Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikinimai: žodžiai, eilėraščiai, posakiai...

prašau padėkit unsure.gif

reikalingi Neringos Nekrašiūtės ( Buvusios olialia choro narės, L. Lapkauskaitės mokinės ) dainos "Močiute širdele močiute " žodžiai unsure.gif na niekaip nerandu kiek beieškau doh.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif gal zinot kas nors eilerastuka draugui schmoll.gif jog atleistu nu ka blogo pasakiau,ir kad ilgai nepabuvau,na jis man geras draugas bet ne bx blush2.gif g.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Liu-Iza @ 2010 06 25, 07:54)
sveiki smile.gif gal zinot kas nors eilerastuka draugui schmoll.gif jog atleistu nu ka blogo pasakiau,ir kad ilgai nepabuvau,na jis man geras draugas bet ne bx blush2.gif  g.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  heart.gif


Pats geriausias eilerastis yra pasakytas is sirdies ka istikruju galvoji irjauti. Man tai atrodo netikra ir banalu kai pasakojimi kieno nors kito zmogaus jausmai. Cia tik mano nuomone.
Atsakyti
Sveiki! Labai reiketu jusu pagalbos 4u.gif Kolege iseina is darbo (ne savo noru), o man pavesta uzduotis surasti zodzius/palinkejima siai "progai". Kazkaip niekas nelenda i galva...Gal turite kokiu palinkejimu?
Atsakyti
Gal kas turite grazu eilerastuka diedukui? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes labai reikia sveikinimo piratisko,susijusio su piratais 7 metu berniukui blush2.gif
Atsakyti
O man reikia sveikinimo mylimam vyrui,šilto mielo,gali būti eiliuotas.Tiesiog neturiu laiko sugalvoti kažką originalesnio..meilės linkėsiu ir taip,bet dar kažko reikia kito,,gal tosto forma turėtumėte kažką..Būčiau labai dėkinga.
Ačiū
Atsakyti
Cia nemazai sveikinimu ir posakiu ivairiom progom radau: www.Posakiai.lt
Atsakyti
sveikos, cia vyksta konkursas sveikinimu, ir visai neblogu zmones prisiunte:)
http://www.apievestu...uvems-(1-dalis)
Atsakyti
Mergaitės gal galite mestelti kokių gražių žodžių, originalių ištraukų ar pan. kad būtų galima parašyti į atvirutę? Internete visi eilėraštukai tokie banalūs doh.gif Nebežinau ką rašyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2010 08 16, 16:50)
Labai labai gražu  wub.gif  wub.gif . Net šiurpuliukai kūnu nubėgo...
Mamytės, gal kuri turite dar kokių palinkėjimų  rolleyes.gif . Reikia parašyti į kūdikio knygelę palinkėjimą, bet nieko nesumąstau.
Nenoriu didelių eilėraščių, noriu gražių nuoširdžių žodžių  blush2.gif ...


jei tu nori NUOSIRDZIU zodziu tai ir rasyk nuosidziai!!!
kaip gali klausti tada svetimu patarimu? rasyk ka jauti.
nes visa kita bus tikrai nenuosirdu, kad ir ka grazaus tau cia kas patartu...

nu bet jei jau visai nezinai ko griebtis, tai pagalvok:
gal gimusio kudikio teveliai yra linksmu plauciu ir "crazy"?
tada parasyk kudikiui mazdaug toki palinkejima:
palinkek naktimis maziau klykti ir issaugoti svaikus tevu ausu bugnelius - kad ateityje jie gerai girdetu kai prasysi dviracio...
palinkek uzsiaugint stiprius dantukus kad niekad nereiktu su dantistais susipazinti ir astru liezuveli, kad galetum visus savo busimus draugus visada pralinksminti... ir taip toliau
(jei mergyte - palinkek graziu silkiniu kasu ir ilgu tankiu blakstienu bet tvirtu naguciu...)

tik susirasyk toki sarasiuka is anksto kai busi labai linlksmoj nuotaikoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, man dabar pas gražiausias eilėraštis šitas:

Nepabėkit iš vaikystės,-verks meškiukai
Ir guminės baltaplaukės lėlės.
Paskutinis valsas –ligi ryto –
Vysta prie krūtinės baltos gėlės.
Nepabėkit iš vaikystės,- verks meškiukai,
Mirs liūdni, kamputy susirietę.
Širdys (net pliušinės) nepajėgia
Ilgesio ir skausmo išturėti.
Nepabėkit iš vaikystės,- mirs meškiukai,
Neatleidę jūsų išdavystės.
Tylinčių jų niekad neprišauksit,
Nesugrįžtančių jų nepavysit.

4u.gif

Beje, man reiktų kokios mintelės, posakio ar trumpo palinkėjimo su humoru 20 gimtadienio proga? kiek ieškojau, tai visi tokigirdėti, vienodi.. g.gif
Atsakyti