Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Telefoniniai pokalbiai ir SMS
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Madmuazel
Netycia 'uzlipau' ant tokios temos... tai va cia pigus skambuciai is LT i UK ir airija berods ir atvirksciai... nu zodziu kakziap, apsiskaityti reik... va nuoroda 4u.gif
PIGUS SKAMBUCIAI
laurencija100
Na 24 piskes per minute man tai brangu schmoll.gif as skambinu 10p.minutei ir tai manyciau brangoka?na nezinau,as per koda skambinu i mobilu tai moku 8p minutei +VAT.2p iseina kad 10p.minutei.
ajaz
QUOTE(laurencija100 @ 2009 10 11, 02:31)
Na 24 piskes per minute man tai brangu schmoll.gif  as skambinu 10p.minutei ir tai manyciau brangoka?na nezinau,as per koda skambinu i mobilu tai moku 8p minutei +VAT.2p iseina kad 10p.minutei.
*

O gal galite pasakyti ta koda nes as skambinu is tesco mobile papildymo ir man iseina brangoka doh.gif
Traleliushke
Sveikos, mergaites 4u.gif
Nieko as cia nesupratau ka kalbate apie 02, teco papildymus ir pan., bet noriu tada trumpai ir aiskiai pasiklausti mirksiukas.gif
Atvyksiu uz meneselio jau i UK, pirksiu o2, nes visid raugai isgyre kad turi tik tas korteles, sakykit kiek ji kainuoja, kur pirkti, kiek sms ir skambutis i lietuva?
ierika
siaip turiu tesco kortele, bet skambuciams i lt naudoju LEBARA, man skambuciai kainuoja i fiksuoto rysio telefonus 2p , nes dabar yra akcija iki 11.30d. uz puse kainos

daugiau info cia

http://www.lebara-mobile.co.uk/en/
O-RE-AR
OO as neskambinu niema i lt,nes praktiskai visi draugai ir seimos nariai turi skypes,tai taip ir susiskambinam mirksiukas.gif
Traleliushke
O tu telefona 3G turi, ir skambini is telefono skaipo gal? Nes as ziurinejuos sita varianta, pvz three.co.uk duoda korta, gali ir telefona nerangiai paimt 3G ir skambint i skaipa.. O man tai visai ok butu. Tad jei kas turit skaipa telefone ir emet korta kartu su telefonu, pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Sigitute
QUOTE(Traleliushke @ 2009 10 27, 19:57)
O tu telefona 3G turi, ir skambini is telefono skaipo gal? Nes as ziurinejuos sita varianta, pvz three.co.uk duoda korta, gali ir telefona nerangiai paimt 3G ir skambint i skaipa.. O man tai visai ok butu. Tad jei kas turit skaipa telefone ir emet korta kartu su telefonu, pasidalinkit patirtimi  4u.gif
*

Labuka. as jau metai laiko turiu sitaip telefona. Na, dziaugiuosi, man patinka. per skype ten tikrai labai lengva. taip pat, kaip ir is kompiuterio. as dar kreditu nusiperku uz £10, bet su vat nuskaiciuoja £11.50 tam, kad galeciau mamulei skambinti, nes ji kompiuterio neturi ir labai kratosi. Taigi, i mobiliaka i Lt is skype skambinu uz £0.1 per minute. sms siunciu uz berots £0.04. Tai va smile.gif
mazhulinka
QUOTE(Sigitute @ 2009 10 28, 08:12)
Labuka. as jau metai laiko turiu sitaip telefona. Na, dziaugiuosi, man patinka. per skype ten tikrai labai lengva. taip pat, kaip ir is kompiuterio. as dar kreditu nusiperku uz £10, bet su vat nuskaiciuoja £11.50 tam, kad galeciau mamulei skambinti, nes ji kompiuterio neturi ir labai kratosi. Taigi, i mobiliaka i Lt is skype skambinu uz £0.1 per minute. sms siunciu uz berots £0.04. Tai va smile.gif
*

