Įkraunama...
Įkraunama...

Telefoniniai pokalbiai ir SMS

QUOTE(Sistina @ 2011 04 28, 22:59)


Papildau:

http://www.eiktel.co.uk/index.php/lt
Atsakyti
Mes skambiname is landline i mobilu 9p/min.08713431431 smile.gif
Atsakyti
mes lebara naudojam.1p minute i landlaina 4u.gif
Atsakyti
Yra tokia programa LOWRATEVOIP. Instaliuojates, pasipildote saskaita kreditine kortele PVZ 10 euru ir galite skambinti i Lietuvos telekomo numerius iki 200 min. per savaite nemokamai. Tas 10 euru galioja menesi laiko. Po to nemokami skambuciai baigiasi, tad galite isnaudoti i mobilius (1 min. 13 centu) Jie kils klausimu rasykit i AZ.
Atsakyti
jei skambinate i namu telefona tai geriausia lebara kortele 1min./ 1p. sneku su lietuva valandu valandas thumbup.gif
Atsakyti
Is UK i LT mes skambiname siais numeriais, kol kas, man atrodo, pigiausi:

Skambinant i paprasta telefona Lietuvoje numeris: 08443032012, kainuoja 1,5 p/min
Skambinant i mobilu telefona Lietuvoje numeris: 08449092012, kainuoja 4 p/min

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agira: 19 liepos 2011 - 19:06
QUOTE(Agira @ 2011 07 19, 17:05)
Is UK i LT mes skambiname siais numeriais, kol kas, man atrodo, pigiausi:

Skambinant i paprasta telefona Lietuvoje numeris: 08443032012, kainuoja 1,5 p/min
Skambinant i mobilu telefona Lietuvoje numeris: 08449092012, kainuoja 4 p/min

4u.gif

O kokiu operatorium jus naudojates cia UK? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2011 07 19, 20:21)
O kokiu operatorium jus naudojates cia UK?  4u.gif


Skambinam is BT, bet galima ir is mobilaus 4u.gif cia surinkus tuos numerius atsiliepia atsakiklis, pasako kaina ir liepia rinkti pilna uzsienio salies numeri su kodu, vietoj + renkama 00 (ta gal zinot, bet del visa ko parasiau smile.gif ), sujungia ir kalbates thumbup.gif cia ne tik i LT, galima ir i kitas salis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agira: 19 liepos 2011 - 21:22
sveikos.
neseniai esu atvykusi i uk, tai noreciau gauti jusu patarimu ax.gif kaip pigiai skambinti i lt. siuo metu turiu O2 kortele pildoma. gal kas galit paaiskinti ka reikia surinkti ir kaip reikia paskambinti nebrangiai i lt. nes paprastai skambinant i lt labai jau daug nuskaiciavo ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zavingoji @ 2011 08 03, 10:19)
sveikos.
neseniai esu atvykusi i uk, tai noreciau gauti jusu patarimu  ax.gif  kaip pigiai skambinti i lt. siuo metu turiu O2 kortele pildoma. gal kas galit paaiskinti ka reikia surinkti ir kaip reikia paskambinti nebrangiai i lt. nes paprastai skambinant i lt labai jau daug nuskaiciavo  ax.gif  ax.gif



Na,international call`ams as naudoju Lebera arba O2. Dazniausiai tai O2 pasipildau 15£ ir gaunu 100 international min free (menesiui).... g.gif
Atsakyti
siais metais radau, kad pigiausia skambinti i uzsieni ar is uzsienio - tai atsidaryt linkotel saskaita, dabar isvis visa vasara ir iki dabar eina akcija - i kai kurias salis nemokamai, tik skaiciuojama vietinio pokalbio minutes. Tai tikslinga kai reikia skambint i telefona, aisku per skaipa ar kt. mesengerius gali kalbet nemokamai.....
Papildyta:
QUOTE(brungilda @ 2011 06 08, 11:51)
ačiū labai už sąrašiuką, aš pati aptikau dar 1 - Tarptautiniai skambuciai - Gigatel.lt, gal kas naudojasi jų paslaugomis?


as irgi is pradziu ziurejau Gigatel, bet Linkotel dar pigesnes kainos. smile.gif
Atsakyti
sweikos mamytes.norejau paklausti gal kas zinote kokia kortele lietuvoje ar vokietijoje butu galima ysigyti kad skambinti ar rasyti sms is ten butu pigiau.labai aciu az ats....[COLOR= help.gif blush-anim-cl.gif smile.gif
Atsakyti