Įkraunama...
Įkraunama...

Telefoniniai pokalbiai ir SMS

Va, man daznai rodo uzimta, jei skambinu pigiom kortelem g.gif Vis buna uzimtos ju linijos. O kai skambinu is paprasto telefono - uzimta tik jei kita puse isties kalbasi.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2004 12 22, 04:47)
Va, man daznai rodo uzimta, jei skambinu pigiom kortelem g.gif Vis buna uzimtos ju linijos. O kai skambinu is paprasto telefono - uzimta tik jei kita puse isties kalbasi.


Tai kad as irgi skambinu is paprasto telefono ir skambinu visais numeriais keleta kartu per diena ivairiu laiku - nelabai tiketina, kad visi tuo metu kalbetu. Gal cia tokia kaledu karstine Lietuvoj ir visi savo telefonus uzgule? g.gif
Atsakyti
Zanet, gal kodas pasikeite?
Atsakyti
QUOTE(mamyciukas @ 2004 12 21, 18:53)
o ar visi gaunat zinutes is lietuvos as tai kai parasau mano gauna  smile.gif bet as negaunu kai man paraso sad.gif  kazin kodel g.gif

As naudoju T-Mobile telefona, tai su zinutemis jokiu problemu. Gaunu ir as , ir mano zinutes gauna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2004 12 22, 07:42)
Zanet, gal kodas pasikeite?


Reiks pasidometi g.gif
Atsakyti
QUOTE(zanet @ 2004 12 22, 20:51)
Reiks pasidometi  g.gif


Eik i http://www.telecom.l..._content_id=101
Ten deshinej yra "Skaminimas Lietuvoje", kur galesi ivesti sena numeri, ir jis tau ishmes nauja. Gal pades?..
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2004 12 22, 20:54)
Eik i http://www.telecom.l..._content_id=101
Ten deshinej yra "Skaminimas Lietuvoje", kur galesi ivesti sena numeri, ir jis tau ishmes nauja. Gal pades?..

Dekui, Ode, reiks pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rikitikitaki @ 2004 02 13, 05:00)

As naudojuosi www.prepaidcall.com paslaugomis.


Labai dziaugiuosi juos isbandziusi, labai geras sujungimas clap_1.gif Aciu tau!
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2004 12 29, 05:29)
Labai dziaugiuosi juos isbandziusi, labai geras sujungimas clap_1.gif Aciu tau!



niu prasom, prasom... newyear.gif Man patinka sis puslapis irgi, nes skambinam i iv. pasaulio salis, ir yra is ko tikrai pasirinkti smile.gif
Atsakyti
*mamyte* kaip tu i Lietuva skambini? Ar is mobilaus, ar perkat korteles, ar tiesiog is namu?

As dazniausiai is namu telefono, o dar Siminn siulo paslauga: 1100. Pvz. reikia uzsiregistruoti ir tada pries renkant nr. reikia is pradziu surinkti 1100370.... ir tel nr. Dazniausiai eina normaliai prisiskambinti, bet buvo pries Kaledas keleta savaiciu vis uzimta rode, o jei be 11 skambini, kuo puikiausiai sujungdavo. Siaip kainuoja 44,00kr., bet jei su tuo 1100, tai tik 29,90kr.

Gal tu zinai dar pigesni varianta? cool.gif
Atsakyti
Pas mus ''ogVodafone'' rysys - tai skambinam ir is namu ir is mobilaus - jei prireikia , nieko pigiau nerandam .Bandem Namu telefonu "Atlas Frelsi"ir dar dvieju rusiu korteles , bet atsibodo rinkineti ilgus kodus ir nusispjovem i tas korteles.O budavo laikai , kai namu telefonu kainavo 17 kr smile.gif .Pigiausia kalbetis internetu - per "Skype" tongue.gif , bet , kad Lietuvoje ne visi turi kompiuterius sad.gif .
Atsakyti
Tikrai kazkada kainuodavo 17kr. is namu? blink.gif Niekada nesu girdejusi....

Bet jei turit namu tel., tai galit uzsiregistruoti i ta paslauga 1100, tada bus kaip sakiau 29,90 kr. O nezinai kiek minute kainuoja su tom kortelem?

O 'Skype' ar ne tas pats kas ir MSN? Privatus chatas, gali prisideti kamerike, mikrofona ir kalbetis?
Atsakyti