O kaip su rysiu? As i kompiuteri skambindavau, tai zinokit kazkoks siaubas, sake, kad mano balsas kaip sveples girdisi... verysad.gif ir ne tik i LT skambinant.... Nenukerpa vidury pokalbio ir pan? as niekada tokio varianto kaip skambinti is skype i telefonus net nesumasciau... doh.gif ACIU!
Traleliushke
Paziurejau kad telefone 3g veiktu, tai uzsisakiau tas dabar kur nemokamas duoda three.co.uk korteles, ziuresim kai atsius veikia ar ne unsure.gif
Nes tevai namie interneta turi, butu gerai jei tikrai nemokamai iseitu skambint skaipa telefone turint jiems i pc esanti skaipa smile.gif
mazhulinka
QUOTE(Traleliushke @ 2009 11 06, 22:47)
Paziurejau kad telefone 3g veiktu, tai uzsisakiau tas dabar kur nemokamas duoda three.co.uk korteles, ziuresim kai atsius veikia ar ne  unsure.gif
Nes tevai namie interneta turi, butu gerai jei tikrai nemokamai iseitu skambint skaipa telefone turint jiems i pc esanti skaipa  smile.gif
*

veikia veikia... tik reikia, kad telefono aparatas buti pritaikytas Skype'ui. Mano vienas is kontraktu buvo is 3G, bet kvaila tel. buvau pasiemus ir Skype nebuvo imanoma iinstaliuoti..
Seniau skambindavau i PC Skype i LT. Siandien skambinau i mobilu ir paprasta tel, 1,5val kainavo apie £2,50 su prijungimo mokesciais...
DOMINUKE
Turiu O2,kai pirkau kortele salone,pasakiau kad man reikia plano pigiem skambuciam i lietuva,ir kiekvieno men.17d.gaunu 90 nemokamu minuciu menesiui ok.gif
mazhulinka
QUOTE(DOMINUKE @ 2009 11 07, 17:17)
Turiu O2,kai pirkau kortele salone,pasakiau kad  man reikia plano pigiem skambuciam i lietuva,ir kiekvieno men.17d.gaunu 90 nemokamu minuciu menesiui ok.gif
*

man 90min vienam kartui biggrin.gif

Seniau pirkdavau New Europe Bonus ornzine kortele pas babajus, £2,50 kainuodavo, kai kurie daugiau nulupti bandydavo, bet paskui issigudrinau ir 5uz £10 gauti. I paprasta tel apie 200+ minuciu. as kontrakte labai daug nemokamu turiu, tad skambindavau is mobilaus. turiu ir Virgin Media su nemokamais skambuciais i landline, bet jie po 1val pradeda skaiciuoti pinigus, o jei su siomis kortelemis nutrauki skambuti puses kredito kaip ir nebelieka verysad.gif
tad Skype kol kas geriausias atradimas!
DOMINUKE
[quote=mazhulinka,2009 11 07, 21:44]
man 90min vienam kartui biggrin.gif

Seniau pirkdavau New Europe Bonus ornzine kortele pas babajus, £2,50 kainuodavo, kai kurie daugiau nulupti bandydavo, bet paskui issigudrinau ir 5uz £10 gauti. I paprasta tel apie 200+ minuciu. as kontrakte labai daug nemokamu turiu, tad skambindavau is mobilaus. turiu ir Virgin Media su nemokamais skambuciais i landline, bet jie po 1val pradeda skaiciuoti pinigus, o jei su siomis kortelemis nutrauki skambuti puses kredito kaip ir nebelieka verysad.gif
tad Skype kol kas geriausias atradimas!
*

[/quot
Tas korteles tai mama perka,bet kad l.jau greit jos baigiasi
mazhulinka
QUOTE(DOMINUKE @ 2009 11 07, 21:17)
Tas korteles tai mama perka,bet kad l.jau greit jos baigiasi
*

jei nenukerpa tai viskas ok, issnekedavau ilgai, bet mano tinklas automatiskai po 2val nutraukia skambuti, tada perskambinus jau budavo like tik apie 80p... ir tik apie 15min duoda blink.gif
DOMINUKE
QUOTE(mazhulinka @ 2009 11 07, 23:47)
jei nenukerpa tai viskas ok, issnekedavau ilgai, bet mano tinklas automatiskai po 2val nutraukia skambuti, tada perskambinus jau budavo like tik apie 80p... ir tik apie 15min duoda blink.gif
*

