasakius, taip geriau pagalvojus, net nesu isitikinusi ar ta programa, kurioje musu jaunikliai buvo, vadinasi MS ar MSM ar dar kitaip... Niekada labai nesidomejau, tai ir neuzsifiksavo. Tiesa pasakius, nezinau ar isvis toks dalykas kai MS su koncentracija banking and finance egzistuoja JAV universitetuose. Bent jau man i akis nebuvo pakliuve...
Jei ka nors panasaus uztiksi, prasau nepatingek mestelt nuorodos, man irgi butu idomu pasiskaityti kas tai per "zverys" ir kokios tai programos.



na, as Foxenas labaaaaaai dekinga uz toooki issamu atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ko gero ir visu balioneliu neuztektu dekingumui isreiksti smile.gif

is tiesu, as pastebejau, kad ju tas MBA kazkoks labai sureiksmintas jav, nes jie ten visi verslu uzsiimti nori ar kaip, nezinau, bet as tiesiog nenorejau, nes i ji stoti bile kas gali, o galvojau, kad MS in FInance, juk reikia ekonomika buti baigus, kad magistra finansu galetum studinti, uztai ir ieskojau, kad tiesiog butu rimtesnis dalykas. Bet zinai, as paziurejau, kad ir tam MBA in finance yra finansavimo 5 kart daugiau nei MS in finance g.gif o as kitaip negaleciau studinti, nes kur as gausiu tuos 30000 baksu...
Atsakyti


o dabar i tema: kur pradingo visos magistratura anglijoj studijuojancios..? unsure.gif apsiliepkit, uzversiu klausimais blush2.gif biggrin.gif
[/quote]



4u.gif tikriausia visos, kaip ir as, dingo magistraturos studijuose, kai pradejau moxlus UK Universitete, pasibaige mano katino dienos ir smagus pasiskaitinejimai MAMU svetaineje ax.gif
Papildyta:

Labas, ema88, nu greit papasakok kaip tau ten sekas? smile.gif Ar tu bakalaura studijuoji? Mokinais pries tai LT?

Studijouju magistratura 1m.(MA) thumbup.gif , Lietuvoje baigiau bakalaura 4m. Magistraturos studijos mano specelybes pratesimas, tik truputi labiau specelizuota. ax.gif

P.S. sorry uz laaaaaaabai paveluotus atsakymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Astav @ 2004 02 17, 17:48)
Mamytes, o gal kuri ir Anglijoj esanciu studijuojat?  book.gif

as studijuoju bakalaura-interjero dizaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kravciukaite @ 2007 06 01, 18:07)
as studijuoju bakalaura-interjero dizaina  ax.gif



o geras, as igi Interjero dizaina studijuoju drinks_cheers.gif , tik magistraturoje. Northumbrijos universitete, Newcastle thumbup.gif
kaip tau kravciukaite sekasi ar patinka, kiek liko iki baigimo?
Atsakyti
Na, moksliukes, gal kuri galit paaiskinti kas per daiktas tas stylistic convention? Man reikia midterm parasyti.

Cia pora klausimu is mano uzduociu:


Describe the stylistic conventions in a classical epic (like Homer's Iliad or Odyssey).

2. Describe the stylistic conventions in a classical play or poem.

Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2007 06 02, 15:19)
Na, moksliukes, gal kuri galit paaiskinti kas per daiktas tas stylistic convention? Man reikia midterm parasyti.

Cia pora klausimu is mano uzduociu:
Describe the stylistic conventions in a classical epic (like Homer's Iliad or Odyssey).

2. Describe the stylistic conventions in a classical play or poem.

stylistic conventions to help anchor the ideas suggested by the plot and reinforce the meaning of the text. tau klaseje turejo isaiskinti cia rasymo stilius, pasiziurek savo knygoje turetu buti apibudinta apie toki formata, kaip as suprantu turi isnagrineti ( deeper meaning ) ir negali naudoti slang turi isaiskinti ju prasme savo tekste, sekmes smile.gif
Atsakyti
sveikos visos smile.gif
gal kas galite patarti, kai bandete stoti i univera JAV, kiek univeru pildet vienu metu? ta prasme, penkis, tris, desimt, ar tik viena?
Kitas klausimas, gal zinote, kai laikot testa GRE ar TOEFL, ar nieko, jeigu testu centrai rezultatus univerams nusiuncia anksciau, o po to tik application pas juos pildai ir siunti likusius dokumentus? O jeigu siuos dalykus skiria poros menesiu laikotarpis?
Is anksto ACIU uz ats.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2007 06 03, 19:35)
sveikos visos  smile.gif
gal kas galite patarti, kai bandete stoti i univera JAV, kiek univeru pildet vienu metu? ta prasme, penkis, tris, desimt, ar tik viena?
Kitas klausimas, gal zinote, kai laikot testa GRE ar TOEFL, ar nieko, jeigu testu centrai rezultatus univerams nusiuncia anksciau, o po to tik application pas juos pildai ir siunti likusius dokumentus? O jeigu siuos dalykus skiria poros menesiu laikotarpis?
Is anksto ACIU uz ats.
4u.gif


GMAT ir TOEFL rezultatus pildziau, kad siustu i 5 universitetus, anketas priemimui prisiruosiau uzpildyti tik dvieju, i abu ir istojau. Jokiu problemu, kad egzaminu rezultatai universitetus pasieke anksciau, nei as uzpildziau aplikacijas, neturejau.
Atsakyti
Testu rezultatus ir evaluations(mano atveju WES) univerai laiko ne maziau kaip 3 metus(kai kada net 3 metus).Paprasciausiai jie padaro tavo faila ir viskas
Atsakyti
reikia straipsniu... kas pades?
Atsakyti