Nu jo,jie ten gudriai daro,jei jau nutraukei pokalbi,ar del rysio nutruko pokalbis,tai jau arba visai daugiau nepriskambini nes kreditu truksta,arba dar duoda pora zodziu pasakyt biggrin.gif Treciadieni vel isskrendu,ir galvoju dabar,koki cia rysi pasirinkus,kad tie pokalbiai butu pigesni.Nu aisku,uz skype geriau nera.bet jei mieste skubiai prireiia,juk nebegsi namo biggrin.gif
mazhulinka
QUOTE(DOMINUKE @ 2009 11 08, 06:42)
.bet jei mieste skubiai prireiia,juk nebegsi namo biggrin.gif
*

begti ir nereikia... gauk PAYG kortele is 3G, isinstaliuok Skype, nusipirk kredito ir skambink i bet koki TELEFONA ar zinutes pigiai rasyk... Niekam nereikia prie kompu sedeti mirksiukas.gif
Katuke
Na,as naudoju Lebara ir labai tuo dziaugiuosiu,nereikia rinkti jokiu kodu,tiesiogiai skambini i LT(i mobilu-15p).
Traleliushke
Uzsisakiau ir as is three.co.uk tas kelias nemokamas korteles, na ziuresim veiks su mano telefonu ar ne.. Nes jei ka reiks ir man gal 02 imt smile.gif
mazhulinka
QUOTE(Katuke @ 2009 11 08, 10:45)
Na,as naudoju Lebara ir labai tuo dziaugiuosiu,nereikia rinkti jokiu kodu,tiesiogiai skambini  i LT(i mobilu-15p).
*

Brangoka... £9 per valanda.... Cia gal as vienintele tokia, bet kai uzsikalbu tai gali uztrukti ir 3val... Kol telefonas neissikrauna lotuliukas.gif man patinka Skype'as dar ir del to, kad zinute vos 5p kainuoja, mano tinkle jei neklystu 24p...
Katuke
QUOTE(mazhulinka @ 2009 11 08, 13:59)
Brangoka... £9 per valanda.... Cia gal as vienintele tokia, bet kai uzsikalbu tai gali uztrukti ir 3val... Kol telefonas neissikrauna lotuliukas.gif man patinka Skype'as dar ir del to, kad zinute vos 5p kainuoja, mano tinkle jei neklystu 24p...
*

Noriu pasitikslinti,ar is kompiuterio skypo skambinant i LT pigu,ar is telefono su skypu?Ar cia jie vienas ir tas pats blush2.gif ?
mazhulinka
QUOTE(Katuke @ 2009 11 08, 13:49)
Noriu pasitikslinti,ar is kompiuterio skypo skambinant i LT pigu,ar is telefono su skypu?Ar cia jie vienas ir tas pats  blush2.gif ?
*

Skype tas pats ir tel ir PC. Jei is Skype is Skype, aisku nemokamai. Kai skambini i LT telefonus tereikia nusipirkti kredito, o jau kaip nori naudoti, ar sedint prie kompiuterio su ausinemis, ar naudojant Skype pritaikyta telefona nera jokio skirtumo... Kaina ta pati...
Katuke
O tai kai nusiperki skype kreditu,tai per skaipa skambinant i Lt mobilu kokia kaina?Jau man cia viskas susimakalavo.
mazhulinka
QUOTE(Katuke @ 2009 11 08, 14:21)
O tai kai nusiperki skype kreditu,tai per skaipa skambinant i Lt mobilu kokia kaina?Jau man cia viskas susimakalavo.
*

Parasyta, kad 4p per minute, plius mazas sujungimo mokestis. Bet man atrodo, kad tiek nekainavo. Prasnekejau beveik dvi valandas, tris kartus sujungimo mokesti sumokejau, nes vaikas pagriebe tel ir isjunge, bet tai man kainavo £2.13
Katuke
QUOTE(mazhulinka @ 2009 11 08, 16:25)
Parasyta, kad 4p per minute, plius mazas sujungimo mokestis. Bet man atrodo, kad tiek nekainavo. Prasnekejau beveik dvi valandas, tris kartus sujungimo mokesti sumokejau, nes vaikas pagriebe tel ir isjunge, bet tai man kainavo £2.13
*

Aciukas uz info aciuks.gif
DOMINUKE
QUOTE(mazhulinka @ 2009 11 08, 11:04)
begti ir nereikia... gauk PAYG kortele is 3G, isinstaliuok Skype, nusipirk kredito ir skambink i bet koki TELEFONA ar zinutes pigiai  rasyk... Niekam nereikia prie kompu sedeti mirksiukas.gif
*

Gal gali placiau paaiskinti man neismanelei kaip nusipirkti skype kreditu,ir kaip ten paskui ka daryti norint skambinti is tel.i skype ir atvirksciai. 4u.gif
mazhulinka
QUOTE(DOMINUKE @ 2009 11 09, 14:08)
Gal gali placiau paaiskinti man neismanelei kaip nusipirkti skype kreditu,ir kaip ten paskui ka daryti norint skambinti is tel.i skype ir atvirksciai. 4u.gif
*

Jei Skype kompiteriyje turi "paraklinek" kaip as sakau. kredita labai lengva papildyti, tereikia korteles arb PayPal. Isijungus pagr. Skype puslapi su kontaktais bent jau pas mane apacioje parasyta: CALL PHONES, DIRECTORY, SHOP. kad nusipirktum kreditu, reikia eiti i SHOP.
CALL PHONES:suvedi numeriuka norima ir skambina, i betkuria sali... is telefono labai panasiai..
Pelyte_M
as galiu pasiulyti savo varianta. Man teko isbandyti ne daug tu skirtingu skambinimo budu, bet sitas pigiausias ir patogiausias.Kalbu apie lietuva.Taigi nusiperkate Orange pay as you go SIM kortele.Paipildot tarkim 5 svarais.Pasikeiciat kalbajimo plana i Camel.Ir tuomet skambinat i Lietuva tiesiai is savo mobilaus telefono i lietuvos mob telefona uz 10 pencu per minute.As labai patenkinta siuo variantu.O tie skaipai tai reikia buti prisirusus prie kompiuterio ir namie,o tom skambinimo kortelem nepasitikiu/arba daug vistiek reikia moket uz skambinima i mobilu tinkla LT.
KA jus manot apie si mano pasiulyta viarianta? wink.gif
mazhulinka
QUOTE(Pelyte_M @ 2009 11 18, 17:41)
as galiu pasiulyti savo varianta. Man teko isbandyti ne daug tu skirtingu skambinimo budu, bet sitas pigiausias ir patogiausias.Kalbu apie lietuva.Taigi nusiperkate Orange pay as you go SIM kortele.Paipildot tarkim 5 svarais.Pasikeiciat kalbajimo plana i Camel.Ir tuomet skambinat i Lietuva tiesiai is savo mobilaus telefono i lietuvos mob telefona uz 10 pencu per minute.As labai patenkinta siuo variantu.O tie skaipai tai reikia buti prisirusus prie kompiuterio ir namie,o tom skambinimo kortelem nepasitikiu/arba daug vistiek reikia moket uz skambinima i mobilu tinkla LT.
KA jus manot apie si mano pasiulyta viarianta? wink.gif
*

O kiek i laidini minute kainuoja nezinai? ax.gif 4u.gif
Pelyte_M
QUOTE(mazhulinka @ 2009 11 18, 23:06)
O kiek i laidini minute kainuoja nezinai? ax.gif  4u.gif
*

Sorry, mergaites, apsimelavau.Man taip pigiai nuskaiciuodavo,kai skambindavau,kad maniau,kad 10 p per minute, bet dabar patikrinau internete ir ten rasoma 12 pensu tiek i laidini telefona LT ,tiek ir i Mobilu telefona. blush2.gif Na,bet vistiek manau vienas is pigiausiu variantu skambinant is mobilaus i mobilu. 4u.gif
Egle777
Sveiki. Jei kas norit skambint i JAV ir dar 60 saliu tik uz 24,99 $ per men neribotai, turiu pasiulyma! Parduodu Vonage adapteri uz 50 $.
Mahada
neskaiciau visos temukes, tai nepykit jei pasikartosiu 4u.gif i LT mobilius skambinti patogu is talk mobile payg. 10p uz minute. (dar bandziau i vokietija skambinti, irgi tiek pat). laidinio tarifo nzn. as pati naudoju skypephone, kadangi mano tevai turi interneta, tai tik jiems reikia prisitaikyti, o as galiu bet kada kalbeti ir kalbam nemokamai thumbup.gif
Vilmave
Labutis,
Cia gal ir ne i tema, bet visgi noriu pasitikslinti.. Po poros menesiu planuoju isvaziuoti gyventi i UK. Ten turbut teks nusipirkt kokia Oyster ar Orange kortele pay as you go. Tik va klausimelis, ar as galesiu ta kortele isidet i Lt pirkta telefona ir normaliai funkcionuos? Ar su sim kortele butina pirkti kartu ir telefona UK?
rozeslasiukas
QUOTE(Vilmave @ 2010 03 14, 14:39)
Labutis,
Cia gal ir ne i tema, bet visgi noriu pasitikslinti.. Po poros menesiu planuoju isvaziuoti gyventi i UK. Ten turbut teks nusipirkt kokia Oyster ar Orange kortele pay as you go. Tik va klausimelis, ar as galesiu ta kortele isidet i Lt pirkta telefona ir normaliai funkcionuos? Ar su sim kortele butina pirkti kartu ir telefona UK?
*

Jei telefonas nera priristas, t.y. Ir Lt gali naudoti visas korteles, Bite, Omnitel ir tt, tai tada be problemu tau ir cia jsi veiks su visom angliskom kortelem thumbup.gif Gali be problemu vestis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pelyte_M @ 2009 11 19, 13:36)
Sorry, mergaites, apsimelavau.Man taip pigiai nuskaiciuodavo,kai skambindavau,kad maniau,kad 10 p per minute, bet dabar patikrinau internete ir ten rasoma 12 pensu tiek i laidini telefona LT ,tiek ir i Mobilu telefona. blush2.gif Na,bet vistiek manau vienas is pigiausiu variantu skambinant is mobilaus i mobilu. 4u.gif
*

As irgi naudoju Orange Camel plana thumbup.gif Man irgi skaiciuoja 10p smile.gif Daug kas naudoja Labar kortele, bet man labiau patinka Orange thumbup.gif Pigu, kokybe pokalbiu lb gera thumbup.gif
Vilmave
labai dekui uz atsakyma smile.gif O kazi ar as ta kortele galesiu naudoti budama LT? Galvoju i CV angliska numeri isirasyti ir dar pasiuntineti kol busiu Lt..

QUOTE(rozeslasiukas @ 2010 03 14, 21:18)
Jei telefonas nera priristas, t.y. Ir Lt gali naudoti visas korteles, Bite, Omnitel ir tt, tai tada be problemu tau ir cia jsi veiks su visom angliskom kortelem  thumbup.gif  Gali be problemu vestis smile.gif [

Pelyte_M
QUOTE(Vilmave @ 2010 03 15, 11:41)
labai dekui uz atsakyma smile.gif O kazi ar as ta kortele galesiu naudoti budama LT? Galvoju i CV angliska numeri isirasyti ir dar pasiuntineti kol busiu Lt..
*

Veiks ir lietuvoje SIM kortele is Anglijos.Bet reikes joje kreditu kazkiek,jei darbdaviai skambins i Lietuva, tai automatiskai uz atsiliepima reikes moketi kaip uz roaming'a. Jei neatsiliepsi,tai tuomet nereikes moket.
Alyssa
Sveikos, gal atsisauktu forumiete, kuri yra uzsienyje ir naudoja PILDYK ar kokia kita lietuviska kortele? smile.gif Labai reik viena bandyma padaryti. Parasykit i AZ. Busiu labai dekinga 4u.gif 4u.gif
rozeslasiukas
QUOTE(Alyssa @ 2010 03 20, 14:41)
Sveikos, gal atsisauktu forumiete, kuri yra uzsienyje ir naudoja PILDYK ar kokia kita lietuviska kortele?  smile.gif  Labai reik viena bandyma padaryti. Parasykit i AZ. Busiu labai dekinga  4u.gif  4u.gif
*

As naudoju Pildyk kortele mirksiukas.gif
Alyssa
Dekui, rozeslasiukas wink.gif

Dar klausimas, gal kas naudojat bites LABAS kortele uzsienyje? Parasykite i az, busiu dekinga wink.gif
cudo
Sveiki.

Reike informacijos. Vyras Evrope,tai jam pasake kad skambint is Lietuvos reike surinkt 10 10 it numeri,ir mol pigiau g.gif
Kas ka zino,parasiket: kiek kainoja min.ir koks cia operatoris mirksiukas.gif
harmoneta
Mamytes, gyvenancios UK, gal galit patart ka naudoti kad butu nebrangus sms i Lietuva? smile.gif zadu isvaziuot vasarai ir noretusi palaikyti rysi Lietuvoje...
siuo metu naudoju TELE2 Pildyk... tarifai pasirode nelabai brangus, bet gal yra kur pigiau? g.gif
liolia79
As naudoju O2 pay as you go kortele. Pasirinkau plana My country. Ir gaunu nemokamu minuciu skambuciams i uzsieni: per menesi papildzius saskaita £10 - 50 nemokamu minuciu i mobilu ar laidini; £15 - 100 minuciu ir £30 - 200 minuciu.
Tiesa, vietiniu pokalbiu tarifai nieko gero..... Bet jei pagrindas skambuciai i uzieni is UK - visai gerai gaunasi thumbup.gif
p Raganyte
QUOTE(liolia79 @ 2010 05 24, 02:03)
As naudoju O2 pay as you go kortele. Pasirinkau plana My country. Ir gaunu nemokamu minuciu skambuciams i uzsieni: per menesi papildzius saskaita £10 - 50 nemokamu minuciu i mobilu ar laidini; £15 - 100 minuciu ir £30 - 200 minuciu.
Tiesa, vietiniu pokalbiu tarifai nieko gero..... Bet jei pagrindas skambuciai i uzieni is UK - visai gerai gaunasi  thumbup.gif
*

Taip, pritariu - sis variantas vienas geriausiuju kiek as zinau. 4u.gif Tik as kita plana turiu O2...
As naudoju Talk Mobile ,,pay as you go" - pasipildau uz 20 svaru, o plepu apie 1 val. is mob i paprasta Lt tel. Skambinant tiesiogiai is O2 ,,pay as you go" - pasipildai uz 40 svaru ir plepi apie 1 val. is mob i paprasta. Jomajo - ta O2 netycia ismeginau per Velykas - tiksliai zinau. biggrin.gif
Arikana
Sveikutės, norėčiau patarimo.. namuose, noriu įsivesti laidinį telefoną. maloniausiai man atrodo BT, kažkaip man jis rimčiausiai ir saugiausiai atrodo. Bet va, TalkTalk lyg ir reklamuojasi, kad ten pigiau.. na, tas mėnesinis mokestis. Galva susisuko ir nežinau kas geriau. Gal kas galit patarti? Man svarbu:
1. kuo mažesnis mėnesinis mokestis (bet nebūtinai pats mažiausias)
2. nemokami skambučiai į valstybines įstaigas (man reikia skambinti dėl visokių pašalpų, o kadangi dar reikia vertėjo, tai labai ilgai užtrunka tas pokalbis.)
3. prie telefono linijos man reikia dar ir interneto.

tai va, kad iš BT nemokami skambučiai į tas įstaigas tai žinau, bet kaip iš tokio TalkTalk?
*irma*
Sveikos, as norejau paklausti gal zinot keturis skaiciukus kur reikia surinkti pries numeri kad skambuciai butu pigesni is lietuvos i nervegus ir atvirksciai? Buciau labai dekinga 4u.gif
etiu
sveiki, gal galetumet ptariti, kaip is mobilaus paskambinti i anglija. Man niekaip nepavyksta, Anglijoje Nr. mobilusyra 07970178472 , bandau rinkti koda 44, bet nesigauna, gal kokiu skaiciu nereikia, ar ko papildomai reikia. Visiskai nesusigaudau. Aciu kas atakysit.
liolia79
QUOTE(etiu @ 2010 07 28, 15:49)
sveiki, gal galetumet ptariti, kaip is mobilaus paskambinti i anglija. Man niekaip nepavyksta, Anglijoje Nr. mobilusyra 07970178472 , bandau rinkti koda 44, bet nesigauna, gal kokiu skaiciu nereikia, ar ko papildomai reikia. Visiskai nesusigaudau. Aciu kas atakysit.
*

+447970178472
redusis
as turiu lebaros kortele skambuciai i lt laidini telefona tik 4p/min, sms 10p , o i mobilu 14p jai neklystu
Polijana
o pvz i Alzyra is LT is jokio operatoriaus negaledavau parasyti sms...kaip nervuodavo g.gif
Tele2 tik pagusciojo peciais schmoll.gif
gintirija
as vartoju callcheaper,kainuoja 5sv,nuskaiciuoja juos is kart is mobilaus,reikia issiusti sms nr 81223 su tekstu top up.I Lietuvos laidini 2p o mobilu 6p 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.